Žaidimai

Žaidimai
Loterija

Loterija yra lošimo forma, kuriai didelę įtaką daro atsitiktinumas. Šis žaidimas yra labai gerai žinomas visame pasaulyje, nes loterijos žaidėjai turi galimybę laimėti didžiulę pinigų sumą. Tačiau galimybė laimėti loterijoje itin maža, belieka tikėtis.

Rodyti daugiau...
Nutrinamos kortelės

Nutrinama kortelė yra tai, kaip ji skamba – kortelės gabalėlis, paprastai su patraukliu atspaudu, apibūdinančiu atlygį, nuo kurios paviršiaus dalį galima nubraukti, kad būtų atskleista, kas yra apačioje. Kai klausiame, kaip žaisti loteriją internete, turime pagalvoti apie nutrinamas korteles – jos labai populiarios. Pereinant iš neprisijungus prie interneto, „braižymas“ atliekamas naudojant nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono klaviatūrą. Prizas gali būti bet koks – nuo nedidelės sumos ar net tiesiog teisės žaisti dar kartą, nemokamai, iki milijonų dolerių. Prizai taip pat gali būti atostogos, automobiliai, buitinė technika ir panašūs apdovanojimai.

Rodyti daugiau...
Keno

Keno yra vienas seniausių žaidimų šiuolaikiniuose kazino. Tai loterijos lošimas, populiarus daugelyje pasaulio šalių. Nors tai nėra tarp daugiausiai apmokamų loterijų, žaidimas vis tiek atsilaiko prieš tokius kaip „MegaMillions“ ir „Powerball“. Žaidimas gyvuoja beveik 2000 metų, dažnai keičiantis pavadinimą ir formą. Žaidime dažniausiai būna skaičiai nuo 1 iki 80. Žaidėjai, perkantys Keno bilietus, apibraukia skaičius, kuriuos tikisi burti. 

Rodyti daugiau...