Geriausia New York Lotto Loterija 2022/2023

„New York Lotto“ internetinė loterija yra JAV įsikūrusi loterija, įkurta 1967 m. Tai buvo trečioji tokio pobūdžio loterija šalyje po Naujojo Hampšyro ir Puerto Riko. Loterija yra valstybinė įmonė, specialiai sukurta Niujorko valstijos žaidimų komisijos. Iš šios loterijos uždirbtos pajamos nukreipiamos visuomenės švietimui. Valstybinės loterijos būstinė yra Schenectady ir yra griežtai apribota žaidėjais, ne jaunesniais kaip 18 metų.

„Quick Draw“ variantui, kuris yra keno forma, minimalus amžius yra 21 metai. Šios loterijos laimėjimams taikomi valstijos ir federaliniai mokesčiai

Geriausia New York Lotto Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į Niujorko loteriją (6 kamuoliukai, 7 kamuoliukai)

Kur nusipirkti bilietus į Niujorko loteriją (6 kamuoliukai, 7 kamuoliukai)

Norint gauti galimybę įsigyti Niujorko loterijos bilietus internetu, reikia įsigyti bilietą, kuris automatiškai įtrauks juos į burtą. `Jei žaidėjas yra reikiamo amžiaus, jis turi teisę gauti loterijos bilietą. Loterijos bilietai dažniausiai įsigyjami internetu per tam skirtas mobiliąsias programas. Arba galite įsigyti loterijos bilietą iš rekomenduojamų mažmenininkų. Kai kurie mažmenininkai yra įsikūrę alkoholio pardavimo vietose. Tokiose vietose bilietų pirkėjai turi būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus.

Norint išvengti padirbinėjimo, būtina pirkti bilietus rekomenduojamose pardavimo vietose. Kai kurie iš labiausiai ieškomų Niujorko Lotto bilietų pardavėjų yra „Radfan INC“, „You Jia Grocery INC“, „Mahbub Deli“ ir „Market INC“ bei „Lotto Gourmet Deli&Groc“, kurie yra Brukline.

Niujorko žaidėjai susiduria su iššūkiu, kad negali nusipirkti bilietų internetu. Įvairių žaidimų bilietus galima įsigyti tam tikromis dienomis. Pavyzdžiui, „Powerball“ bilietai yra prieinami pirmadienį, trečiadienį ir šeštadienį, o „MegaMillions“ bilietai parduodami tik antradieniais ir penktadieniais.

Kur nusipirkti bilietus į Niujorko loteriją (6 kamuoliukai, 7 kamuoliukai)
Niujorko loterijos istorija

Niujorko loterijos istorija

Pirmasis pastebimas pokytis loterijų sektoriuje m Jungtinės Amerikos Valstijos buvo 1966 m., kai Niujorko gyventojai balsavo už konstitucijos pataisą, leidžiančią vyriausybės vykdomą loteriją. 60 % balsavusiųjų už, Mokesčių ir finansų departamente buvo sudaryta loterijos komisija. Remiantis įstatymu, pajamos iš loterijos turėjo padėti švietimo veiklai.

Pirmasis šio loterijos bilieto šūkis internete buvo „Tavo gyvenimo galimybė padėti išsilavinimui“. Iki šiol loterija pasiekė savo tikslą, nes pavyko surinkti daugiau nei 34 milijardus dolerių, visa tai panaudota švietimui finansuoti.

Loterijos kelionė nebuvo sklandi. Vienu metu 1976 m. po skandalingo įvykio bilietų pardavimas buvo sustabdytas maždaug devyniems mėnesiams. Nugalėtojais buvo išrinkti neparduoti bilietai. Kitą kartą vyriausybės darbuotojai dalyvavo darydami įtaką pašto bilietams pašto skyriuje.

Neseniai, 2013 m., „New York Lotto“ sujungė savo veiklą su Niujorko valstijos lenktynių ir lažybų valdyba ir sudarė Niujorko valstijos žaidimų komisiją.

Niujorko loterijos istorija
Niujorko loterijos teisėtumas

Niujorko loterijos teisėtumas

„New York Lotto“ yra valstybės valdoma operacija, todėl savaime suprantama, kad ši įmonė yra teisėta. Jei dalyviai yra pilnamečiai, jie gali dalyvauti nemokamai. Valstybiniai įstatymai naudojami loterijai reguliuoti, o tai padeda didinti pajamas. Neteisėta ir baudžiama veikla laikoma bilietų pardavimu nepilnamečiams.

Niujorko loterijos teisėtumas
Kaip žaisti Niujorko loteriją

Kaip žaisti Niujorko loteriją

Kaip žaisti New York Lotto internete yra gana lengva užduotis lažybų dalyviams, o visa kita paliekama loterijai, kuri traukia burtus. Žaidėjas turi pasirinkti savo pageidaujamus laimingus skaičius. Laimėjimo skaičiai automatiškai parenkami naudojant mechaninį rutulį. Kol vyksta burtai, nepriklausomi teisėjai nori prižiūrėti procesą.

Kiekviename burtų traukime iš pagrindinio fondo išrenkami šeši skaičiai ir atrenkamas papildomas kamuoliukas. Pagrindinis skaičių puodas yra nuo 1 iki 59. Jei kas nori dalyvauti loterijoje, jis turi įsigyti bilietus likus 15 minučių iki burtų traukimo, kad pasiektų terminą. Norėdami patekti į burtą, atsiskirkite maždaug 1 doleriu. 1 doleris suteikia žaidėjui dvi skirtingas skaičių eilutes.

Kaip žaisti Niujorko loteriją
Kokia yra tikimybė laimėti Niujorko loteriją (6 kamuoliukai, 7 kamuoliukai)?

Kokia yra tikimybė laimėti Niujorko loteriją (6 kamuoliukai, 7 kamuoliukai)?

Ši loterija gali pasigirti daugybe burtų, kuriuos žaidėjai gali laimėti. „Powerball“ ir „Megamilions“ yra tarp galimų burtų. Be to, šioje loterijoje yra žaidimų, tokių kaip „Cash4Life“, „Skaičiai“, „Win4“, „Take 5“, „Pick 10“ ir „Quick Draw“. Žaidimai ir lygiosios pritraukia skirtingus koeficientus ir išmokas. Žaidėjas turi 1 iš 46,02 galimybę laimėti vieną iš penkių šioje loterijoje siūlomų prizų.

Aukso puodo laimėjimo šansai yra mažesni ir yra 1 iš 45 057 474. Antros pozicijos, kuri atitinka 5 skaičius ir a, šansai premija yra 1 iš 7 509 579. Trečioji pozicija su penkiais atitinkančiais skaičiais yra 1 iš 144,415. Suderinus keturis skaičius, taip pat gaunamas prizas, o žaidėjo koeficientas, pasirinkęs šią parinktį, yra 1 iš 2180. Kad galėtų gauti bet kokį prizą, žaidėjas turi atitikti tris skaičius, o šansas yra 1 iš 96.

Kokia yra tikimybė laimėti Niujorko loteriją (6 kamuoliukai, 7 kamuoliukai)?
Išmokėjimo galimybės laimėjus Niujorko loteriją

Išmokėjimo galimybės laimėjus Niujorko loteriją

New York Lotto yra dar viena lošimo forma, kurioje galima dalyvauti. Lošimas sulaukė minimalaus dėmesio dėl prastų išmokėjimų. Čia žaidėjai turėtų pasirinkti šešis skaičius iš 59 skaičių fondo. Minimalus jackpotas šiame lošime prasideda nuo 2 mln. Figūra gali padidėti laikui bėgant dėl apsivertimo. Perkėlimas reiškia scenarijus, kai vyksta burtai ir nė vienas žaidėjas nelaimėjo jackpoto.

Su kiekvienu be pergalės lygiųjų šis skaičius padidėja 300 000 USD. Tai internetinis loterijos bilietas neturi ribų. Tai reiškia, kad laimėjimas gali siekti begalinį skaičių, jei nė vienas žaidėjas nesutaiko šešių skaičių. Trys atitinkantys skaičiai apdovanojami 1 USD, o tai yra mažiausia suma, kurią galima gauti.

Burtai vyksta kiekvieną trečiadienį ir šeštadienį 20.15 val. Rytų laiku. Piniginius prizus iki 600 USD galima atsiimti ir atsiimti iš bet kurio loterijos mažmenininko, apie kurį buvo pranešta iš anksto. Bet koks aukščiau nurodytas skaičius turėtų būti renkamas Niujorko loto pretenzijų centre.

Išmokėjimo galimybės laimėjus Niujorko loteriją
Patarimai ir gudrybės žaidžiant Niujorko loteriją

Patarimai ir gudrybės žaidžiant Niujorko loteriją

Žaidėjai žaidžia „New York Lotto Online“ su laimėjimo mentalitetu. Laimėjimai niekada nėra garantuoti Niujorko loterijoje internete. Internetinė loterija yra sėkmės žaidimas, tačiau vis tiek galima taikyti tam tikras skaičių rinkimo strategijas. Galima pasinaudoti moksliškai sujungtais skaičiais, kuriuos sukuria loterijos sistemos. Kiti gudrybės, kurias žaidėjas gali pritaikyti, kad užtikrintų, jog jie maksimaliai išnaudotų Niujorko loteriją (6 kamuoliukai, 7 kamuoliukai):

Skaičių maišymas

Renkantis skaičius patartina, kad žaidėjai nesirinktų vieno skaičiaus grupių, pvz., rinktųsi tik 20 ar net vienženklių skaičių, pvz., 1 ir 5. Taip siekiama užtikrinti, kad žaidimas būtų subalansuotas, taip padidinant žaidėjo laimėjimo galimybes. Skaičių derinyje turi būti tolygiai dideli ir maži skaičiai nurodytame skaičių lauke.

Sumaišykite ir lyginius, ir nelyginius skaičius

Renkantis šešių skaičių derinį, gera gudrybė vienodai rinkti ir nelyginius, ir lyginius skaičius, tarkime, tris nelyginius ir tris lyginius. Esant tokiam skaičių sklaidai, žaidėjas turi didesnę galimybę burtų traukimo metu.

Patarimai ir gudrybės žaidžiant Niujorko loteriją