Viskas apie loteriją Lėšų įnešimo premija 2023

Internetinių lošimų platformos naudoja indėlių premijas, kad pritrauktų naujus žaidėjus prisijungti prie jų svetainių, o įprastiniai žaidėjai galėtų žaisti ilgiau. Žvelgiant iš loterijų perspektyvos, tai yra verslo prasmė. Dauguma žmonių praranda internetinėse loterijose sumokėtus pinigus, todėl šie operatoriai iš žaidėjų gauna daug daugiau per savo indėlius.

Akivaizdu, kad tai nereiškia, kad loterijos premija turi kokių nors neigiamų aspektų arba į ją neturėtų būti atsižvelgta. Paslaptis yra žinoti, kaip efektyviai panaudoti geriausių įnašų premijų loterijas. Tai galima padaryti tik supratus, kaip veikia indėlių premijos. Štai kur šis puslapis yra būtinas.

Viskas apie loteriją Lėšų įnešimo premija 2023
Viskas, ką reikia žinoti apie loterijos indėlių premijas

Viskas, ką reikia žinoti apie loterijos indėlių premijas

Loterijos svetainės siūlo viliojančias pasveikinimo premijos privilioti klientus. Norėdami išlaikyti žaidėjų susidomėjimą, jie gali reguliariai teikti papildymo premijas ar kitus specialius pasiūlymus. Yra daug akcijų, tačiau labiausiai paplitusi yra depozito premija. Svetainių pavadinimas skiriasi, tačiau visos jos veikia vienodai, pvz., registracijos premijos arba pasveikinimo premijos.

Pasiūlymas, kai loterijos svetainė atitinka tam tikrą žaidėjo indėlio dalį, vadinamas indėlio premija. Daugelis loterijų su indėlių premijomis suteikia 100% atitikimo premiją iki 500 USD.

Tai reiškia, kad žaidėjas gauna premiją, lygią pradiniam įnašui, pvz., papildomus 300 USD, jei nusipirks 300 USD vertės loterijos bilietus. Jei kitas žaidėjas įneš 600 USD, jis gaus 500 USD premiją, nes ji ribojama iki šios maksimalios sumos.

Viskas, ką reikia žinoti apie loterijos indėlių premijas
Kaip pasinaudoti loterijos indėlio premija

Kaip pasinaudoti loterijos indėlio premija

Nors tai gali atrodyti neįmanoma, daugelis mažai patirties turinčių žaidėjų pamiršta arba nežino, kaip atsiimti sveikinimo dovanas, kurias dažnai lydi indėlio premija. Tiesą sakant, skirtumas tarp laimėjimo ir pasitraukimo tuščiomis gali būti tik keli papildomi doleriai jūsų sąskaitoje.

Interneto loterijos žaidėjai turi pasinaudoti kiekvienu pasiūlymu, kad ir koks jis mažas, kad pradėtų prieš statydami. Atlyginimo premijos dažnai būna pasveikinimo pakete, ir niekas niekada nesigaili jas paėmęs.

Loterijos indėlio premija yra paprasta privilegija, todėl ją pareikalaujant neturėtų kilti problemų. Tačiau yra esminių žingsnių, kuriuos turi atlikti loterijos žaidėjai, kad galėtų pasinaudoti šia internetinės loterijos premija.

 1. Atidarykite sąskaitą loterijos svetainėje
 2. Eikite į skyrių „Pirkti loterijos bilietus“
 3. Pasirinkite „Įnešti pinigus“ ir pageidaujamą mokėjimo būdą
 4. Jei indėlio premija nėra automatinė, pažymėkite mygtuką „Pasirinkti“
 5. Įveskite sumą, kurią norite pridėti prie sąskaitos, ir premijos kodą, jei toks yra
 6. Patvirtinkite operaciją

Priklausomai nuo mokėjimo būdo, pinigai loterijos sąskaitoje turėtų pasirodyti per kelias minutes. Tai viskas, ko reikia žaidėjams, kad jie gautų papildomų pinigų į savo banką ir pradėtų žaisti loterijos žaidimus.

Kaip pasinaudoti loterijos indėlio premija
Dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį skiriant loterijos indėlio premiją

Dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį skiriant loterijos indėlio premiją

Loto žaidėjai turėtų tai suprasti internetinės loterijos nėra labdaros organizacijos. Turi būti laikomasi konkrečių terminų ir sąlygų. Indėlių premijos mėgėjai turi laikytis keitimo ir galiojimo laikotarpio. Egzistuoja keitimo arba lažybų reikalavimai, kad žaidėjai išleistų premijos pinigus prieš juos išgrynindami.

Žaidėjai turi teisę nuspręsti, kas daro loterijos indėlio premiją patrauklią. Dauguma šių pasiūlymų galioja už pirmąjį įnašą, tačiau kai kurios loterijų svetainės gali ją padalyti per du ar tris indėlius.

Svarbu žinoti, kad niekas negali tiesiogiai išgryninti internetinės loterijos premijos. Laimėjimą žaidėjai išgrynina tik atlikę statymus su premijos pinigais ir įvykdę visas sąlygas. Šie pasiūlymai laikomi nelipniomis arba išgryninamomis premijomis. Kartais premijos laimėjimai gali būti neišgryninti.

Tai taikoma lipnioms/neišmokamoms/tik žaidimo premijoms. Kai žaidėjas gauna premijos pinigus, jis turi žaisti su jais tol, kol juos praras arba bus pasiruošęs išsiimti. Laimėti pinigai lieka loterijos svetainėje tik azartinių lošimų tikslais. Dauguma žaidėjų dėl šios priežasties vengia lipnių premijų.

Dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį skiriant loterijos indėlio premiją
Loterijos indėlių premijos patarimai

Loterijos indėlių premijos patarimai

Kai kurios indėlių premijos yra vienkartiniai pasiūlymai, galintys pakeisti žaidėjo žaidimą, jei jie nori jas pasinaudoti. Į kai kuriuos svarbius sandorius reikėtų pretenduoti anksčiau, nei tai padarys kiti žaidėjai. Taip pat svarbu tinkamu laiku panaudoti tinkamą premiją. Netinkamas laikas gali sukelti diskvalifikaciją. Internetinės loterijos premijos turi būti naudojamos pagal esamą žaidėjo statusą.

Tie, kurie tik prisijungia prie loterijos svetainės, turėtų naudotis sveikinimo pasiūlymais, o ne papildymo premijomis. Kai kurie nauji žaidėjai daro klaidą reikalaudami papildymo prizų, kad sukauptų daugiau pinigų. Tačiau šie pasiūlymai tinka toms dienoms, kai žaidėjui pasisekė blogai ir jis turi tęsti žaidimą įnešdamas grynųjų pinigų.

Loterijos indėlių premijos patarimai
Indėlių premijos taisyklių ir sąlygų supratimas

Indėlių premijos taisyklių ir sąlygų supratimas

Lažybų arba žaidimo reikalavimai yra pagrindinės gairės, kurias turi žinoti kiekvienas žaidėjas prieš žaisdamas loterijas su depozito premija. Jie nurodo, kiek kartų reikia žaisti per savo pirmojo įnašo premiją prieš konvertuojant ją į tikrus pinigus. Čia kyla nesusipratimų, tačiau pavyzdys gali padėti išsiaiškinti sąvoką.

Pavyzdžiui, 100% depozito premija turi 30 kartų statymo sąlygą. Tai skiriasi kiekvienoje svetainėje.

Žaidėjas įneša 50 USD ir gauna 50 USD premiją. Tai sudaro 100 USD, kuriuos galima statyti. 30 kartų žaidimas reiškia, kad žaidėjas turi pastatyti 100 USD bent 30 kartų, kad galėtų atsiimti laimėjimą. Tai prilygsta 3000 USD vertės statymams.

Kai kuriose loterijų svetainėse reikalaujama, kad dalyviai tam tikrą skaičių kartų loštų tik premijos pinigus. Naudodami aukščiau pateiktą pavyzdį, žaidėjai turi statyti 50 USD 30 kartų. Taigi, prieš išgrynindami pinigus, jie turėtų pastatyti bent 1500 USD.

Kitas svarbus lažybų reikalavimų aspektas yra susijęs su leidžiamais žaidimais. Daugelyje loterijų tam tikri žaidimai neįtraukiami į indėlio premiją. Taip pat įprasta, kad kai kurie žaidimai pasižymi didesniu žaidimu nei kiti. Negalima pervertinti kiekvienos loterijos svetainės taisyklių ir sąlygų skaitymo svarbos, nes jose yra daug skirtumų.

Indėlių premijos taisyklių ir sąlygų supratimas
Kokios loterijos siūlo indėlio premiją?

Kokios loterijos siūlo indėlio premiją?

Loterijos yra viena iš naujausių internetinių lošimų tendencijų. Kai kurios svetainės suteikia gerbėjams galimybę tiesiogiai dalyvauti tarptautinės loterijos, o kiti leidžia žaidėjams lažintis dėl loterijos rezultatų su fiksuotais koeficientais. Be milijonų dolerių ir puikių šansų, bus galima pasinaudoti keliomis premijomis. Čia yra geriausios indėlių premijos loterijos.

Kokios loterijos siūlo indėlio premiją?
EuroMillions

EuroMillions

Vienas iš didžiausios Europos loterijos yra EuroMillions, grojo devyniose šalyse, įskaitant JK, Šveicariją, Prancūziją, Ispaniją, Portugaliją, Austriją, Liuksemburgą, Belgiją ir Airiją. Tačiau internetiniai žaidėjai nebūtinai turi būti šių Europos teritorijų gyventojai, kad galėtų dalyvauti „EuroMillions“ loterijoje. Puikaus centro, kuriame galima įsigyti loterijos bilietų internetu, pavyzdys yra Eurolotto, MGA licencijuota lažybų svetainė.

EuroMillions indėlių premijos yra idealus pasiūlymas bet kuriam loterijos žaidėjui. Jie galimi naujiems ir ištikimiems žaidėjams, atsitiktiniams ir aukšto lygio žaidėjams. Norėdami atrakinti premiją, turite užsiregistruoti ir įvesti EuroMillions reklamos kredito kodą. Pasisveikinimo pasiūlymui taikomi keli apribojimai. Pavyzdžiui, žaidėjai turi būti 18 metų ir vyresni.

Reikėtų pažymėti, kad „EuroMillions“ reklamos kredito kodai priklauso nuo laiko. Pasiūlymo laikotarpiu kiekvienam įsigytam EuroMillions bilietui sugeneruojamas premijos kodas. Bilietų turėtojas dalyvauja papildomuose lošimuose ir gali naudoti premijų tikrintuvą „EuroMillions“ svetainėje, kad sužinotų, ar laimėjo prizą.

EuroMillions
MegaMilijonai

MegaMilijonai

Žaidžiama 45 valstijose, Mergelių salose, Kolumbijos apygardoje ir Vašingtone Loterija MegaMillions yra viena iš milžiniškų Amerikos loterijų. Žaidėjai pasirenka penkis skaičius ir suderina juos su „Mega Ball“. Pirmojo indėlio premija yra labiausiai laukiamas pasiūlymas. Čia konkurso dalyviai įdeda pradinius įnašus ir gauna 10 USD, kad nusipirktų „MegaMillions“ bilietus.

Premija įskaitoma automatiškai, neįvedus premijos kodo. Taip pat yra lojaliems gerbėjams skirta depozito premija, apie kurią pranešama žinute ir el. paštu.

Loterija „MegaMillions“ atitinka tam tikrą žaidėjo indėlio procentą iki, tarkime, 100 USD. Vėlesni indėliai gauna daugiau atitikmenų, papildydami žaidėjo internetinę piniginę. Paprastai „MegaMillions“ depozito premiją lydi nemokami žaidimai, kad žaidėjai galėtų išbandyti naujus žaidimus.

MegaMilijonai
Powerball

Powerball

Powerball yra ne tik populiarus Mičigane, bet ir visame pasaulyje. Tai yra apvirtimo loterija, todėl kai niekas nelaimi jackpoto, Powerball perkelia piniginį prizą į kitą lošimą ir jis toliau kaupiasi. Paprastai pirmasis įnašas yra nuo 10 iki 200 USD. Jis atitinka 50% grynųjų pinigų grąžinimo premiją. Pavyzdžiui, už 50 USD žaidėjas akimirksniu uždirba papildomus 25 USD statymui.

2022 m. „Powerball“ gerbėjai gali naudoti keletą išskirtinių premijų kodų, kad galėtų žaisti nemokamus žaidimus. Mažmeninės prekybos svetainėse kuponų kodai gali būti keičiami. Neseniai 2022 m. sausio viduryje buvo pridėtas reklamos kredito kodas. Paprastai žaidėjai kiekvieną savaitę turėtų tikėtis naujų „Powerball“ premijos kodų.

Powerball
PA iLoterija

PA iLoterija

„Pennsylvania Lottery“ arba „PA iLottery“ siūlo premijų kodus su indėlių premijomis ir pasveikinimo pasiūlymus iki tam tikros sumos, pvz., 500 USD. PA iLottery reklaminio kodo pavyzdys 2022 m. yra LOTTOPA, kuris registruojantis naujiems žaidėjams apdovanoja 20 USD nemokamų pinigų. Tarsi to būtų negana, oficialioje svetainėje yra kasdienių akcijų. Štai paprastas indėlio premijos reikalavimo procesas.

 1. Norėdami užsiregistruoti, sekite PA iLottery nuorodą
 2. Pridėkite indėlio sumą (mažiausiai 10 USD) į naujai atidarytą sąskaitą
 3. Nurodytame laukelyje naudokite reklamos kredito kodą, pvz., LOTOPPA
 4. Į sąskaitą įskaitoma 100% indėlio iki 500 USD ir pradinis įnašas

PA iLottery reikalauja, kad žaidėjai prieš prašydami išmokėti 10 kartų lažintų savo pirmąjį įnašą + premiją. Tačiau terminai ir sąlygos laikui bėgant keičiasi, todėl šis puslapis nuolatos atnaujins šią informaciją.

PA iLoterija
Daugialypė loterija

Daugialypė loterija

„Multi Lotto“ depozito premija yra prieinama naujiems žaidėjams, tačiau tam tikrose šalyse. Šiuo metu minimalus šio pasiūlymo įnašas yra 10 €. Registracija yra be rūpesčių procedūra. Turite nurodyti savo oficialų vardą, pavardę, gimimo datą, telefono numerį, el. pašto adresą ir gyvenamąją šalį.

Sukūręs Multi Lotto paskyros slaptažodį, žaidėjas gali įvesti premijos kodą reikiamame laukelyje. „Multi Lotto“ išsiųs patvirtinimo žinutę registruotu telefono numeriu, kad patvirtintų žaidėją.

Kaip rodo pavadinimas, ši platforma teikia įvairias loterijas, tokias kaip Eurojackpot. Tai leidžia vartotojams pasirinkti laimingus skaičius ir patikrinti naujausi loterijos rezultatai po piešiniais. „Multi Lotto“ premijų kodai pasiekiami mobiliajame ir asmeniniame kompiuteryje, todėl kiekvienas gali užsiregistruoti naudodamas reklamos kredito kodus. „Multi Lotto“ svetainė gali turėti premijų kodus toliau nurodytoms loterijomis, atsižvelgiant į jų prieinamumą.

 • Mega milijonai
 • Powerball
 • 6 loto
 • Perkūno kamuolys
 • Mega-Sena
 • Austrijos loterija
 • JK nacionalinė loterija
 • Bonoloto
 • Lotto maks
 • Megalotas
 • Kalifornijos superloto
 • Vikingų loto
 • Kanados loto 6/49
 • New Jersey Pick Six
 • La Primitiva
 • Turkijos loto 6/49
 • Dviguba loterija
 • Melatas
Daugialypė loterija
Atsakingas lošimas

Atsakingas lošimas

Loto žaidėjai turi žinoti, kad loterija nėra būdas užsidirbti pragyvenimui. Vietoj to, tai yra pramogos forma, tačiau tai turėtų būti daroma laikantis iš anksto nustatytų ribų. Protingas žaidėjas turi turėti strategiją su lažybų biudžetu ir terminu, kad išvengtų azartinių lošimų problemų.

Atsakingas lošimas prasideda nuo žinojimo, kad dauguma loterijos bilietų nelaimi. Kad ir kokia pelninga atrodytų galimybė, žmogus tikrai pralaimės, jei žais pakankamai ilgai. Nėra prasmės vaikytis nuostolių.

Nėra prasmės eikvoti banko sąskaitą, norint nusipirkti krūvą loterijos bilietų. Geriausias būdas yra sukurti laiminčią strategiją su savikontrolės principais. Kita vertus, laimėjimą reikia investuoti protingai.

Loterijų teikėjai nori, kad jų žaidimai būtų malonūs visą laiką. Deja, kai kuriems žmonėms išsivysto priklausomybė nuo azartinių lošimų. Jie gali kreiptis profesionalios pagalbos tokiose organizacijose kaip Nacionalinis problemų lošimas, Floridos kompulsinio lošimo taryba ir anoniminiai lošėjai.

Šie subjektai lošėjams siūlo daugybę išteklių, įskaitant savipagalbos atkūrimo darbo knygas, gydymą kvalifikuotais konsultantais ir paramos grupės susitikimus. Jie taip pat dirba su priklausomo lošėjo šeimos nariais, kad rastų geriausią sprendimą.

Atsakingas lošimas