Geriausia Magnum 4D Loterija 2022/2023

Magnum 4D yra garsus klasikinis loterijos žaidimas, kurį laiką populiarus Malaizijoje. Magnum Berhad, pirmoji įmonė, gavusi licenciją valdyti 4D žaidimus Malaizijoje, priklauso loterijai ir ją valdo. Klasikinį žaidimą lengva suprasti ir žaisti, todėl jis tinka bet kokio lygio žaidėjams.

Magnum 4D loterijos lošimai vyksta tris kartus per savaitę – šeštadieniais, sekmadieniais ir trečiadieniais. Taip pat kartais rengiami specialūs lošimai, tačiau iš anksto nenumatyta šių traukimų data. Dauguma specialių loterijų traukiami per tokius renginius kaip valdovų gimtadieniai ir kinų Naujieji metai. Lošėjai apie specialius lošimus informuojami per bilietų kasas ir jiems suteikiamos septynios dienos dalyvauti lošime.

Geriausia Magnum 4D Loterija 2022/2023
Kur įsigyti Magnum 4D loterijos bilietų
Kur įsigyti Magnum 4D loterijos bilietų

Kur įsigyti Magnum 4D loterijos bilietų

Žaidėjams, galvojantiems, kaip internetu nusipirkti Magnum 4D loterijos loterijos bilietą, ši loterija siūlo dvi pagrindines galimybes. Pirma, jie gali juos nusipirkti bet kuriame „Magnum“ prekybos centre, esančiame Malaizijoje strateginėse vietose. Tačiau žaidėjai, norėdami įsigyti šiuos bilietus, turi pasinaudoti šiose prekybos vietose.

Šis metodas idealiai tinka žaidėjams, turintiems lengvą prieigą prie Magnum lizdų. Už bilietų įsigijimą netaikomi jokie papildomi mokesčiai, kaip ir taikant antrąjį metodą, aptartą toliau. Pagrindinis trūkumas perkant bilietus tam skirtose prekybos vietose neabejotinai yra vargas važiuojant į parduotuves norint nusipirkti bilietus.

Antra, kiekvienas, galvojantis, kaip nusipirkti Magnum 4D loterijos bilietą, taip pat turėtų apsvarstyti galimybę juos įsigyti iš internetinių platformų. Tačiau Magnum Berhad neparduoda 4D bilietų per savo svetainę ar mobiliąją programėlę. Tačiau kai kurie agentai internetu perka Magnum 4D loterijos bilietus iš savo klientų.

Idealiu atveju perkant loterijos bilietą internetu pašalina nepatogumus dėl lankymosi fizinėse parduotuvėse ir suteikia galimybę žmonėms, neturintiems prieigos prie parduotuvės, žaisti Magnum 4D loteriją internete. Tačiau jų paslaugos paprastai yra apmokestinamos, o tai reiškia, kad žaidėjai turi išleisti daugiau už internetinės loterijos bilietą.

Kur įsigyti Magnum 4D loterijos bilietų
Magnum 4D loterijos istorija

Magnum 4D loterijos istorija

„Magnum Berhad“, anksčiau žinoma kaip „Magnum Corporation“, buvo įkurta 1968 m. Bendrovė daugiausia žinoma dėl komercinių lošimų. Tačiau versle praėję metai padėjo įgyti pirkėjų patikimumą ir pakankamai patirties, kad galėtų pasiūlyti geriausią 4D loterijų paslaugos šalyje.

Bendrovė pirmoji gavo licenciją reklamuoti ir vykdyti 4D loterijas. Ji pradėjo veiklą su 143 prekybos vietomis ir toliau didina prekybos vietų skaičių. Šiuo metu Malaizijoje yra apie 450 prekybos vietų.

Magnum 4D loterijos istorija
Ar Magnum 4D loterija yra teisėta?

Ar Magnum 4D loterija yra teisėta?

Magnum 4D loterija legaliai veikia Malaizijoje. Loterijoje dalyvaujanti įmonė turi galiojančią Malaizijos vyriausybės išduotą veiklos licenciją. Įmonės licencijos numeris yra Bhd (8272-D). Nacionalinė lošimų reguliavimo institucija, žinoma kaip Unit Kawalan Perjudian, stebi loteriją.

Tai garantuoja pirkėjams, kad visos operacijos yra teisėtos ir sąžiningos. Visi Malaizijos gyventojai teisėtai turi teisę žaisti Magnum 4D loteriją internete, jei jie yra 18 metų ar vyresni.

Ar Magnum 4D loterija yra teisėta?
Kaip žaisti Magnum 4D loteriją internete

Kaip žaisti Magnum 4D loteriją internete

Pirmas žingsnis norint žaisti Magnum 4D loteriją yra bilieto įsigijimas. Tada žaidėjai gali pasirinkti žaisti standartinį įrašą arba 4D ritinį.

Standartinis įėjimas

Standartiniam įrašui lažybininkai turi pasirinkti konkretų keturių skaitmenų skaičių. Ši parinktis turi du skyrius: mažą ir didelį. Mažasis statymas atitinka tik pirmąjį, antrąjį ir trečiąjį prizus. Kita vertus, statymas dėl didelio pasirinkimo reiškia, kad žaidėjas gali laimėti pirmąjį, antrąjį ir trečiąjį prizus bei papildomą konsultacijos prizą.

Maži statymai garantuoja žaidėjams didesnį laimėjimą nei dideli statymai. Tačiau dideli statymai turi dar dešimt specialių skaičių, kurie apdovanoja žaidėjus 180 RM už vieną statymą ir dešimt paguodos numerių, už kuriuos mokama 60 RM. Tai kainuoja tik 1 Malaizijos ringgitą (RM) už kiekvieną standartinį įrašą.

4D ritinys

4D ritinys žaidžiamas beveik kaip standartinis įrašas, o vienas esminis skirtumas yra skaičių pasirinkimas. Dalyviams leidžiama vieną iš keturių skaitmenų pakeisti raide R. Raidė R reiškia visus skaitmenis nuo 0 iki 9. Tai reiškia, kad vienas pasirinkimas reiškia dešimt įprastų įrašų.

Raidė R gali būti dedama tiek pirmoje, tiek paskutinėje keturženklio skaičiaus pozicijoje. Kai nustatytas pirmasis skaitmuo, jis vadinamas 1 ritiniu. 4 ritinys yra tada, kai raidė nustatoma kaip paskutinis skaitmuo.

Kaip žaisti Magnum 4D loteriją internete
Kokia yra tikimybė laimėti Magnum 4D

Kokia yra tikimybė laimėti Magnum 4D

Tikimybė laimėti prizą Magnum 4D yra palyginti didesnė nei daugelyje kitų loterijos formų. Tačiau tai taikoma žemesnės pakopos prizams. Tačiau šansai laimėti jackpotą yra palyginti maži, bet vis tiek geresni nei kitų loterijų jackpoto šansai.

Norint laimėti jackpotą, pasirinktų keturių skaitmenų tvarka turi būti lygiai panaši į ištrauktų skaitmenų tvarką, todėl šansai yra maži. Tačiau loterija kompensuoja mažus šansus, nes yra įdomesnė ir lengviau žaidžiama.

Matematinė tikimybė laimėti 4D formatu skiriasi priklausomai nuo pasirinkto statymo tipo. 4D ritininiai statymai siūlo geresnes laimėjimo galimybes, kurių koeficientas yra 1 iš 13 983 816. Tikslūs visų kitų prizų lygių šansai skiriasi priklausomai nuo daugelio veiksnių. Tai išskyrus tikimybę laimėti paguodos prizą, kuri yra 1 iš 10 000.

Kokia yra tikimybė laimėti Magnum 4D
Išmokėjimo parinktys laimėjus Magnum 4D

Išmokėjimo parinktys laimėjus Magnum 4D

Magnum 4D loterijos išmokėjimo galimybės priklauso nuo pretenzijos sumos. Maži laimėjimai gali būti išmokami grynaisiais, o didesni – čekiais. Visi mokėjimai atliekami asmeniškai, o tai reiškia, kad laimėtojai turi fiziškai dalyvauti, kad atimtų savo laimėjimus.

Pretenzijas galima pateikti kitą dieną po lygiųjų ir iki šešių mėnesių. Norėdami gauti prizus, žaidėjai turi pateikti originalius laimėjusius bilietus ir asmens tapatybės dokumentus.

Už 60 000 RM ar mažesnius prizus laimėtojai gali atsiimti savo laimėjimus bet kuriame „Magnum 4D“ prekybos centre. Išparduotuvė nebūtinai turi būti ta, iš kurios jie pirko bilietus. Laimėjimus iki 2 000 000 RM galima pareikalauti bet kuriame Magnum 4D regioniniame biure.

Tačiau bet kokią laimėjimo sumą, didesnę nei 2 000 000 RM, galima reikalauti tik iš Magnum 4D pagrindinės buveinės. Prieš apsilankydami, norėdami atsiimti prizus, žaidėjai turi susitarti dėl susitikimo pagrindinėje buveinėje. Pagrindinė loterijos buveinė yra Kvala Lumpūre.

Išmokėjimo parinktys laimėjus Magnum 4D
Patarimai ir gudrybės žaisti Magnum 4D

Patarimai ir gudrybės žaisti Magnum 4D

  • Pirmieji profesionalūs arbatpinigiai, kurie gali padidinti savo Magnum 4D loterijos laimėjimo tikimybę, padidina perkamų bilietų skaičių. Perkant daugiau Magnum 4D loterijos bilietų internetu lošimo metu, padidėja matematinė tikimybė laimėti, todėl žaidėjui yra didesnė tikimybė laimėti. Pažymėtina, žaisti internetinėje loterijoje dažnai padidina tikimybę laimėti, nors kiekvieno bilieto matematinė tikimybė išlieka ta pati.
  • Loterijos žaidėjai, ypač tie, kurie sugalvoja, kaip žaisti Magnum 4D loteriją internete, rinkdamiesi laimingus skaičius turėtų vengti naudoti akivaizdžius skaičių modelius. Vietoj to jie gali naudoti veiksmingą formulę. Internete galima rasti daugybę formulių ir programinės įrangos skaičiams pasirinkti. Formulės padeda paskirstyti skaičius, padidindamos tikimybę laimėti.
  • Kitas patarimas, kurį žaidėjai turėtų įgyvendinti, yra efektyvus savo bankroto valdymas. Lošėjai turėtų nustatyti griežtą savo lošimo lėšų biudžetą ir laikytis biudžeto. Tai padės jiems sumažinti tikimybę tapti priklausomiems nuo žaidimo ir išvengti finansinių problemų. Magnum 4D loterija yra azartinis žaidimas ir jokia gudrybė negali garantuoti pelningo laimėjimo.
  • Galiausiai žaidėjai turėtų įsitikinti, kad po burtų traukimo patikrina savo bilietus, kad sužinotų, ar laimėjo. Tai padės išvengti, kad jų prizai liktų neatsiimti. Be to, jie turėtų atsiimti prizus per šešis mėnesius po burtų traukimo – per laikotarpį, per kurį galima atsiimti prizus.
Patarimai ir gudrybės žaisti Magnum 4D