Žvilgtelėkite į loterijų išlaidų tendencijas

Naujienos

2022-10-18

Dauguma žmonių perka loterijas tikėdamiesi laimėti turtą. Įdomu tai, kad dauguma loterijos žaidėjų jaučiasi įsitikinę, kad vienas iš jų turi laimėti. Vis dėlto, nors tam tikru momentu turi būti laimėtojas, tikimybė laimėti bet kokią loteriją paprastai yra stebėtinai maža.

Žvilgtelėkite į loterijų išlaidų tendencijas

Žvelgiant į amerikiečių, kurie plūsta į, skaičių internetinės loterijos svetainės, lieka aišku, kad loterijos žaidėjai vis dar nesupranta daugelio dalykų, o tikimybė yra svarbi. Pavyzdžiui, žaidžiant „Mega Millions“ jackpotą, tikimybė laimėti yra 1 iš 302 575, 350. Šie šansai rodo, kad žaidėjas labiau tikėtina, kad jį nužudys pardavimo automatas arba bus išrinktas prezidentu, nei laimės loterijoje.

Numeriai

Vidutinis suaugęs amerikietis loterijos bilietams per metus išleidžia daugiau nei 300 USD. Nors tai gali atrodyti nedaug, šios iš pažiūros nedidelės sumos sudaro reikšmingas vertes. Ir, deja, tarp milijonų, kurie aktyviai perka loterijos bilietus, dauguma per savo gyvenimą nelaimi jokios reikšmingos sumos.

Loterijos yra vienas iš tų įdomių dalykų, kuriuos dauguma žmonių daro bandydami praturtėti. Nors tai gali būti tiesa kai kuriems žmonėms, tai paprastai nėra puiki idėja tiems, kurie turi ribotas lėšas. Remiantis lošimų statistika visoje JAV, daugelis loterijų žaidėjų priklauso žemesnėms ekonominėms klasėms.

Idealiu atveju, kai yra puiki idėja retkarčiais žaisti loterijas, manyti, kad loterijos yra investicija, neabejotinai yra baisi idėja.

Kur dingsta loterijos pinigai?

Dažnas klausimas. Žvelgiant į pinigų sumą, kuri patenka į loterijas, dauguma žaidėjų dažnai nori ištirti, kur visi šie pinigai nukeliauja. Kas, be tų kelių laimėtojų, gauna naudos iš loterijų gaunamų pajamų?

Idealiu atveju pajamos iš loterijų skirstomos į tris pagrindines kategorijas: išmokos laimėtojams ir bilietų pardavėjams, pridėtinės išlaidos ir paskirstymas valstybėms. Nemaža loterijos lėšų dalis, 50–60%, atitenka laimėtojams. Kita vertus, mažmenininkai reikalauja apie 5 % akcijų, o 10 % panaudoti administracinėms išlaidoms padengti. Galiausiai likusi pinigų dalis atitenka loterijose dalyvaujančioms valstybėms.

Kiekviena valstybė savarankiškai sprendžia, kaip panaudoti iš loterijų surinktas lėšas. Dauguma valstybių skiria šiek tiek pinigų infrastruktūros plėtrai ir kitiems visuomenei naudingiems projektams. Taip pat kiekviena valstybė turi atidėti dalį lėšų priklausomybės nuo azartinių lošimų pavojams sušvelninti.

Žaidėjo indėlis perkant loteriją

Žaidžiant loteriją, tarkime, Mega Millions, tikimybė laimėti yra labai maža. Tačiau, nors žaidėjo rizika pralaimėti paprastai yra didelė, loterijos statymai gali būti smagus būdas laimėti gyvenimą keičiančią sumą. Tai darant, žaidėjo indėlis į labdarą yra neabejotinai naudingesnis.

Žaidžiant loteriją, loterijos pinigų panaudojimas labdarai yra neabejotinai naudingesnis. Tai reiškia, kad žaidžiant loteriją reikia pakeisti mąstymą – žaisti savo malonumui, o ne kaip rimtai investuoti.

Paskutinės mintys

Atėjus savaitgaliui, loterija dažniausiai yra viena geriausių pramogų. Tačiau, nors dauguma loterijos žaidėjų paprastai gyvena tuo, kad laimėjimas yra neįtikėtinas, kodėl loterijos vis dar populiarios?

Neretai tenka susidurti su loterijos laimėtojų istorijomis. Tačiau antraštėse nuolat pasirodo jackpoto laimėtojai, todėl pranešimai apie žaidėjus, kurie dešimtmečius nelaimėjo nieko „reikšmingo“, dažnai nustumiami į neaiškumą.

Už puodelį kavos galite praleisti keletą laimingų akimirkų, fantazuodami apie galimybę laimėti didelį laimėjimą. Tačiau, nors įspūdžių gali pakakti, kad pateisintų išlaidas, žaidėjams taip pat patariama priimti atsakingą lošimą.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos