Didžiausias visų laikų loterijos jackpotas

Naujienos

2022-03-29

Laimėti loterijoje yra kiekvieno svajonė. Bet tada tikimybė laimėti visada yra maža, nepaisant to, kokia loto yra žaidžiama. Tačiau buvo keletas laimingų žaidėjų, kurių likimai pasikeitė per naktį, laimėjus dviejų didžiausių loterijų: „Mega Millions“ ir „Powerball“ prizus. Šiame suvestinėje sužinokite septynis didžiausius visų laikų loterijos jackpotų laimėtojus.

Didžiausias visų laikų loterijos jackpotas

1. Powerball: 1,586 milijardo dolerių

Nuo 2016 m. Powerball priklausė didžiausio loterijos prizo rekordui po to, kai trys žaidėjai pasidalino milžinišką 1,586 mlrd. Tai buvo pirmas kartas, kai loterijos prizinis fondas viršijo 1 milijardo dolerių ribą. 

Pirmieji laimėtojai, pora iš Tenesio, nusprendė sumokėti vienkartinę 327,8 mln. Antroji nugalėtoja – pora iš Floridos – taip pat atiteko vienkartinei 327,8 mln. Praėjus šešiems mėnesiams, trečiieji laimėtojai išėjo ir pasakė, kad nori paaukoti didžiąją dalį savo pinigų.

2. Mega milijonai: 1,537 milijardo dolerių

Antroje vietoje šiame didžiausių visų laikų loterijos laimėtojų sąraše yra vienas žaidėjas, 2018 m. įsigijęs bilietą Pietų Karolinoje. Apskaičiuotas vienkartinis prizas buvo 878 mln. Niekas nežino, kas laimėjo šį Mega Millions jackpotą, bet vienas dalykas yra tikras; jie išlieka didžiausiu loterijos laimėtoju, nes 1,586 mlrd. USD 2016 m. Powerball buvo pasidalinta trims žaidėjams.

3. Mega milijonai: 1,05 milijardo dolerių

2021 m. sausio mėn. į istoriją vėl įtraukta loterija iš Mičigano, pavadinta „The Wolverine FLL Club“. Tai buvo antras kartas, kai loterijos jackpotas viršijo 1 milijardo dolerių ribą. „Wolverines“ atsiskaitė už vienkartinę išmoką ir paliko 557 mln. USD po visų mokesčių atskaitymų. Tai išlieka trečias pagal dydį loterijos laimėjimas JAV loterijos istorijoje.

4. „Powerball“: 768,4 mln. USD

Ketvirtą pagal dydį loterijos prizą JAV atsiėmė Manuelis Franco, kuris 2019 m. iškovojo 768,4 mln. USD Powerball jackpotą. Būdamas tik 24 metų Viskonsino pilietis išlieka didžiausiu visų laikų Powerball loterijos laimėtoju. Franco taip pat yra vienas jauniausių Powerball nugalėtojų. Jis nusipirko laimėtą bilietą „Speedway“ Naujajame Berlyne.

5. „Powerball“: 758,7 mln

Kitas laimingas loterijos žaidėjas yra Mavis Wanczyk, tuomet 53 metų iš Chicopee, Masačusetso valstijos. Ji yra trečia pagal dydį Powerball jackpoto laimėtoja. Kai 2017 m. ji laimėjo jackpotą, jos prizas buvo reikšmingiausias vienintelis laimėjimas loterijos jackpoto istorijoje.

Įdomu tai, kad po to, kai ji patvirtino savo laimėjimą, ji paskambino darbdaviui ir pasakė, kad nebedirbs. Wanczyk po atskaitymų parsivežė namo 480,5 mln. Bent jau ji laimėjo gerus pinigus, kitaip nei ispanų reporterė, kuri metė tiesioginį eterį tik sužinojusi, kad laimėjo nežymius 5500 USD.

6. „Powerball“: 731,1 mln

2021 m. sausį buvo užregistruotas pirmasis metų jackpoto laimėjimas. Šį kartą vienas bilietas iš Merilendo laimėjo 731,1 mln. USD „Powerball“ loteriją. Tai buvo pirmas kartas, kai „Mega Millions“ ir „Powerball“ prizai vienu metu viršijo 700 mln. Jackpotas užsitarnavo vietą didžiausioje Powerball jackpoto šlovės muziejuje ir yra vienas daugiausiai diskusijų sukėlusių jackpotų. loterijų svetainės ir loterijos diskusijų žinovai.

7. „Powerball“: 687,8 mln. USD

2018 m. „Powerball“ vėl pateko į istoriją, kai du bilietai, įsigyti Ajovoje ir Niujorke, laimėjo 687,8 mln. USD „Powerball“ aukso puodą. Šis jackpotas buvo laimėtas praėjus vos kelioms dienoms po to, kai Pietų Karolinoje parduotas bilietas iškovojo 1,537 milijardo dolerių Mega Millions jackpotą.

Aukščiau pateikti septyni didžiausi loterijos jackpoto laimėjimai istorijoje. Kiti vertingi paminėjimai yra 685 milijonai JAV dolerių (Powerball), 656 milijonai dolerių (Mega Millions), 648 milijonai dolerių (mega milijonai), 590,5 milijono dolerių (Powerball), 587,5 milijono dolerių (Powerball), 564 milijonai dolerių (Powerball), 559,7 milijonai dolerių (Powerball) ir 543 JAV dolerių. milijonai (mega milijonai).

Paskutinės naujienos

Geriausi mokėjimo kortelių pasveikinimo premijos internetinio loterijos žaidėjams 2023 m. gegužės mėn
2023-05-09

Geriausi mokėjimo kortelių pasveikinimo premijos internetinio loterijos žaidėjams 2023 m. gegužės mėn

Naujienos

Kazino akcija

1xBet
Žaisti dabar
TheLotter
TheLotter:Mėnesio nutrinamos kortelės!