Geriausia Sportka Sazka Loterija 2022/2023

Trys iš keturių suaugusiųjų Čekijoje retkarčiais žaisdavo azartinius žaidimus. Dauguma loterijose dalyvauja norėdami pasilinksminti ir kartais gauti finansinės naudos. Kaip ir kitos sporto šakos, loterija yra populiari visoje šalyje, nes sukelia jaudulį ir galimybę laimėti daug.

Tris kartus per savaitę „Sportka Sazka“ piešiniai vyksta trečiadienį, penktadienį ir sekmadienį. Lošimo dieną 19.00 val., lažybos uždaromos. Žaidėjai rezultatus gali peržiūrėti „Sazka“ svetainėje. Arba žaidėjai gali peržiūrėti loterijos vaizdo įrašą, patikrinti laimėtus skaičius ir sužinoti, ar jų statymas atitinka kokius nors prizus.

Geriausia Sportka Sazka Loterija 2022/2023
Kaip nusipirkti Sportka Sazka loterijos bilietą internetu

Kaip nusipirkti Sportka Sazka loterijos bilietą internetu

Asmenys kviečiami stebėti tiesioginį piešimą „Studio Pokrok“. Burtai vyksta pasibaigus nurodytam TV transliacijos laikui. Savininkai kviečia visus besidominčius į studiją tuo įsitikinti. Tačiau kiekviename burtų traukime yra ribotas vietų skaičius.

Žaidimą galima įsigyti ir internete, ir „Sazka“ mažmeninės prekybos vietose. Pagrindinė procedūra yra paprasta. Žaidėjai pasirenka numerius, perka Sportka Sazka loterijos bilietus internetu ir laukia burtų traukimo. Vienas turi galimybę dalyvauti bet kurią iš trijų burtų traukimo dienų, dvi iš eilės lošimo dienas arba visas tris.

Sportka yra tarp geriausios internetinės loterijos Čekijoje. Jis taip pat yra pigiausias, o tai prisideda prie nuolatinės sėkmės. Vienam statymui Sportka reikia mažiausiai 20 CKZ (0,8 USD) investicijos. Be to, jei žaidėjai pasirenka padidinti savo šansus laimėti, jie gali išleisti daugiau.

Kaip nusipirkti Sportka Sazka loterijos bilietą internetu
„Sportka Sazka“ istorija

„Sportka Sazka“ istorija

Loterija Čekijoje turi ilgą istoriją, kuri siekia XX amžiaus ketvirtojo dešimtmečio pabaigą. Iš pradžių 1948 metais įkurta lažybų įmonė Staska vadovavo nacionalinei loterijai Čekijoje. Staska suteikė lažybininkams galimybę laimėti statant statymus už sporto renginius.

Tais laikais valstybė taip pat rengė lėšų rinkimo loterijas, tokias kaip Čekoslovakijos klasės loterija. Tačiau po valiutos pakeitimo 1953 m. visų rūšių lošimai buvo laikomi uždrausti.

Po trejų metų komunistų vyriausybė nusprendė įgyvendinti kai kuriuos įstatymus, kad sustabdytų vykstančius neteisėtus lošimus. 1956 m. rugsėjo 15 d. vyriausybė suteikė Saszka Entertainment AG leidimą valdyti nacionalinę loteriją.

„Sportka“ loteriją įkūrė Saszka 1957 m. ir ji žaidžiama iki šiol. „Sportka“ gavo savo pavadinimą, nes kiekvienas iš 49 naudojamų kamuolių turėjo pavadinimą, susijusį su konkrečia sporto šaka.

„Sportka Sazka“ istorija
Ar „Sportka Sazka“ žaisti legalu?

Ar „Sportka Sazka“ žaisti legalu?

„Sports Sazka“ yra legalus, o žaidėjai gali dalyvauti nesijaudindami dėl įstatymų. Nuo 1990 m., kai Čekija atsiskyrė nuo SSRS, loterijos ten buvo leidžiamos.

2016 m. lošimų įstatymas1, kuris pakeitė 1990 m. Loterijų įstatymą, reglamentuoja ir fizines, ir internetines loterijų vietas. 2012 metais tapo leidžiami lošimai internetu, o 2016 metais buvo pasiūlyta daugiau lažybų galimybių. Be to, čekai gali dalyvauti tarptautinės loterijos internete nebijodamas pažeisti įstatymą.

Azartinių lošimų rinka yra prieinama visiems, nors iš visų loterijų reikalaujama gauti mokesčių pajamų. Todėl loterijų organizatoriams reikalinga antroji licencija. Operatoriams siūlomų žaidimų tipams ir jackpotų dydžiams įtakos turi savivaldybės. Bet koks prizinis fondas, viršijantis 100 000 CSK (3988 USD), turi būti pateiktas patvirtinti miesto savivaldybei.

Ar „Sportka Sazka“ žaisti legalu?
Kaip žaisti Sportka Sazka loteriją internete

Kaip žaisti Sportka Sazka loteriją internete

„Sportka“ nėra sunku loterijos žaidėjams, kurie jau žino standartinius nuostatus. Nors gali būti nedidelių skirtumų, daugumos žaidimų taisyklės yra panašios. Pirmasis žingsnis reiškia skaičių grupės pasirinkimą iš nurodyto diapazono.

Asmenys Sportkoje turi pasirinkti šešis skaitmenis, kurie svyruoja nuo 1 iki 42. Taip pat galima pasirinkti tam tikrus skaičius arba juos sukurti atsitiktinai. Pagal gaires, kuo daugiau atrinktų skaičių atitinka ištrauktus skaičius, tuo didesnis apdovanojimas. Tačiau norint laimėti prizą, žaidėjai turi naudos, jei turi bent tris tikslius atitikmenis.

„Sportka“ brėžiniuose taip pat yra antras nupieštas numeris. Kiekviename „Sportka“ traukime ištraukiami septyni skaičiai, o tai yra šiek tiek nukrypimas nuo įprastų loterijos žaidimų. Pavyzdžiui, skirtumą tarp antros ir trečios pozicijų įtakoja skirtingi skaičiai.

Žaidėjai laimi trečią vietą, kai teisingai atspėja penkis skaitmenis. Tačiau jei asmuo teisingai atspėja penkis skaičius, be kito, jis pakils į antrąją vietą. Dėl papildomo skaičiaus laimėjimai taip pat gali pereiti iš jackpoto lygio į super-jackpoto lygį.

Super-jackpoto vertė gali siekti šimtus milijonų kronų, o jackpoto vertė paprastai siekia milijonus kronų.

Kaip žaisti Sportka Sazka loteriją internete
Kokia yra tikimybė laimėti „Sportka Sazka“

Kokia yra tikimybė laimėti „Sportka Sazka“

Nepaisant super-jackpoto, jackpoto apdovanojimas pats savaime yra nemažas kiekis. Paprastai tai yra bent keli milijonai kronų. Atsižvelgiant į apdovanojimo dydį, jį uždirbti yra sudėtinga. Žaidėjai turi tinkamai įvertinti šešis skaičius, kad laimėtų.

Galimybė suteikti dalyviams geresnį supratimą apie tai, koks iššūkis bus laimėti jackpotą. „Sportka“ žaidime tikimybė laimėti jackpotą yra 1 iš 285 384. Nors tai labai neįprasta, gali pasisekti ir gyvenimas kardinaliai pasikeisti.

„Sportka Sazka“ nugalėtojų išmokėjimo parinktys

Nepriklausomai nuo to, kiek laimi asmenys, įsigiję internetinį loterijos bilietą, jie vis tiek gali gauti savo atlygio pinigus naudodami negrynųjų pinigų metodą. Net jei asmenys kasdien išima tik 5000 kronų, jie vis tiek gali pateikti pretenziją dėl atlygio Sazka prekybos vietose.

Be to, kiekvieną savaitę galima išsigryninti grynuosius pinigus iki 500 000 kronų. Pinigai taip pat gali būti akimirksniu pervesti į žaidėjui priklausančią banko sąskaitą. Jei dalyviai stato savo statymą pardavimo vietoje, procedūra šiek tiek skiriasi.

Esant tokiai situacijai, reikia eiti į pardavimo vietą arba „Sazka“ įmonės biurą, kad atsiimti laimėjimą. Galima laimėti iki 250 000 kronų, o žaidėjai gali atsiimti savo prizą Sazka pardavimo vietoje. Iš karto reikalaujant daugiau nei 1000 kronų, žaidėjai turi iš anksto suplanuoti laiką.

Be to, žaidėjai, laimėję daugiau nei 250 000 kronų prizą, turi atsiimti savo prizą Sazka įmonės biuruose. Norėdami atsiimti prizą, suplanuokite susitikimą su jais ir atsineškite bilietą bei oficialų tapatybę.

Kokia yra tikimybė laimėti „Sportka Sazka“
Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti „Sportka Sazka“

Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti „Sportka Sazka“

  • Super-jackpot prizas laimimas, kai teisingai pasirenkami pagrindiniai šeši skaičiai ir kitas skaičius. Teisingai pasirinkus pirmuosius šešis skaičius, galima laimėti tik jackpoto prizą.
  • Atlikdami sisteminius statymus ir atlikdami pakartotinius statymus, dalyviai gali padidinti savo šansus laimėti. Sisteminiai statymai reiškia, kad reikia pasirinkti daugiau skaičių nei įprastas statymas.
  • Žaidėjai paprastai pasirenka šešis skaičius, bet jei atlieka sisteminį statymą, jie gali pasirinkti daugiau skaičių. Šansai laimėti didėja, nes yra daugiau šešių skaičių kombinacijų.
  • Kiekvienam skaičiui parinkti baseinas naudojamas atsitiktinai. Tačiau ankstesnių piešinių duomenys atskleidžia intriguojantį modelį. Iš eilės gaunami skaičiai toje pačioje loterijoje yra gana neįprasti.
  • Nauji žaidėjai turi išmokti nusipirkti „Sportka Sazka“ loterijos bilietus, o norintys naudotis įvairiais pasiekiamo baseino numeriais. Žaidėjai neturėtų pasirinkti tik vienos grupės ir vengti rinktis pagal tendenciją.
  • Nors tikimybė, kad kiekvienas skaičius bus ištrauktas, yra vienoda, pasirinkus mažiau populiarius skaičius iš dalies sumažėja tikimybė laimėti jackpotą. Todėl rinkdamiesi žaidėjai turi galvoti ne apie bendrą skaičių 31. Turėdami šiuos skaičius, laimėtojams vargu ar teks su kuo nors dalytis prizą.
Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti „Sportka Sazka“