Geriausia Super Lotto Loterija 2022/2023

Nors Rusijos karinės kampanijos šiuo metu (nuo 2022 m.) gali kankinti Ukrainą, šalies meilė internetinėms loterijomis neišblėso. Štai kodėl vienas populiariausių šalies loterijos žaidimų „Super Lotto“ vis dar tęsiasi. Kadangi burtai vyksta du kartus per savaitę šeštadieniais ir trečiadieniais, akivaizdu, kad šis žaidimas sutraukia milijonus ukrainiečių ir kitų piliečių. Super loteriją organizuoja Ukrainos nacionalinė loterija (UNL), viena iš dviejų vienintelių valstybinių operatorių šalyje.

Šis įrašas pateikiamas su sultinga informacija apie šį žaidimą, įskaitant jo istoriją, kur įsigyti bilietus, kaip žaisti, šansus laimėti ir jo teisinį statusą šalyje. Taip pat yra patarimų ir gudrybių, kurie padės žaidėjams šiame žaidime.

Geriausia Super Lotto Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į Super Lotto (Ukraina)

Kur nusipirkti bilietus į Super Lotto (Ukraina)

Verta paminėti, kad Ukraina suteikia galimybę žaisti visiems, nepaisant tautybės. Nesvarbu, iš kur žaidžiama; žaidimas siūlo keletą paprastų ir patogių bilietų įsigijimo būdų. Žaidėjai, ypač iš kitų šalių, gali nusipirkti bilietus internetu per internetiniai loterijų agentai.

Viskas, ką žaidėjams reikia padaryti, tai pasirinkti numerius ir atlikti mokėjimą. Svetainė padarys visa kita. Gyventojams yra mažiausiai 5200 bilietų pardavėjų visoje Ukrainoje. Įeiti į bet kurį iš jų ir nusipirkti bilietą turėtų būti labai paprasta.

Kur nusipirkti bilietus į Super Lotto (Ukraina)
Ukrainos super loto istorija

Ukrainos super loto istorija

Ankstyvosios Super Lotto dienos gali būti atsekamos iki 2001 m., kai loterijų entuziastams Ukrainoje pirmą kartą pristatė loterijos entuziastus UNL, valstybinės loterijos operatorius, įkurtas 1997 m. Vėliau operatorius pakeis žaidimo matricą (6/39) į dabartinis (6/52) 2008 m.

Profesionalų kalba tai reiškia, kad jackpotų medžiotojai dabar privalo pasirinkti šešis skaičius nuo vieno iki 52. Aukso puodas prasideda nuo 3 000 000 UAH ir auga tol, kol laimimas jackpotas.

Didžiausias „Super Lotto“ prizas sumažėjo 2007 m. ir buvo vertas 15,2 mln. UAH (0,57 mln. USD). Po to seka 14 128 UAH 2012 m.

Ukrainos super loto istorija
Ar „Super Lotto“ (Ukraina) yra legalus?

Ar „Super Lotto“ (Ukraina) yra legalus?

Neabejojantiems „Super Lotto“ Ukrainoje yra legalus ir pripažįstamas valstybės. Pirma, žaidimą organizuoja ir vykdo UNL, valstybės subjektas. Subjektą sąmoningai įsteigė Ukrainos vyriausybė, kad valstybės vardu organizuotų įvairius žaidimus.

Valstybė visiškai reguliuoja UNL, todėl visi jos žaidimai yra teisėti. Be Super Lotto, operatorius organizavo daugybę kitų žaidimų, įskaitant Lotto Maxima, Keno, Second Luck ir Lotto Triyka. Visi šie produktai Ukrainoje pripažinti legaliais.

Be to, UNL yra vienas iš Pasaulio loterijų asociacija's (WLA) nariai. Asociacija yra pasaulinė institucija, kuri užtikrina, kad visi nariai operatoriai laikytųsi griežtų taisyklių ir etikos principų. Tai reiškia, kad visi UNL žaidimai, įskaitant Super Lotto, bus nemokami ir sąžiningi.

Ar „Super Lotto“ (Ukraina) yra legalus?
Kaip žaisti Ukrainos super loteriją

Kaip žaisti Ukrainos super loteriją

Ukrainos super loterijoje yra 6/52 viena matrica. Tai reiškia, kad kiekvienoje burtų traukime dalyvauja šeši laimintys skaičiai nuo 1 iki 52. Taigi, pirmas dalykas, kurį žaidėjai turi padaryti žaisdami, yra pasirinkti šešis skaičius iš diapazono. Yra du būdai pasirinkti skaičius.

Žaidėjai gali naudoti greito pasirinkimo funkciją, kuri leidžia sistemai atsitiktinai pasirinkti skaičius jų vardu. Kitas dalykas – patiems pasirinkti laimingus skaičius. Kadangi kiekvieno burtų traukimo rezultatas yra atsitiktinis, skaičių atrankos būdas jokiu būdu nelemia rezultato.

Super Lotto siūlo šešis prizų lygius. Tai reiškia, kad žaidėjams nereikia suderinti visų šešių laimėjimų skaičių, kad laimėtų prizą. Kuo didesnį skaičių rinkinį žaidėjas atitinka tam tikroje burtų traukoje, tuo didesnis prizas. Norėdami laimėti mažiausią prizą, žaidėjai turi suderinti bent du skaičius iš ištrauktų šešių.

Tie, kurie atitinka visus šešis burtų keliu atrinktus skaičius, eina namo su „Super Lotto“ jackpotu, kuris yra aukščiausias prizų lygis. Vienas įdomus žaidimo dalykas yra tai, kad jackpotas nėra apribotas, o tai reiškia, kad nėra maksimalios ribos, kiek galima laimėti. Jackpotas auga po kiekvieno traukimo, kol žaidėjas laimi.

Kaip žaisti Ukrainos super loteriją
Kokia tikimybė laimėti „Super Lotto Ukraine“?

Kokia tikimybė laimėti „Super Lotto Ukraine“?

„Super Lotto Ukraine“ kiekvieną trečiadienio ir šeštadienio vakarą žaidėjams siūlo penkis skirtingus lygius. Yra žinoma, kad žaidimas siūlo keletą patraukliausių loterijų pramonės šansų, kiekviename lygyje siūlomi skirtingi koeficientai.

Tikimybė laimėti jackpotą (aukščiausio lygio prizą), kai žaidėjai turi atitikti visus šešis ištrauktus skaičius, yra vienas iš 20 358 520. Šansai dėl antrosios pakopos prizo yra vienas iš 73 763. Šiam lygiui reikia, kad žaidėjai teisingai atitiktų penkis skaičius iš šešių.

Trečiojo lygos prizų medžiotojams tikimybė yra viena iš 1 311, kad atitiktų keturis iš šešių ištrauktų skaičių. Ketvirtame lygyje žaidėjo šansai laimėti yra vienas iš 67. Čia žaidėjai turi sudaryti 3 laimėtus skaičius. Penktame lygyje žaidėjai laimi, jei atitinka tik du skaičius iš šešių. Šio lygio tikimybė yra vienas iš aštuonių.

Iš aukščiau pateiktų šansų galima daryti išvadą, kad „Super Lotto“ aukso puodą pasiekti yra sunkiausia. Kaip ir bet kuriame kitame žaidime, kuo didesnis prizas, tuo mažesnė tikimybė laimėti. Taigi, išmintingi žaidėjai gali norėti gerai pagalvoti prieš bandydami laimėti didžiausią prizą. Bet tai nereiškia, kad didelė pergalė neįmanoma. Verta pabrėžti, kad „Super Lotto“ rezultatai yra atsitiktiniai kiekvieno internetinės loterijos žaidimo rezultatus.

Bendras koeficientas

Žinant kiekvieno lygio šansus, svarbu žinoti bendrą šansą laimėti Super Lotto Ukraine prizą. Žaidimas siūlo 1 iš 7 bendrų šansų. Nors tai gali būti ne patys geriausi šansai internetinių loterijų pasaulyje, jie puikiai tinka nacionalinei loterijai.

Kokia tikimybė laimėti „Super Lotto Ukraine“?
Žaidimo laimėtojų išmokėjimo galimybės

Žaidimo laimėtojų išmokėjimo galimybės

Ukrainos Super Lotto siūlo vienkartinės sumos mokėjimą kaip vienintelę galimą galimybę. Bet kokį 500 UAH ir mažesnį prizą galima atsiimti iš bet kurio iš 5 200 licencijuotų mažmenininkų apskrityje. Prizus nuo 500 iki 25 000 UAH galima atsiimti iš vieno iš UNL regioninių biurų, įskaitant Simferopolis, Charkovo, Lvovo, Donecko, Dnepropetrovsko ir Odesos biurus.

Žaidėjai, laimėję bet kokį prizą, viršijantį 25 000 UAH, turi apsilankyti UNL būstinėje, kad gautų savo pinigus. Tarptautiniai žaidėjai turi planuoti vizitą į Ukrainą, kad surinktų pinigų, jei laimėtų jackpotą ar kokią nors reikšmingą sumą.

Žaidimo laimėtojų išmokėjimo galimybės
Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti Super loto

Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti Super loto

Loterijos yra azartiniai žaidimai, ir Ukrainos Super Lotto nėra išimtis. Tačiau geriausi internetinės loterijos žaidėjai ne tik perka bilietus ir viską palieka ledi Luck. Taip, nėra jokios gudrybės ar patarimo, kad garantuotų pergalę, tačiau yra būdų, kaip žaidėjai gali maksimaliai padidinti patirtį ir net sumažinti nuostolius. Štai keletas iš šių patarimų ir gudrybių.

  • Perkant daugiau bilietų: Norėdami padidinti laimėjimo tikimybę, žaidėjams patartina įsigyti daugiau nei vieną internetinės loterijos bilietą, nors tai ir yra didesnė išlaidų dalis. Jei perkama mažiau bilietų, jų laimėjimo tikimybė sumažėja.
  • Internetinės loterijos bilietų pirkimas iš įgaliotų loterijų mažmenininkų: Su daugybe loterijų sukčiavimo internete žaidėjai gali lengvai pakliūti į vieną. Norėdami to išvengti, Super Lotto žaidėjai bilietus turėtų pirkti tik iš įgaliotų mažmenininkų.
  • Kad būtų smagu: Super Lotto yra azartinis žaidimas, o tai reiškia, kad laimėjimas nėra garantuotas. Taigi laimi tik keli laimingieji. Kad išvengtumėte nusivylimo, žaidėjus turėtų motyvuoti linksmas žaidimo pobūdis, o ne piniginiai prizai.
  • Nukreipimas į mažesnius prizus: Kaip paaiškinta šiame vadove, didesnius prizus laimėti sunkiau nei mažesnius. Kadangi tikimybė laimėti jackpotą yra viena iš 20 358 520, protingiau yra medžioti žemesnio lygio prizus.
Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti Super loto