Geriausia TattsLotto Loterija 2022/2023

„TattsLotto“ yra pagrindinis Australijos savaitinis loterijos žaidimas, tačiau įvairiose šalies dalyse jis vadinamas skirtingais pavadinimais. Naujajame Pietų Velse, Pietų Australijoje ir Vakarų Australijoje ji vadinama Šeštadienio loto. Kvinslande ji žinoma kaip Auksinė loto. Ji išsiskiria tuo, kad tai pirmoji loterija Australijoje, kurioje naudojamas europietiškas loterijos žaidimų stilius. Burtai vyksta kiekvieną šeštadienį ir yra transliuojami per įvairias televizijos stotis visoje šalyje, nors iš pagrindinių transliuotojų jie perėjo į mažesnes vietines stotis.

Tie, kurie nori įsigyti TattsLotto bilietus asmeniškai, gali kreiptis į vieną iš įgaliotų mažmenininkų. Juos galima įsigyti naudojant grynuosius pinigus, debeto kortelę, kredito kortelę arba vieną iš naujų mobiliųjų mokėjimo programų, atsižvelgiant į tai, kokį mokėjimo būdą priims mažmenininkas. Alternatyva yra prisiregistruoti TattsLotto svetainėje ir nusipirkti bilietus internetu.

Geriausia TattsLotto Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į TattsLotto
Kur nusipirkti bilietus į TattsLotto

Kur nusipirkti bilietus į TattsLotto

Loterijos bilietų pirkimas internetu suteikia pirkėjui daugiau galimybių atsiskaityti. Žaidėjai gali įnešti lėšas į savo internetinę sąskaitą banko pavedimu, debeto ar kredito kortele. Žaidėjai taip pat gali naudotis BPAY sistema arba PayPal. Tie, kurie gyvena ne Australijoje, turi žinoti, kad kai kurie mokėjimo būdai yra prieinami tik tiems, kurie gyvena Australijoje Australija, nors kai kuriuos iš jų Naujosios Zelandijos gyventojai gali naudoti norėdami įsigyti „TattsLotto“ bilietus.

Kur nusipirkti bilietus į TattsLotto
„TattsLotto“ istorija

„TattsLotto“ istorija

„TattsLotto“ nėra nauja loterija, ji prasidėjo 1972 m., kai per televiziją buvo parodytas pirmasis burtų traukimas. Jis priklauso „Tatts Group“ ir 2016 m. perėjo į prekės pavadinimą „The Lott“. Iš pradžių jį sukūrė Viktorijos valstijos vyriausybė, siekdama surinkti papildomų lėšų sveikatos paslaugoms. Pagrindinis prizas, kuris buvo pasiūlytas per pirmąjį lošimą, buvo 50 000 AUD. Bėgant metams prizai augo.

Bėgant metams, loterijos populiarumas išaugo ir išplito į kitas valstijas bei teritorijas, nors pavadinimai buvo skirtingi, apie kuriuos jau minėjome. Natūralu, kad internetinės loterijos versija neatsirado keletą dešimtmečių.

„TattsLotto“ istorija
Ar TattsLotto legalus?

Ar TattsLotto legalus?

Australijoje lošti loterijoje yra teisėta. Yra taisyklių, reglamentuojančių tiek internetines, tiek neprisijungusias loterijas. Visi operatoriai turi turėti licenciją, išduotą valstybėje arba teritorijoje, kurioje jie nori vykdyti veiklą. Tai leidžia operatoriui parduoti bilietus tiek internetu, tiek per mažmenininkus. „TattsLotto“ yra prieinama žaidėjams visoje šalyje, tačiau yra ir kitų operatorių, siūlančių loterijos paslaugas. Yra ir nacionalinių, ir valstijų įstatymų, reglamentuojančių lošimų veiklą, ir jie taip pat apima loterijų paslaugas.

Netgi privačios loterijos turi gauti tinkamas licencijas iš valstijų, kuriose jos nori veikti, kad joms būtų leista parduoti bilietus visuomenei. Kiekviena valstybė turės skirtingus teisės aktus ir kriterijus, kuriuos įmonės turės taikyti prieš suteikdamos licenciją.

Ar TattsLotto legalus?
Kaip žaisti TattsLotto

Kaip žaisti TattsLotto

Žaidimas susideda iš statinės, kurioje yra 45 skaičiai. Burtai bus ištraukti šeši pagrindiniai numeriai ir dar du papildomi numeriai. Žaidėjas turi pasirinkti šešis skaičius nuo 1 iki 45, tačiau jis turi galimybę pasirinkti savo skaičius arba leisti loterijos kompiuteriui atsitiktinai jiems sugeneruoti šešis skaičius. Tai vadinama greito pasirinkimo įrašu. Žaidėjai taip pat turi galimybę žaisti TattsLotto 12, 18, 24, 36 žaidimų blokais ir pan.

TattsLotto yra šeši laimėjimo skyriai. 1 skyrius yra vieta, kur žaidėjas teisingai nuspėjo šešis teisingus skaičius. Tai gali išmokėti nuo 1 iki 20 milijonų Australijos dolerių. Tačiau kai kurie „megadraw“ žaidėjai pasiūlė 30 milijonų Australijos dolerių ar net daugiau jackpotą.

Kaip žaisti TattsLotto
Kokie yra šansai laimėti TattsLotto

Kokie yra šansai laimėti TattsLotto

Šansai laimėti prizą TattsLotto yra labai įvairūs. Pirmojo padalijimo tikimybė, kad visi šeši pagrindiniai skaičiai bus teisingi, yra 8 145 060:1. Antrajame divizione žaidėjas turės teisingai surinkti penkis pagrindinius burtų traukimo numerius ir vieną arba du papildomus skaičius. Šio lygio prizo tikimybė yra 678 755:1. Trečiasis padalijimas reikalauja teisingai atspėti penkis skaičius iš pagrindinės burtų traukimo. Tikimybė, kad tai bus teisinga, yra 36 689:1.

Ketvirtojo padalijimo prizas, kai žaidėjas turi teisingai atspėti keturis skaičius, kurie pasirodo pagrindinėje loterijoje, yra 733:1. Penktojo padalijimo prizas, sudarytas iš trijų teisingų pagrindinių skaičių ir vieno arba dviejų papildomų skaičių, yra 297:1. Šeštojo diviziono prizas siūlomas už 3 pagrindinio burtų traukimo numerius, o koeficientas yra 45:1.

Kokie yra šansai laimėti TattsLotto
Išmokėjimo galimybės, jei laimėsite TattsLotto

Išmokėjimo galimybės, jei laimėsite TattsLotto

Perkantieji bilietą internetu gaus prizus į savo internetinę sąskaitą. Pagrindinių prizų sumokėjimas į sąskaitą gali užtrukti dvi savaites. Visi mažesni prizai išmokami į sąskaitą kitą dieną po burtų traukimo. Tada žaidėjas gali atsiimti lėšas į savo banko sąskaitą.

Jei žaidėjas nusipirko bilietą asmeniškai parduotuvėje, jis gali atsiimti kai kuriuos prizus parduotuvėje. Tai skirsis priklausomai nuo teritorijos, kurioje yra žaidėjas. Kai kuriose valstijose mažmenininkas gali išmokėti prizą iki 5000 USD. Norėdami gauti didesnius prizus, laimėtojas turės atsiimti prizą paštu arba asmeniškai atvykti į vieną iš operatoriaus biurų. Mažmenininkas gali pateikti pretenzijos formą, kurią žaidėjas turi pasiimti su savimi. Čia yra sąrašas populiariausios mokėjimo galimybės kai žaidžia TattsLotto.

Prizo atsiėmimas per pagrindinę buveinę

Žaidėjai turėtų žinoti, kad biurai paprastai dirba tik nuo 8.30 iki 16.30 darbo dienomis, jei jie ten eina asmeniškai. Jei pretenziją jie pateikia paštu, formą reikės užpildyti ir išsiųsti kartu su originaliu laimėtoju bilietu. The internetinių loterijų operatoriai rekomenduojame tai išsiųsti registruotu pristatymu, kad būtų galima jį sekti.

Išmokėjimo galimybės, jei laimėsite TattsLotto
Patarimai ir gudrybės žaisti TattsLotto

Patarimai ir gudrybės žaisti TattsLotto

Kaip ir visos tokio pobūdžio loterijos, tai yra azartinis žaidimas. Tikimybė, kad bet kokia šešių skaičių kombinacija bus ištraukta, yra tokia pati kaip ir bet kuri kita kombinacija. Tai reiškia, kad visiškai nesvarbu, kurią kombinaciją žaidėjas pasirinks, šansai gauti prizą bet kuriame konkrečiame divizione išlieka tokie patys. Kai kurie strategai rekomenduoja užmesti akį į ištraukiamus skaičius, kad būtų galima pasirinkti jau kurį laiką nepasirodžiusius skaičius. Tačiau tai vis tiek yra gryna sėkmė, jei jūs pasirinkti tinkamus skaičius.

Kai kurie žaidėjai kaskart rinksis tuos pačius skaičius, o kiti kiekvieną kartą pasirinks skirtingus skaičius. Abi šios strategijos suteikia tokias pačias galimybes laimėti, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos žaidėjas gali padaryti, jei nori įsitikinti, kad turi gerą skaičių pasirinkimą.

Pirmas dalykas yra vengti bet kokių skaičių šablonų. Stenkitės nesirinkti visų nelyginių ar lyginių. Venkite numerių, kurie yra tik iš žemų arba aukštų skyrių. Atsitiktinai burtų keliu išeis skaičiai būtent tokie – atsitiktiniai.

Patarimai ir gudrybės žaisti TattsLotto