Geriausi 10 Loterija Jungtinė Karalystė 2022/2023-iais

Anglijoje labai populiaru pirkti loterijos bilietus. Tiesą sakant, daugiau nei 70% britų reguliariai perka bilietus. Tik už du svarus žaidėjas turi galimybę laimėti pelningą jackpotą. Nacionalinėje loterijoje yra įvairių populiarių žaidimų, kuriuos valdo „Camelot UK“, įmonė, licencijuota šalies lošimų komisijos.

Dar viena ir taip sparčiai augančių bilietų pardavimo palaima yra ta, kad loterijos neįtraukiamos į įstatymą, ribojantį lošimus jaunesniems nei 18 metų gyventojams. Britai, jaunesni nei 16 metų, gali pirkti loterijos bilietus. Laimėtojai gali pasirinkti vienkartines išmokas – patrauklią premiją geresniems, kurie neprivalo mokėti dalimis.

Geriausi 10 Loterija Jungtinė Karalystė 2022/2023-iais
Loterijų istorija JK
Loterijų istorija JK

Loterijų istorija JK

Anglija paskelbė nacionalinę loteriją 1566–1569 m., kai karalienė Elžbieta pasirinko loteriją kaip priemonę surinkti lėšų uosto remontui. Gyventojai, kurie galėjo sau leisti loterijos bilietus, nepasitikėjo vyriausybe ir manė, kad pramoga yra amorali.

Tuo metu lošėjai įsigijo tik 10% iš turimų 400 000 bilietų. Vėlesniais dešimtmečiais Anglijos vyriausybė pardavė teises į loterijos bilietus brokeriams. Brokeriai pasamdė bėgikus parduoti bilietus. Dažnai brokeriai parduodavo akcijas bilietams tiems lošėjams, kurie norėjo lažintis, bet neturėjo pinigų už visą bilieto kainą.

Be viešųjų loterijų, privačios loterijos taip pat rinko pinigus geriems tikslams. Pavyzdžiui, per vieną loteriją buvo surinkti pinigai, padedantys grupei apsigyventi Džeimstaune Amerikoje. Iki 1826 m., po 250 veiklos metų, vyriausybė atsisakė loterijų, kurias kritikai ir kai kurios parlamento frakcijos išjuokė.

Loterijų istorija JK
Loterija šiais laikais Anglijoje

Loterija šiais laikais Anglijoje

Šiandieninis loterijų klimatas Jungtinėje Karalystėje labai skiriasi nuo kuklios pradžios. Populiariausia loterija Didžiojoje Britanijoje prasidėjo 1994 m JK nacionalinė loterija. 2002 m. pavadinimas pakeistas į Lotto. Žaidėjai pasirenka šešis skaičius nuo 1 iki 50 arba priima atsitiktinius skaičius tik už 2 GBP už vieną eilutę.

Lažybų davėjas gali nusipirkti net septynias eilutes už kiekvieną kvitą ir vienu pirkimu nusipirkti iki 10 lakštų. Loterijos bilietus galima įsigyti kiekvieną dieną internetu, pašto skyriuose ir keliuose vietiniuose mažmeninės prekybos centruose.

Iki 2005 m. JK lošimų komisija reguliavo licencijuotas lošimo įstaigas Anglijoje. Siekdama apsaugoti lažybininkus ir operatorius, Komisija laikosi griežtų įstatymų ir atidžiai peržiūri įmones prieš suteikdama licenciją veikti JK pasienyje.

Lažybų dalyviams loterija suteikia galimybę už nedidelę investiciją gauti reikšmingų pinigų. Laimėtojai turi atitikti šešis skaičius, kad laimėtų pagrindinę loteriją. Jei laimėtojas yra daug, prizas padalijamas po lygiai.

Pradedant nuo 5 milijonų svarų sterlingų šeštadienį ir 2,5 milijono svarų sterlingų už trečiadienio traukimą, bankas kaupiamas iki kito traukimo, jei niekas nelaimi. Kai jackpotas pasieks daugiau nei 22 mln. svarų sterlingų, jis bus sukauptas paskutinį kartą, kol reguliuotojai padalys prizą tarp labiausiai atitinkančius skaičius pasirinkusiems lažybininkams.

Loterija šiais laikais Anglijoje
JK žaidėjų mėgstamiausi loterijos žaidimai

JK žaidėjų mėgstamiausi loterijos žaidimai

Momentiniai laimėjimai internetu

Žaidėjams, norintiems laimėti akimirksniu, momentiniai laimėjimai internetu yra bilietas. Kai kurie momentinio laimėjimo žaidimai yra kaip nutrinamos kortelės, o kiti apima interaktyvų žaidimą, pavyzdžiui, kauliukų ridenimą. Vien sėkme paremtas žaidimas, norint laimėti, nereikalauja įgūdžių ar proto aštrumo.

Žaidėjai registruojasi į „Instant Win“ žaidimą. Dalyviai gali „pirkti“ arba „pabandyti“. Išbandykite žaidimus yra nemokami, nereikia mokėti ir nesiūlyti išmokėjimo. Tačiau žaidimo išlaidos norint laimėti svyruoja iki 5 GBP. 5 svarų sterlingų momentinio laimėjimo žaidime žaidėjas turi galimybę laimėti 1 mln.

„Lotto HotPicks“

Vienas iš karštų bilietų yra „Lotto HotPicks“. Lankstumas yra svarbiausias patrauklumas, nes lažybininkai gali pasirinkti nuo 1 iki 5 skaičių. Pasirinkus „Pick 5“ arba „Pick 1“, žaidėjas kainuoja tik 1 svarą už eilutę. Šeštadieniais ir trečiadieniais „HotPicks“ ištraukia laimėtus skaičius. Laimėję bilietai turi atitikti visus skaičius.

Perkūno kamuolys

„Thunderball“ lažybininkams siūlo galimybę gauti pusę milijono tik už 1 svarą. Piešdami šeštadienį, penktadienį ir trečiadienį, žaidėjai perka bilietus su penkiais skaitmenimis nuo 1 iki 39 ir „Thunderball“ skaičiumi, pasirinktu iš skaičių nuo 1 iki 14.

„Lucky Dip“ taip pat galima naudoti „Thunderball“, todėl vartotojai gali nusipirkti bilietą su atsitiktiniu skaičiumi. Kaip ir kituose žaidimuose, žaidėjai gali naudoti visas septynias eilutes viename lapelyje su 10 kvitų pirkimo limitu – didžiausios Thunderball prizų ribos siekia 500 000 GBP.

EuroMillions

EuroMillions pritraukia žaidėjus iš viso pasaulio. Žaidėjai perka bilietus iš Airijos, Belgijos, Monako, Ispanijos ir daugybės kitų šalių. Nenuostabu, kad prizas yra nepaprastai didelis, nes laimėtojai kai kuriais atvejais atsineša 174 mln. Žmonės moka £2,50 už eilutę už bilietus visą savaitę, tikėdamiesi laimėti antradienio ir penktadienio vakaro jackpotą.

Turėdami septynias slydimo eilutes ir 10 slydimų limitą žaidėjams, kurie pasirenka statyti ant kelių lažybų, žaidėjai visame pasaulyje skatina eksponentinį prizų augimą. Bilietus galima įsigyti mobiliosiose programose, loterijų svetainėse arba mažmeninės prekybos parduotuvėse visoje šalyje iki piešimo vakaro 19.30 val.

Pasirinkę penkis skaičius nuo 1 iki 50 ir porą laimingų žvaigždžių skaičių nuo 1 iki 12, lažybininkai gali dalyvauti ir laimėti. Kai kurie renkasi „Lucky Dip“ – atsitiktinių skaičių pasirinkimo procesą. Laimėtojai sutaps ir su pagrindinėmis, ir su laimingomis žvaigždėmis, kad laimėtų prizą.

JK žaidėjų mėgstamiausi loterijos žaidimai
Mokėjimo būdai Anglijoje

Mokėjimo būdai Anglijoje

Grynieji pinigai ir kreditas

Grynieji pinigai yra karalius, kai kalbama apie JK loteriją. Tiesą sakant, daugelį metų reguliavimo institucijos reikalavo grynųjų pinigų loterijos bilietui ar nutrinamam korteliui įsigyti. Kadangi dabar yra daug loterijų, o daugelis piliečių dėl pandemijos priversti likti namuose, loterijos bilietų įsigijimo būdas tobulėja.

Nors lažybininkai vis dar gali įsigyti bilietus daugiau nei 5000 pašto skyrių ir mažmenininkų visame regione, loterijos bilietus dabar galima įsigyti ir internetu. „Camelot“ svetainė siūlo žaidėjams galimybę nusipirkti „Daily Play“, „EuroMillions“, „Thunderball“ ir „UK Lotto“ bilietus. Jei naudojate JK debeto kortelę, laimėję žaidėjai laimėjimai grąžinami į debeto kortelę, naudotą bilietui įsigyti.

Tiesioginio debeto

Novatoriškas mokėjimo būdas Nacionalinėje loterijoje yra tiesioginio debeto galimybė. Turėdami banko sąskaitą, žaidėjai gali leisti kartą per mėnesį debetu sumokėti už loterijos bilietus. Jokie papildomi mokesčiai netaikomi. Tiesiog pasirinkite žaidimą. „EuroMillions“, „Thunderball“ ir „Lotto“ priima tiesioginio debeto mokėjimus. Pasirinkite skaičius arba pasirinkite atsitiktinį Lucky Dip. Pasirinkite burtų traukimo dienas kiekvienam mėgstamam žaidimui. Pasirinkite nuolatinį tiesioginį debetą internetu.

Užsiregistravus ir pateikus mokėjimo duomenis, tiesioginio debeto žaidėjai yra paruošti. Mokėjimai už loterijos bilietų pirkimus tęsiasi automatiškai ir nuolat, kol žaidėjas informuoja Nacionalinę loteriją apie norą atšaukti tiesioginio debeto įgaliojimą.

Mokėjimo būdai Anglijoje
Loterijų ateitis Anglijoje

Loterijų ateitis Anglijoje

Nuo 2020 metų „Covid-19“ pandemija sukūrė situaciją, kuri privertė kazino lankytojus į vidų. Kai kurie iš šių lažybininkų pasuko į loteriją, kuri labai prisideda prie internetinių lošimų augimo. Todėl Komisija peržiūri savo politiką, kad suprastų, kaip geriausiai patenkinti internetinių lažybų lošėjų poreikį.

Reguliavimo institucijos jau perėjo prie griežtesnių lošėjų amžiaus tikrinimo procesų. Kaip ir populiarumas loterijos bilietų pirkimas internetu ir toliau plečiasi, britai susiduria su priklausomybės nuo lošimų bjaurumu. Kai kurios politikos kryptys yra skirtos pažaboti priklausomybę tiems, kurie negali savarankiškai stebėti elgesio.

Artimiausiais metais griežtesnės taisyklės gali turėti įtakos rinkai, nes Komisija siekia išlaikyti tvirtą politiką, skirtą apsaugoti britus ir loterijos bilietus parduodančias įstaigas. Didelės baudos laukia tų, kurie nesilaikys Didžiosios Britanijos lažybų taisyklių. Rinkos potencialą kursto britai, kurie ieško pramogų ir tikisi laimėti dideles pinigų sumas.

Loterijų ateitis Anglijoje
Ar loterijos Anglijoje legalios?

Ar loterijos Anglijoje legalios?

1993 m. JK Nacionalinis loterijų įstatymas nustatė Anglijos loterijų infrastruktūros reguliavimo pagrindą. Loterija yra svarbus JK visuomenės aspektas teisiniu požiūriu. Iki 1994 metų lapkričio mėnesį įvyko pirmoji loterija. Loterija, įsteigta siekiant rinkti lėšas geriems tikslams, nuo pat jos įkūrimo surinko daugiau nei 35 milijardus svarų sterlingų ir vartotojams sumokėjo daugiau nei 59 milijardus svarų sterlingų prizų.

Nacionalinis loterijos įstatymas įsteigė pirmąjį Nacionalinį loterijų biurą, kuris valdo, kaip paskirstomos loterijos pajamos. Camelot laimėjo pirmąją Britanijos loterijos licenciją konkurso būdu. JK nacionalinis loterijų biuras reguliuoja loterijas per 1999 m. įsteigtą nacionalinę komisiją. 2005 m. parlamentas priėmė Azartinių lošimų įstatymą, kuris kontroliavo visus lošimus, perduodant įgaliojimus vietos valdžios institucijoms.

Iki 2006 m. įstatymas atvėrė kelią JK lošimų komisijai, kuri perėmė loterijos reguliavimo pareigas 2013 m., kai perėmė Nacionalinės loterijų komisijos pareigas, įsteigimui. Komisija saugo vartotojus, reguliuoja įmones, peržiūri operatorius ir užtikrina, kad didžiausios pajamos būtų paskirstytos geriems tikslams.

Licencijavimas

2007 m. Lošimų komisija išdavė Camelot atnaujintą licenciją vykdyti loteriją. Net ir konkurso metu bendrovė 2009 m. gavo trečiąją licenciją. Nors reguliuotojai prognozavo, kad licencija galios tik dešimt metų. Jis pratęstas iki 2023 m.

Iš pradžių „Camelot“ priklausė keturiems investuotojams, įskaitant „Fujitsu Services“ ir „Royal Mail Enterprises“, o pirmieji „Camelot“ savininkai pardavė akcijas Ontarijo mokytojų pensijų planui.

Kitos Camelot pareigos apima naujų loterijos produktų rinkodarą, žaidimų kūrimą ir vartotojų apsaugos teikimą. Pripažindama „Camelot“ sėkmę, Didžioji Britanija ir toliau atnaujina sutartį su kompanija ir pripažįsta jos sėkmę renkant lėšas gyvybiškai svarbiems tikslams, įskaitant 500 mln. svarų sterlingų, surinktų 2012 m. Londono olimpinėms žaidynėms.

Ar loterijos Anglijoje legalios?
DUK

DUK

Kokie loterijos žaidimai galimi JK?

Britai gali žaisti įvairius loterijos žaidimus. Lotto yra populiarus Anglijoje, tačiau EuroMillions pasiekia žaidėjus visame pasaulyje, kurdamas dideles jackpotas. Britai taip pat renkasi momentinio laimėjimo nutrinamas korteles, „Thunderball“ ir „Lotto Hotpicks“. Visi pagrindiniai loterijos žaidimai JK siūlo didelius prizus laimėtojams. Norėdami lažintis, žaidėjai pasirenka pageidaujamus skaičius, tikėdamiesi, kad jie atitiks kiekvieno loterijos traukimo laimėjimo skaičius.

Kiek loterijos pajamų paskirstoma geriems tikslams?

JK nacionalinė loterija išlaiko tik 1% pajamų iš loterijos pajamų. 95% paskirstoma loterijos laimėtojams ir geriems tikslams. Veiklos išlaidoms kompensuoti taikomas 4 proc. JK loterija, kaip viena iš efektyviausių ir efektyviausių loterijų įstaigų visame pasaulyje, naudoja pajamas, kad padarytų įtaką visoje šalyje.

2017 metais loterijos pajamų procentą gavo meno, sporto, paveldo išsaugojimo, sveikatos, aplinkosaugos ir švietimo projektams.

Jungtinės Karalystės nacionalinės loterijos populiarumas smarkiai prieštarauja loterijų gynėjų kritikai, kurios sulaukė loterijų legalizavimo šalyje pradžioje. Skatindami augimą tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, žaidėjai ir toliau rizikuoja laimėti didelius prizus.

Nuo 500 000 svarų sterlingų iki daugiau nei 60 milijonų svarų sterlingų, aukso puodai auga kartu su didėjančiu britų dalyvavimu žaidimuose visoje šalyje. Komisija ir jos rangovas Camelot, žinomas dėl veiksmingos veiklos, sukūrė tvirtą loterijų infrastruktūrą, kuri ir toliau renka milijonus svarbiems viešiesiems ir socialiniams projektams visoje Jungtinėje Karalystėje remti.

DUK

Vėliausios naujienos

Loterijos įvairiose šalyse
2022-08-09

Loterijos įvairiose šalyse

Loterijos daugelyje šalių egzistuoja jau daugiau nei šimtmetį. Vyriausybės jas naudojo siekdamos gauti pajamų iš įvairių projektų ir teikti pramogas savo žmonėms. Daugumoje vietų loterija nebuvo niekinama kaip kitos azartinių lošimų formos. Iki šiol loterijos vis dar yra labai populiarios visame pasaulyje. Internetas padarė juos dar patogesnius, nes žaidėjai gali prisijungti prie loterijų net ir už savo šalių ribų. Štai keletas didžiausių loterijų visame pasaulyje pagal šalį.