Geriausia Melate Loterija 2022/2023

Melatas yra labai populiari loterija, žaidžiama jos gimtojoje Meksikoje ir kitų žaidėjų visame pasaulyje. Loterijoje yra du burtai per savaitę, leidžiami neriboti keitimai ir garantuojamas minimalus prizas. Yra devynios prizinės pakopos, kurių žemiausia pakopa reikalauja dviejų skaičių, kad atitiktų 1 iš 10 galimybę laimėti. Taip pat yra galimybė pridėti du papildomus žaidimus, kad būtų dar daugiau galimybių laimėti.

„Melate“ neturi geriausių šansų laimėti, tačiau bilietų kainos yra nebrangios, o vienas bilietas kainuoja 15 MXN, mažiau nei vieną USD, jei perkate Meksikoje.

Geriausia Melate Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į Melate
Kur nusipirkti bilietus į Melate

Kur nusipirkti bilietus į Melate

Melate bilietus galima nusipirkti Meksika arba bet kurioje internetinės loterijos svetainėje, kur galima įsigyti šio žaidimo bilietus. Melato bilietus galima įsigyti asmeniškai iš daugiau nei 9000 Pronostics agentūrų visoje Meksikoje arba jų svetainėje, taip pat iš kitų internetinių loterijų svetainių.

Žaidėjai turi nusipirkti bilietus iki vienos valandos pabaigos, jei perka Meksikoje, o tai reiškia iki 20.15 val. Kiti žaidėjai ne Meksikoje, žaidžiantys „Melate“ internetu, turės pasirūpinti, kad likus kelioms valandoms iki šio laiko duotų agentams laiko. fiziškai nueiti ir nusipirkti bilietus.

Nesunku sužinoti, kaip internetu nusipirkti Melate loterijos bilietą. Tiesiog pasirinkite internetinę loterijos svetainę, kurioje siūlomi „Melate“ bilietai, užregistruokite joje paskyrą, finansuokite sąskaitą, pasirinkite šešis skaičius ir palaukite, kol patikrinsite loteriją.

Kur nusipirkti bilietus į Melate
Melato istorija

Melato istorija

Meksika turi ilgą istoriją loterijos tipo žaidimai. Pirmąją nacionalinę loteriją Meksikoje XVIII amžiaus pabaigoje įsteigė Ispanijos karalius Carlosas III. Tuo metu jį daugiausia grojo aukštesnioji Meksikos klasė. Dėl jo populiarumo buvo įsteigta daug daugiau loterijų ir loterijų, nes tai buvo gera priemonė valstybei didinti pajamas. Loterijos taip pat suvaidino pagrindinį vaidmenį renkant lėšas Nepriklausomybės karui, dėl ko žaidimas išpopuliarėjo ypač tarp karių.

1920 m. anksčiau pavadinta Meksikos nacionalinė loterija buvo pakeista į Loteria Nacional para la asistencia Publica arba Nacionalinė viešosios pagalbos loterija. Tada 1984 m. vyriausybės valdoma „Pronosticos“ pristatė „Melate“. Iš pradžių šioje loterijoje buvo leista žaisti tik Meksikos piliečiams, tačiau 2008 m. padėtis pasikeitė, kai „Pronosticos“ paskelbė loterijos bilietus internetu ir kt internetinės loterijos svetainės pradėjo siūlyti žaidimą.

Originaliame žaidime „Melate“ buvo 39 numerių kamuoliukų baseinas, kuris vėliau buvo pakeistas į 56 skaičius. 1997 ir 2010 m. prie Melate buvo pridėti dar du žaidimai – „Revancha“ ir „Revanchita“, kad būtų suteikta daugiau galimybių laimėti naudojant tuos pačius „Melate“ numerius.

Melato istorija
Ar melatas legalus?

Ar melatas legalus?

Melatas yra visiškai legalus, tačiau Meksikos piliečiai turi būti bent 21 metų amžiaus, kad galėtų žaisti sausumoje ar internetu. Jei žaidėjai žaidžia per loterijos agentų svetaines, jie turi patikrinti minimalų amžių, reikalingą žaisti šalyje, kurioje yra svetainė. Jei trečiųjų šalių agentai turi tinkamą licenciją, jie gali parduoti loterijos bilietus, nes jie perka bilietus kliento vardu, o ne parduoda bilietus, kuriuos įsigijo.

Ar melatas legalus?
Kaip žaisti Melate

Kaip žaisti Melate

„Melate“ loterija yra traukiama du kartus per savaitę, trečiadienį ir sekmadienį 21.15 val. Meksikoje su vienu bilietu, kainuojančiu 15 MXN, o tai yra mažiau nei vienas USD. Iš viso ištraukiami septyni rutuliai, šeši normalūs arba natūralūs rutuliai ir vienas papildomas kamuoliukas. Jei žaidėjas atitinka visus šešis įprastus skaičius, jis laimėjo jackpotą.

Papildomas rutulys naudojamas kai kuriems kitiems aštuoniems prizų lygiams nustatyti. Jackpotai gali pasiekti gana dideles sumas, nes leidžiamas perkėlimas, o jackpotui, kurio minimali išmoka yra 30 mln. MXN, ribos nėra.

„Melate“ yra labai paprastas žaidimas, kurį galima žaisti kaip ir daugelį kitų pasaulio loterijų. Melate žaidėjams tereikia pasirinkti šešis skaičius nuo 1 iki 56. Skaičiai gali būti pasirinkti paties žaidėjo arba atsitiktinai sugeneruoti svetainėje.

Taip pat yra galimybė žaisti du papildomus žaidimus Revancha ir Revanchita, vis dar naudojant tuos pačius šešis iš pradžių pasirinktus numerius. Šiuose dviejuose žaidimuose ištraukiama daugiau kamuoliukų ir gali būti gautas minimalus 20 mln. MXN jackpotas už visus šešis skaičius, taip pat daugiau prizų.

Kaip žaisti Melate
Kokie šansai laimėti „Melate“?

Kokie šansai laimėti „Melate“?

Dėl gana plataus skaičių diapazono tikimybė laimėti Melate jackpotą yra gana didelė. Tai nėra patys blogiausi šansai pasaulyje ir gana gerai palyginami su daugeliu tarptautinių loterijų. Kai kurios ar šios loterijos siūlo didesnius jackpotus, tačiau jų bilietų kainos taip pat yra didesnės. „Melate“ loterijos grožis slypi pigiuose bilietuose ir daugybėje skirtingų prizų lygių, taip pat garantuotame minimaliame jackpotame, kurį galima apversti neribotą skaičių kartų.

Šie devynių lygių lygiai siūlo daugybę būdų laimėti tūkstančius prizų kiekvieno lošimo metu. Šansai mažėja, kai prizų lygiai mažėja, kol pasiekia vieną iš dešimties galimybę sutapti du skaičiai. Bendra tikimybė laimėti yra viena iš penkiolikos. Septintasis rutulys arba papildomas rutulys suteikia galimybę laimėti keturiuose prizų lygiuose.

Kokie šansai laimėti „Melate“?
Išmokėjimo galimybės, jei laimėsite žaidimą

Išmokėjimo galimybės, jei laimėsite žaidimą

Loterijos laimėjimai Meksikoje apmokestinami 7% tarifu, o kai kurie papildomi mokesčiai gali būti sumokėti tarptautiniams žaidėjams savo šalyse. Prizus reikia atsiimti per 60 kalendorinių dienų nuo kitos dienos po laimėjimo. Visi prizai išmokami kaip vienkartiniai mokėjimai be anuitetų pasirinkimo. Meksikos žaidėjai gali atsiimti bet kokį prizą iš daugelio Pronosticos agentūrų arba iš savo būstinės Meksikoje arba tiesiogiai svetainėje.

Prisijungę žaidėjai, žaidžiantys už Meksikos ribų, gaus savo laimėjimus tiesiai į savo sąskaitą svetainėje. Tačiau laikas skiriasi priklausomai nuo svetainės mokėjimų paleisti užtruks iki kelių dienų. Kai kuriose svetainėse žaidėjai gali reikalauti patvirtinti savo ID ir namų adresą, tačiau tai padarius ateityje to nebereikės. Žaidėjai taip pat turėtų perskaityti svetainės T ir C, nes kai kurie taiko komisinį mokestį už didelius prizus.

Išmokėjimo galimybės, jei laimėsite žaidimą
Patarimai ir gudrybės žaisti „Melate“

Patarimai ir gudrybės žaisti „Melate“

Nors visi loterijos generuoja atsitiktinius skaičius, statistika gali būti naudojama siekiant pagerinti žaidėjo galimybę laimėti. Ankstesnių žaidimų statistika rodo, kad žaidėjas turi užtikrinti nelyginių ir lyginių skaičių balansą, nes mažai tikėtina, kad visi laimintys skaičiai bus nelyginiai arba lyginiai.

Greičiausiai tai bus 2/4, 4/2 arba 3/3 mišinys, nes tai vyksta daugiau nei 80 % laiko. Laimėjimo skaičiai taip pat greičiausiai atsiranda visame skaičių diapazone, o dideli ir maži skaičiai labiau tikėtini tuose pačiuose mišiniuose, kaip ir anksčiau nelyginiams ir lyginiams skaičiams.

Taip pat gali pasirodyti, kad tam tikri skaičių intervalai (pvz., paauglių, dvidešimties metų ir tt) nebuvo ištraukti iš ankstesnių laimėjimų skaičių, o tai reiškia, kad jei žaidėjas paliks tuos skaičius iš savo mišinio, jis gali turėti daugiau galimybių.

Kita strategija yra susumuoti visus žaidėjo žaidimui pasirinktus skaičius ir stengtis užtikrinti, kad jie sudarytų nuo 131 iki 211, nes 70% visų Melate jackpoto laimėjimų patenka į šį diapazoną. Yra ir kitų strategijų, bet galiausiai loterija vis dar yra azartinis žaidimas.

Patarimai ir gudrybės žaisti „Melate“