Loto 7

Nors Australija ir JAV yra žinomos dėl geriausių loterijų visame pasaulyje, atrodo, kad Japonija atidžiai jas seka dėl vadinamosios 7 loterijos. 7 loterijos yra viena populiariausių internetinių loterijų. Tiesą sakant, beveik neįmanoma įsivaizduoti, kad kuris nors loterijos žaidėjas nėra girdėjęs apie šį žaidimą. Nuo tada, kai buvo išrastas 2013 m., žaidimas valdė loterijų pasaulį, o jo populiarumas bėgant metams ir toliau augo dėl didžiulių jackpotų. Bet kas tiksliai yra Lotto 7?

Loto 7 yra japonų loterijos žaidimas su 37 kamuoliais. Žaidimas žinomas kaip Loto 7, nes žaidėjai privalo atsitiktine tvarka pasirinkti septynis skaičius iš 37. Žaidėjo laimimas prizas priklauso nuo ištrauktų skaičių. Žaidėjas pasiekia „Loto 7“ jackpotą, kai atitinka visus ištrauktus septynis skaičius.

Kaip žaisti Loto 7
Kaip žaisti Loto 7

Kaip žaisti Loto 7

2021 m. didžiausias prizas yra maždaug 9 milijonai USD. Aukso puodą taip pat gausite papildomų apdovanojimų. Geros naujienos yra tai, kad žaidėjams nereikia mokėti jokių mokesčių nuo „Loto 7“ laimėjimų. Taip pat žaidėjai gali dalyvauti loterijoje tiek kartų, kiek nori; vaidinimai neribojami.

Loto 7 burtai vyksta kiekvieną penktadienį. Loterija vyksta kiekvieną dieną, o norint dalyvauti, reikia skirti 300 jenų (dieną). Žaidėjai turi įsigyti bilietus laiku, nes kai kurie kazino linkę uždaryti išpardavimus prieš įvykstant loterijai.

Pirmiausia turite suprasti, kaip veikia „Loto 7“, ir tada pasirinkti tinkamą svetainę. Laimei, nėra sunku rasti saugią internetinės loterijos svetainę, kurioje būtų siūloma „Loto 7“, nes internete jų yra dešimtys. Šiek tiek tyrimų turėtų nusileisti teisinga loterijos svetainė internete (patikrinkite internetines apžvalgas ir pan.). Kai tai padarysite, galėsite užsiregistruoti, prisijungti ir pradėti žaisti.

Žaidžiant Loto 7 nėra nieko tokio unikalaus. Žaidimas žaidžiamas taip pat, kaip žaidžiami kiti loto žaidimai. „Loto 7“ pateikiamas su penkių skydelių atlyginimų lapeliu. Skydeliai pažymėti A, B, C, D ir E. Šios plokštės yra vietos, kurias žaidėjas užpildo rinkdamas savo laimingus skaičius. Kiekvienas skydelis reiškia vieną žaidimą, tai reiškia, kad žaidėjas turi iki penkių žaidimų viename atlyginimo lapelyje.

  • Loterijos numerių pasirinkimas: Žaidimas prasideda, kai žaidėjas iš viso pasirenka septynis skaičius iš 37 skaičių. Rinkdamiesi numerius žaidėjai turi dvi parinktis: rankinį ir greitąjį pasirinkimą. Pasirinkdamas rankiniu būdu, žaidėjas pats pasirenka skaičius. Pastaroji yra funkcija, kuri atlieka darbą už grotuvą. Viskas, ko jiems reikia, yra jį suaktyvinti, ir jis atsitiktinai parinks skaičius. Lošimo metu iš 37 skaičių bus išrinkti du bonus numeriai. Tai reiškia antrinį atlygį.
  • Ženklinimo klaidų taisymas: Kaip jie, žmogus klysta. Nors patartina būti atsargiems žaidžiant loteriją (ar bet kokį azartinį žaidimą), klaidos nėra visiškai neišvengiamos. Taigi, kas atsitiks, jei žaidėjas padarys klaidą žymėdamas numerius? Viskas, ko jiems reikia, yra skydelio apačioje rasti tuščią žymimąjį laukelį (kiekvienas iš penkių skydelių turi po vieną) ir pažymėti langelį; visas skydelis bus atšauktas. Tokiu būdu galutinis skaičius nebus įtrauktas į skydelį.
  • Laimėjęs / objektas: Kaip paaiškinta anksčiau, laimėjimas priklauso nuo ištrauktų skaičių, o visų septynių pasirinktų skaičių atitikimas pasiekia kulminaciją į jackpotą. Norint gauti prizą, reikia gauti bent vieną premijinį skaičių ir tris iš pasirinktų septynių laimėjimų skaičių iš 37. Yra šešios prizų pakopos, o jackpotas yra pirmasis.

Antros pakopos prizui reikia šešių laimėjimo skaičių ir vieno papildomo skaičiaus derinio, o trečios pakopos prizui reikia suderinti šešis laimėjimo skaičius. Ketvirtos ir penktos pakopos prizams reikia atitinkamai penkių ir keturių laimėjimų. Trijų laiminčių skaičių ir vieno papildomo skaičiaus derinys suteikia žaidėjui šeštos pakopos prizą.

Kaip žaisti Loto 7
Kokie yra „Loto 7“ ddd?

Kokie yra „Loto 7“ ddd?

Loto 7 laimėjimo šansai skiriasi priklausomai nuo prizo. Kaip paaiškinta aukščiau, yra šeši prizų skirstymai, iš kurių didžiausias prizas yra jackpotas. Žaidėjai turi vieną galimybę iš 10 295 472 laimėti Loto 7 jackpotą. Tikimybė laimėti bet kurį iš šešių prizų yra viena iš 42.

Tikimybė laimėti antrosios pakopos prizą yra 1 iš 735 391, o trečios pakopos prizo tikimybė yra 1 iš 52 528. Tikimybė laimėti ketvirtos, penktos ir šeštos pakopos prizus yra atitinkamai 1 iš 1 127, 1 iš 72, 1 iš 42. Kaip kas nors pastebėtų, kuo mažesnis prizas, tuo didesnė tikimybė laimėti.

Svarbu pažymėti, kad „Loto 7“ yra azartinis žaidimas. Tai reiškia, kad joks mąstymas ar strategija negali užtikrinti žaidėjų loterijos rezultatai.

Svarbu tik sėkmė. Tiesą sakant, kai kurie žmonės išbando loteriją ir netrunka laimėti, tačiau kai kurie niekada nelaimi loterijoje per visą savo gyvenimą. Taigi, nesvarbu, kiek laiko žaidėte „Loto 7“, sėkmė to visiškai nepripažįsta.

Kokie yra „Loto 7“ ddd?
Programos, padedančios žaisti Loto 7

Programos, padedančios žaisti Loto 7

Šiais laikais žmonės išmaniuosius telefonus naudoja beveik viskam ir bet kam, įskaitant lošimą loterijoje. Ir kol naudojant programėles gali neturėti įtakos loterijos rezultatams, jie pagerina žaidimo patirtį, nes padeda žaidėjams tiksliau pasirinkti ir greičiau dalyvauti žaidime. Štai keletas programų, skirtų „Loto 7“ žaidėjams.

Atsitiktinių skaičių generavimo programėlės

Šios programos pravers „Loto 7“ žaidėjams, kurie sunkiai pasirenka laimingus skaičius. Jiems tereikia paspausti mygtuką, o programėlė išrinks jiems geriausius loterijos numerius.

Loterijos bilietų pirkimo internetu programėlės

Yra valstijų, kur perkant Loto 7 bilietus, ar bet kokius kitas internetinis loterijos bilietas gali būti sunku. Norint išspręsti problemą, gali prireikti programos.

Programos, skirtos išmokėjimui ir „Jackpot“ atnaujinimams

Daugelis loterijos žaidėjų atsidūrė tokiose situacijose, kai jiems buvo per vėlu įsigyti jackpoto bilietus. Laimei, yra daug programų, kurios įspėja žaidėjus, kai jackpotas pasiekia tam tikrą skaičių.

Taigi tiems, kurie nori išbandyti savo laimę laimėdami „Loto 7“ jackpotą, kai jis pasiekia milijardą jenų, gali padėti tokio tipo programėlės. Dauguma šių programų leidžia žaidėjams tinkinti pranešimus.

Programos, padedančios žaisti Loto 7