Geriausia Totoloto Loterija 2022/2023

Totoloto neabejotinai yra viena populiariausių loterijų Portugalijoje. Jo lošimai vyksta kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį, o tai reiškia, kad žaidėjai turi galimybę laimėti jackpotą du kartus per savaitę. Minimali jackpoto suma yra 1 milijonas eurų. Tačiau nėra ribos, kiek jackpotas gali išaugti apsivertus. Yra trys pagrindiniai Totoloto bilietų įsigijimo būdai, kurie yra gana paprasti.

Tinkamiausias pasirinkimas priklauso nuo žaidėjo vietos, įsigytų bilietų skaičiaus ir patogumo, be kitų veiksnių. Skaitykite toliau apie bilietų pirkimo galimybes, kuriomis pasinaudojo Tolototo žaidėjai. Ši parinktis taikoma žaidėjams, gyvenantiems Portugalijoje. Jie gali nusipirkti bilietus iš bet kurio vietinio bilietų pardavėjo visoje šalyje. Tai ypač puikus pasirinkimas tiems, kurie nori žaisti neprisijungę.

Geriausia Totoloto Loterija 2022/2023
Kur įsigyti internetu Totoloto loterijos bilietus
Kur įsigyti internetu Totoloto loterijos bilietus

Kur įsigyti internetu Totoloto loterijos bilietus

Žaisti neprisijungus reiškia, kad žaidėjai neturi jaudintis dėl tinkamo naudojimo atsiskaitymo internetu būdai arba tapti interneto sukčių auka. Vietoje to jie gali atsiskaityti grynaisiais arba kitu patogiu būdu.

Kita gana populiari Totoloto bilietų įsigijimo alternatyva yra per patikrintus internetinių loterijos bilietų pardavėjus. Kalbant apie tai, kaip internetu nusipirkti Totoloto loterijos bilietą, procesas yra toks pat paprastas, kaip sumokėti už bilietą ir pasirinkti laimingus skaičius.

Be to, žaidėjai, perkantys kelis bilietus bet kokiam lošimui, gali panaudoti atsitiktinių skaičių generatorių, kad pasirinktų laimingus skaičius, todėl procesas bus greitesnis ir lengvesnis. Vienintelis trūkumas yra tas, kad pirkėjai gali patirti papildomų išlaidų, tokių kaip palengvinimo mokesčiai ir operacijos išlaidos.

Kur įsigyti internetu Totoloto loterijos bilietus
Totoloto loterijos sindikatai

Totoloto loterijos sindikatai

Galutinis bilietų įsigijimo būdas yra loterijos sindikatas. Loterijų sindikatai yra organizacijos, kurios perka loterijos bilietus kelių lažybų dalyvių vardu kaip vieną subjektą, taip padidindamos tikimybę laimėti grupei. Bet kokia laimėta suma padalijama visiems sindikato nariams. Pasirinkimas paprastai yra paprastas, nes organizacija rūpinasi bilietų pirkimo procesu visų narių vardu. Vienintelis trūkumas yra tas, kad žaidėjai turi padalyti savo laimėjimus.

Totoloto loterijos sindikatai
Totoloto istorija

Totoloto istorija

Totoloto buvo įkurta 1985 m. kovą ir nuo tada veikia. Pirmasis burtas įvyko 1985 m. kovo 30 d., jame buvo atlikta daugiau nei 11 milijonų statymų ir parduota apie du milijonai bilietų. Pirmojo burto metu du laimėtojai laimėjo aukso puodą, o tai padėjo išpopuliarinti loteriją.

Laikui bėgant Totoloto patyrė tam tikrų pakeitimų, skirtų loterijai pagerinti. Vienas reikšmingiausių pokyčių įvyko 2011 m. Loterija iš paprastos šešių skaičių sistemos pasikeitė į penkių skaičių plius laimingųjų skaičių sistemą.

Didžiausias Totoloto prizas, maždaug 19 mln. eurų, buvo įteiktas 2015 m. Per pastarąjį dešimtmetį buvo laimėta daugiau nei 90 pirmųjų prizų.

Totoloto istorija
Ar Totoloto yra legalus?

Ar Totoloto yra legalus?

Totoloto yra legalus loterija su kelių reguliavimo institucijų licencijomis. The Maltos žaidimų institucija išdavė pirminę licenciją pagal licencijos numerį MGA/CRP/402/2017 2018 m. rugpjūčio 1 d. Reguliavimo institucijos ir kitos agentūros nuolat stebi loteriją, siekdamos užtikrinti, kad ji išliktų sąžininga ir skaidri.

Ar Totoloto yra legalus?
Kaip žaisti Totoloto

Kaip žaisti Totoloto

Viena iš priežasčių, kodėl Totoloto yra neįtikėtinai populiarus, yra lengva žaisti. Žaidėjams nereikia eiti per ilgų pamokų, kad išmoktų žaisti Totoloto internete. Pagrindinis žaidimo būdas apima bilieto įsigijimą ir penkių atsitiktinių skaičių nuo 1 iki 49 pasirinkimą. Žaidėjai taip pat gali pasirinkti papildomą skaičių, vadinamą „laimingu skaičiumi“ nuo 1 iki 13. Kiekvienas žaidimas kainuoja tik 0,90 EUR, o tai padeda padaryti loteriją populiaresnę dėl bilietų prieinamumo.

Kita galimybė žaisti Totoloto internete yra „keli statymai“. Ši parinktis leidžia žaidėjams pasirinkti nuo šešių iki vienuolikos pagrindinių skaičių vietoj penkių. Tada visi penkių skaičių deriniai iš pasirinkto rinkinio dalyvauja burtų traukimo procese, suteikiant žaidėjams daugiau galimybių laimėti, bet už didesnę kainą.

Rezultatai

Įsigiję Totoloto bilietus ir išsirinkę atitinkamus laimingus skaičius, žaidėjai turi laukti atitinkamų lošimų, kad nustatytų, ar jų loterijos numeriai laimėjo loterijoje. Rezultatai šiais laikais paprastai skelbiami realiuoju laiku per televiziją ir internetines platformas.

Dalyviai taip pat gali gauti pranešimus su nuorodomis į juos dominančią loteriją. Kanalai, kuriais lažybininkai pirko bilietus, yra kitos puikios alternatyvos rezultatams gauti, nors ir retai naudojamos. Tačiau rezultatai paprastai yra panašūs, nepaisant kanalo, kuriuo jie gaunami.

Kaip žaisti Totoloto
Kokie yra šansai laimėti Totoloto?

Kokie yra šansai laimėti Totoloto?

Kaip minėta anksčiau, viena iš pagrindinių Totoloto populiarumo priežasčių yra patrauklūs šansai. Laimėtojai turi suderinti tik penkis skaičius ir vieną laimingąjį skaičių, kad laimėtų jackpoto prizą. Taip pat yra penkios kitos prizų pakopos, užtikrinančios, kad žaidėjai turėtų didžiausią galimybę gauti atlygį iš kiekvieno burto.

Šansai laimėti jackpotą yra 1 iš 24 789 492. Šansai gali atrodyti maži, tačiau yra kelis kartus geresni nei daugumos loterijų. Antroji prizinė pakopa skirta penkiems pagrindiniams skaičiams, kurių koeficientas yra 1 iš 2 065 791, atitikimą. Tikimybė, kad pagrindiniai skaičiai atitiks 4, 3 ir 2, yra atitinkamai 1 iš 8 667, 1 iš 201 ir 1 iš 14.

Taip pat yra prizas už atitikimą tik laimingam skaičiui, kurio koeficientas yra 1 iš 14. Prizas, atitinkantis tik laimingąjį skaičių, yra 0,90 €. Bendra tikimybė laimėti prizą Totoloto yra 1 iš 7.

Kokie yra šansai laimėti Totoloto?
Totoloto išmokėjimo parinktys

Totoloto išmokėjimo parinktys

Kai tik šansai nukrypsta į lažybininko kelią, žaidėjas turi tik 90 dienų atsiimti laimėtą prizą. Jei bilietas buvo pirktas iš vietinio mažmenininko, žaidėjai galėjo atsiimti bet kokį prizą, mažesnį nei 150 EUR, iš bet kurio mažmenininko Portugalijoje. Pirkėjams, kurie perka bilietus internetu, sumokama tiesiogiai, paprastai naudojant tą patį mokėjimo būdą, kuris buvo naudojamas perkant bilietą.

Laimėję prizus nuo 150 iki 5000 eurų, laimėtojai gali gauti išmokas tik banko pavedimu. Laukėjai turės susisiekti su loterijos organizavimas pradėti banko pavedimo procesą. Bet kokia suma, didesnė nei 5000 €, sumokama banko pavedimu. Tačiau organizacija, prieš pradėdama banko pavedimo procesą, turi patikrinti lažybininko tapatybę. Patvirtinimo procesas paprastai trunka kelias savaites ir gali užtrukti ilgiau lažybų dalyviams už Portugalijos ribų. Visi laimėjimai išmokami vienkartinėmis išmokomis.

Totoloto išmokėjimo parinktys
Patarimai ir patarimai žaisti „Totoloto“

Patarimai ir patarimai žaisti „Totoloto“

Daugiau loterijos bilietų pirkimas

Akivaizdžiausias patarimas yra įsigyti daugiau Totoloto bilietų per burtą. Logiška, kad kuo daugiau bilietų žaidėjas perka tam pačiam lošimui, tuo didesnė tikimybė laimėti. Laimėtojams tereikia užtikrinti, kad kiekvieno bilieto laimingieji skaičiai būtų skirtingi.

Kelių Totoloto bilietų pirkimas internetu gali būti gana brangus. Veiksminga spraga tam yra prisijungimas prie loterijos sindikato. Loterijos sindikato narių skaičius ir bilietų skaičius, kurį kiekvienas narys turi įsigyti, kad laimėtų burtus, lemia laimėjimo koeficientą. Didesni skaičiai reiškia didesnius laimėjimo koeficientus, bet ir mažesnes išmokas vienam asmeniui.

Žaidžia dažnai

Vienintelis būdas, kuriuo žaidėjas gali laimėti Totoloto loteriją, yra žaisti dažnai. Žaidimas dažnai susijęs su atsakomybe įsigyti daugiau nei vieną loterijos bilietas internetu, taip padidindami žaidėjo galimybes laimėti bet kurį iš prizų. Todėl žaidėjai turėtų nusipirkti bilietą tiek, kiek gali sau leisti, kad padidintų savo laimėjimo galimybes.

Strategijų panaudojimas

Nėra sėkmės skaičių rinkimo strategijos, kuri garantuotų, kad žaidėjai laimės prizą su pelnu. Tačiau jie padeda padidinti laimėjimo tikimybę, ypač žaidėjams, perkantiems kelis bilietus per lošimą. Strategijos padeda paskirstyti laimingus skaičius visiems įsigytiems bilietams taip, kad kiekvienas ištrauktas skaičius greičiausiai atsiras bent viename iš bilietų, užtikrinant prizą už bilietą.

Patarimai ir patarimai žaisti „Totoloto“