Prestižiškiausios Europos loterijos

Naujienos

2022-08-02

Europoje vyksta įvairios įdomios loterijos. Kiekvienas gali dalyvauti šiuose Europos jackpotuose, kurie gali pasigirti vieni didžiausių ir įspūdingiausių pasaulyje lošimų.

Prestižiškiausios Europos loterijos

Tarptautinės loterijos žaidimai

Šiuos žaidimus galima rasti keliose žemyno šalyse. Apdovanojimai paprastai būna dideli dėl didelio konkurentų skaičiaus. EuroMillions ir EuroJackpot dabar yra vienintelės žemyno tarptautinės loterijos.

Nacionalinė loterija

Šiuos bilietus galima įsigyti tik juos parduodančių šalių ribose. Viena seniausių Europoje loterijų „La Primitiva“ yra mėgstama ispanų dėl savo modelio be jackpoto.

Be to, Lenkijos mini loterijoje yra kasdienių lošimų ir prieinamų bilietų.

Loterijos, superlošimai ir specialieji lošimai Europoje

Šie trys burtai padeda žaidėjams laimėti papildomą prizą.

Loterijos

Loterijos loterijos vyksta kartu su pagrindiniu traukimu. Jie suteikia žaidėjams papildomą galimybę laimėti nesuderinus nė vieno iš skaičių. Ispanijos EuroMillions El Million ir Austrijos EuroMillions ÖsterreichBonus yra dvi Didžiausios loterijos lošimai Europoje.

Superdraws

„EuroMillions Superdraws“ yra loterijos įvykiai, vykstantys kelis kartus per metus. Įprastas jackpotas buvo padidintas iki 130 mln.

Specialūs burtai

Unikalūs burtai rengiami per didžiąsias šventes, pvz., Naujuosius metus, Kalėdas ir vietinius renginius, pvz., Nepriklausomybės dieną. Tai dažnai apima padidintus jackpotus, loterijas ar papildomus lošimus.

Kiekvienais Velykas Italijoje vyksta labai laukta Pasqua loterija. 100 laimingųjų žaidėjų gali laimėti milžinišką 100 000 USD loterijos prizą, kai žais „SuperEnalotto“. Penktadienį, 13 d., prancūzų loto padvigubina savo jackpotą iki 13 milijonų dolerių ir prideda loteriją.

Didžiausi loterijos prizai Europoje

Su septyniais teisingais skaičiais „EuroMillions“ suteikia didžiausius žemyno jackpoto laimėjimus. Paprastai apdovanojimas prasideda nuo maždaug 17 mln. Apdovanojimas jau pasiekė aukščiausią 220 milijonų dolerių sumą. Tačiau dabartinė premijos riba yra 230 mln. Jei prizinis fondas pasieks viršutinę ribą, atlygis bus padidintas 10 mln. USD iki 250 mln.

2004 metais prasidėjusioje loterijoje yra devynios Europos šalys. Burtai traukiami Paryžiuje kiekvieną savaitę antradienį ir penktadienį 20:45 CET

The SuperEnalotto yra reikšmingiausia Europos nacionalinė loterija. 2019 m. rugpjūčio mėn. buvo išmokėta rekordinė suma – 209 mln. USD. Daugiau nei 18 mėnesių šis apdovanojimas buvo ryškiausias Europos loterijos prizas.

„EuroJackpot“ yra tarptautinė loterija, kuri prasidėjo 2012 m. Dalyvauti gali žaidėjai iš 18 šalių. Savaitinis jackpotas gali siekti iki 120 mln. Burtai vyksta kiekvieną antradienį ir penktadienį 19:00 GMT Helsinkyje, Suomijoje.

Europos loterijos laimėtojai

Daugiau nei septyni milijonai laimėtų bilietų gavo daugiau nei 105 milijonus dolerių loterijos prizų. 2021 m. spalį laimingas internetinis žaidėjas iš Pietryčių Europos laimėjo 41,3 milijono dolerių EuroMillions prizą.

2019 m. liepos mėn. įsigijęs trijų eilučių EuroMillions įrašą, Pietų Korėjos loterijos žaidėjas HSL laimėjo milijonierių pelniusį El Millón loterijos prizą. Žaidėjas buvo ne tik pirmasis loterijos El Millón loterijos laimėtojas, bet ir pirmasis reikšmingas loterijos laimėjimas.

Vos kelis mėnesius žaidžiant internete, SK, vairuotojas iš Maskvos, 2016 m. vasario mėn. laimėjo 824 000 USD vertės Austria Lotto prizą.

DUK

Kurios Europos loterijos turi geriausius laimėjimo koeficientus?
Mažesnės loterijos turi didžiausią tikimybę dėl siauresnių spėjimų diapazonų ir atlygių. Žaidėjai gali dalyvauti Lenkijos mini loto, italų SuperEnalotto arba Austrijos loterijoje.

Ar loterijos laimėjimai Europoje yra apmokestinami?
Kai kuriose Europos šalyse loterijos laimėjimai gali būti neapmokestinami, tačiau kitose jie gali būti apmokestinti. Žaidėjai visada turėtų gauti patarimų iš savo šalies mokesčių eksperto.

Ar užsieniečiai gali žaisti Europos loteriją internetu?
Bet kurią Europos internetinę loteriją galima žaisti iš bet kurios pasaulio vietos. Kad galėtų dalyvauti įspūdingose žemyno burtų traukime, žaidėjai neprivalo būti Europos piliečiai ar net fiziškai būti Europoje.

Koks yra efektyviausias būdas laimėti geriausiose internetinėse loterijose Europoje?
Nėra tokio dalyko kaip loterijos laimėjimas. Loterija yra pirmasis žingsnis siekiant tapti Europos loterijos laimėtoju.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos