Geriausia Powerball Loterija 2022/2023

Viena didžiausių loterijų šiandien yra Powerball, anksčiau žinoma kaip Lotto America. Loteriją organizuoja ne pelno siekianti organizacija, kurią sudaro kelios JAV korporacijos ir lobistai, dirbantys po vienu skėčiu, pavadintu Multi-State Lottery Association (MUSL). „Powerball“ galima įsigyti 45 JAV valstijose ir Kolumbijos apygardoje, JAV Mergelių salose ir Puerto Rike.

Nors ši internetinė loterija vyksta Jungtinėse Amerikos Valstijose, jame gali dalyvauti žaidėjai ne iš šalies. Tačiau jie turi fiziškai nusipirkti bilietus bet kurioje „Powerball“ bilietų pardavimo jurisdikcijoje.

Geriausia Powerball Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į Powerball?
Kur nusipirkti bilietus į Powerball?

Kur nusipirkti bilietus į Powerball?

45 valstijose, Kolumbijos apygardoje, JAV Mergelių salose ir Puerto Rike žaidėjai gali nusipirkti Powerball bilietus degalinėse, savitarnos parduotuvėse ar bakalėjos parduotuvėse. Primename, kad Powerball loterijos bilietai neparduodami Aliaskoje, Havajuose, Misisipėje, Nevadoje, Jutoje ir Alabamoje.

Kaip nusipirkti loterijos bilietą internetu

Powerball loterijos bilietus galima įsigyti ir internetu. Tačiau žaidėjai gali nusipirkti tik keliose valstijose loterijos bilietai internetu, kurios yra Džordžija, Ilinojus, Kentukis, Mičiganas, Naujasis Hampšyras, Šiaurės Karolina, Šiaurės Dakota ir Pensilvanija.

Primename, kad yra konkrečių svetainių, kuriose „Powerball“ bilietai legaliai parduodami pirmiau minėtose valstijose. Šias svetaines valdo valstybinė loterijų korporacija arba vyriausybė. Žaidėjai, perkantys bilietus iš trečiųjų šalių svetainių, rizikuoja prarasti savo laimėjimus.

Kur nusipirkti bilietus į Powerball?
Powerball istorija

Powerball istorija

„Powerball“ istorija siekia 1988 m., kai ji buvo žinoma kaip „Lotto America“. Bet tada, 1992 m., jis buvo pakeistas į Powerball. Pirmieji Powerball burtai buvo surengti 1992 m. balandžio 22 d.

Kai buvo pristatytas „Powerball“, jis pradėjo naudoti du būgnus, kad ištrauktų laimėjimo skaičius – loterijos modelį, kurį taip pat perėmė kiti populiarios internetinės loterijos įskaitant „Mega Millions“, Australijos „Powerball“, JK „Thunderball“, „EuroMillions“ ir „Eurojackpot“.

Didžiausi Powerball nugalėtojai

Bėgant metams buvo daug Powerball nugalėtojų. 2021 m. didžiausias vienas Powerball nugalėtojas yra Manuelis Franco, 18-metis iš Viskonsino, 2019 m. kovą laimėjęs stulbinančius 768,4 mln. USD. Tačiau didžiausias Powerball prizas išlieka 1,586 mlrd. Kalifornijoje ir Tenesyje.

Powerball istorija
Ar Powerball legalus?

Ar Powerball legalus?

„Powerball“ yra legalus daugelyje JAV valstijų. Tačiau, kaip minėta anksčiau, kai kurios valstybės draudžia „Powerball“ ir loterijas apskritai. Tokios šalys kaip Aliaska, Havajai, Misisipė, Nevada, Juta ir Alabama draudžia šią loteriją. Tačiau šių valstijų gyventojai gali įsigyti „Powerball“ bilietus, jei fiziškai yra valstijose, kuriose leidžiama žaisti.

Powerball amžiaus ribos

Nors žaidėjai iš daugelio JAV valstijų ir už JAV ribų turi teisę dalyvauti šioje loterijoje, jie turi atitikti jų jurisdikcijoje nustatytą amžių. Pavyzdžiui, daugumoje JAV valstijų žaidėjai turi būti vyresni nei 18 metų, kad galėtų žaisti Powerball tinkle arba neprisijungus.

Ar Powerball legalus?
„Powerball“ mokesčiai

„Powerball“ mokesčiai

Be jurisdikcijos ir amžiaus reikalavimų, žaidėjai turi žinoti ir mokesčių režimą. „Powerball“ ir kitos loterijos apmokestinamos ir federaliniais, ir galbūt valstijos mokesčiais.

„Powerball“ federaliniai mokesčiai

Nuo 2021 m. „Powerball“ nugalėtojai Vidaus pajamų tarnybai (IRS) moka 25 proc. Tai taikoma visiems laimėjimams, viršijantiems 5000 USD.

Powerball valstijos mokesčiai

Kalbant apie valstybinius mokesčius, jie skiriasi priklausomai nuo valstybės mokesčių įstatymų. Kai kurios valstijos, įskaitant Pensilvaniją, Kaliforniją, Naująjį Hampšyrą, Delaverą, Floridą, Pietų Dakotą, Vašingtoną, Tenesį, Teksasą ir Vajomingą, neapmokestina loterijų. Tačiau, pavyzdžiui, Merilandas ir Vašingtonas ima beveik 9% valstybinių mokesčių.

Nugalėtojams iš ne JAV taikomas 30 % vienodo dydžio mokestis.

„Powerball“ mokesčiai
Kaip žaisti Powerball internete?

Kaip žaisti Powerball internete?

„US Powerball“ yra viena iš labiausiai prieinamų loterijų. Iš esmės Powerball laimėjimo skaičiai traukiami iš dviejų būgnų. Pirmajame būgne yra balti rutuliukai (WB), sunumeruoti nuo vieno iki 69, o antrame būgne yra raudoni rutuliai, kitaip vadinami galios kamuoliukais (PB), sunumeruoti nuo vieno iki 26.

Norėdami dalyvauti žaidime, žaidėjas pirmiausia turi nusipirkti bilietą, kurio kiekvieno kaina yra 2 USD. Kitas žingsnis yra pasirinkti penkis balto rutulio numerius iš pirmojo būgno ir vieną raudono rutulio numerį iš antrojo būgno. Nenorintys patys rinktis skaičių gali pasirinkti automatinio rinkimo (greito paėmimo) parinktį, kai numeriai iš abiejų būgnų parenkami automatiškai.

Norėdami laimėti Powerball didįjį prizą, žaidėjai turi teisingai atspėti visus penkis skaičius iš pirmojo būgno ir skaičių iš antrojo būgno. Tačiau yra keletas kitų būdų laimėti šią loteriją, net jei žaidėjai praleidžia pagrindinį prizą.

Nepamiršk Patikrinkite powerball rezultatus pažaidus šį žaidimą.

Kas yra Powerball Power Play?

2021 m. „Powerball“ pridėjo dar vieną įdomią funkciją, vadinamą „Power Play“. Pradedantiesiems tai yra ženklas, kuris padidina laimėjimą iki penkių kartų, kai prizas yra 50 000 USD, ir iki 10 kartų, kai prizas yra mažesnis nei 150 000 USD. „Power Play“ aktyvinimas papildomai kainuoja 1 USD. Trumpai tariant, „Power Play“ galima įsigyti visose valstijose ir jurisdikcijose, kuriose parduodami „Powerball“ bilietai, išskyrus Kaliforniją.

Kaip žaisti Powerball internete?
Kokie šansai laimėti „Powerball“?

Kokie šansai laimėti „Powerball“?

Kiekvienas, perkantis „Powerball“ bilietą, tikisi gauti pagrindinį prizą ar bent bet kurį kitą mažesnį prizą. Tačiau dabar tai yra toks sudėtingas žygdarbis, kai tikimybė laimėti „Powerball“ yra tokia maža.

Žemiau pateikiami kai kurie Powerball prizai, kaip juos laimėti ir šansai.

  • Didysis prizas 40 milijonų dolerių + (5WB + PB): šansai yra vienas iš 292 201 338
  • 1 000 000 USD (5 WB): šansai yra vienas iš 11 688 053
  • 50 000 USD (4WB + PB): šansai yra vienas iš 913 129
  • 100 USD (4WB): šansai yra vienas iš 36 525
  • 100 USD (3WB + PB): šansai yra vienas iš 14 494
  • 7 USD (3 WB): šansai yra vienas iš 580
  • 7 USD (2WB + PB): šansai yra vienas iš 701
  • 4 USD (1 WB + PB): šansai yra vienas iš 92
  • 4 USD (0WB+ PB): šansai yra vienas iš 38
Kokie šansai laimėti „Powerball“?
Powerball išmokėjimo galimybės

Powerball išmokėjimo galimybės

Kalbant apie išmokėjimo parinktis, yra du galimi būdai.

Mažiau nei 600 USD laimėtojai gali reikalauti pinigų iš loterijos pardavėjo toje valstijoje, kurioje įsigijo bilietą. Kalbant apie jackpoto laimėtojus, jie gali reikalauti piniginio prizo kaip vienkartinės sumos, sumokėtos dviem dalimis arba dalimis, sumokėtomis per 30 metų.

Vienkartinėms išmokoms taikomi didesni mokesčiai, o bendra suma mažesnė, o anuitetų atveju mokesčių suma mažesnė, o kiekviena įmoka didesnė 5%.

Powerball lygiosios

„US Powerball“ burtai vyksta tris kartus per savaitę: pirmadienį, trečiadienį ir šeštadienį 22:59 ET.

Powerball išmokėjimo galimybės
Patarimai ir gudrybės žaisti Powerball

Patarimai ir gudrybės žaisti Powerball

Iš aukščiau aptartų „Powerball“ šansų aišku, kad pasiekti „Powerball“ pagrindinį prizą ar laimėti bet kurį kitą prizą yra kalnas, į kurį reikia įkopti. Taip yra todėl, loterijos šansai yra tokie liekni. Tačiau tai nereiškia, kad laimėti šį žaidimą neįmanoma. Nors tai grynai azartinis žaidimas, kai kurios strategijos gali padėti žaidėjams padidinti savo šansus laimėti.

Pirmas svarbus patarimas, kaip padidinti tikimybę laimėti, yra pirkti daugiau bilietų, žinoma, su skirtingais Powerball numeriais. Nors žaidėjui gali tekti išleisti daug pinigų bilietams, tai gali būti naudinga, jei jis pasieks bet kurį iš didelių prizų.

Kitas profesionalų patarimas yra sutelkti dėmesį į standartinius „Powerball“ laimėjimo skaičius. Nors visi skaičiai turi galimybę būti ištraukti, kai kurie buvo ištraukti pakartotinai.

Prisijungimas prie loterijos taip pat yra dar viena strategija norint laimėti „Powerball“. Žaidžiant su šeima, draugais ar kolegomis, yra didelė tikimybė, kad vienas iš baseino narių pasieks jackpotą. Tačiau trūkumas tas, kad piniginius prizus teks dalytis.

Patarimai ir gudrybės žaisti Powerball
Apvyniojimas

Apvyniojimas

Tuo šis vadovas apie tai, kaip žaisti loteriją internete, baigiasi. Nors laimėti Powerball loterijoje skamba neįmanoma, verta pabandyti nusipirkus loterijos bilietą internetu. Tačiau atsakingas lošimas visada turėtų išlikti prioritetu.

Apvyniojimas