6 paprasti būdai išsirinkti loterijos numerius

Naujienos

2022-06-14

Loterijos šiais laikais išpopuliarėjo. Taip yra todėl, kad žaidėjai turi galimybę tapti milijonieriais per naktį, turėdami vieną bilietą. Tačiau pasiekti didįjį jackpotą nėra lengvas žygdarbis, nes žaidėjai turi atitikti visus skaičius. Taigi, dramblys kambaryje yra, kaip žaidėjai renka loterijos numerius? Na, yra keletas būdų, kaip aptarta toliau.

6 paprasti būdai išsirinkti loterijos numerius

1. Išbandykite laimingus skaičius

Kiekvienas turi tą laimingą skaičių (-ius). Tai gali būti gimimo data, mėgstamo žaidėjo marškinėlių numeris arba bet koks kitas sentimentalus numeris. Šio numerio pasirinkimas gali būti vienas iš paprasčiausių būdų žaisti loterijoje.

Tiems, kurie neturi laimingų skaičių, yra galimybė pasirinkti tradicinius laimingus skaičius. Pavyzdžiui, septyni laikomi laimingu skaičiumi, nes savaitėje yra septynios dienos, septyni žemynai, septynios jūros, septyni pasaulio stebuklai ir tt. Be septynių, trys taip pat yra populiarus laimingas skaičius, išpopuliarinamas sakydamas: „Geri dalykai ateina. trise“. Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite laimingus ir nelaimingus skaičius iš viso pasaulio.

2. Atsitiktinis pasirinkimas

Kitas būdas pasirinkti loterijos numerius yra atsitiktinis atrankos būdas. Čia nereikia galvoti apie laimingus skaičius ar ankstesnę statistiką. Žaidėjai gali sugalvoti bet kokį skaičių, užsirašyti ir tai bus pirmasis pasirinkimas. Kitas žingsnis yra kartoti šį procesą, kol jie turės visus reikiamus loterijos numerius.

Atsitiktinai suskirstyti loterijos skaičius yra gana paprasta ir atleidžia lošėjus nuo pernelyg didelio mąstymo spaudimo.

3. Automatinio pasirinkimo / greito paėmimo naudojimas

Lengviausias būdas pasirinkti loterijos numerius naudoja automatinio pasirinkimo funkciją, pasiekiamą daugumoje loterijų svetainių, įskaitant didžiausias loterijas visame pasaulyje, pvz., Powerball ir Mega Millions. Kaip rodo pavadinimas, automatinio pasirinkimo funkcija atsitiktinai surenka ir parenka žaidėjų skaičius.

Įdomu tai, kad daugiau nei 70% loterijos laimėtojų naudojasi greito pasirinkimo funkcija. Tai yra pakankama priežastis nustoti jaudinti dėl loterijos skaičių ir leisti kompiuteriui atlikti sunkų darbą.

4. Ankstesnės statistikos tikrinimas

Ankstesnių loterijų traukimo metu ištrauktų karštų skaičių tyrimas taip pat yra protinga mintis renkant loterijos skaičius. Pradedantiesiems karštieji loterijos skaičiai yra skaičiai, kurie buvo ištraukti daugiausia įvairiose loterijose. Pavyzdžiui, 38 ir 39 buvo tarp daugiausiai ištrauktų skaičių „Powerball 2021“ – po 15 kartų. Kita vertus, tais pačiais metais 20, 22 ir 40 buvo ištraukti po 14 kartų, o 1, 21, 61 ir 63 – po 13 kartų.

Na, nėra garantijos, kad pasirinkę šiuos karštus numerius kas nors taps nugalėtoju. Tiesą sakant, kiekvienas skaičius turi vienodą galimybę būti ištrauktas. Taip pat yra šaltų kamuoliukų, kurie beveik netraukiami.

5. Horoskopų naudojimas

Kasdieniai horoskopai taip pat gali būti naudojami loterijos skaičiams rinkti. Daugelis horoskopų numato, kada kam nors pasiseks, todėl lošimas tokiomis dienomis gali padaryti stebuklą.

Šio metodo pranašumas yra tas, kad daugelis svetainių dalijasi laimingais loterijos numeriais kiekvienam žvaigždės ženklui.

6. Numerologija

Tiems, kurie tiki visatos galia, numerologija gali padėti išsirinkti loterijos skaičius. Lygiai taip pat, kaip astrologinės gimimo diagramos turi pagrindines metafizines įžvalgas, yra tai, kaip numerologija gali pasiūlyti lošėjams įžvalgas, kokius skaičius pasirinkti kitam traukimui.

Nors tai ilgas procesas, daugybėje internetinių išteklių paaiškinama, kaip naudoti numerologiją renkant loterijos skaičius.

Apvyniojimas

Štai, žmonės, šeši paprasti būdai išsirinkti loterijos numerius. Beje, nėra vieno būdo, kuris garantuotų laimėjimą. Laimėti jackpotą ar bet kurį kitą loterijos prizą lemia sėkmė. Taigi žaidėjai gali išbandyti bet kurį iš aukščiau pateiktų metodų, sukryžiuoti pirštus ir tikėtis, kad ponia sėkmė bus jų pusėje.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos