Geriausia Lotto Max Loterija 2023

Viena iš populiariausių internetinės loterijos schemų Kanadoje yra „Lotto Max“, kurią valdo Interprovincial Lottery Corporation. Kiekvieną savaitę vyksta du Lotto Max piešiniai: antradieniais ir penktadieniais. Kai kurie suinteresuoti žaidėjai gali nežinoti, kaip internetu nusipirkti Lotto Max loterijos bilietą. Kiti siekia suprasti pagrindines žaidimo taisykles, laimėjimo šansus ir ekspertų pasiūlymus. Šis įrašas tinkamai išsprendžia šias problemas.

Kadangi Lotto Max yra nacionalinė loterija, ji žaidžiama visuose Kanados regionuose. Kiekviena provincija turi unikalią kompiuterinę sistemą; taigi, internetiniai bilietų platintojai tikrina tik tuos bilietus, kurie buvo nupirkti jų regionuose. Tie, kurie nori žaisti Lotto Max internetu, turėtų pirkti bilietus tik iš įgaliotų svetainių. Daugeliu atvejų jiems reikia susikurti paskyrą pasirinktoje platformoje.

Geriausia Lotto Max Loterija 2023
Flag

No matches found, please try:

lt Country FlagCheckmark

1xBet

lt Country FlagCheckmark
Rodyti mažiauRodyti daugiau
Gaukite savo premiją
 • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
 • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7

Kai reikia rasti patogų būdą žaisti loterijos žaidimus internete, 1xBet yra ta vieta, į kurią reikia eiti! 1xBet yra gerai žinomas Loterija , kuris buvo įkurtas dar 2011 . Nuo tada jis įgijo teigiamą reputaciją kaip patikimas ir patikimas, siūlantis didelį žaidimų pasirinkimą, įvairias mokėjimo galimybes ir draugišką klientų aptarnavimo komandą. Šioje svetainėje rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis puikia internetinių loterijų žaidimo patirtimi.

BonusMėnesio nutrinamos kortelės!
Rodyti mažiauRodyti daugiau
 • VIP klubo nuolaida
 • Daugiakalbis
 • Galima loterija visame pasaulyje
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
 • VIP klubo nuolaida
 • Daugiakalbis
 • Galima loterija visame pasaulyje

„TheLotter“, licencijos numeris: MGA/CRP/402/2017, priklauso „Lotto Direct Limited“, registracijos numeris: C77583. Ši įmonė yra licencijuota ir ją kontroliuoja Maltos žaidimų tarnyba. Tai reiškia, kad Maltos vyriausybė akylai stebi „TheLotter“, kad įsitikintų, jog visos jos operacijos yra teisėtos ir viršijamos. 2002 m. įkurta „TheLotter“ yra nepriklausoma bilietų pirkimo tarnyba, turinti daugiau nei 20 tarptautinių biurų.

Kur įsigyti bilietus į Lotto Max
Kur įsigyti bilietus į Lotto Max

Kur įsigyti bilietus į Lotto Max

Iš ten loterijos bilietą įsigyti internetu yra paprasta. Daugelis pardavėjų, parduodančių Lotto Maxtickets internetu, savo tinklalapiuose taip pat turi kitų žaidimų. Taigi, prisijungęs klientas turi nurodyti, kokio tipo loterijoje nori dalyvauti. Paspaudęs mygtuką „Pirkti bilietą“, jis turi pasirinkti laimingus skaičius, kurie generuojami automatiškai.

Prieš atsiskaitant tinkamu mokėjimo būdu, būtina peržiūrėti išsamią informaciją, pvz., žaidimų skaičių. Multi-Draw pridėjimas yra papildomas pranašumas. Labai rekomenduojama užsiprenumeruoti naujienlaiškius, kad nepraleistumėte burtų.

Kur įsigyti bilietus į Lotto Max
„Lotto Max“ istorija

„Lotto Max“ istorija

„Lotto Max“, perėmęs savo pirmtaką „Lotto Super 7“, buvo paleistas 2009 m. rugsėjo 19 d. Žaidimas pirmą kartą buvo ištrauktas 2009 m. rugsėjo 25 d., o jackpotas neviršija 50 mln. CAD. Visą laiką buvo gerai priimtas Kanada, „Lotto Max“ pajamos per pirmuosius dešimt mėnesių buvo didesnės nei „Super 7“ perkamiausiais metais.

Bendras prizų fondas, kuris yra arti didžiausių JAV jackpotų, buvo momentinės šio žaidimo sėkmės priežastis. Be to, manoma, kad „MaxMillion“ funkcija padidina žaidėjo galimybes laimėti didesnį prizą.

Iki 2015 m. liepos mėnesio pagrindinis jackpotas pasiekė 60 milijonų Kanados dolerių. Kitais metais Interprovincial Lottery Corporation pristatė esminius pakeitimus, tačiau jie įsigaliojo nuo 2019 m. burtų traukimo, kuris įvyko gegužės 14 d. 2018 m. birželio 8 d. iš viso buvo užfiksuota 50 MaxMillion prizų, tačiau juos aplenkė spalio mėn. piešimas, kuris įvyko tais pačiais metais. Spalio 26 d. piešiniai sudarė milžiniškus 115 milijonų Kanados dolerių už 55 MaxMillions. To burtų laimėtojas atvyko iš Edmontono

„Lotto Max“ istorija
Ar Lotto Max yra legalus?

Ar Lotto Max yra legalus?

Kanados įstatymai leidžia provincijų vyriausybėms administruoti ir kontroliuoti loterijas, įskaitant „Lotto Max“. Piliečiams ir tarptautiniams gyventojams leidžiama dalyvauti šiuose žaidimuose ir jie turi pirkti internetinius loterijos bilietus Kanados doleriais. Pavyzdžiui, Ontarijo provincijos piešinius prižiūri Ontarijo loterijos ir žaidimų korporacija.

Pagal Baudžiamąjį kodeksą, internetinių loterijų operatoriai negali teikti prizų vien dėl gryno trūkumo. Dalyviai turi finansuoti statymus pinigais ar bet kokiais vertingais daiktais. Kvebeke organizacijos, organizuojančios loterijas, turi užsiregistruoti valdžios institucijose, nebent jų žaidimai yra tarptautinės apimties arba yra skirti žaidėjams iš kitų provincijų. Be to, operatoriai turi sumokėti mokesčius, sumokėti užstatą ir pateikti išsamią informaciją apie visus laimėtojus.

Ar Lotto Max yra legalus?
Kaip žaisti Lotto Max internete

Kaip žaisti Lotto Max internete

Loterijos bilietas suteikia žaidėjui teisę dalyvauti „Lotto Max“. Vienintelis bilietas kainuoja 5 Kanados dolerius ir yra du papildomi greito pasirinkimo variantai. Yra 50 numerių, o dalyviai turi pasirinkti septynis iš jų. Žaidėjas gali pasirinkti pradinį septynių skaičių rinkinį arba greitą pasirinkimą atsitiktinai pasirinkdamas 3 rinkinius. Kiekvienas bilietas siūlo ne daugiau kaip penkis vaidinimus arba 15 pasirinkimų. Su papildomu 1 Kanados doleriu galima automatiškai pasirinkti keturis skaičius ir turėti galimybę laimėti pusę milijono.

Pagrindinis lošimas pritraukia bent 10 milijonų Kanados dolerių ir daugiausiai 70 milijonų Kanados dolerių prizą. Jei prizas pasiekia 50 milijonų Kanados dolerių, bus traukiami daugiau MaxMillions pagalbinių prizų, kurių kiekvienas siekia 1 mln. MaxMillions kaupiasi tol, kol randamas laimėtojas.

Kiekvieną savaitę bus įteikti papildomi prizai, jei nebus gautas 50 milijonų Kanados dolerių ar didesnis jackpotas. Jei kas nors laimi pagrindinį jackpotą, neatimtas MaxMillions prizas pridedamas prie jackpoto. Vienkartinė pinigų suma laimėtojams išmokama neapmokestinant.

Norėdami atsiimti kitur pirkto internetinės loterijos bilieto prizą, žaidėjas turi grįžti ten, kur iš pradžių gavo bilietą, ir išsiųsti jį atitinkamu grąžinimo adresu. Patartina atsispausdinti oficialų pavadinimą ir grąžinimo adresą ir pridėti prie ieškinio formos. Taip užtikrinama, kad pametus bilietą joks kitas asmuo nepareikš pretenzijų į laimėjimą.

Kaip žaisti Lotto Max internete
Kokie yra šansai laimėti Lotto Max?

Kokie yra šansai laimėti Lotto Max?

Azartinių lošimų problemos paminėjimas gali sukelti mintis, kad lošėjas ištuština savo banko sąskaitas ir santaupas, kad galėtų žaisti Lotto Max internete. Tačiau tiesą pasakius – lošimas internetinėje loterijoje yra tam tikra lošimo forma. Tačiau nėra jokios žalos paimti keletą bilietų pramogai ir galimybė laimėti daugiau pinigų.

Kanadiečių, dalyvaujančių „Lotto Max“ ir kasmet laiminčių jackpotą, skaičius yra labai mažas, palyginti su tais, kurie pralaimi. Atsižvelgiant į tai, kad faktiniai šansai yra maži, žaidėjai turėtų planuoti savo lažybų biudžetą pagal tikimybę laimėti, kad išvengtų per didelių išlaidų.

„Lotto Max“ tikimybė laimėti gali būti nedidelė, bet ar kaina verta galimo prizo? Pažvelgus į skirtingų rungtynių laimėjimo tikimybę, pateikiami skaičiai.

Trijų pasirinkimų bilieto kaina 5 C$

 • Pagrindinis aukso puodas: 33 294 800
 • MaxMillions 7/7: 33 294 800
 • 6/7+ Premijos numeris: 4 756 400
 • 6/7: 113 248
 • 5/7+Premijos numeris: 37 749
 • 5/7: 1 841
 • 4/7+Premijos numeris: 1105
 • 4/7: 82,9
 • 3/7+Premijos numeris: 82,9
 • 3/7 (5 USD nemokamas žaidimas): 8.5
 • Bet koks prizas: 7

„MaxMillions“ žaidėjas negali laimėti antrinio prizo, nebent žaidėjas atitinka 7/7 skaičių. Jei laimėjimo bilieto nėra, pagrindinis prizas bus perkeltas į kitą lošimą. Atrinkus kelis kartus, bendras prizas atitinkamai paskirstomas. Reikėtų pažymėti, kad 4/7, 3/7 ir 3/7+Bonus yra prizų fondo dalis, o likusi dalis mokama iš fondo fondo.

Bilieto kaina 1 USD keturiuose pasirinkimuose

Papildomas bilietas, kuris papildomai kainuoja 1 C$, mokamas taip.

 • 1/4: 6.8
 • 2/4: 141
 • 3/4: 9 906
 • 4/4: 3 764 376

Pagrindinis „Extra“ prizas yra 500 000 Kanados dolerių. Kiekvienas laimėtojas gauna visą sumą, net jei laimi keli skaičiai.

Kokie yra šansai laimėti Lotto Max?
Patarimai ir gudrybės žaisti Lotto Max

Patarimai ir gudrybės žaisti Lotto Max

Sėkmė an internetinis loterijos bilietas ne viskas priklauso nuo sėkmės. Istorija rodo, kad žaidėjai, įvaldę tinkamas strategijas, turi didesnę galimybę laimėti Lotto Max jackpotą. Buvo atvejų, kai žmonės ne kartą išsinešdavo pagrindinius prizus. Tam tikri metodai yra labai svarbūs, jei žaidėjas nori padidinti savo šansus laimėti.

 1. Vengti statymų dėl šablonų ir kartotinių
 2. Skaičių, kurių suma yra 141 ir 240, pasirinkimas
 3. Nėra lažybų už 7 numerius iš eilės
 4. Žaidžiama tik vienu numeriu iš ankstesnio burto
 5. 3/4 arba 4/3 nelyginių skaičių derinimas su lyginiais

Paprastai patartina pirkti daugiau Lotto Maxtickets internetu, atsižvelgiant į savo finansines galimybes. Priežastis, kodėl nerekomenduojama naudoti skaičių iš eilės, yra ta, kad dauguma laimėjimų skaičių (apie 70 %) sudaro nuo 104 iki 176. Panašiai skaičiai tose pačiose skaičių grupėse arba su panašiais paskutiniais skaitmenimis nėra geras pasirinkimas.

Verta paminėti, kad kiekvienas internetinės loterijos bilietas turi vienodą tikimybę laimėti. Nors jokia programa negali nuspėti tikslaus nugalėtojo, geriau žaisti su unikaliausiais ir neįprastais skaičiais.

Patarimai ir gudrybės žaisti Lotto Max