Geriausia Pick 3 Loterija 2022/2023

„Pick 3 Lottery“ yra kasdienis piešimo žaidimas, kurį organizuoja Belgijos nacionalinė loterija. Šiame žaidime, kaip rodo pavadinimas, ištraukiami trys atsitiktiniai skaičiai nuo nulio iki devynių. Nors visi nupiešti skaičiai yra labai svarbūs, jų atsiradimo tvarka yra vienodai svarbi. Lošimai vyksta kasdien, išskyrus sekmadienius ir valstybines šventes. Taigi žaidimas leidžia žaidėjams nusipirkti bilietus ir dalyvauti kiekvieną dieną.

3 pasirinkimas prieinamas ne visiems; tik Belgijoje esantys asmenys gali žaisti žaidimą tol, kol yra sulaukę legalaus lošimo amžiaus. Tačiau šiame loterijoje gali dalyvauti ir kiti Belgijoje besilankantys piliečiai, jei tik yra šalies ribose.

Geriausia Pick 3 Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į Pick 3 (Belgija)?
Kur nusipirkti bilietus į Pick 3 (Belgija)?

Kur nusipirkti bilietus į Pick 3 (Belgija)?

3 pasirinkimas prieinamas ne visiems; žaisti gali tik Belgijoje esantys asmenys tol, kol jie yra sulaukę legalaus lošimo amžiaus. Tačiau šiame loterijoje gali dalyvauti ir kiti Belgijoje besilankantys piliečiai, jei tik yra šalies ribose.

Nusprendęs žaisti „Pick 3“, reikia nusipirkti bilietą, kurį galima rasti nacionalinės loterijos patvirtintoje mažmeninės prekybos vietoje Belgijoje. Bilietas kainuoja 1 eurą. Pirkdamas bilietą, pardavėjas žaidėjui pateikia atlyginimo lapelį, iš kurio jis gali pasirinkti tris skaičius nuo nulio iki devynių.

Žinoma, skaičių piketas turi būti nuo 000 iki 999. Kai pardavėjas apdoros lapelį, jis išduos žaidėjui žaidimo bilietą, kuriame bus nurodytos žaidėjo skaičių kombinacijos ir burtų traukimo data. Šį bilietą būtina pateikti atsiimant laimėjimus.

Tiems, kurie nenori lankytis bilietų pardavėjose, yra galimybė nusipirkti „Pick 3“ loterijos bilietai internetu. Tai galima padaryti tik oficialioje nacionalinės loterijos svetainėje. Svetainė pasiekiama tik iš Belgijos, neatsižvelgiant į tai, ar esate belgas, ar užsienietis. Vadinasi, žaisti žaidimą internetu galima neišeinant iš namų.

Svarbu: perkant bilietą mažmeninėje prekyboje, jį reikia apsaugoti ir patvirtinti parašu gale. Jei taip neatsitiks ir kas nors kitas jį randa, jie gali pasirašyti ir panaudoti prizui atsiimti laimėjimo atveju.

Kur nusipirkti bilietus į Pick 3 (Belgija)?
„Pick 3“ istorija

„Pick 3“ istorija

„Pick 3“ 2002 m. rugsėjį pristatė Nacionalinė loterija. Nacionalinė loterija yra valstybinis subjektas, turintis išskirtines teises šalyje organizuoti loterijos žaidimus, tiek internetu, tiek neprisijungus. Organizacija turi ilgą istoriją, apimančią Belgijos kolonijinį laikotarpį.

Tada ji buvo žinoma kaip kolonijinė loterija. 1962 m. ji buvo pertvarkyta, o pavadinimas pakeistas į Nacionalinė loterija. Be „Pick 3“, ji siūlo kitus žaidimus šalyje, įskaitant „EuroMillions“. Nuo tada, kai buvo pristatytas „Pick 3“, žaidimo taisyklės ir formatas iš esmės nesikeitė.

„Pick 3“ istorija
Ar „Pick 3“ yra teisėtas?

Ar „Pick 3“ yra teisėtas?

„Pick 3“ yra 100% legalus žaidimas Belgijoje. Tai valstybinė loterija, kurią vykdo Nacionalinė loterija, kurios istorija, kaip minėta, yra gerai dokumentuota. Tai, kad tiekėjas organizuoja ir kitus žaidimus, pvz EuroMillions, turėtų suteikti žaidėjams ramybę, nes ne visos įmonės gali pasiūlyti vieną populiariausių internetinės loterijos žaidimų Europoje. Taigi bet kuris kitas Nacionalinės loterijos žaidimas, įskaitant „Pick 3“, yra ne tik tikras, bet ir legalus.

Ar „Pick 3“ yra teisėtas?
Kaip žaisti Pick 3

Kaip žaisti Pick 3

Vienas dalykas, susijęs su „Pick 3“, yra tai, kad žaidimo taisyklės yra gana paprastos. Kaip jau buvo paaiškinta, žaidimą galima žaisti tiek prisijungus, tiek neprisijungus.

Kiekviename „Pick 3“ biliete yra penkios žaidimo zonos, žinomos kaip tinkleliai arba grotelės. Kiekviename tinklelyje yra nuo nulio iki devynių skaičių. Žaidėjai turi pasirinkti tris skaičius iš šio diapazono, o pasirinkimas turi tilpti nuo 000 iki 999. Žaidėjai gali žaisti visus penkis ar mažiau tinklelius.

Kuo daugiau tinklelių žaidžiama, tuo didesnė tikimybė laimėti žaidimą. Tačiau daugiau tinklų patiria daugiau išlaidų. Kiekvienas tinklelis kainuoja 1 eurą, o tai reiškia, kad žaidžiant visus penkis tinklelius reikia skirti 5 eurus. Nors visose tinklelėse gali būti vienodi pasirinkimai, žaidėjai taip pat gali pasirinkti skirtingus kiekvieno tinklelio skaičius, kad padidintų savo galimybes.

Lygiosiose dalyvauja trys laimintys skaičiai. Jei žaidėjas atitinka visus tris skaitmenis teisinga tvarka, jis laimi prizą, kuris nuo 2022 m. yra 500 €. Žaidėjai laimi 80 €, jei surinks teisingus skaičius, bet nepaiso teisingos eilės. Prizas už teisingus pirmuosius du skaitmenis yra 50 €.

Vienas dalykas, kuris gali būti netinkamas „Pick 3“ žaidėjams, yra tai, kad prizai yra fiksuoti. Nėra nieko panašaus į didžiulį jackpotą ar apsivertimus. Bet kuo daugiau tinklelių galima teisingai suderinti, tuo didesnis prizas.

Kaip žaisti Pick 3
Kokia yra tikimybė laimėti „Pick 3“?

Kokia yra tikimybė laimėti „Pick 3“?

3 pasirinkime žaidėjai turi gauti visus tris skaičius teisinga tvarka, kad laimėtų didžiausią prizą. Tikimybė, kad tai įvyks, yra vienas iš 1000. Tai gali būti ne pati geriausia tikimybė, bet Evangelijos tiesa yra ta, kad šios galimybės yra daug didesnės nei dauguma internetinių loterijų pasiūlymas.

Tačiau reikia atsiminti, kad yra įvairių prizų lygių, kaip aprašyta ankstesniame skyriuje. Taigi šansai skiriasi priklausomai nuo lygio. Pavyzdžiui, teisingai atspėti pirmuosius du skaičius yra paprasčiau nei teisingai atspėti visus tris skaičius.

Kokia yra tikimybė laimėti „Pick 3“?
Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite, pasirinkite 3 (Belgija)

Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite, pasirinkite 3 (Belgija)

Priklausomai nuo laimėjimų sumos, žaidėjams yra įvairių būdų, kaip atsiimti savo prizus.

  • Laimėjimai iki 1000 €: Laimėtojai, kurie patenka į šį diapazoną, gali atsiimti pinigus iš bet kurios Nacionalinės loterijos įgaliotos pardavimo vietos. Žaidėjų gali būti paprašyta grįžti vėliau, tik tuo atveju, jei neužteks plūdės.
  • Laimėjimai nuo 1001 € iki 2000 €: Šioje kategorijoje nugalėtojai turi tris pasirinkimus. Pinigus jie gali atsiimti pardavimo vietoje, bet kuriame Nacionalinės loterijos regioniniame biure arba operatoriaus būstinėje. Turite atvykti su savo sąskaitos numeriu, laimėtoju bilietu ir ID.
  • Nuo 2001 iki 25000 eurų: Žaidėjai gali atsiimti laimėjimus Nacionalinės loterijos regioniniame biure arba savo būstinėje. Biurai dirba darbo dienomis nuo 9 iki 16 val. Belgijos laiku.
  • Laimėjimai virš 25 000 €: Ši kategorija skirta dideliems nugalėtojams. Saugumo sumetimais jų laimėjimus galima atsiimti tik Nacionalinės loterijos būstinėje Briuselyje, Belgijos sostinėje. Žaidėjas turi su savimi turėti asmens tapatybės kortelę, bilietą ir sąskaitos numerį.
Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite, pasirinkite 3 (Belgija)
Patarimai ir gudrybės žaisti Pasirinkite 3

Patarimai ir gudrybės žaisti Pasirinkite 3

Nėra nieko panašaus į patikimą būdą laimėti „Pick 3“ loterijoje. Nesvarbu, ar žaidžiate internete, ar neprisijungę, vienas dalykas, kuris niekada nesikeičia, yra tai, kad loterijos rezultatai priklauso nuo sėkmės.

Taip, jokie žaidimo įgūdžiai negali paskatinti žaidėjo laimėti. Tačiau, nors teisingai nuspėti laimėtus skaičius yra sudėtinga, žaidėjai gali stebėti konkrečius žaidimo burtų istorijos modelius ir tendencijas.

Nustačius šiuos pasikartojančius modelius, galima protingai pašalinti kai kuriuos skaičius iš jų žaidimų fondo. Vis dėlto ši strategija gali veikti ne visais atvejais, nes laimintys skaičiai generuojami atsitiktinai.

Tačiau čia yra keletas praktinių patarimų ir gudrybių, padėsiančių „Pick 3“ žaidėjams turėti geriausią žaidimų patirtį.

  • Sumažinti du skaitmenis kiekvienoje 3 skaitmenų skaičiaus pozicijoje. Dėl to tikimybė laimėti yra viena iš 512. Pašalinus daugiau nei du skaitmenis, tikimybė laimėti dar labiau padidėja.
  • Internetinės loterijos žaidėjams „Pick 3“ bilietų pirkimas tik iš oficialios „National Lottery“ svetainės yra vienintelis tikras būdas išvengti sukčių.
  • Kelių tinklelių pirkimas. Žaidėjai, turintys daugiau nei vieną tinklelį, turi didesnę tikimybę laimėti nei žaidėjai, turintys vieną tinklelį. Tačiau žaidėjai niekada neturi persistengti, kai kalbama apie pinigų išleidimą azartiniams lošimams.
Patarimai ir gudrybės žaisti Pasirinkite 3