Geriausia Nanum Lotto Loterija 2022/2023

Nanum Lotto, anksčiau žinoma kaip Lotto 6/45, yra aukščiausio lygio loterija Pietų Korėjoje. Jo populiarumą lemia linksmas žaidimo būdas ir pasaulinio lygio jackpotai. Be to, loterijos bilietai yra prieinamos kainos, kainuoja mažiau nei dolerį. Kiti išskirtiniai „Nanum Lotto“ pranašumai yra jo paprastumas, vienkartinės visų prizų išmokos ir įspūdingi antrosios pakopos prizai. Deja, loterija yra prieinama tik Pietų Korėjos gyventojams, įskaitant turistus.

„Nanum Lotto“ lošimai vyksta kartą per savaitę, šeštadieniais 20.40 val. vietos laiku. Lošimas paprastai transliuojamas tiesiogiai per vietinį privatų kanalą SBS.

Geriausia Nanum Lotto Loterija 2022/2023
Viskas, ką reikia žinoti apie Nanum Lotto

Viskas, ką reikia žinoti apie Nanum Lotto

Nuo pat loterijos įkūrimo ji laimėjo daugiau nei vieną milijoną laimėtojų, o 4789 laimėjo prizą. Skirtingai nei dauguma internetinių loterijų, loterija dažniausiai neskelbia garantuotų minimalių jackpotų. Vis dėlto 75% viso prizinio fondo atideda jackpotui.

Jackpotas gali apsiversti tik iki trijų kartų. Po trečio perkėlimo sumos nukrenta į antrinius prizų lygius.

Viskas, ką reikia žinoti apie Nanum Lotto
Kur nusipirkti bilietus į Nanum Lotto?

Kur nusipirkti bilietus į Nanum Lotto?

Daugumai naujų žaidėjų pirmiausia rūpi, kaip internetu nusipirkti Nanum Lotto loterijos bilietą. Nanum Lotto bilietus galima įsigyti tik iš fizinių bilietų pardavėjų Pietų Korėja. Skirtingai nuo daugelio kitų nacionalinių loterijų šiais laikais, žaidėjai neturi galimybės pirkti bilietų internetu.

Geriausia „Nanum Lotto“ bilieto įsigijimo dalis yra ta, kad procesas vyksta be rūpesčių. „Tinkamas“ žaidėjas, 18 metų ar vyresnis, turi prisistatyti tik tam skirtoje mažmeninės prekybos vietoje.

Kur nusipirkti bilietus į Nanum Lotto?
Trumpa Nanum Lotto istorija

Trumpa Nanum Lotto istorija

Nanum Lotto atsirado tik prieš du dešimtmečius, kai visuomenė pareikalavo patikimos ir sąžiningos loterijos. Loterijų paslaugas teikianti įmonė priklausė ir ją valdė Nanum Lotto Inc. Nanum Lotto Inc. tapo vienintele internetinių loterijų ir lažybų paslaugų teikėja 2007 m. pagal oficialią sutartį su Korėjos loterijų komisija.

2013 metais Ekonomikos ir finansų ministerija leido organizacijai perimti visų formų loterijas šalyje. Tai padėjo jų loterijai tada tapti vienintele legalia.

2009 m. organizacija gavo 1 lygio sertifikatą Pasaulio loterijų asociacijos atsakingo lošimo sistema ir 2 lygio sertifikatą 2013 m. Tie kredencialai ir daugelis kitų, kuriuos loterijos teikėjas įgijo per daugelį metų, padėjo Nanum Lotto įsitvirtinti kaip patikima ir gerbiama.

Trumpa Nanum Lotto istorija
Ar „Nanum Lotto“ legalu žaisti?

Ar „Nanum Lotto“ legalu žaisti?

Nanum Lotto yra a licencijuotas loterijos žaidimas veikė legaliai pagal Pietų Korėjos įstatymus. Jį reglamentuoja nacionalinė teisės aktų sistema, kuri padeda žaidėjams būti ramiems dėl patikimumo. Korėjos loterijų komisija pirmą kartą suteikė bendrovei penkerių metų licenciją vykdyti Pietų Korėjos nacionalinę loteriją 2013 m.

Teisinė sutartis, pagal kurią „Nanum Lotto“ tapo išskirtine nacionaline loterija Pietų Korėjoje, apima ir žaidėjų saugumą. Tarp teisinių reikalavimų yra tai, kad loterijos gali būti siūlomos tik vyresniems nei 18 metų žaidėjams ir kad lažybininkai turi būti sveiki.

Be to, loterijos teikėjas apsiriboja savo paslaugų teikimu lažybininkams šalyje, o tai taip pat reiškia, kad žaidėjams neleidžiama žaisti „Nanum Lotto“ internete.

Ar „Nanum Lotto“ legalu žaisti?
Kaip žaisti Nanum Lotto

Kaip žaisti Nanum Lotto

Nanum Lotto naudoja standartines loterijos loterijos taisykles. Norėdami pradėti žaidimą, žaidėjai turi nusipirkti tiek bilietų, kiek nori per burtų traukimo datas, kurias nori žaisti. Tada jie turi pasirinkti šešis pagrindinius skaičius iš 45 skaičių rinkinio.

Nėra kitų papildomų numerių ar papildomų žaidimų rinkinių, todėl Nanum Lotto yra viena iš labiausiai prieinamų loterijų. Tada žaidėjai turėtų laukti burtų, rankiniu būdu pažymėję loterijos bilietus pasirinktais skaičiais.

Žaidėjai gali palyginti ištrauktus skaičius su pasirinktais skaičiais. Suderinus visus šešis skaičius, bilieto savininkas laimi jackpoto prizą. Jei trūksta kelių skaičių, taip pat galima gauti kelis antrinius prizus, kurių suma taip pat yra didelė.

Be to, a papildomas kamuoliukas paprastai traukiamas papildomai iki šešių pagrindinių skaičių burtų traukimo metu. Pritaikius papildomą kamuoliuką, žaidėjai įgyja keletą papildomų prizų.

Jei per vieną lošimą jackpotą laimi keli žaidėjai, prizo suma yra padalyta po lygiai tarp laimėtojų. Jei niekas nelaimi jackpoto, jis perkeliamas tris kartus, o po to nuleidžiamas į žemesnes prizines vietas.

Kaip žaisti Nanum Lotto
Kokia yra tikimybė laimėti „Nanum“ loteriją?

Kokia yra tikimybė laimėti „Nanum“ loteriją?

Nanum Lotto siūlo geriausius laimėjimo koeficientus, palyginti su kitomis nacionalinėmis loterijomis. Taip yra todėl, kad jame yra penki skirtingi prizų lygiai, kuriuos žaidėjai gali laimėti iš bet kurio bilieto. Tačiau skirtumas tarp penkių prizinių lygių laimėjimo šansų yra gana didelis, o laimėjus jackpotą yra mažiausia tikimybė.

Tikimybė laimėti jackpotą suderinus visus šešis laimingus skaičius yra 1 iš 8 145 060. Sutaikius penkis laimingus skaičius ir papildomo kamuoliuko, kuris laimi antros pakopos prizą, tikimybė yra 1 iš 1 357 510. Trečios pakopos prizas yra už penkių iš šešių pagrindinių skaičių atitikimą.

Šansai yra 1 iš 5 725. Sutampantys keturi pagrindiniai kamuoliukai laimi ketvirtos pakopos prizą. Šansai yra 1 iš 733. Paskutinė prizo pakopa skirta trims iš šešių pagrindinių skaičių, kurių šansas yra 1 iš 11.

Dviejų žemiausių prizų lygių koeficientai yra gana patrauklūs. Tačiau šių prizų lygių laimėjimų sumos yra fiksuotos ir yra palyginti labai mažos. Trečios ir antros prizų lygių prizai yra panašūs, nepaisant didžiulio laimėjimo koeficientų skirtumo.

Kokia yra tikimybė laimėti „Nanum“ loteriją?
Išmokėjimo parinktys, jei laimite „Nanum Lotto“

Išmokėjimo parinktys, jei laimite „Nanum Lotto“

Priklausomai nuo laimėtos sumos, Nanum Lotto laimėtojai gali būti išmokėti bilietų pardavėjų parduotuvėse arba Nanum Lotto biuruose. Mažesnės sumos mokamos iš mažmeninės prekybos parduotuvių, kuriose buvo įsigyti laimėti bilietai.

Didesni laimėjimai išmokami Nanum Lotto biuruose patvirtinus laimėtojo tapatybę ir patvirtinus laimėtą bilietą.

Reikėtų pažymėti, kad visi Nanum Lotto laimėjimai yra apmokestinami, o žaidėjai dar neturi galimybės nusipirkti Nanum Lotto bilietų internetu. Pietų Korėjos vyriausybė apmokestina 22% mokestį už visus laimėjimus, mažesnius nei 50 mln. KRW (apie 35 800 USD), ir 33% už visus laimėjimus, viršijančius ribą. Loterijų mokesčių tarifai yra vieni didžiausių pasaulyje.

Išmokėjimo parinktys, jei laimite „Nanum Lotto“
Patarimai ir gudrybės žaisti Nanum Lotto

Patarimai ir gudrybės žaisti Nanum Lotto

Pirkite daugiau bilietų

Veiksmingiausias būdas padidinti matematinę laimėjimo tikimybę yra pirkti daugiau bilietų kiekvienam lošimui. Perkant daugiau bilietų, net ir geriausiose internetinėse loterijose, žaidėjo šansai laimėti nepadidina, bet bent jau padidina jų šansus.

Pažymėtina, kad įsigydamas kelis bilietus tam pačiam lošimui, žaidėjas turėtų būti strategiškai strategiškas, įvairinti bilietų skaičių, kad padidintų savo galimybes laimėti. Punters gali naudoti daugybę veiksmingos skaičių pasirinkimo strategijos padėti užtikrinti, kad pasirinkti skaičiai būtų gerai diversifikuoti.

Žaisk po trečiojo jackpoto perkėlimo

Kitas praktinis patarimas žaisti Nanum Lotto yra palaukti, kol jackpotas bus išverstas trečią kartą. Aukso puodo suma paprastai tuo metu yra didžiausia, nes loterija leidžia apversti daugiausia tik tris kartus. Ši strategija leidžia žaidėjams panaudoti pirmąjį arbatpinigių, nes jie gali sutaupyti savo bilietų lėšas iki trečiojo keitimo ir nusipirkti daugiau bilietų kitam lošimui.

Prisijunkite prie loterijos sindikato

Loterijų sindikatuose dažniausiai dirba internetinių loterijų žaidėjai, kur žaidėjai kaupia lėšas internetu loterijos bilietams pirkti. Prisijungimas prie loterijos sindikato yra dar vienas vertas patarimas žaidėjams, kurie tikisi padidinti savo šansus laimėti Nanum Lotto.

Tačiau lažybininkai, nerandantys jiems tinkamų ofšorinių loterijų sindikatų, gali susikurti savo, pakviesdami draugus ir giminaičius žaisti tą pačią loteriją. Tačiau padidintos loterijos sindikatų galimybės laimėti atsiranda dėl laimėjimo pasidalijimo tarp sindikato narių.

Patarimai ir gudrybės žaisti Nanum Lotto