Geriausia SuperLotto Loterija 2023

SuperLotto yra populiari internetinė loterija, kuri vyksta Kalifornijoje. Kiekvieną savaitę trečiadienį ir šeštadienį vyksta du burtai. Jie paprastai prasideda prieš pat 20:00 PT. Žaidėjai turi nusipirkti bilietą iki 19:45, kad galėtų dalyvauti. Tai yra kiekvieno lygio traukimo taškas. Pastaraisiais metais žmonės pasirinko žaisti SuperLotto internete dėl papildomo patogumo. Tačiau nemažai pirkėjų vis dar mėgsta juos įsigyti iš mažmenininkų.

Jackpotai dažnai prasideda nuo 7 milijonų dolerių. Šis skaičius keičiasi tol, kol kas nors galiausiai laimi. Nebuvo uždėta riba, kiek gali išaugti jackpotas. 2002 m. ji iš viso pasiekė 193 mln.

Geriausia SuperLotto Loterija 2023
Flag

Populiariausi kazino

lt Country FlagCheckmark

AgentLotto

lt Country FlagCheckmark
Bonus50 nemokamų sukimų su depozitu
Rodyti mažiauRodyti daugiau
Gaukite savo premiją
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

  AgentLotto, įmonės numeris 157283, yra tarptautiniu mastu licencijuota lošimo paslauga. Platforma leidžia žaidėjams įsigyti bilietus į valstybines loterijas įvairiose šalyse. „AgentLotto“ yra „Agento NV“ prekės ženklas, oficialiai registruotas adresu Abraham de Veerstraat 9, Curacao. Kadangi „AgentLotto“ savininkas „Agento NV“, veikia pagal Curacao vyriausybės išduotą licenciją, sublicencijos numeris GLH-OCCHKTW0705252017. Licencija leido „Agento NV“ vykdyti bet kokią veiklą, susijusią su loterijomis, dešimt metų nuo „AgentLotto“ pasirodymo internete.

  Kur įsigyti bilietus į SuperLotto
  Kur įsigyti bilietus į SuperLotto

  Kur įsigyti bilietus į SuperLotto

  Jei žaidėjas nori gauti bilietą senamadišku būdu, jis gali kreiptis į pasirinktą pardavėją. Visoje jų yra mažiausiai 21 000 Jungtinės Valstijos Kalifornijos valstija. Internetas leido žaidėjams mėgautis šiuo žaidimu net neišėjus iš namų. Žmonėms, norintiems sužinoti, kaip internetu nusipirkti SuperLotto loterijos bilietą, bus malonu skaityti, kad procesas yra paprastas.

  Yra svetainių, siūlančių paslaugas, kuriose agentas klientų vardu pirks loterijos bilietus. Jie saugiai laikomi iki traukimo pradžios. Jei jis bus laimėtojas, svetainė netrukus praneš žaidėjui. Deja, praeityje buvo pranešimų apie sukčiavimo svetaines. Dėl šios priežasties lošėjas turi įsitikinti, kad jo pasirinkta paslauga yra teisėta.

  Kur įsigyti bilietus į SuperLotto
  SuperLotto istorija

  SuperLotto istorija

  Kalifornijos valstijos loterija pirmą kartą buvo įsteigta 1984 m. Prieš tai buvo pakeisti teisės aktai. Rinkėjai turėjo galimybę nuspręsti, ar nori, kad būtų sukurta nauja loterija. Kai 37 pasiūlymas buvo priimtas, jis leido CSL judėti į priekį. Pradėta kurti keletas standartinio žaidimo variantų. Tai apėmė SuperLotto 1986 m. Jis buvo sukurtas taip, kad būtų panašus į Mega Millions formatą.

  Tie, kurie atsakingi už įgyvendinimą Kalifornijoje loterijos žaidimai istorija tai darydavo labai greitai. Taip yra todėl, kad Loterijos įstatymas įpareigoja labai griežtus tokių projektų užbaigimo terminus. Todėl bėgant metams nauji internetiniai loterijos bilietų žaidimai, tokie kaip SuperLotto, per trumpą laiką iš planavimo etapų perėjo į veikimo būseną.

  SuperLotto istorija
  Ar SuperLotto legalus?

  Ar SuperLotto legalus?

  Prieš pirkdamas SuperLotto bilietus internetu, žaidėjas turi įsitikinti, kad jie yra teisėti. Jie turi būti 18 metų ar vyresni. Be to, lošėjai turi pateikti savo tapatybės įrodymą. Daugelis kitų loterijų Jungtinėse Valstijose leidžia anonimiškumą. Tai netaikoma Kalifornijoje įsikūrusiems asmenims. Dėl šios priežasties asmenims, neturintiems teisės įsigyti bilietą, yra sunkiau.

  Loterijų bendruomenės nariai visada tikrina žaidimų, kuriuos žaidžia, teisėtumą. SuperLotto laikomas saugiu ir patikimu. Ją valdo Kalifornijos valstijos loterija, taip pat yra kelių valstijų loterijų asociacijos narys. Kalifornijos Aukščiausiasis Teismas praeityje priėmė įstatymus, kuriais siekiama, kad SuperLotto būtų kuo sąžiningesnis. Dėl šios priežasties žaidėjai tai gali laikyti labai patikima lošimo forma.

  Ar SuperLotto legalus?
  Kaip žaisti SuperLotto

  Kaip žaisti SuperLotto

  Kiekviename burtų traukime yra skaičiai nuo 1 iki 47. Žaidėjas turi pasirinkti penkis iš jų, taip pat MEGA numerį. Tai svyruoja nuo 1 iki 27. Lengva išmokti žaisti SuperLotto internete. Yra galimybių pasirinkti konkrečius skaičius arba patekti į laimingą kritimą.

  Tai kainuoja 1 USD už grojimą, su galimybe tai padaryti ne daugiau kaip penkis galimus kartus viename žaidimo lapelyje. Kai kurie žmonės mėgsta naudoti „Advance Play“ funkciją. Jis automatiškai įtraukiamas į nuoseklias ateities lošimus. Iš viso tai galima padaryti 20 kartų.

  Kai žaidėjas sumokės, jis gaus SuperLotto bilietą. Jie turi tuo pasirūpinti, nes tai bus kaip kvitas laimėjimo atveju. Jackpotas pasiekiamas, jei sutampa visi penki pagrindiniai skaičiai ir MEGA skaičius. Taip pat yra aštuonios žemesnės prizų pakopos.

  Pavyzdžiui, vieną iš jų laimi tiesiog sutapus MEGA skaičių. Neseniai buvo pristatytas SuperLotto 2nd Chance kodas. Tai leidžia žaidėjams dalyvauti papildomame lošime, kurio metu penkiems laimingiesiems siūlomas 15 000 USD aukso puodas.

  Kaip žaisti SuperLotto
  Tikimybė laimėti SuperLotto

  Tikimybė laimėti SuperLotto

  Turint 9 galimus šansus laimėti, gali būti patrauklu nusipirkti SuperLotto bilietą. Tačiau kuo didesnis prizas, tuo mažesnė tikimybė laimėti. Kalbant apie pagrindinį jackpotą, šansai yra maždaug 1 iš 42 mln. Jei žaidėjai taip žiūri į loteriją, jiems gali kilti kitų minčių apie dalyvavimą. Yra 1 iš 1 500 000 šansų, kad atitiktų visus pagrindinius skaičius, bet ne MEGA skaičių.

  Nuo tada šansai gerėja, kai prizas yra mažesnis. Tiesą sakant, MEGA skaičiaus atitikimas be jokių pagrindinių skaičių yra 1 iš 49. Šie šansai apskritai yra geresni nei Powerball loterijoje ir Mega milijonai. Be to, su kiekvienu neatimtu traukimu į banką pridedama daugiau pinigų. Milijonai dolerių gali sukaupti, nepakenkiant šansams laimėti.

  Tikimybė laimėti SuperLotto
  Išmokėjimo parinktys

  Išmokėjimo parinktys

  Lošimas baigiamas per 180 dienų, kad galėtumėte pareikšti pretenzijas dėl laimėto bilieto. Jei prizas yra mažesnis nei 600 USD, asmuo gali kreiptis į vietinį mažmenininką ir gauti išmokėjimą grynaisiais. Arba jie gali išsiųsti pretenzijos formą kartu su bilietu į loterijos būstinę Sakramente. Tai taip pat yra galimybė laimėti daugiau nei 600 USD.

  Jackpoto prizai kasmet išmokami 30 dalių. Jis žinomas kaip anuitetas. Nors tai yra numatytoji išmokėjimo parinktis, asmuo gali reikalauti alternatyvios vertės grynaisiais. Jie turės 60 dienų nuo pretenzijos patvirtinimo pateikti tokį prašymą. Tačiau jis bus mažesnis nei reklamuojamas jackpotas. Taip yra dėl to, kad SuperLotto didžiojo prizo vertės yra pagrįstos per tam tikrą laiką investuotais anuitetais.

  Išmokėjimo parinktys
  Patarimai ir gudrybės žaidžiant SuperLotto

  Patarimai ir gudrybės žaidžiant SuperLotto

  Kada loterijos bilieto numerių pasirinkimas internetu kai kurie žaidėjai mėgsta derinti koeficientus ir lyginius. Taikant šią taktiką įprasti du lyginiai ir trys koeficientai. Tam yra svarbi priežastis. Yra labai maži lygiųjų šansai, kurie baigiasi visais lyginiais šansais. Tuo tarpu 2 lyginiai / 3 šansai arba 2 šansai / 3 lygiai gali būti tinkamas derinys 65 % SuperLotto žaidimų.

  Žaiskite „SuperLotto“ internetu, kad laimėtumėte, užtikrindami, kad bilieto skaičiai sudarytų nuo 89 iki 151. Išanalizavus ankstesnius burtus, tampa aišku, kad šių sumų skaičiai atsiranda daugumoje laimėjimų. Nuolatiniai loterijos žaidėjai taip pat mėgsta pasirinkti tiek didelius, tiek mažus skaičius.

  Įprasta rinktis jubiliejus ir gimtadienius. Problema ta, kad tai apribos didžiausią įmanomą skaičių iki 31. Todėl ši parinktis gali būti ne tokia sėkminga, kaip atrodo. Tam tikrus skaičius dažnai pasirenka daug žmonių. Tai apima 7, 13 ir 23. Jų išvengimas sumažins tikimybę, kad jackpotą teks padalinti su kuo nors kitu.

  Patarimai ir gudrybės žaidžiant SuperLotto