Geriausia SuperStar Loterija 2022/2023

„SuperStar“ išsiskiria kaip vienas įdomiausių Italijos žinomiausios loterijos „SuperEnalotto“ priedų. Tai suteikia žaidėjams galimybę laimėti papildomų prizų, bet už papildomą mokestį. Pasirinkus SuperStar parinktį, prizų skaičius padidėja iki 15, palyginti su septyniais, kurie siūlomi SuperEnalotto. Superžvaigždės skaičiaus atitikimas taip pat padidina jackpotą ir gali padidinti įprastus prizus iki 100 kartų.

Dauguma internetinio loterijos žaidėjų, ypač nauji, dažniausiai išreiškia susirūpinimą dėl to, kaip internetu nusipirkti SuperStar loterijos bilietą. Pirmiausia Italijoje gyvenantys žaidėjai gali įsigyti SuperStar bilietus iš daugelio loterijos bilietų pardavėjų, išsibarsčiusių visoje šalyje. Tai paprasta alternatyva, tačiau daugeliui žmonių gali būti nepatogu, nes norint gauti bilietus reikia laiko, o kartais net eilėse.

Geriausia SuperStar Loterija 2022/2023
Kur įsigyti bilietus į SuperStar
Kur įsigyti bilietus į SuperStar

Kur įsigyti bilietus į SuperStar

Kalbant apie tai, kaip žaisti „SuperStar“ internetu, o tai naudinga nerezidentams, bilietus galima įsigyti tik per įgaliotus internetinius pardavėjus. Greita paieška internete gali padėti žaidėjams rasti patikimus loterijos bilietų pardavėjus ir įsigyti SuperStar bilietus. Verta paminėti, kad kai kurie pardavėjai gali imti palengvinimo mokesčius, o kiti gali turėti paslėptų mokesčių. Atsiskaitymo būdai tarp pardavėjų taip pat gali skirtis.

Žaidėjai taip pat turi galimybę įsigyti bilietus per a loterijos sindikatas. Tai reiškia žaidėjų grupę, kuri sujungia savo pinigus ir kartu perka kelis bilietus, padidindama tikimybę laimėti loterijoje. Prisijungdami prie sindikato žaidėjai turi būti itin išrankūs, kad nebūtų apgauti.

Kur įsigyti bilietus į SuperStar
SuperStar istorija

SuperStar istorija

„SuperStar“ loterija ir SuperEnalotto apskritai priklauso bendrovei SISAL ir ją valdo. SISAL kompanija buvo įkurta 1945 m., tačiau tik 1997 m. ji įsteigė SuperEnalotto. SuperEnalotto pakeitė SuperEnalotto, kuris buvo įjungtas ir išjungtas nuo šeštojo dešimtmečio. Pirmasis burtų traukimas buvo surengtas 1997 m. gruodžio 3 d. SuperEnalotto greitai tapo geriausia loterija Italijoje ir Europoje. „SuperStar“ buvo pristatyta 2006 m. kovo 28 d., siekiant padidinti prizų laimėtojų skaičių.

Loterija „SuperStar“ sukėlė jaudulį, nes žaidėjams buvo suteikta didžiulė galimybė laimėti, tačiau dauguma elito žaidėjų vis dar skeptiškai žiūri į „nerealius šansus“. Tačiau tik 2008 m. gruodžio 2 d. bilietas atitiko visus pagrindinius šešis loterijos numerius ir SuperStar numerį. Bilietas pritraukė 45 milijonų eurų jackpotą ir papildomus 2 milijonus eurų už atitikimą SuperStar numeriui. Aukso puodą laimėjo 30 žaidėjų sindikatas Kozencoje.

SuperStar istorija
Ar „SuperStar“ loterija yra teisėta?

Ar „SuperStar“ loterija yra teisėta?

Loterija SuperStar yra legali. Jį valdo įmonė, kuriai Maltos lošimų administracija įgaliojo teikti lošimų paslaugas pagal licencijos numerį MGA/B2C/609/2018. Tačiau yra apribojimų, kas gali žaisti loterijoje dėl jurisdikcijos problemų.

Loterijoje neleidžiama dalyvauti žaidėjams iš kelių šalių, ypač iš jurisdikcijų, kuriose lošimai yra uždrausti. Taip pat galiojantiems žaidėjams yra nustatytas amžiaus apribojimas žaisti loteriją internete. Dalyviai turi būti 18 metų ar vyresni arba 21 metų kai kuriose šalyse.

Ar „SuperStar“ yra sąžininga?

SuperStar yra sąžiningas loterijos žaidimas. Visi burtai vyksta skaidriai ir prižiūrimi atitinkamų reguliavimo institucijų. Taip pat nebuvo iškelta byla dėl sukčiavimo ar kitų panašių klausimų, susijusių su loterija.

Ar „SuperStar“ loterija yra teisėta?
Kaip žaisti SuperStar loteriją

Kaip žaisti SuperStar loteriją

Loterijoje „SuperStar“ žaisti gana paprasta. Dalyviai turi pradėti pirkdami SuperEnalotto bilietą bet kuriuo aukščiau paryškintu būdu. Tada jie turi pasirinkti šešis laimingus skaičius nuo 1 iki 90. Suderinę visus šešis skaičius laimi jackpotą.

Tačiau jie gali sumokėti papildomą 0,50 EUR mokestį už kiekvieną įrašą, kad gautų galimybę dalyvauti loterijoje SuperStar. Tai leidžia jiems pasirinkti papildomą skaičių iš skirtingų skaičių rinkinio nuo 1 iki 90. Tai reiškia, kad žaidėjai gali pasirinkti tą patį numerį pradiniam pasirinkimui ir SuperStar atrankai. Punters taip pat gali naudoti įvairius greitojo pasirinkimo įrankius arba atsitiktinių skaičių generatorius.

Pasirinkę skaičius, lažybininkai turi laukti atitinkamos burtų traukimo. Loterijos „SuperStar“ lošimai paprastai vyksta tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Lygiosios nustato laiminčius skaičius.

Jei visi burtų skaičiai sutampa su tuo, ką žaidėjas pasirinko pirkdamas bilietą, žaidėjas laimi jackpotą ir papildomus 2 milijonus eurų už superžvaigždės numerį. Taip pat yra keletas kitų loterijos prizų lygių, o tai reiškia, kad žaidėjai gali laimėti suderinę tik tris pagrindinius skaičius ir SuperStar numerį.

Kaip žaisti SuperStar loteriją
Kokie šansai laimėti „SuperStar“?

Kokie šansai laimėti „SuperStar“?

Tikimybė laimėti SuperStar loteriją priklauso nuo to, ar laimėsime pagrindinį SuperEnalotto burtą. Tikimybė, kad visi šeši pagrindiniai skaičiai sutampa su SuperStar numeriu, yra 1:56 035 316 700. Prizas už tai – jackpotas plius 2 mln. Sutampa penki pagrindiniai skaičiai, jolly ir SuperStar skaičius, turi 1:9 339 219 450 koeficientą.

Sutampantys penki skaičiai ir „SuperStar“ skaičius turi 1:112 520 716 koeficientą. Prizų lygiai nukrenta tiek, kad atitiktų tik SuperStar skaičių, kurio koeficientas yra 1:138. Bendras šansas, kad žaidėjas laimės superžvaigždės prizą, yra 1:90.

Prizai

Prizai už SuperStar skaičiaus atitikimą skiriasi priklausomai nuo pagrindinių šešių skaičių, atitinkančių SuperEnalotto loteriją. Sutapus visus šešis skaičius laimi jackpot prizas ir papildomi 2 mln. Sutampantys penki skaičiai, linksmasis skaičius ir superžvaigždės skaičius pelno laimėtojui 25 kartus didesnį už 5 rungtynių prizą.

Keturi ir trys suderinti skaičiai bei SuperStar skaičius atitinkamai 100 kartų viršija „Match 4“ ir „Match“ prizą. Dalyviai, kurie atitinka tik SuperStar numerį ir nė vieno iš pagrindinių skaičių, uždirba 5 € prizą.

Kokie šansai laimėti „SuperStar“?
Išmokėjimo parinktys

Išmokėjimo parinktys

Išmokėjimo galimybės priklauso nuo laimėtos sumos ir mokėjimo būdo, naudoto loterijos bilietui įsigyti. Reikėtų pažymėti, kad žaidėjai turi atsiimti savo prizus per 90 dienų nuo bilietų traukimo, o po to jie praranda prizą. Be to, visiems prizams, viršijantiems 500 €, taikomas 20% mokestis.

Žaidėjai visada gali reikalauti prizų, mažesnių nei 520 € iš bilietų pardavėjų arba 39 000 pardavėjų visoje Italijoje. Laiduotojai gali gauti sumą grynaisiais arba čekiu. Prizus nuo 521 iki 5200 eurų galima atsiimti tik atitinkamoje parduotuvėje, kurioje buvo pirktas bilietas, arba SISAL biuruose. Galiausiai, už 52 000 eurų viršijančius prizus galima atsiimti tik SISAL biuruose, o mokėjimai atliekami banko pavedimu.

Išmokėjimo parinktys
Patarimai ir gudrybės žaisti SuperStar loterijoje

Patarimai ir gudrybės žaisti SuperStar loterijoje

Nėra jokių ypatingų patarimų ar gudrybių, kuriomis galėtų pasinaudoti žaidėjai, kurie garantuotų laimėti loterijoje SuperStar. Tačiau kai kurie gali žymiai padidinti tikimybę laimėti, kai kurie iš jų yra paryškinti toliau.

Įsigykite daugiau įrašų

Idealiu atveju žaidėjai, žaidžiantys „SuperStar“ internetu, padidina savo laimėjimo galimybes pirkdami daugiau bilietų. Tačiau pasirinktus laimingus skaičius bet kuriuo atveju loterijos bilietas internetu už tą patį burtą turėtų skirtis.

Kaina perkant per daug bilietų į internetinę loteriją daugeliui žaidėjų gali būti didžiulė. Prisijungimas prie loterijos sindikatų yra paprastas būdas sumažinti išlaidas ir padidinti laimėjimo tikimybę, nors piniginį prizą teks padalyti visiems sindikato nariams.

Žaisti dažnai

Idealiu atveju žaidėjai, kurie neperka internetinio loterijos bilieto ištraukti, neturi jokių šansų laimėti loterijoje. Žaidžiant dažnai, žaidėjams suteikiama daugiau galimybių laimėti, nepaisant to, kad kiekvieno lygio laimėjimo tikimybė išlieka tokia pati.

Naudokite veiksmingą strategiją, kad išsirinktumėte laimingus skaičius

Yra daug strategijų, kurias žaidėjai gali naudoti norėdami pasirinkti laimingus skaičius. Dauguma strategijų yra skirtos skaičiams paskirstyti taip, kad žaidėjai turėtų didžiausią tikimybę suderinti ištrauktus skaičius. Strategijos yra veiksmingesnės žaidėjams, kurie internetu perka kelis SuperStar bilietus burtų keliu.

Patarimai ir gudrybės žaisti SuperStar loterijoje