Geriausia UK National Lotto Loterija 2022/2023

Anglijoje JK nacionalinės loterijos bilietai internetu yra plačiai paplitę. Daugiau nei trys ketvirtadaliai britų dažnai perka bilietus. Žaidėjas gali laimėti didžiulį jackpotą tik už du svarus (2 USD). Loterijoms netaikoma taisyklė, draudžianti jaunesniems nei 18 metų gyventojams dalyvauti azartiniuose lošimuose, o tai naudinga jau ir taip sparčiai parduodamiems bilietams.

Didžiosios Britanijos piliečiai nuo 16 metų gali įsigyti loterijos bilietus internetu. Pageidautina lažybų, kurie neprivalo mokėti dalimis, funkcija yra laimėtojo galimybė pasirinkti vienkartines sumas.

Geriausia UK National Lotto Loterija 2022/2023
Kaip nusipirkti JK nacionalinės loterijos loterijos bilietą internetu

Kaip nusipirkti JK nacionalinės loterijos loterijos bilietą internetu

Kad galėtų žaisti loterijoje, žaidėjas turi būti ne jaunesnis nei 16 metų. Nors yra oficiali programa, jis naudojamas tik informaciniais ir rinkodaros tikslais. Žaidėjai bilietus gali įsigyti tik per įgaliotas loterijos vietas visoje JK arba internetu. Per svetaines, kurias valdo loterijų agentai, žaidėjai iš kitų šalių gali žaisti internete.

Taisyklės, pagal kurią JK loterijos laimėjimai neapmokestinami, yra išimčių. Jei už atlygį uždirbtos palūkanos yra pakankamai didelės, jos gali būti apmokestinamos kaip įprastinio pajamų mokesčio dalis. Tačiau jei laimėtojai nuspręstų savo laimėjimą paskirstyti kam nors, jie turėtų žinoti, kad jiems gali tekti sumokėti paveldėjimo mokestį, jei mirs per septynerius metus.

Dalyviai iš užsienio gali būti atsakingi už mokesčius savo šalyje. Kilus abejonių dėl mokesčių, reikėtų kreiptis į finansų specialistą, nes tai sudėtingas dalykas, priklausantis nuo tam tikrų aplinkybių.

Kaip nusipirkti JK nacionalinės loterijos loterijos bilietą internetu
JK nacionalinės loterijos istorija

JK nacionalinės loterijos istorija

Pirmą kartą Lotto buvo pristatyta 1994 m. Nacionalinės loterijos pavadinimu Jungtinė Karalystė. 2002 metais pavadinimas buvo sutrumpintas iki Lotto. Nacionalinė loterija dabar yra pageidaujamas terminas visiems JK loterijos žaidimams. Įkūrimo metu iš 400 000 parduoti bilietų vos 10% buvo nupirkti lošėjų.

Per ateinantį dešimtmetį Anglijos vyriausybė pardavė teises į loterijos bilietus brokeriams. Norėdami parduoti bilietus, brokeriai samdė bėgikus. Brokeriai dažnai siūlydavo lažybų dalyviams, kurie norėjo lažintis, bet neturėjo lėšų visai bilietų kainai.

Buvo atlikta daugybė loterijos formato pakeitimų, įskaitant naujų žaidimų pridėjimą ir jackpoto bei perkėlimo ribą. Reikšmingas pokytis buvo iš anksto nustatytų prizų sumų įvedimas kiekvienoje pakopoje ir padidintas kamuoliukų skaičius nuo 49 iki 59 2015 m. Privačiose loterijose, be viešųjų, buvo uždirbama pinigų labdarai.

JK nacionalinės loterijos istorija
Ar JK nacionalinė loterija yra teisėta?

Ar JK nacionalinė loterija yra teisėta?

1993 m. JK Nacionalinis loterijų įstatymas nustatė pagrindą Anglijos loterijų infrastruktūrai valdyti. Teisiniu požiūriu loterija yra svarbi JK visuomenės dalis. Pirmoji loterija buvo surengta 1994 m. lapkritį.

Loterija, kuri buvo įkurta siekiant rinkti pinigus labdaros tikslams, dabar uždirbo daugiau nei 35 milijardus svarų sterlingų ir žaidėjams išdalino daugiau nei 59 milijardus svarų sterlingų prizų. Pirmasis Nacionalinės loterijos biuras, prižiūrintis loterijų pajamų paskirstymą, buvo įkurtas pagal Nacionalinės loterijos įstatymą.

Ar JK nacionalinė loterija yra teisėta?
Kaip žaisti JK nacionalinį loteriją internete

Kaip žaisti JK nacionalinį loteriją internete

Dalyviai pasirenka šešis skaičius nuo 1 iki 59, kad galėtų dalyvauti, arba pasirenka Lucky Dip atsitiktinai pasirinktus skaičius. Įėjimas į kiekvieną eilutę kainuoja £2.00. Prekyba bilietais baigiasi likus 30 minučių iki burtų traukimo ir atnaujinama iškart po to. Oficiali nacionalinės loterijos svetainė tiesiogiai transliuoja loteriją, o vėliau transliuoja rezultatus per nacionalinę televiziją ir radiją.

Burtai vyksta kiekvieną trečiadienį 20.00 val. ir šeštadienį 21.00 val. vietos laiku. Minimalus prizas už loterijos piešiniai yra 2 milijonai svarų trečiadieniais ir 3,8 milijono svarų šeštadieniais.

Nors jackpoto viršutinės ribos nėra, ribą galima apversti tik penkiems piešimams, po kurių aukso puodas nukrenta iki visų kitų piniginių prizų lygių, jei niekas nesutampa su visais šešiais skaičiais „Būtina laimėti“.

Didžiausias loterijos prizas, kurio vertė 66 070 646 GBP, buvo padalintas dviem laimingiems bilietų turėtojams 2016 m. sausio 9 d. Po mėnesio, 2016 m. vasario 13 d., vienas bilietas laimėjo reikšmingiausią prizą, kurio bendra suma – 32,5 mln.

Kaip žaisti JK nacionalinį loteriją internete
Šansai laimėti JK nacionalinį loteriją

Šansai laimėti JK nacionalinį loteriją

Pasirinktų loterijos skaičių suderinimas su laimėtais skaičiais leidžia žaidėjams laimėti prizų; kiekviename burtų traukime yra milijonai svarų piniginių prizų. Tikimybė suderinti visus šešis skaičius yra viena iš 45 057 474.

Nors palyginti dideli pradiniai prizai atsveria tikimybę laimėti, tai vieni iš ilgiausių koeficientų visame pasaulyje. Jei tikimybė laimėti yra 1 iš 9, žaidėjai gali laimėti šešių skirtingų lygių prizus, todėl tai yra vienas iš geriausios internetinės loterijos.

Žaidėjai turi turėti bent dviejų iš šešių pagrindinių skaičių kombinaciją. Tačiau atlygio vertė didėja, kai dalyviai atitinka daugiau skaičių.

Yra daugybė kitų JK nacionalinės loterijos apdovanojimų. Matching 5 + Bonus Ball koeficientas yra 1 iš 7 509 579 ir laimi 1 milijoną svarų sterlingų.

Penkių skaičių atitikimo tikimybė yra 1 iš 144 415 ir laimėti 1 750 GBP. Atitinkančių 4 skaičių koeficientas yra 1 iš 2180, ir žaidėjai laimi 140 GBP. 3 ir 2 skaičių tikimybė yra 1 iš 97, o nugalėtojai gaus 30 svarų. Sutaikęs tik du skaičius, žaidėjas laimi nemokamą loterijos laimę, kurios koeficientas yra 1 iš 10,3.

Šansai laimėti JK nacionalinį loteriją
JK nacionalinės loterijos laimėtojų išmokėjimo galimybės

JK nacionalinės loterijos laimėtojų išmokėjimo galimybės

Laimėjus iki dviejų sutampančių skaičių, tikimybė laimėti prizą JK nacionalinėje loterijoje yra 1:9,3. Jackpotas prasideda nuo dviejų milijonų svarų trečiadienį, o šeštadienį prasideda nuo 3,8 milijono svarų. Jei dabartiniame burtų traukime nėra laimėtojų, jis arba perkeliamas į tolesnį burtų traukimą, arba padalijamas visiems žaidėjams, kurie atitinka šešis skaičius.

Fiksuotos kainos kiekvienoje pakopoje, esančioje žemiau jackpoto, svyruoja nuo nemokamo „Lucky Dip“ už dviejų skaičių atitikimą iki milijono svarų už penkis pagrindinius skaičius ir Papildomas kamuolys. Papildomas kamuoliukas pradedamas žaisti tik tada, kai sumušami penki pagrindiniai kamuoliukai.

Yra penkių traukimų limitas, kiek kartų jackpotas gali toliau augti. Kitame burtų traukime bus laimėtas burtas, užtikrinantis, kad jackpotas būtų paskirstytas, kai nėra 6 rungtynių laimėtojų. Sumažėjus, mažesni apdovanojimai gali būti gerokai padidinti.

JK nacionalinės loterijos laimėtojų išmokėjimo galimybės
Patarimai ir gudrybės žaisti JK nacionalinį loteriją

Patarimai ir gudrybės žaisti JK nacionalinį loteriją

Nors yra daugybė veiksnių, kurių žaidėjai negali kontroliuoti, yra keletas būdų, kaip padidinti savo šansus laimėti jackpotą didelėje loterijoje. Tikimybė laimėti loteriją yra vienoda kiekvienai skaičių eilutei. Įrašų skaičiaus padidinimas yra vienas iš būdų dalyviams padidinti šansus.

Žaidžia sindikate yra prieinamas metodas, nes žaidėjai gali padalyti išlaidas su kitais ir tuo pačiu padidinti savo šansus.

Kiekvienas turi skirtingą internetinės loterijos numerių pasirinkimo sistemą. Kai kurie žaidėjai mano, kad sąmoningesnis pasirinkimas suteiks jiems daugiau šansų nei ką nors pasirinkti atsitiktinai.

Nors renkantis skaičius pagal įsimintinas datas lengviau prisiminti eilutes, dalyviai nelaimės jackpoto, jei bus pasirinkti 32 ir didesni skaičiai. Be to, kadangi daugelis žmonių taiko šią strategiją, yra didesnė tikimybė, kad laimėtojai turės padalinti atlygį, jei jų skaičius būtų ištrauktas.

Kitos naudingos strategijos

Sistemos gali padidinti tikimybę laimėti, leisdamos dalyviams aprėpti visus skaičių kombinacijos tam tikrame diapazone. Pavyzdžiui, žaidėjai gali išmokti nusipirkti bilietus į JK nacionalinį loteriją pasirinkę septynis ar daugiau skaičių ir įvesdami kiekvieną galimą kombinaciją kitoje eilutėje. Šioje situacijoje vienas turėtų septynis šansus laimėti.

Patarimai ir gudrybės žaisti JK nacionalinį loteriją