LottoGo apžvalga

Age Limit
LottoGo
TrustedTrustedCheckmark
VerifiedVerifiedCheckmark
SecureSecureCheckmark
LottoGo
Deposit methodsMasterCardVisa
Lėšų įnešimo būdai
MasterCardVisa

LottoGo

Pastaraisiais metais loterijų populiarumas labai išaugo, o „LottoGo“ yra viena iš populiariausi loterijų tiekėjai. Anksčiau ji buvo žinoma kaip „Pasaulio loterijų klubas“, tačiau 2018 m. ji buvo pervadinta į dabartinį pavadinimą. Šiandien (nuo 2022 m.) loterija priklauso ir ją valdo „Annexio Limited“, Meno saloje įsikūrusi internetinių lošimų korporacija.

„LottoGo“ yra loterijų teikėjas, kurį reguliuoja ir licencijuoja kelios institucijos, įskaitant JK lošimų komisiją (sąskaitos numeris 51692), Airijos pajamas ir Džersio lošimų komisiją.

Teikėjas gali pasigirti daugiau nei vienu milijonu narių visame pasaulyje, o jo būstinė yra Meno saloje, o kiti biurai yra Australijoje, Londone ir Džersyje. Naudodami LottoGo loteriją nariai turi prieigą prie bet kokio žaidimo, kurį nori žaisti, nesvarbu, ar tai būtų nutrinamos kortelės, ar kiti žaidimai.

Siekdama išlaikyti savo licenciją, LottoGo, kaip ir visi kiti pagrindiniai JK lošimų tiekėjai, laikosi griežčiausių reguliavimo taisyklių. Pavyzdžiui, teikėjas yra pasiryžęs suteikti žaidėjams smagią ir saugią žaidimų patirtį ir nedelsdamas išmoka laimėtojams piniginius prizus. Verta paminėti, kad LottoGo, kaip loterijų teikėjas, niekaip nesusijęs su jokia oficialia loterijų organizacija.

„LottoGo“ siūlomos loterijos

Loterija yra pagrindinis „LottoGo“ pasiūlymas, todėl dauguma žmonių užsiregistruoja svetainėje. Žaisdami šioje loterijos svetainėje internete, žaidėjai gali tikėtis šių pasiūlymų:

Vieno žaidimo loterijos žaidimai

„LottoGo“, kaip ir visos kitos internetinės loterijų svetainės, leidžia žaidėjams lažintis ant vienos mėgstamos tarptautinės loterijos eilės. Teikėjas siūlo platų aukso puodų pasirinkimą, įskaitant 17 loterijos žaidimai. Žinoma, yra didelių žaidimų, tokių kaip Euromillions ir US Powerball, tačiau taip pat yra mažai žinomų žaidimų, tokių kaip Airijos loto ir Suomijos loto. Taip pat yra sezoninių žaidimų, tokių kaip El Gordo, ispanų Kalėdų burtai.

Sindikatai

LottoGo siūlomi sindikatai yra ekonomiškas būdas žaisti grupėje. „LottoGo“, kaip ir „World Lottery Club“, siūlo daugumos vienkartinių žaidimų sindikatus. Ir nors žaidimų, tokių kaip Australijos pirmadienio ir trečiadienio lotos, vis dar gali trūkti, sindikato biblioteka vis dar yra pakankamai aprūpinta, kad patenkintų įvairius žaidėjų pomėgius.

Žaidėjams, besidomintiems Europos jackpotais, įdomu tai, kad „LottoGo“ siūlo „Euro Combo“ paketą, į kurį įeina „Eurojackpot“ ir „Euromillions“ žaidimo akcijos. Vos už 9,00 svarų sterlingų ar lygiavertę sumą galima įsigyti 10 Euromillions akcijų už du lošimus.

Interaktyvūs žaidimai

„LottoGo“ siūlo 42 virtualias nutrinamas korteles. Šių kortelių mechanika yra tokia pati kaip ir tradicinių kortelių. Norint rasti atitinkančius simbolius, reikia spustelėti kiekvienos kortelės langelį. Žaidėjas gali laimėti prizą, jei tinkamai sužais. Bet kokie yra apdovanojimai? Na, 2022 m. jos gali būti nuo 250 iki 182 500 svarų sterlingų.

Banko dydis priklauso nuo žaidimo, kurį žmogus pasirenka žaisti. Nutrinamos kortelės su didesniais laimėjimais, žinoma, turi šiek tiek didesnį šansą. Tačiau yra keletas staigmenų: „Daily Pocket Filler“ nutrinamos kortelės, kurios didžiausias įmanomas laimėjimas – 182 500 GBP, šansai yra mažesni ir kainuoja mažiau nei „EuroMillions“ nutrinamos kortelės, kurių didžiausias prizas siekia 150 000 GBP (2022 m. ).

Mokėjimai LottoGo

„LottoGo“ nariai gali naudoti „Visa“ arba „MasterCard“ debeto ar kredito korteles, kad galėtų sumokėti už savo statymus. Teikėjo paslaugos taip pat prieinamos žaidėjams, kurie naudoja „Neteller“, „PayPal“ ir „Skrill“ kaip internetinės loterijos mokėjimo būdai. Jei žaidėjas nori finansuoti savo sąskaitą naudodami „Apple Pay“ arba „Google Pay“, jis taip pat gali naudoti šiuos metodus. Tačiau žaidėjai Jungtinėje Karalystėje negalės papildyti savo sąskaitų naudodami kredito kortelę. Vietoj to jie gali naudoti tik debeto kortelę.

Kalbant apie limitus, minimalios indėlio sumos nėra, todėl žaidėjai gali tiesiog žaisti su tuo, ką turi. Tačiau mėnesiniai indėliai LottoGo yra ribojami iki 10 000 svarų sterlingų. Jei pasiekęs šį limitą nori į savo sąskaitą įkelti daugiau pinigų, gali tekti susisiekti su paslaugų teikėjo darbuotojais.

Kita vertus, minimali išėmimo suma yra 10 svarų sterlingų, nors kiekvienu atveju gali būti svarstoma mažesnė nei ši suma, o žaidėjams gali būti taikomas operacijos mokestis, jei jis nesiekia nustatyto limito. Ir gali praeiti nuo trijų iki penkių darbo dienų, kol pinigai atsidurs jų banko sąskaitoje.

Registracija

Palyginti su kitomis internetinės loterijos svetainėmis, registracijos procesas LottoGo yra paprastas ir nesudėtingas. Taip yra todėl, kad paslaugų teikėjas supranta, ką reiškia paprastas registracijos procesas. Be to, nėra registracijos mokesčių, tačiau žaidėjai turi įkelti savo sąskaitas, kad galėtų žaisti. Registracijos procesui gali prireikti šios informacijos:

  • El. paštas
  • vardas
  • Gimimo data
  • Fizinė vieta
  • Paskyros slaptažodis
  • Telefono numeris

Registracijos procedūra

Norėdami užsiregistruoti, turite apsilankyti LottoGo svetainėje ir viršutiniame dešiniajame kampe rasti mygtuką „Registruotis“. Spustelėjus šį mygtuką, iššoks registracijos forma. Registracijos puslapyje žaidėjai turės įvesti savo el. pašto adresą, slaptažodį ir kitą asmeninę informaciją, pvz., minėtą aukščiau.

Užpildęs visus laukus, žaidėjas turės paspausti mygtuką „Registruoti paskyrą“. Jie gaus el. laišką, kuriame bus reikalaujama patvirtinti savo el. pašto adresą, kad galėtų prisijungti prie savo paskyros ir atlikti indėlį.

Kai tik vienas užsiregistruos, jo gautuosiuose atsiras keli pranešimai apie LottoGo ir jų pasiūlymus. Žaidėjas taip pat bus informuotas, kad patikrinimo tikslais įkeltų tam tikrus dokumentus.

Palaikomos šalys

Kaip minėta anksčiau, tarptautinės internetinės loterijos yra pagrindinis LottoGo produktas. Taigi „LottoGo“ taip pat suteikia žaidėjams prieigą prie loterijų, esančių už jų gimtosios šalies ribų, kai kuriose iš jų yra didžiuliai prizai. Pavyzdžiui, Jungtinių Valstijų „Powerball“ prizai reguliariai siekia šimtus milijonų dolerių.

LottoGo loterijos yra prieinamos daugelyje šalių visame pasaulyje, įskaitant JK, Airiją, Švediją, Lenkiją, Prancūziją, Vokietiją ir daugelį kitų. Tačiau yra šalių, kuriose loterijos yra ribojamos, įskaitant JAV. Geros naujienos yra tai, kad LottoGo taisyklės ir sąlygos niekam netrukdo atlikti statymų, jei lažybų metu jie nėra apribotoje šalyje.

Palaikymas

„LottoGo“ siūlo vartotojams daugybę galimybių bendrauti su savo komanda. Pavyzdžiui, svetainėje yra tiesioginio pokalbio parinktis, leidžianti žaidėjams pasikalbėti su savo klientų aptarnavimo atstovais. Tačiau ši parinktis nepasiekiama visą parą. Žaidėjai, norintys susisiekti su agentais ne tiesioginio pokalbio valandomis, gali naudoti formą, pasiekiamą per tiesioginio pokalbio funkciją.

Jie tiesiog turi numesti savo pranešimą, o komanda susisieks su jais, kai tik jie jį gaus. Kitas būdas susisiekti su komanda yra el. Visi, turintys klausimų, rekomendacijų ar nusiskundimų, gali rašyti el support@lottogo.com. Galiausiai, LottoGo turi labai išsamų DUK puslapį, kuriame žaidėjai gali greitai rasti atsakymus į savo klausimus.

Kodėl verta žaisti „LottoGo“?

Internetinių loterijų lažybų sistemų, tokių kaip LottoGo, pranašumas yra tas, kad žaidėjai gali pasiekti daug platesnį loterijų asortimentą iš viso pasaulio, o ne tik savo vietines. Daugelis dalyvių yra traukiami į užsienio loterijas dėl didesnių prizų, ypač Amerikos PowerBall ir MegaMillions, kurių prizai dažnai siekia šimtus milijonų dolerių.

Be šių dviejų, „LottoGo“ siūlo mažiausiai 15 kitų tarptautinių loterijų, įskaitant „El Nio“, „El Gordo“, „Swedish Lotto“, „Finnish Lotto“, „Vokietijos 6aus49“, „Polish Lotto“, „EuroJackpot“, Italijos „SuperEnalotto“, „UK Lotto“ ir „EuroMillions“.

LottoGo taip pat suteikia žaidėjams sindikato lažybas, kurios leidžia jiems atlikti bendrus loterijos statymus su kitais žaidėjais, kad padidintų savo jackpoto šansus. Taip pat yra daugiau nei 38 internetiniai nutrinamų kortelių žaidimai.

Kitos priežastys, kodėl LottoGo yra vienas geriausių internetinių loterijų tiekėjų, yra šios.

Premijos ir specialūs pasiūlymai

Oficialūs loterijos bilietai retai būna su nuolaidomis ar specialiais pasiūlymais. Priešingai, LottoGo loterijos vyksta periodiškai išskirtiniai pasiūlymai ir akcijos. Šie pasiūlymai suteikia žaidėjams galimybę laimėti su mažiau.

Paprasta ir greita prieiga

„LottoGo“ programėlės dėka „LottoGo“ loterijos žaidėjai gali po ranka žaidimus, tiek namuose, tiek keliaudami. Tai užtikrina, kad jie nepraleis nieko, įskaitant premijas, nuolaidas, jackpotus ir kt.

Total score8.1
Privalumai

Greiti kazino faktai

WebsiteWebsite:  LottoGo
Year foundedYear founded: 2018
KalbosKalbos (7)
anglų
kinų
lenkų
rusų
suomių
vokiečių
švedų
LoterijaLoterija (13)
Cash4LifeEl GordoEuroJackpotEuroMillionsFrench LottoIrish LotteryLotto 6/49Mega MillionsNutrinamos kortelėsOZ Lotto
Polish Lotto
PowerballSuperEnalotto
Lėšų įnešimo būdaiLėšų įnešimo būdai (3)
Debit Card
MasterCardVisa
Pagalbos būdaiPagalbos būdai (2)
Pagalbos tarnybos el. paštas
Tiesioginis pokalbis
PremijosPremijos (2)
Nemokami Statymai
Pasveikinimo premija
Programinė įrangaPrograminė įranga (2)
Microgaming
Pragmatic Play
ValiutosValiutos (3)
Didžiosios Britanijos svarų
JAV dolerių
eurų