Geriausia Lotto 6/45 Loterija 2022/2023

Vienas iš pagrindinių Kroatijoje prieinamų loterijų yra Lotto 6/45. Loterijų operatoriaus būstinė Zagrebe transliavo loterijas per nacionalinę televiziją du kartus per savaitę 2000 val. vietos laiku ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Burtų dienomis Lotto 6/45 bilietų pardavimas internetu baigiasi 18.30 val. vietos laiku ir netrukus vėl prasideda.

Kroatija gali rengti tik vieną loteriją pagal Azartinių lošimų įstatymo 9 straipsnį. Šis apribojimas taip pat taikomas internetinių loterijų žaidimų pardavimui, kuriuos galima įsigyti tik iš valstybės licenciją turinčios įmonės „Hrvatska Lutrija“.

Kaip nusipirkti loterijos 6/45 loterijos bilietą internetu
Kaip nusipirkti loterijos 6/45 loterijos bilietą internetu

Kaip nusipirkti loterijos 6/45 loterijos bilietą internetu

Bilietai kainuoja 2 HRK (0,2 USD), o žaidėjai gali lengvai sužinoti, kaip nusipirkti Lotto 6/45 bilietus, kuriuos galima įsigyti oficialioje Hrvatska Lutrija svetainėje.

Arba bilietus galima įsigyti įgaliotuose loterijų pardavėjų visoje Kroatijoje. Žaidėjai turi būti ne jaunesni kaip 18 metų, kad galėtų dalyvauti. Deja, dalyviai iš ne Australijos šiuo metu negali dalyvauti „Loto 6“.

Loterijos istorija 6/45

Nuo pirmojo Jugoslavijos loterijos traukimo Belgrade 1945 m. spalį buvo surengtos ir organizuojamos šiuolaikinės Kroatijos loterijos. Loterijos buvo registruojamos Kroatijoje nuo 1762 m. Zagrebe.

Kaip Jugoslavijos loterijos dalis, Hrvatska Lutrija, viena iš daug regioninių loterijų, buvo sukurtas 1951 m. Jis įgijo nepriklausomybę ir po dvidešimties metų tapo atskira Kroatijos Socialistinėje Respublikoje esančiu subjektu. Tai vis dar yra vienintelė organizacija, kuriai leidžiama siūlyti loterijos žaidimus Kroatijoje, įskaitant internetinius žaidimus.

Kai septintajame dešimtmetyje Kroatija dar buvo komunistinė valstybė, vyriausybė pradėjo leisti lošti. Valdžia toleravo azartinius lošimus, bet tai buvo leidžiama tik per futbolo rungtynes.

Kai 1991 m. žlugo Sovietų Sąjunga, pirmajam operatoriui, turinčiam vyriausybės licenciją, buvo leista priimti lošėjus iš Kroatijos. Lažybos buvo ribotos ir galėjo būti prieinamos tik tam tikrose žaidimų kioskuose ar parduotuvėse.

1988 m. lapkričio 6 d. buvo surengtas pirmasis Loto 6 burtų traukimas, o jį surengė Hrvatska Lutrija. Šis burtas vyko sekmadieniais, o antrasis burtas buvo įtrauktas 2018 m. kovo 22 d.

Kaip nusipirkti loterijos 6/45 loterijos bilietą internetu
Ar Lotto 6/45 legalu žaisti?

Ar Lotto 6/45 legalu žaisti?

Internetiniai žaidimai Kroatijoje yra legalūs piliečiams ir užsienio lankytojams, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų. Idealiu atveju žaidėjai šiuo metu turėtų lankytis tik tose svetainėse, kurios turi vyriausybės licenciją. Kroatams yra keletas galimybių, įskaitant žaidimą internete arba vienoje iš šalies fizinių vietų.

Kaip ir kiekviena reguliuojama pramonės šaka, lošimų rinka apima keletą taisyklių, skirtų lošimų operacijoms įteisinti. Kroatijos vyriausybė ir toliau neatsižvelgia į atviroje jūroje esančių svetainių populiarumą. 2009 m. priimtas azartinių lošimų įstatymas sušvelnino kai kuriuos azartinių lošimų įstatymus.

Šis naujas reglamentas padėjo atverti kelią fizinės vietos plėtrai, suteikdamas žaidėjams daugiau puikių galimybių.

Dėl 20 procentų PVM įvedimo iš rinkos 2009 m. pasitraukė smulkios lošimų įmonės; tokia situacija tęsiasi ir šiandien. Didžioji dalis Kroatijos vyriausybės pajamų buvo uždirbta iš loterijų ir bingo, kurie dominavo žaidimų pramonėje.

Įstojusi į ES, Kroatija turėjo pakeisti savo lošimų įstatymus, kad atitiktų likusių narių reikalavimus. Vykdant naują plėtrą, visos nacionalinės lošimų įmonės reikalavo mokėti už licenciją. Kroatija šiuo metu gali pasigirti klestinčiu azartinių lošimų sektoriumi, o internetinių lošimų operatoriai nori tuo pasinaudoti.

Ar Lotto 6/45 legalu žaisti?
Kaip žaisti Lotto 6/45 internete

Kaip žaisti Lotto 6/45 internete

Norėdami žaisti, žaidėjai pasirenka šešis skaičius nuo 1 iki 45 arba greitąjį rinkinį atsitiktinai parinkti skaičiai. Du kartus per savaitę, ketvirtadienį ir sekmadienį, žaidžiama 6 loto. Iš likusių būgne esančių kamuoliukų ištraukiamas vienas papildomas rutulys. Žaidėjai turi sumušti visus šešis ištrauktus pagrindinius kamuoliukus, kad laimėtų Lotto 6/45 jackpotą.

Sistemos įraše žaidėjai pasirenka iki 20 skaičių, kurie bus įtraukiami į burtą skirtingai. Šis įrašas yra puiki strategija, siekiant padidinti laimėjimo tikimybę, tačiau tai taip pat padidina bilietų kainą.

Žaidėjai gali laimėti jackpotą suderinę šešis atsitiktinius skaičius, kuriuos jie gauna kaip papildomo Joker žaidimo dalį, į kurį patekti kainuoja 5 HRK (0,65 USD).

Didžiausias 6 loto apdovanojimas yra tik dalis viso prizinio fondo, pagrįsto parduotų bilietų skaičiumi, ir neturi minimalaus jackpoto. Loterijoje 6/45 nėra jokių apribojimų laimėtojų skaičiui ar jackpoto vertei. 16 584 320 HRK (2167 290 USD) buvo didžiausias 1995 m. laimėtas Loto 6 jackpotas.

Kaip žaisti Lotto 6/45 internete
Kokie šansai laimėti loterijoje 6/45?

Kokie šansai laimėti loterijoje 6/45?

Tikimybė laimėti „Lotto 6“ jackpotą yra 1 iš 8 145 060, o žaidėjams yra prieinamos penkios skirtingos atlygio pakopos. Tikimybė, kad antroje vietoje sutaps šeši skaičiai, yra 1 iš 8 145 060.

Trečios ir ketvirtos prizinių kategorijų šansai, 5+ Papildomas kamuolys ir 5, yra atitinkamai 1 iš 1 357 510 ir 1 iš 35 724. Galutinės prizų kategorijos yra 4 su koeficientu 1 iš 733 ir 3 su koeficientu 1 iš 45.

6/45 loterijos laimėtojai pretenzijai pateikti turi iki 60 dienų, o laimėjimai išmokami tik vienkartinėmis išmokomis. Neapmokestinami laimėjimai iki 750 HRK (98 USD). Nuo 750 HRK iki 10 000 HRK (1300 USD) laimėjimai apmokestinami 10 % mokesčiu. Laimėtojams nuo 10 000 iki 30 000 HRK (3 920 USD) taikomas 15 % mokestis, o laimėjimams nuo 30 000 iki 500 000 HRK (653 415 USD) taikomas 20 % mokestis.

Daugiau nei 500 000 HRK laimėjimams taikomas 30 % mokestis. Kadangi mokesčiai išskaičiuojami prie šaltinio, laimėjimo deklaruoti nebūtina.

Kokie šansai laimėti loterijoje 6/45?
Lotto 6/45 laimėtojų išmokėjimo parinktys

Lotto 6/45 laimėtojų išmokėjimo parinktys

Oficiali Kroatijos valiuta yra kuna, daugiausia naudojama sausumos įstaigose ir vienintelio šalies licencijuoto interneto tiekėjo. Internetinėse vietose vartotojai turi a įvairios mokėjimo galimybės. Kai kurie galimi būdai yra banko pavedimai, elektroninės piniginės, debeto / kredito kortelės, išankstinio mokėjimo kortelės ir skaitmeninės valiutos, tokios kaip Bitcoin ir Ethereum.

Internetinės loterijos žaidėjai Kroatijoje turi įvairių būdų finansuoti savo sąskaitas ir išgryninti laimėjimus. Ši strategija suteikia galimybę naudotis kredito ir debeto galimybėmis iš VISA ir MasterCard. Vis dar yra papildomų pasirinkimų, tokių kaip „Neteller“, „PaySafeCard“ ir „Skrill“. Visa tai yra teisėta ir prieinama.

Lotto 6/45 laimėtojų išmokėjimo parinktys
Patarimai ir gudrybės žaisti loterijoje 6/45

Patarimai ir gudrybės žaisti loterijoje 6/45

Loto 6/45 koeficientas 8 145 060 rodo, kad sekančiame traukime galima ištraukti 8 145 060 derinių. Niekas ir jokia kompiuterinė programa negali teisingai prognozuoti, kurie tiksliai šeši pagrindiniai kamuoliukai bus atrinkti kitame „Loto 6“ burtų traukime. Tačiau žaidėjai vis tiek gali padidinti savo šansus laimėti strategiškai žaisdami Lotto 6/45.

Nors loterijos skaičiai parenkami atsitiktinai, žaidėjai gali pamatyti ir išnaudoti kai kurias tendencijas, įprastas su žaidimu geriausios internetinės loterijos. Rinkdamiesi Kroatijos internetinės loterijos bilietą žaidėjai turi pabandyti turėti palyginti tolygų nelyginių ir lyginių skaičių derinį.

Tik vienas procentas laiko ištraukiami visi lyginiai arba visi nelyginiai skaičiai. Paprastai laimintys skaičiai yra paskirstomi visame skaičių lauke. Skaičių lauko žemoji ir didžioji pusė gaunami padalijus juos per pusę.

Skaičiai nuo 1 iki 19 ir nuo 20 iki 39 būtų 39 numerių žaidimo, pavyzdžiui, Kroatijos Loto, žemiausiose ir aukštesnėse pusėse. Tik vienas procentas laiko visi dideli arba visi maži skaičiai ištraukiami vienu metu. Idealus santykis yra 3/4 arba 4/3, atitinkamai atitinkantys tris aukščiausias ir keturias žemumas arba keturias didžiausias ir tris žemumas.

Patarimai ir gudrybės žaisti loterijoje 6/45