AusLotto: įdomi loterijos istorija

Naujienos

2022-06-28

Loterijos pasakojimas Australijoje turi ilgą ir garsų istoriją. Nepaisant to, 12 metų senumo AusLottoGroup era prasidėjo visai neseniai. ALGMO administracinės sistemos dizainas yra protingas, atsižvelgiant į Lotto žaidėjus. AusLottoGroup narystė suteikia unikalias ataskaitas, asmeninę pagalbos tarnybą ir rekomendacijas. Narystė taip pat garantuoja laimėjimus ir mokėjimus, be kitų privilegijų loterijos žaidėjams visame pasaulyje.

AusLotto: įdomi loterijos istorija

australas „Lotto Group“ valdo ALGMO administracinę sistemą ir turi komercinį padalinį su Sandraugos banku. Teikėjas gavo leidimą priimti mokėjimus iš populiarių kortelių iš bet kurios pasaulio vietos, nereikalaujant CVV numerio ar sąskaitos pavadinimo. Šis leidimas suteiktas dėl to, kad bankai ir reguliavimo institucijos labai vertina administracinę struktūrą ir valdymą.

Loterijos istorija

George'as Adamsas išrado pirmąjį loterijos žaidimą 1881 m. Adamsas iš Anglijos į Australiją išvyko būdamas šešiolikos metų. Jis, be kitų darbų, dirbo biržos makleliu ir kepėju. 1881 m. Adamsas, taip pat dirbęs muitininku Sidnėjuje, lošimo operaciją pradėjo imdamas arklių statymus.

1895 m. Adamsas atvyko į Tasmaniją, kai valstybė pastatė pirmąjį pasaulyje hidroelektrinį Pietų Esko upėje. Valstybė norėjo išplėtoti šią pramonės šaką privačių investicijų ir ribotų valstybės išteklių pagalba. Adamsas reklamavo valstybinės loterijos „Tattersalls“ pranašumus Tasmanijos vyriausybei.

Tattersalls

George'as Adamsas įkūrė korporaciją, kad pajamos būtų skirtos Tattersalls darbuotojų šeimoms. Taip atsirado „Tattersall įpėdiniai“, o vėlesnės kartos paveldėjo dalį įmonės pajamų. Kadangi dauguma žmonių informacijos ieškojo laikraščių, Tattersalls natūrali išeitis buvo vietinė laikraščių parduotuvė. Parduodant Tattersall kuponus buvo sukurta komisinių schema.

1960-aisiais Tattersalls bendradarbiavo su televizijos stotimi, kad transliuotų burtų traukimą, kurį prižiūrėjo Tattersall ir vyriausybės institucijos. Taigi teikėjo kuponai tapo žinomi kaip socialiai priimtina lošimo rūšis.

Tattersalls daugiau nei septyniasdešimt metų suteikė Tasmanijos gyventojams galimybę laimėti gyvenimą keičiantį prizą. Tuo pačiu metu tiekėjas taip pat prisidėjo prie labai reikalingų pajamų valstybei. Įmonės buvo paprašyta atvežti „Lotto“ į Viktoriją. 1972 m. birželio 24 d. Australijos žemyninėje dalyje buvo pradėta šeštadienio loterija.

Tattersall pastatas St Kilda kelyje Melburne buvo pastatytas. Be to, visoje Viktorijoje buvo sukurtos mažmeninės prekybos parduotuvės. Kad žaidėjas galėtų atlikti mokėjimą, kuponas sukūrė kopiją, kuri turėjo būti suderinta su originalu. 1979 m. lapkričio 5 d. Naujojo Pietų Velso vyriausybė pradėjo savo pirmadienio ir trečiadienio piešinius.

Nacionalinės loterijos burtai

Tattersall loteriją antradieniais pradėjo 1994 m., o Powerball – 1996 m. ketvirtadieniais. Visos valstijos ir teritorijos sutiko bendrai naudoti esamus piešinius penkias dienas. Taigi Australijoje buvo įsteigtas Nacionalinis loterijos traukimas.

Išnuomojus terminalus prekybos taškams, buvo automatizuota rankinė kuponų sutikrinimo sistema. Be to, laimėtus kuponus reikėjo atsiimti per protingą laiką. To nepadarius, turėtojai turėjo pateikti laimėtą kuponą atitinkamai Vyriausybės valstybės pajamų tarnybai apmokėti.
2005 m. Tattersalls nusprendė dalyvauti Australijos vertybinių popierių biržoje. Tada bendrovės „įpėdiniams“ buvo leista parduoti savo akcijas plačiajai visuomenei.

Tatts grupė

Tatts Group yra naujas Tattersalls pavadinimas. Išparduotuvės padidina loterijų pardavimą nuo vieno licencijos laikotarpio iki kito pagal 3–5 metų licencijos sutartį. Jei verslas nepagerėja, licencija suteikiama kitai įmonei, kuri nori organizuoti loteriją.

„Pick“ ir „PowerHit“ loto įrašai žymiai padidina tikimybę laimėti. Tačiau jie neskatina žaidėjų išleisti daugiau pinigų. Keturi tūkstančiai parduotuvių savininkų perka keletą sisteminių žaidimų ir parduoda juos sindikatuose, kad paskatintų prekybą.

Išparduotuvės sudaro įvairaus dydžio sindikatus, kad patenkintų emociškai lažybų dalyvių finansines sąlygas. Sindikatai yra kuriami siekiant padidinti pardavimą, taigi ir komisinius, o ne pagerinti tikimybę laimėti. Komisinį mokestį galima gauti tik už pardavimą per išparduotuvės terminalą.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos