Loterijos bilietai: kur nukeliauja pajamos?

Naujienos

2022-10-11

Loterijos bilietų pajamų išleidimas nėra susijęs su laimėjimų išmokėjimu, priešingai nei mano daugelis žmonių; tai peržengia tik tai. Pavyzdžiui, loterijų entuziastai retai susimąsto apie vyresnio amžiaus žmonių centrus Pensilvanijoje, Floridos valstybinių mokyklų klases ar Kolorado takus. 

Loterijos bilietai: kur nukeliauja pajamos?

Ir nors konkrečios loterijų sistemos įvairiose valstybėse skiriasi, realybė yra tokia, kad kiekviena valstybė dalį pajamų, gautų iš bilietų pardavimo, nukreipia į unikalias priežastis.

Pajamų iš loterijos bilietų paskirstymas

Yra trys pagrindinės loterijų pajamų kategorijos. Tai apima platinimą valstijose, kuriose parduodami bilietai, pridėtines išlaidas ir laimėjimus bei komisinius, sumokėtus laimėtojams ir bilietų pardavėjams.

Palaužti

Paprastai nuo 50 iki 60 proc loterijos bilietas pardavimas mokamas laimėtojams, įskaitant mažų prizų laimėtojus ir tuos, kurie laimėjo jackpotą. Komisiniai bilietų pardavėjams, įskaitant bilietus į mažesnius prizus ir jackpotus, gauna apie 5% pajamų. Tačiau loterijos turi veiklos išlaidų, tokių kaip pardavėjų mokesčiai, skelbimai ir darbuotojų atlyginimai, kuriuos jos turi padengti. Tai užtrunka apie 10 proc. Likusios pajamos dalijamos dalyvaujančioms valstybėms pagal sutartą modelį, kuris galėtų būti parduotų bilietų skaičius.

Kaip valstybės naudoja loterijos lėšas

Kaip minėta anksčiau, kiekviena valstybė nusprendžia, kaip panaudoti savo pinigus. Nors lėšos dažniausiai skiriamos visuomenės švietimui, daugelis valstybių jas skiria ir kitoms reikmėms. Žinoma, yra daug loterijų visame pasaulyje, ir kiekvienas iš jų turi aiškias gaires, kaip išleidžiami pinigai. 

Pavyzdžiui, 50 % Powerball ir Mega Millions bilietų parduodami loterijos laimėtojams. Tai reiškia, kad likę 50% atitenka loterijų administravimui, teisiniams mokesčiams, mažmenininkų komisiniams ir kitoms valstybės nustatytoms priežastims (labdarai, stipendijoms ir kt.).

Kolorado valstijoje labdaros lėšos skirstomos įvairiems patikos fondams ir organizacijoms, kurių tikslas yra išsaugoti valstijos laukinę gamtą. Taigi jie palaiko laukinę gamtą, kai žaidėjas perka Kolorado loterijos bilietą. Floridos atveju neatskleista loterijos bilietų parduota suma atitenka valstijos Švietimo tobulinimo patikos fondui. Pasikonsultavęs su Floridos švietimo departamentu, valstijos įstatymų leidėjas nusprendžia, kaip išleidžiami pinigai.

Teksasas yra dar viena valstija, kuri mano, kad viešasis švietimas yra gera priežastis. Dėl šios priežasties sektorius nuo 1997 m. iš loterijų gavo daugiau nei 22 milijardus dolerių. Indianoje loterijų pajamos patenka į „Build Indiana Fund“, kuris padeda vykdyti senjorams ir (arba) vaikų organizacijoms skirtus projektus, atnaujinti infrastruktūrą ir išsaugoti istorines struktūras. valstybės viduje.

Pajamos, gautos pardavus Pensilvanijos loterijos bilietus, valstybė išleido mažiausiai 1 milijardą dolerių kelioms iniciatyvoms, skirtoms padėti pagyvenusiems žmonėms, įskaitant jų priežiūros paslaugas ir nemokamą transportą.

Ar reikia dalyvauti loterijos žaidimuose?

Na, atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, kodėl žaidžiama loterijoje. Nors yra ir tokių, kurie lošia loterijas savo malonumui, kai kurie žmonės tai daro, tikėdamiesi pasiekti jackpotą arba bent laimėti prizą, kad ir koks mažas jis būtų. 

Tiems, kurie žaidžia loterijas norėdami laimėti pinigų, reikia atsiminti vieną dalyką; jų galimybės laimėti yra mažesnės nei jie galėjo įsivaizduoti. Loterijos yra azartiniai žaidimai, todėl niekas negali daryti įtakos rezultatui. Jei kas negali susitvarkyti su nuostoliais, tai loterijos bilietų pirkti nereikia.

Ką daryti su tais žaidėjais, kurie žaidžia savo malonumui ir kuriems sekasi pralaimėti? Na, loterijos yra skirtos tokiems žmonėms. Be to, kai daugelis loterijų sistemų didelę dalį savo bilietų pajamų nukreipia geriems tikslams, žaidėjai gali pasiguosti tuo, kad jų pinigai skiriami kam nors padėti, net jei jie pralaimi. Vadinasi, loteriją verta žaisti turintiems geranorišką širdį.

Paskutinės naujienos

Geriausi mokėjimo kortelių pasveikinimo premijos internetinio loterijos žaidėjams 2023 m. gegužės mėn
2023-05-09

Geriausi mokėjimo kortelių pasveikinimo premijos internetinio loterijos žaidėjams 2023 m. gegužės mėn

Naujienos

Kazino akcija

1xBet
Žaisti dabar
TheLotter
TheLotter:Mėnesio nutrinamos kortelės!