Nacionalinė loterija atskleidžia populiariausius skaičius

Naujienos

2022-08-16

2004 m. populiari televizijos laida išleido skaičių rinkinį ir teigė, kad jie greičiausiai laimės bet kurioje loterijoje. Šios laidos dėka šimtai žmonių iki šiol naudoja skaičių derinį. Tačiau tai greičiausiai pasikeis, nes Nacionalinė loterija paskelbė populiariausius loterijos numerius, remiantis statistika, kurią jie rinko kelerius metus.

Nacionalinė loterija atskleidžia populiariausius skaičius

Anot Nacionalinės loterijos, dauguma loterijos dalyvių dažniausiai renkasi kombinacijas, kuriose yra septynių kartotiniai, kurie yra 42, 35, 28, 21, 14 ir 7. Dalis paaiškinimo yra ta, kad numeris septyni Manoma, kad daugelyje kultūrų tai yra laimingas skaičius. Tačiau nepaisant to, kad septynių kartotiniai yra populiarūs, jie retai sutraukiami į vieną burtą. Turėdamas šiuos skaičius žaidėjas greičiausiai gaus mažesnę prizo sumą, o ne loterijos jackpotą.

Kiti laimingi skaičiai

Nacionalinės loterijos ataskaitoje taip pat nurodoma, kad penkių kartotiniai taip pat dažniausiai pasirenkami daugelio žaidėjų ir yra antra pagal populiarumą skaičių seka. Įdomi ataskaitos dalis buvo tokia, kokia skaičių seka užima trečią populiarumo vietą, remiantis populiaria televizijos laida „Pamiršta“.

Serialas „Lost“ yra paremtas grupe žmonių, patekusių į lėktuvo katastrofą ir įstrigusių saloje. Viena iš aukų prieš lėktuvo katastrofą laimėjo loteriją, naudodama laimingus skaičius 4, 8, 15, 16, 23 ir 42. Daugelis internetinė loterija žaidėjai naudojo tą pačią skaičių seką, todėl tai yra trečia pagal populiarumą skaičių seka loterijų istorijoje.

Kiti deriniai yra devynių ir dešimties kartotiniai bei nuo vieno iki šešių. 7, 17, 27, 37, 47, 57 yra dar vienas žymus derinys, pavadintas „Visi 7“

Nacionalinė loterija pasidalino šia informacija prieš pat 20 milijonų eurų lošimą, o tai yra pagrindinis prizas.

Nacionalinės loterijos nuomonės

Vyresnysis nugalėtojų patarėjas Carteris Andy Camelotas populiarius laimingus skaičius laikė paslaptimi, dėl kurios organizacija ilgai diskutavo prieš nuspręsdama išleisti. Jo pagrindinis rūpestis buvo tas, kad paskelbus informaciją padidėtų žaidėjų, pasirinkusių skaičių sekas, skaičius. Jei kuri nors iš sekų būtų įtraukta į burtų traukimą, būtų per daug jackpoto laimėtojų, kurie pasidalintų prizu, kad kiekvieno gauta suma nebūtų didelė.

Kita vertus, populiarių skaičių ir skaičių sekų išleidimas neturi įtakos burtams. Be to, žaidėjai vis tiek turi galimybę pasirinkti kitas skaičių sekas, nes bet kuri skaičių seka gali laimėti jackpotą. Dėl šios priežasties loterijos organizacija nusprendė pasidalinti informacija su visuomene.

Populiarios Punterio nuomonės

Daugelis loterijoje dalyvaujančių žaidėjų pasidalijo savo nuomone apie Nacionalinės loterijos ataskaitas. Nuomonės rodo prieštaringus pirkėjų jausmus. Kai kurie iš jų yra gana nepatenkinti, kad informacija buvo pasidalinta viešai. Taip yra daugiausia todėl, kad jie jaučiasi turėję sėkmingiausių skaičių kombinacijų, kuriomis pasitikėjo, paslaptį, kuri dabar buvo atskleista visam pasauliui. Tačiau jie neturi jokio pagrindo, nes skaičių deriniai niekada nebuvo rodomi jokiame Nacionalinės loterijos loterijoje ir nėra garantijos, kad jie pasirodys.

Kiti žaidėjai mano, kad tai buvo puikus sprendimas atskleisti informaciją. Taip yra todėl, kad lažybų dalyviams pateikiama informacija apie tai, kurie skaičiai laikomi laimingais, arba informacijos apie skaičių sekas, kurių reikia vengti, jei jie nenori dalytis jackpotu su daugeliu kitų žaidėjų, jei laimėtų.

Apskritai, šie skaičiai arba sekos turi būti naudojami kaip orientyrai ir neturėtų būti klaidingi kaip raktai atrakinti loterijos laimėjimus.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos