Geriausia Mark Six Loterija 2022/2023

Atsidavę internetinės loterijos žaidėjai Honkonge investuoja savo laiką ieškodami geriausių lažybų žaidimų ir dažnai pasitenkina Marku Six. Bet galbūt jie yra linkę žaisti šią loteriją, nes joje nėra sudėtingų taisyklių. Vietoj to, Honkongo žokėjų klubas (HKJC) nustato veiksmus, kuriuos lošėjai turi atlikti, kad dalyvautų ir, jei pasiseks, atsiimtų jackpotą.

Be to, „Mark Six“ gyvuoja dešimtmečius (tai ilgiausiai vykdoma loterija Kinijoje), todėl galima drąsiai teigti, kad ji pelnė daugelio šio regiono lažybų dalyvių pasitikėjimą. Tokiu atveju jie nedvejodami dėl to lažinsis, nes žino, kad tai teisėta.

Geriausia Mark Six Loterija 2022/2023
Kur įsigyti bilietus į Mark Six
Kur įsigyti bilietus į Mark Six

Kur įsigyti bilietus į Mark Six

„Kur ir kaip internetu nusipirkti Mark Six loterijos bilietą“ – užklausa daugelis Honkongo gyventojų, kai trokšta lažintis dėl šio kazino pasirinkimo. Štai keletas nuostabių naujienų – yra keletas patikimų būdų tai padaryti.

Pirmiausia, lošėjai gali gauti savo internetinis loterijos bilietas iš Happy Valley ir Sha Tin hipodromų. Žaidėjai, kurie negali patekti į šias dvi vietas, gali laisvai apsilankyti bet kuriame HKJC lažybų skyriuje ne kurso metu, tačiau verta paminėti, kad jų darbo laikas priklauso nuo to, ar tą pačią dieną planuojamas futbolas. Arba galite įsigyti Mark Six bilietus internetu arba telefonu.

Standartinis Mark Six įrašas kainuoja 10 HK$, o žaidėjams taip pat leidžiama iš dalies investuoti 5 HK$. Bilietus reikia nusipirkti iki 21.15 val. tomis dienomis, kai numatomi burtai, paprastai antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Burtai nukeliami į sekmadienį, jei pastarajame vyksta žirgų lenktynės.

Kur įsigyti bilietus į Mark Six
Trumpa Marko Sixo istorija

Trumpa Marko Sixo istorija

The Honkongo žokėjų klubas 1975 m. rugsėjo pirmąją savaitę išleido Mark Six, tikėdamasis panaikinti tuo metu didėjantį nelegalių prizų traukimą. Tačiau daugelis žaidėjų buvo sužavėti šiuo žaidimu, nes jis suteikė galimybę greitai užsidirbti pinigų.

Pavyzdžiui, per pirmąjį „Mark Six“ lošimą buvo gautas 120 000 HK$ aukso puodas, kurio pakako įsigyti butą kai kuriose Honkongo miestų zonose aštuntojo dešimtmečio pabaigoje. Tačiau per trumpą laiką lošėjai suprato, kad šansai laimėti žaidimą buvo menki, todėl jie statė dėl pramogos.

Iš pradžių Mark Six buvo 6 iš 14 formato, kuris 1976 m. buvo pakeistas į 6 iš 36 piešinį. Šiandien jis gali pasigirti formatu 6 iš 49, kuris galioja nuo 2002 m

Trumpa Marko Sixo istorija
Ar Markas Six yra legalus?

Ar Markas Six yra legalus?

Taip, „Mark Six“ loteriją leidžia lošimų potvarkis (148 kap.) Honkonge. Tačiau tai legalu tik 18 metų ir vyresniems žaidėjams; šie asmenys gali lažintis internetu arba fizinėse lošimų įstaigose, kuriose priimami jo statymai.

Paminėtina, kad turistai taip pat gali lažintis už Mark Six būdami Honkonge, bet ne būdami už regiono ribų. Tačiau vėlgi, šis loterijos žaidimas yra tarp nedaugelio teisėtų lošimo formų pastarojoje. Taigi žaidėjai neturėtų painioti jo teisėtumo su kitomis draudžiamomis galimybėmis, pavyzdžiui, atviroje jūroje lažybos internetu.

Ar Markas Six yra legalus?
Kaip žaisti Mark Six Lotto?

Kaip žaisti Mark Six Lotto?

Kaip ir tikėtasi, bet kuris suinteresuotas žaidėjas prieš dalyvaudamas turi žinoti, kaip nusipirkti Mark Six bilietą. Tada, jį įsigiję, jie gali išmokti žaidimo procesą.

Taigi, štai kaip tai daroma. Lošėjai pradeda pasirinkdami įrašo tipą; galimos parinktys yra:

 • Vienišas
 • Daugkartinis
 • Bankininkas
 • Greitas pasirinkimas

Žaidėjo įrašas paprastai lemia tolesnius veiksmus. Pavyzdžiui, viename įraše jie turi pasirinkti šešis skaičius nuo 1 iki 49. Tačiau jie gali pasirinkti septynis ar daugiau tos pačios apimties skaičių, jei sukuria kitus įrašus, pvz., Keli arba Bankininkas.

Pavyzdžiui, kai žaidėjas daro vieną įrašą, jis pasirenka šešis kamuoliukus arba skaičius, o dar vienas (Bonus Ball) ištraukiamas iš neatrinktų 43 kamuoliukų; septyni sudaro laimintį derinį. Jei jie atspindi tuos ištraukti loterijoje, lošėjas užsitikrina jackpotą.

Kai kurie žaidėjai nežino, kaip žaisti „Mark Six“ internete, tačiau jie neturėtų dėl to jaudintis, nes procedūra yra tokia pati, kaip paaiškinta aukščiau. Tačiau yra dar vienas reikalavimas; norint lažintis loterijoje, reikia užregistruoti lažybų sąskaitą HKJC.

o tai padaryti, jie turės eiti į vieną iš įstaigos lažybų ne kurso padalinių su savo asmens tapatybės kortele, bankomatu Honkongo einamajai arba taupomajai sąskaitai ir 100 Honkongo dolerių indėlį.

Kaip žaisti Mark Six Lotto?
Kokia yra tikimybė laimėti Mark Six?

Kokia yra tikimybė laimėti Mark Six?

Lažytojai visada nori žinoti savo galimybes būti apdovanotiems, kai žaidžia Mark Six. Na, šioje loterijoje yra septynios prizų pakopos, o šansai laimėti jackpotą yra 1 iš 13 983 816. Kita vertus, tikimybė gauti prizus kituose divizionuose yra 1 iš 54.

Mark Six turi minimalų 8 milijonų HK$ jackpotą, tačiau laimėtojai per šios loterijos istoriją gavo kur kas daugiau dėl „Snowball“ burtų. Pavyzdžiui, vienas žaidėjas laimėjo 86,8 mln. HK$ 2017 m. rugsėjį, o kitas 2014 m. tą patį mėnesį gavo 164,49 mln. HK$.

Kokia yra tikimybė laimėti Mark Six?
Išmokėjimo parinktys, jei žaidėjas laimi šešis ženklus

Išmokėjimo parinktys, jei žaidėjas laimi šešis ženklus

Honkongo žokėjų klubas suteikė galimybę Mark Six nugalėtojams gauti išmokas gana lengvai. Taigi, jei kas nors padarė savo įrašą internetu, jackpotas yra išmokamas tiesiai į jo lošimo sąskaitą; jie gali atsiimti jį jiems patogiu metu, jei jie buvo patvirtinti.

 • Nepatvirtintos lažybų sąskaitos gali inicijuoti išmokėjimus tik po to, kai jų savininkai pateikia savo asmens tapatybės kortelių ir adreso įrodymus.
 • „Mark Six“ laimėtojai, įsigiję bilietus neprisijungę, turėtų eiti į šalia jų esantį HKJC lažybų ne kurso skyrių ir atsiimti prizų. Pažymėtina, kad jie turi tai padaryti per 60 dienų nuo laimėjimo.
 • Mark Six aukso puodai išmokami tik kaip vienkartinės didelės sumos ir neapmokestinami.

Ką daryti, jei nugalėtojas yra užsienietis?

Jei jackpoto laimėtojas gyvena ne Honkonge, jis vis tiek gali atsiimti savo prizą. Tie, kurie pirko bilietus būdami regione, norėdami atsiimti prizus, gali išsinuomoti įgalioto loterijos agento paslaugas. Žinoma, tiems, kurie žaidžia žaidimą internete, yra lengviau, nes pinigai pervedami į jų patvirtintas lažybų sąskaitas.

Užsienio Mark Six laimėtojai turi susipažinti su savo šalies vietiniais įstatymais, kad sužinotų, ar jų laimėjimai yra apmokestinti, ar ne.

Išmokėjimo parinktys, jei žaidėjas laimi šešis ženklus
Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti Mark Six

Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti Mark Six

 • Nėra patikimo būdo laimėti Mark Six, nes, kaip ir visos kitos internetinės loterijos, jos laimėtojai yra atsitiktiniai. Nepaisant to, žaidėjai, pasiruošę rizikuoti ir dėl to statyti, gali bent jau apsiginkluoti keliais triukais, kad pasimėgautų sklandžia lažybų patirtimi.
 • Taigi, pirmas dalykas, kurį Mark Six dalyvis turėtų padaryti, yra įvaldyti žaidimą. Žinoma, žaisti labai lengva! Tačiau jis taip pat yra unikalus, o tai reiškia, kad jo taisyklės nėra panašios į kitų variantų taisykles. Pavyzdžiui, jei lošėjas nežino, ko iš jo tikimasi, beprasmiška pirkti bilietą, nes net ir su juo jo tikimybė laimėti yra nulinė.
 • Dar kažkas, ką „Mark Six“ internetiniai lažybininkai gali padaryti, norėdami puikiai praleisti laiką, yra panaudoti numatymo įrankius, kad generuotų skaičius, kurie gali laimėti kitose burtų traukimo metu. Paprastai ši programinė įranga stebi modelius, pvz., skaičius, kurie visada rodomi visose laiminčiose kombinacijose, kad gautų šaltus ir karštus skaičius. Pastarieji yra tie, kurių tikimybė būti ištrauktam yra didelė.
 • Gilinimasis į Mark Six taip pat yra vertingas patarimas lažybininkams, net jei jie žino, kaip tai žaisti. Tai suteikia jiems įžvalgos apie svarbius dalykus, tokius kaip įrašų tipas, ką daryti, jei laimi, ir kaip dažnai jie gali lažintis loterijoje.
Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti Mark Six