Geriausia SuperEnalotto Loterija 2022/2023

SuperEnalotto yra labiausiai žaidžiama loterija Italijoje, gyvuojanti daugiau nei du dešimtmečius. Ši internetinė loterija yra labai patraukli, nes siūlo vienus didžiausių žaidimo prizų. Loterijoje gali dalyvauti visi, sulaukę 18 metų ir vyresni, nepriklausomai nuo jų tautybės. Loterijos dalyviams tereikia įsigyti bilietus internetu, kad galėtų dalyvauti loterijoje. Bilieto pirkimo kaina taip pat yra gana teisinga, ypač atsižvelgiant į tai, kokie dideli yra jackpotai. Skirtingai nuo daugelio kitų loterijų, jackpotas paprastai neauga nuo vieno lošimo iki kito.

Geriausia SuperEnalotto Loterija 2022/2023
SuperEnalotto istorija
SuperEnalotto istorija

SuperEnalotto istorija

Itališka loterija Enalotto buvo įkurta Italijoje dar šeštajame dešimtmetyje. Loterija vyko maždaug keturis dešimtmečius iki 1996 m., kai jos veiklą perėmė loterijos operatorius SISAL. SISAL pakeitė loteriją ir tapo šiuo metu žinomu SuperEnalotto. Tuo metu nebuvo jokio ypatingo burtų traukimo, kad būtų galima nustatyti šešis pagrindinius laimėjimo skaičius. Vietoj to, skaičiai buvo pirmieji ištraukti skaičiai Bario, Florencijos, Milano, Neapolio, Palermo ir Romos loterijose tokia tvarka.

Pasikartojantys numeriai neleido laimėti jackpoto. SuperEnalotto panaudojo antrąjį miesto burtų skaičių, jei pirmasis numeris jau buvo panaudotas. Tai padėjo išspręsti skaičių dubliavimo iššūkį. Dėl to tikimybė, kad dviejų miestų skaičiai bus vienodi, labai maža.

2009 m. birželio 30 d. SuperEnalotto pristatė savo burtus, kurie yra naudojami iki šiol. Šiais laikais burtai vyksta tris kartus per savaitę. Visi burtai vyksta Romoje antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Visi bilietų pardavimas paprastai baigiasi likus lygiai pusvalandžiui iki burtų traukimo.

SuperEnalotto istorija
Kur įsigyti internetinės loterijos „SuperEnalotto“ bilietų

Kur įsigyti internetinės loterijos „SuperEnalotto“ bilietų

Kiekvienas Italijoje gyvenantis asmuo gali įsigyti „SuperEnalotto“ iš pasirinktų prekybos vietų šalyje. Pagrindinis žaidėjų rūpestis yra tai, kaip nusipirkti loterijos bilietą internetu. Tačiau paprastesnis ir patogesnis pasirinkimas visiems visame pasaulyje yra žaidimų bilietų pirkimas internetu.

Kelios internetinės bilietų pardavimo platformos siūlo SuperEnalotto bilietus tarptautiniams žaidėjams. Tokios platformos veikia kaip tarpininkai, kad pirkimo procesas būtų paprastas. Jie turi vietinius atstovus, kurie pirkėjų vardu perka tikrus bilietus.

Pirkėjams tereikia išsirinkti laimingus numerius ir sumokėti už bilietus. Laimėjus bilietui, laimėjimai atitinkamais būdais siunčiami į bilieto savininko sąskaitą. Didesnio laimėjimo atveju laimėtojui gali tekti keliauti į Italiją ir asmeniškai atsiimti prizą.

Žaidėjai turėtų būti itin atsargūs rinkdamiesi internetinę platformą SuperEnalotto bilietams pirkti. Taip yra todėl, kad daugybė sukčiavimo svetainių naudojasi loterijos populiarumu, kad sukčiautų nieko neįtariančius žaidėjus. Paprastas būdas išvengti sukčiavimo svetainių yra patikrinti tikras apžvalgas ir reitinguoti svetaines. Taip pat gera mintis laikytis svetainių, kurios veikia ilgą laiką ir sukūrė solidžią reputaciją.

Kur įsigyti internetinės loterijos „SuperEnalotto“ bilietų
Ar SuperEnalotto legalus?

Ar SuperEnalotto legalus?

SuperEnalotto yra legaliai veikianti loterija. Ji turi visas vyriausybės išduotas veiklos licencijas. Ją taip pat reguliuoja Italijos lošimų institucijos, kurios užtikrina, kad visos jos operacijos būtų sąžiningos ir neviršytų įstatymų. SuperEnalotto taip pat moka visus taikomus mokesčius, kaip to reikalauja įstatymai. 20% visų laimėjimų paprastai išskaičiuojami kaip mokesčiai.

Ar SuperEnalotto legalus?
Kaip žaisti SuperEnalotto

Kaip žaisti SuperEnalotto

„SuperEnalotto“ žaisti internete yra gana paprasta. Pradedantiesiems žaidėjai turi rasti patikimą ir geros reputacijos bilietų pardavimo svetainę, kurioje siūlomi SuperEnalotto bilietai. Kitas žingsnis yra bilietų pirkimas. Bilietų pirkimo procesas įvairiose svetainėse gali skirtis, ypač dėl mokėjimo metodai naudojamas. Bilietai paprastai kainuoja apie 1 eurą. Tačiau kai kuriose svetainėse ji gali būti šiek tiek brangesnė dėl paslaugų mokesčio.

Tada žaidėjai turi užpildyti įsigytus bilietus, pasirinkdami šešis iš 90 galimų numerių. Žaidėjai gali tai padaryti rankiniu būdu arba pasirinkti naudoti „Quick Pick“ funkcijas, kurios automatiškai parenka atsitiktinius skaičius žaidėjų vardu.

Išrinkus numerius ir pateikus bilietą, žaidėjams belieka laukti kito burtų traukimo. Jei visi ištraukti skaičiai yra panašūs į žaidėjo pasirinktus skaičius, žaidėjas laimi jackpotą. Žaidėjai taip pat gali laimėti kelis antrinius prizus, suderinę kelis skaičius.

„SuperEnalotto“ yra šeši prizų lygiai, todėl žaidėjai turi daug galimybių laimėti. Žaidėjai turėtų atkreipti dėmesį, kad valstybinės šventės atveju burtai gali būti nukelti į kitą dieną arba surengti dieną prieš tvarkaraštį. Taigi jie turėtų laiku gauti bilietus.

Kaip žaisti SuperEnalotto
Kokie yra šansai laimėti SuperEnalotto

Kokie yra šansai laimėti SuperEnalotto

Nepaisant didžiulio jackpoto prizo, SuperEnalotto laimėjimo tikimybė yra viena iš mažiausių iš visų loterijų visame pasaulyje. Tikimybė, kad bus suderinti visi skaičiai, kad laimėtumėte jackpotą, yra 1 iš 622 614 630, o tikimybė, kad bus suderinti penki skaičiai, yra 1 iš 103 769 105. Nepaisant prastų šansų, vis tiek labai įmanoma laimėti. Tai akivaizdu iš daugybės žaidėjų, kurie laimėjo per tuos metus, kai loterijoje vyksta.

Mažiausia suma, kurią žaidėjas gali laimėti, yra 5 €. Tam žaidėjas turi atitikti tik du skaičius. Šansai yra 1 iš 21, o tai yra gana gera. Trijų skaičių atitikimo koeficientas yra 1 iš 327, o minimalus prizas yra Є26. Prizų sumos paprastai skiriasi įvairiems lošimams, priklausomai nuo turimos sumos baseine.

„SuperEnalotto“ jackpotai paprastai neapsiverčia. Jei joks žaidėjas nelaimi jackpoto, bankui skirti pinigai padalijami į procentus ir sumažinami iki kitų prizų lygių. Jei nelaimėjamas antrasis prizinis lygis, atsitinka tas pats. Kitaip tariant, kiekvieno burtų traukimo metu turi būti laimėtas visas prizinis fondas. Tai reiškia, kad žaidėjai gali laimėti dideles sumas net suderinę tik kelis skaičius. Tai šiek tiek kompensuoja mažus loterijos laimėjimo šansus.

Yra neigiamas aspektas, kai kiekvieno traukimo metu laimėtas bendras piniginis prizas. Idealiu atveju jackpotas niekada neauga, kaip ir daugumos kitų loterijų atveju. Tačiau jackpotas paprastai yra pakankamai didelis, kad pritrauktų daugumą žaidėjų. Žaidėjai taip pat gali įsigyti daugiau nei vieną bilietą. Kuo daugiau bilietų pirkėjas įsigys, tuo didesnė tikimybė laimėti. Tačiau nėra būdo pelningai padengti visus šansus.

SuperEnalotto išmokėjimo galimybės

SuperEnalotto išmokėjimo galimybės priklauso nuo tokių veiksnių kaip mokėjimo būdas, naudotas perkant bilietą ir laimėta suma. Mokėjimai už mažas sumas dažniausiai atliekami tuo pačiu mokėjimo būdu, kuriuo buvo perkami bilietai. Mokėjimai už dideles sumas gali būti atliekami tiesioginiais banko pavedimais arba gali būti pasiūlyti asmeniškai per banko čekį. Žaidėjai turi atsiimti savo laimėjimus per 90 dienų po burtų traukimo.

Kokie yra šansai laimėti SuperEnalotto
Patarimai ir gudrybės žaisti SuperEnalotto

Patarimai ir gudrybės žaisti SuperEnalotto

Laukėjai gali pasinaudoti keliais patarimais ir gudrybėmis, kad padidintų savo „SuperEnalotto“ laimėjimo galimybes. Pirmas ir, ko gero, akivaizdžiausias patarimas – įsigyti daug bilietų už tą patį lošimą. Kiekvienas bilietas turi turėti skirtingus numerius. Tai padidina laimėjimo tikimybę, ypač žemesnės pakopos prizų atveju.

Kitas patarimas yra naudoti patikimą sistemos įvedimo metodą. Pavyzdžiai: Multistella System, Bases and Variants Systems ir Reduced System. Tokie yra skirti maksimaliai padidinti šansus laimėti.

Vienintelis galimas būdas laimėti SuperEnalotto yra žaisti loterijoje. Žaidžiant dažniau, taip pat padidėja tikimybė laimėti. Todėl žaidėjai turėtų stengtis sužaisti kuo daugiau lygiųjų. Kitas akivaizdus patarimas – po burtų atidžiai patikrinkite visus bilietus ir sužinokite, ar kuris nors iš bilietų laimėjo.

Žaidėjai taip pat turėtų nepamiršti atsiimti savo prizų per 90 dienų. Norėdami gauti laimėjimą, žaidėjai turi pateikti laimėtus bilietus ir bilieto įsigijimo įrodymą. Paprastai tai nesukelia didelių problemų žaidėjams, kurie žaidžia internete.

Patarimai ir gudrybės žaisti SuperEnalotto