Geriausios internetinės loterijos, priimančios RuPay 2023/2024

Įvairios loterijų svetainės įtraukė „RuPay“ į savo bankininkystės galimybes, kad loto gerbėjams būtų lengviau pradėti savo nuotykius. Jis pateikiamas kaip kredito / debeto kortelė, leidžianti vartotojams perkrauti grynuosius pinigus, kad būtų galima lengvai atlikti operacijas loterijos svetainėje internete. Arba „RuPay“ mokėjimus galima atlikti naudojant mobiliąją ar išmaniojo laikrodžio programėlę. Indijos lažybininkai neturėtų jaustis tamsoje, kai kalbama apie naudojimąsi „RuPay“, o Indijos „RuPay“ loterijos svetainės labai palengvino naudojimąsi šia paslauga.

Prieš atlikdamas RuPay indėlį, žaidėjas turi turėti Rupay sąskaitą. Paprasčiausias būdas yra apsilankyti oficialioje „RuPay“ svetainėje ir paprašyti kortelės. Kitas būdas – susisiekti su RuPay išduodančiu banku ir vadovautis instrukcijomis. „RuPay“ mokėjimo korteles galima įsigyti daugelyje Indijos bankų, įskaitant „Bank of Baroda“, „Punjab National Bank“ ir „State Bank of India“. „RuPay“ debeto kortelė tiesiogiai jungiama prie banko sąskaitos, todėl galima sklandžiai atlikti pervedimus internetu.

Žaisti internetinės loterijos svetainėje, kuri priima „RuPay“, yra paprasta. Nauji žaidėjai turėtų pradėti nuo vienos iš rekomenduojamų šio tinklalapio svetainių. Pirmasis žingsnis norint mėgautis „RuPay“ yra sąskaitos atidarymas loterijos svetainėje naudojant el. pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Patvirtinus paskyrą, vartotojas gali pereiti prie savo mėgstamiausias loto žaidimas ir atlikite statymą iš tikrų pinigų. Kaip ir dauguma mobiliųjų indėlių metodų, „RuPay“ saugumo sumetimais siunčia OPT kodą.

„RuPay“ naudojimas loterijos įnašams

Lengviausias būdas įnešti RuPay indėlį yra toks:

 • Internetinės loterijos svetainėje žaidėjas turi mygtuką „Žaisti dabar“, kuris nukreipia į kasos puslapį
 • Kasininko puslapyje žaidėjas turi spustelėti indėlio nuorodą ir iš galimų mokėjimo būdų pasirinkti RuPay. Tada jie užpildo sumą, kurią reikia pervesti iš savo RuPay sąskaitos į loterijos svetainę
 • Kai naudojate RuPay kortelę, mokėjimo procesorius paprašys 16 skaitmenų numerio, CVV kodo ir galiojimo datos
 • Mokėjimą patvirtinantis žaidėjas SMS žinute gauna vienkartinį slaptažodį – OPT

RuPay indėliai yra nemokami ir momentiniai. Jie yra saugūs tol, kol žaidėjas pasirenka licencijuotą ir geros reputacijos internetinės loterijos svetainę. Norėdami sužinoti, ar operacija buvo sėkminga, žaidėjas gauna SMS į mobiliojo telefono numerį, susietą su jo RuPay paskyra. Nors indėlio limitą nustato loterijos svetainė, jis daugiausia priklauso nuo jį išduodančio banko. Paprastai daugelis loterijų svetainių priima bet ką nuo 10 USD.

Kaip atsiimti pinigus naudojant „RuPay“
Kaip atsiimti pinigus naudojant „RuPay“

Kaip atsiimti pinigus naudojant „RuPay“

Dauguma svetainių su RuPay loterijos išmokėjimus apdoroja per 24–72 valandas. Priklausomai nuo išduodančio banko, pinigai gali pasiekti žaidėjo sąskaitą tą pačią dieną, kai loterijos teikėjas juos išleidžia. Nedidelis vėlavimas yra įprastas pirmą kartą loterijos žaidėjams. Remiantis lošimų taisyklėmis, visos loterijų svetainės turėtų patikrinti savo klientų asmeninius dokumentus, taikydamos procesą, vadinamą „Pažink savo klientą“ arba „KYC“. Tai būtina siekiant kovoti su sukčiavimu internete ir nepilnamečių lošimu. Taigi, neturėtų stebinti, kai svetainėje prašoma asmens tapatybės dokumento, vairuotojo pažymėjimo ar panašaus dokumento. Vėlesni pinigų išėmimai bus greitesni, nes KYC procedūra nebebus atliekama.

Atsitraukimo procesas

Svarbu pažymėti, kad „RuPay“ svetainės apdoroja išėmimus naudojant mokėjimo būdą lėšų įnešimo. Taigi jie prisimins detales, kai ateis laikas laimėtojui išsigryninti pinigus. Loterijos išmokėjimams su „RuPay“ nereikia OTP, tačiau juos galima apdoroti mobiliuosiuose telefonuose. Prieš prašydamas mokėjimo žaidėjas turėtų įsitikinti, kad jo loterijos sąskaita pasiekė minimalų išimamą likutį ir ar jis įvykdė visas lažybų sąlygas. Norėdami išgryninti pinigus naudodami RuPay, žaidėjai turi:

 • Prisijunkite prie jų internetinės loterijos paskyros
 • Eikite į kasos skyrių ir paspauskite mygtuką „Gauti“ arba „Išėmimas“
 • Ekrane ieškokite „RuPay“ logotipo
 • Pateikite reikiamą finansinę informaciją, pvz., telefono numerį ir adresą
 • Peržiūrėkite išsamią informaciją prieš spustelėdami „Pateikti“
 • Palaukite pinigų jų RuPay kortelėje

Sėkmingas atsiėmimas turėtų atspindėti kliento operacijų istoriją. Pagrindinė RuPay išėmimo valiuta yra rupijos. Jokių išėmimo mokesčių nėra.

Kaip atsiimti pinigus naudojant „RuPay“
„RuPay“ sauga ir saugumas

„RuPay“ sauga ir saugumas

Kadangi sukčiavimas internete kuria sudėtingas schemas, skirtas atakuoti internetinius lošėjus, jų informacijai apsaugoti labai svarbios griežtos saugumo priemonės. Laimei, tai neturėtų kelti rūpesčių „RuPay“ tinklui. Štai kodėl.

„RuPay“ sistema yra neįtikėtinai saugi. Jis naudoja 256 bitų SSL šifravimą ir yra autorizuotas naudojant dviejų veiksnių autentifikavimo procesą. Pirmoji gynybos linija nuo sukčiavimo internete, kai deponuojate per „RuPay“, yra OTP. Unikalus kodas siunčiamas registruotu mobiliojo telefono numeriu. Be OTP klientas negali užbaigti operacijos internetinės loterijos svetainėje.

RuPay laikosi griežtų privatumo standartų, nustatytų Indijos nacionalinės mokėjimų korporacijos. Tai turėtų suteikti pirkėjams ramybę, nes jų konfidenciali informacija yra saugoma saugiuose serveriuose. Siekiant maksimalios serverio apsaugos, RuPay svetainėse naudojamas saugumo sustiprinimas, ty pažangių saugos įsilaužimų derinys, siekiant kovoti su operacinių sistemų ir serverio programinės įrangos pažeidžiamumu. Įprasti serverio grūdinimo metodai apima duomenų šifravimą, antivirusinių ir ugniasienių diegimą, reguliarų operacinių sistemų atnaujinimą ir nepageidaujamų trečiųjų šalių programėlių pašalinimą.

Panašiai ir „RuPay“ loterijų svetainės yra saugios, nes naudoja beveik tuos pačius saugos protokolus. Be to, jie reguliariai tikrinami dėl saugumo. Itin saugių loterijų svetainių ypatybės apima sertifikatus, žaidimų licencijas ir tvirtus saugos sluoksnius, tokius kaip SSL.

„RuPay“ sauga ir saugumas
„RuPay“ klientų aptarnavimo parinktys

„RuPay“ klientų aptarnavimo parinktys

Dažnai „RuPay“ klientai negali atlikti indėlių, kai reikia žaisti internetinėje loterijoje. Kai kurie pranešė apie atmestas operacijas ir mokėjimo klaidas naudodami savo „RuPay“ kortelę. Iškilus tokioms problemoms nereikia panikuoti, nes „RuPay“ klientų aptarnavimas yra pasirengęs pasiūlyti sprendimus. Reikia žinoti, kur su jais susisiekti. Štai paprasčiausi būdai susisiekti su „RuPay“ klientų atstovais:

 • Asmeninis skaitmeninis asistentas: tai internetinė pokalbių dėžutė, esanti apatiniame dešiniajame „RuPay“ kontaktinio puslapio kampe. Automatizuota funkcija atsako į dažniausiai užduodamus klausimus, pavyzdžiui, interneto robotas. Yra vietos įvesti konkrečią užklausą. Naudojant virtualų asistentą galima pasirinkti anglų arba hindi kalbą.
 • Telefonas: „RuPay“ kortelių gale yra skirtingos nemokamos pagalbos linijos. Jie labiau tinka skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip kortelės vagystė ar praradimas
 • Apsilankymas banko padalinyje: jei klientai negali susisiekti su RuPay klientų atstovais, geriausia kreiptis į jį išdavusio banko filialą dėl tolesnės pagalbos.
„RuPay“ klientų aptarnavimo parinktys