Geriausia Lotto India Loterija 2022/2023

„Lotto India“ yra „naujas vaikas ant bloko“ tarp nacionalinių loterijų Indijoje ir visame pasaulyje. „Lotto“ internetinės platformos dėka ši loterija skirta tam tikrai klientų grupei, visiems indėnams visame pasaulyje, nepriklausomai nuo vietos. Viena iš pagrindinių priežasčių, lemiančių augantį „Lotto India“ populiarumą, yra patrauklūs jackpotai, paprastai prasidedantys nuo 400 milijonų Indijos rupijų.

Kaip ir geriausiose internetinėse loterijose, joje taip pat yra trys papildomos prizų pakopos ir nemokamos statymo premijos, padidinančios bendrus šansus laimėti prizą.

Geriausia Lotto India Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į „Lotto India“

Kur nusipirkti bilietus į „Lotto India“

„Lotto India“ svetainė

Lotto India bilietus galima įsigyti internetu oficialioje loterijos svetainėje. Taigi, šis procesas turėtų būti niekuo dėtas žaidėjui, tyrinėjančiam, kaip nusipirkti bilietą į „Lotto India“. Lotto India bilietus internetu įsigyti užtrunka tik apie dvi minutes. Tačiau žaidėjai, prieš pirkdami loterijos bilietus, pirmiausia turi užsiregistruoti svetainėje.

Registracijos procesas apima kontaktinės informacijos pateikimą ir tinkamumo dalyvauti loterijoje patikrinimą. Sėkmingai prisiregistravę, pirkėjai gali susieti savo kredito ar debeto korteles su sukurtomis paskyromis, kurias naudos mokėdami už įsigytus bilietus.

Kiekvienas „Lotto India“ bilietas internetu kainuoja 40 Indijos rupijų. Bilietus galima įsigyti kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Tačiau išmaniųjų telefonų vartotojai gali atsisiųskite „Lotto India“ programą ir naudokite jį bilietams įsigyti.

Kur nusipirkti bilietus į „Lotto India“
Loterijos sindikatai

Loterijos sindikatai

Internetiniai loto sindikatai Pateikiame dar vieną alternatyvą Lotto India bilietams įsigyti internetu. Pažymėtina, kad sindikato nariai paprastai neturi išmokti internetu nusipirkti loterijos „Lotto India“ bilietų, nes ši užduotis pavedama „keliems atrinktiems“

Prisijungus prie loterijos sindikato norint žaisti „Lotto India“, privalumai apima geresnius laimėjimo šansus dėl pasidalytos rizikos ir to, kad lažybų dalyviams nereikia patiems išpirkti laimėjimų. Be to, nereikia pirkti bilietų ar nerimauti dėl laimingų skaičių.

Lankytojai turėtų atkreipti dėmesį, kad, žaisdami per sindikatą, jie gali mokėti daugiau už bilietą arba mokėti prisijungimo mokestį, priklausomai nuo organizacijos struktūros. Laimėjimai paprastai dalijami visiems sindikato nariams. Tai reiškia mažesnę laimėjimo sumą vienam asmeniui, net ir už jackpotą.

Loterijos sindikatai
Lotto Indijos istorija

Lotto Indijos istorija

Kaip minėta anksčiau, Lotto Indija yra viena iš naujausių loterijų Indijoje. Pirmasis burtų traukimas įvyko 2019 m. birželio mėn., praėjus dviem savaitėms po jo paleidimo. Iš pradžių jis prasidėjo dviem burtais per savaitę, o taip yra iki šiol. Paleidimo metu „Lotto India“ buvo pavadinta pirmąja loterija Indijoje, kuri veikia tik internetu.

Loterija taip pat įvyko tuo metu, kai Indijos loterijose buvo per daug nepatikimumo ir painiavos, ypač dėl valstijos, kurioje žaidėjai gali žaisti. Todėl žaidėjai iš visų valstijų leido žaisti, o tai paskatino jo populiarumą.

Lotto Indijos istorija
Ar Lotto India legalu žaisti?

Ar Lotto India legalu žaisti?

Lotto India yra visiškai licencijuota, kaip reikalaujama pagal Indijos įstatymus. Ją taip pat reguliuoja atitinkamos institucijos, siekdamos užtikrinti, kad visos jos operacijos būtų teisėtos. Tai užtikrina, kad loterijos dalyviai visada bus sąžiningi. Be to, jokie įstatymai nedraudžia Indijos žaidėjams žaisti „Lotto India“.

Tačiau žaidėjai turi būti 18 metų ar vyresni, kad galėtų žaisti legalų lošimą. Kitų šalių žaidėjai taip pat turi teisę žaisti loterijoje, jei tai leidžia jų jurisdikcijos įstatymai.

Ar Lotto India legalu žaisti?
Kaip žaisti Indijos loto

Kaip žaisti Indijos loto

Žaisti „Lotto India“ yra gana lengva, net ir naujiems žaidėjams. Norėdami pradėti, žaidėjai pirmiausia turi užregistruoti internetinę paskyrą loterijoje ir prisijungti prie savo paskyros. Tada jie gali apsilankyti puslapyje „Žaisti internete“ ir pasirinkti savo laimingus numerius.

Norėdami žaisti „Lotto India“, žaidėjai turi pasirinkti septynis laimingus skaičius. Šeši atsitiktiniai skaičiai parenkami iš skaičių nuo 1 iki 50. Septintasis skaičius, jokeris, pasirenkamas nuo 1 iki 5. Žaidėjai gali pasirinkti pageidaujamus skaičius arba naudokite atsitiktinių skaičių generatorių kad atrankos procesas būtų greitesnis ir lengvesnis. Kaip ir geriausiose internetinėse loterijose, žaidėjai gali pateikti tiek įrašų, kiek nori.

Kitas žingsnis – nuspręsti dėl loterijų skaičiaus. Tai gali būti vienas lošimas arba keli lošimai nurodytomis datomis ne vėliau kaip prieš tris mėnesius. Pasibaigus numerių pasirinkimo procesui, žaidėjas gali pridėti bilietus į savo virtualų krepšelį ir mokėti už juos.

Sėkmingai apmokėjus už internetinį bilietą internetu, žaidėjui išsiunčiamas el. laiškas su visa informacija apie įsigytus bilietus. Iš ten žaidėjai gali naudoti skydelio tikrintuvą, kad nustatytų, ar jie turi laimėjimų per pastarąsias 90 dienų.

Kaip žaisti Indijos loto
Kokia yra tikimybė laimėti Indijos loteriją?

Kokia yra tikimybė laimėti Indijos loteriją?

Tikimybė laimėti „Lotto India“ prizą yra 1 iš 3, o tai yra gana patrauklu. Šie šansai yra geresni nei daugumos konkuruojančių loterijų Indijoje, įskaitant tas, kuriose siūlomos mažesnės minimalios jackpoto sumos.

Patrauklūs laimėjimo koeficientai atsiranda dėl daugybės loterijos prizų lygių. Yra 12 prizų lygių, nuo jackpoto iki 0,50 € lygio. Konkretūs kiekvienos prizinės pakopos koeficientai yra paryškinti žemiau.

Prizinio laimėjimo koeficientai

Pirmosios prizinės pakopos, ty jackpoto, žaidėjai turi atitikti visus šešis skaičius ir juokdarį. Tikimybė tai padaryti yra 1 iš 79 453 500. Norint gauti antrosios pakopos prizą, reikia tiksliai numatyti visus šešis pagrindinius skaičius, kurių tikimybė yra 1 iš 19 863 375.

Be to, trečiosios prizinės pakopos šansai, kad atitiktų penkis pagrindinius skaičius ir juokdarį, yra 1 iš 300 960. Galiausiai, žaidėjai turi atitikti tik penkis pagrindinius skaičius, kad laimėtų ketvirtos pakopos prizą. Šansai yra 1 iš 75 240.

Nuo penktos iki dešimtos pakopos prizai įteikiami žaidėjams, kurie tiksliai nuspėja keturis pagrindinius skaičius plius juokdarį, keturis pagrindinius skaičius, tris pagrindinius skaičius plius juokdarį, tris pagrindinius skaičius ir pan.

Atitinkami laimėjimo koeficientai yra 1 iš 5 599, 1 iš 1 399, 1 iš 299, 1 iš 74, 1 iš 39 ir 1 iš 10. Šansai laimėti 11-os pakopos prizą yra 1 iš 12, jei sutampa vienas pagrindinis skaičius ir juokdarys . Suderinę tik juokdarį, laimi 12-os pakopos prizininkai, kurių koeficientas yra 1 iš 11.

Kokia yra tikimybė laimėti Indijos loteriją?
Indijos loto išmokėjimo galimybės

Indijos loto išmokėjimo galimybės

Prizai, skirti kiekvienai prizų pakopai skirtis pagal skirtingus burtus, o tik jackpoto minimali suma yra 400 milijonų Indijos rupijų.

Dažniausiai žaidėjai naudoja savo banko sąskaitas kaip pagrindinę išmokėjimo parinktį. Kiti priimtini mokėjimo būdai yra „ priimti mokėjimo būdai apima:

  • Abalonas
  • Euteller
  • Mastercard,
  • viza
  • Multibanco,
  • Neosurf
  • Pasitikėkite mokėjimu
Indijos loto išmokėjimo galimybės
Patarimai ir gudrybės žaisti „Lotto India“

Patarimai ir gudrybės žaisti „Lotto India“

Pirkite daug bilietų

Pirmasis ir akivaizdžiausias patarimas žaidžiant „Lotto India“ yra nusipirkti kelis loterijos bilietus internetu, jei leidžia biudžetas. Matematiškai žaidžiant daugiau kartų padidėja tikimybė laimėti. Tačiau kitaip žiūrėti į tai yra tai, kad jei nežaidžiate „Lotto India“ internete, nėra jokių šansų.

Turėkite biudžetą

Kitas svarbus patarimas yra tai, kad žaidėjai turėtų sudaryti biudžetą, kuriame būtų nurodyta maksimali suma, kurią jie gali išleisti žaisdami loterijoje per nurodytą laikotarpį ir kaip dažnai pinigai gali būti išleisti.

Tai padės apsaugoti žaidėjus nuo finansinių problemų dėl lošimo. Taip yra todėl, kad žaisti „Lotto India“ gali būti taip smagu, kad prarasti finansinius įrašus tampa lengva.

Prisijunkite prie sindikato

Dalyviai taip pat gali apsvarstyti galimybę prisijungti prie loterijos sindikatų arba įkurti jį, jei neranda tinkamo ir gali rasti pakankamai narių, kad galėtų prisijungti. Tai padės padidinti laimėjimo tikimybę, nors laimėtos sumos bus pasidalintos visiems sindikato nariams. Be to, sindikatai leidžia žaidėjams žaisti geriausiose internetinėse loterijose kitose jurisdikcijose.

Laimėkite laiku

„Lotto India“ siunčia pranešimus visiems laimėtojams po kiekvieno burtų traukimo. Todėl žaidėjai turėtų dažnai tikrinti, ar nėra pranešimų, kad sužinotų, ar laimėjo. Laimėjimo atveju jie turėtų atsiimti laimėjimą kuo greičiau, nes gali pasibaigti išpirkimo laikas. Tai ypač pasakytina apie didelius laimėjimus, kuriems taikomi didesni reikalavimai.

Patarimai ir gudrybės žaisti „Lotto India“