Ar įmanoma laimėti loterijoje du kartus per savaitę?

Naujienos

2022-03-01

Kas sakė, kad moterys negali laimėti loterijose? Daugeliui žmonių azartiniai lošimai buvo vyriškas dalykas. Tačiau atrodo, kad šis mitas dabar yra paneigtas, nes moterų, žaidžiančių azartinius žaidimus, pavyzdžiui, loterijas, skaičius niekada nebuvo didesnis. Loterija? Ar kas nors tai girdėjo? Taip, vyras ar moteris, loterijos yra žaidimai visiems. Dabar, prieš žiūrint į moterį, kuri du kartus per savaitę įveikė lažybų tarpininkus, būtų protinga pirmiausia sužinoti, kas yra loterijos.

Ar įmanoma laimėti loterijoje du kartus per savaitę?

Loterija paaiškino

Loterijos yra azartiniai žaidimai, kuriuose žaidėjai moka, kad pasirinktų vieną ar daugiau laimingų skaičių. Pasirinkus skaičius, loterijos organizacija ištraukia loterijos rezultatus ir apdovanoja prizus pagal visus teisingus loterijos pasirinkimus.

Loterijoje žaidėjai gali laimėti keletą dolerių arba pasisekti ir laimėti tūkstančius. Visame pasaulyje yra daug loterijų. Kai kurios šalys savo loterijas rengia dešimtmečius, o kitos jas pradėjo neseniai. Žmonės, norintys gyvenime patirti įspūdžių, išbando loterijas, nes tai suteikia galimybę laimėti prizų.

Ar įmanoma laimėti loterijoje?

Žinoma, loterijose galima laimėti. Jei nebūtų įmanoma laimėti, žmonės to nežaistų. Tiesą sakant, didžiulis skaičius žmonių, kurie bando laimę šiame žaidime, sako viską. Todėl loteriją gali laimėti kiekvienas, kuris žaidžia atsargiai ir turi šiek tiek sėkmės. Svarbiausia yra rasti geros reputacijos loterijos, kur yra saugūs žaidėjo pinigai.

Moteris laimi loterijoje du kartus per tris dienas

Kaip sakoma, sėkmė į duris pasibeldžia tik vieną kartą. Tačiau vienos australės atveju per tris dienas pasibeldė du kartus. Taip, tris dienas, net ne savaitę! Argi tai nejuokinga? Tuo gali būti sunku patikėti, turint omenyje, kad tūkstančiai, jei ne milijonai žmonių, visą gyvenimą bandė laimėti loterijose, bet nepasisekė nė karto. Religingi žmonės sakytų, kad ji turėjo būti maldinga moteris. Bet kaip tai atsitiko?

Visų pirma, moters vardas kol kas neatskleidžiamas. Tačiau viešai skelbiama, kad ji kilusi iš Caboolture, Brisbeno. Jos pirmasis laimėjimas buvo 9704 GBP. Nors tai nėra didelė suma, daugumai žmonių tai taip pat nėra piniginė. Taip, čia tikrai nėra didelių naujienų, ar ne? 

Laimėjo pirmadienį, tačiau trečiadienį loterijos sėkmė vėl ištiko moterį, šį kartą dar stipriau. Kaip pranešė Caboolture Shire Herald, tai buvo didžiulis 1,58 milijono svarų sterlingų prizas. Kokia tikimybė, kad tai atsitiks vienam asmeniui, žaidžiant garsiąją auksinę loteriją? Tikimybė galbūt yra 0,000001.

Iš pradžių gali atrodyti, kad šiai moteriai tiesiog pasisekė. Tačiau loterijos laimėtojai dažnai sako, kad tai ne sėkmė, o sunkus darbas ir ryžtas.

Vis tiek šokiruotas

Moters teigimu, žinia apie antrąjį jos laimėjimą vis skęsdavo. Interviu „Caboolture Shire Herald“ ji sakė negalinti tuo patikėti. Paklausta, kam panaudos pinigus, ji sakė dar neapsisprendusi. Ar jos laukia gyvenimas be rūpesčių? Taip. Ji sakė, kad imsis tokių dalykų kaip golfas, o kas nežino, ką tai reiškia!

Ko loterijos žaidėjai gali pasimokyti iš aukščiau pateiktos istorijos?

Pirma pamoka yra ta, kad bet kas gali laimėti loterijoje bet kuriuo metu, nepaisant jo lyties. Nesvarbu, ar vakar laimėjote; jie dar gali laimėti ir šiandien. Antra, nors loterijos yra azartiniai žaidimai, sunkus darbas ir atsidavimas taip pat gali atsipirkti.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos