Dalykai, kurių reikia vengti laimėjus loterijoje

Naujienos

2022-07-05

Kiekvienas svajoja laimėti kelių milijonų dolerių loterijos jackpotą. Asmenų, laimėjusių loterijoje, gyvenimas apsiverčia amžiams. Nugalėtojai staiga tampa labai turtingi. Tačiau jei žmogus nebus dėmesingas, per trumpą laiką jie gali prarasti laimingą smūgį. Todėl bet kuris loterijos laimėtojas turėtų vengti kelių pagrindinių klaidų.

Dalykai, kurių reikia vengti laimėjus loterijoje

Jei asmuo laimi loterijoje, šiame straipsnyje paaiškinama, ko nedaryti. Dažnai žaidėjai gali gauti daug patarimų, ką daryti, jei jie laimi loterijoje. Tačiau retai pasitaiko konkrečių įspėjamųjų teiginių. Nugalėtojai gali tapti taikiniais, o kiti iš karto susikurs priešais. Tačiau kai kurie žmonės pasirodo esą patys didžiausi priešai.

Nepasirašyti bilieto

Tai viena tipiškiausių nugalėtojų klaidų. Juos apima jaudulys. Gali būti pražūtinga, jei žmogus praras nepasirašytą loterijos bilietą. Kas nors kitas galėtų pasiimti bilietą ir jį atsiimti. Kovoti dėl to bus sunki užduotis.

Pinigų paėmimas iš karto

Po kelerių metų dauguma loterijos laimėtojų vėl atsiduria nesėkmingai. Žaidėjai niekada neturėtų imti pinigų iš anksto neturėdami plano. Pirmas dalykas turėtų būti gauti patarimą iš mokesčių eksperto ir patikimas finansų patarėjas patikimoje pinigų valdymo įmonėje. Šie ekspertai padės laimėtojui nuspręsti, ar mokėti vienkartinę įmoką, ar anuitetą.

Asmuo gali neturėti visų priemonių, reikalingų apsaugoti turtą nuo bet kokios rizikos. Mokesčių ir turto apsaugos strategijos taip pat būtinos žaidėjams. Nugalėtojų turtas bus geriau apsaugotas, jei jie turės kompetentingus ir patikimus darbuotojus.

Pavydas įžymybėms

Kai kurioms įžymybėms gali pasirodyti praktiška, kad jas sektų palyda ar filmavimo grupė. Panašiai nugalėtojai gali jaustis priversti turėti daugybę brangių automobilių ir net privačių lėktuvų. Tai gali labai greitai bankrutuoti loterijos laimėtoją. Loterijos laimėtojai turi atsispirti įžymybių ir sportiniam pavydui.

Žaidėjai laimi bet kurį internetinė loto svetainė dažnai gali jausti norą tuo pasigirti. Tačiau girtis gali sukelti pavojų žmogui įvairiais būdais. Kiekvienas, kada nors padaręs paslaugą laimėtojui, jaučia teisę dalytis piniginiu prizu. Pagrobimai gali būti dar pavojingesni, nes reikia sumokėti išpirką ir gali baigtis kai kurių žmonių nužudymu. Patartina likti anonimu tol, kol valdžia tai leidžia.

Bandymas vengti mokėti mokesčius gali net patikti kai kuriems naiviems asmenims. Būdamas turtingas žmogus gali pasisamdyti geresnius advokatus ir gintis teisme. Tačiau gyvenant neapgalvotą gyvenimą, mažai paisant įstatymų, žmogus niekada nepateks į kalėjimą. Todėl niekas niekada neturėtų patikėti, kad įstatymai ir padorumo standartai jiems negalioja.

Vystymas į aukštą lygį

Žaidėjai turi vengti perėjimo nuo nuolankaus gyvenimo prie akimirksniu išleisti šimtus tūkstančių dolerių kiekvieną savaitę. Žaidėjai turi iš anksto įvertinti savo lūkesčius, kad išvengtų pasmerkimo. Didelis kėlimas kainuoja brangiai, o laimėjimai greitai gaunami.

Nepatartina pirkti daug asmeninių automobilių ar namų. Be to, reikėtų susilaikyti nuo visko pirkti draugams ir šeimos nariams.

Viena pasikartojančių loterijos (ir nuosprendžių) laimėtojų, gaunančių dideles pinigų sumas, tema yra ta, kad jų draugai ir šeima pradeda stumti juos į daugybę verslo galimybių. Žinoma, kai kurie skambės fantastiškai, bet kiti skambės beprotiškai. Laimėtojai turi būti atsargūs remdami bet kokią jiems pateiktą idėją.

Išlaidos be biudžeto

Bet koks loterijos prizas yra ribota pinigų suma. Žaidėjai turi turėti griežtą biudžetą prieš pirkdami reikšmingus pirkinius ar keisdami savo gyvenimo būdą.

Kiti laimėtojai gali nuspręsti paaukoti labdarai. Jie pradės aukoti labdaros ir religinėms organizacijoms. Deja, ateityje gali kilti didelių krizių ir gali pritrūkti resursų įsikišti.

Nesvarbu, ar laimėtojai pasirenka vienkartinę išmoką, ar anuitetą, jie niekada neturėtų būti skolingi artimiausioje ar tolimoje ateityje. Blogiausias atvejis yra vėl bankrutuoti dėl pradelstos hipotekos, mokėjimų už automobilį ir asmeninių išlaidų.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos