Geriausia La Primitiva Loterija 2022/2023

„La Primitive“, reiškiantis „Pirmykštis“, tikriausiai yra pati seniausia loterija pasaulyje, vykstanti net 1763 m. Tai neabejotinai mėgstama Ispanijos piliečių ir žaidėjų iš viso pasaulio, kas dvi savaites lošiama. Jame yra garantuotas 3 milijonų eurų aukso puodas, kuris iš tikrųjų yra didesnis nei šis dėl neribotų keitimų be ribos.

Žaidėjai turi suderinti 6 skaičius ir Reintegro kamuoliuko skaičių, kad laimėtų jackpotą, iš kurių didžiausias buvo 107,7 milijono eurų 2015 m. Bilietas kainuoja tik 1 eurą už galimybę laimėti 7 prizų lygiuose. Bilietus gali įsigyti visi 18 metų ir vyresni. Kiekvienas Ispanijos gyventojas arba atvykstantis asmuo gali įsigyti bilietus loterijos vietose, esančiose visoje Ispanijoje. Arba bilietus galima įsigyti internetu oficialioje organizatorių svetainėje „Loterias y Apuestas del Estado“.

Geriausia La Primitiva Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į La Primitiva
Kur nusipirkti bilietus į La Primitiva

Kur nusipirkti bilietus į La Primitiva

Žaidėjai už Ispanijos ribų gali lengvai nusipirkti La Primitiva loterijos bilietus per trečiosios šalies svetainę. Šios svetainės pirks bilietus užsienio žaidėjams per savo agentus, esančius Ispanijoje.

Kur nusipirkti bilietus į La Primitiva
La Primitiva istorija

La Primitiva istorija

„La Primitiva“ yra pareigūnas loterija Ispanijoje kurios šaknys siekia XVIII a. Ją Ispanijos karalius Carlosas III pristatė kaip būdą gauti pinigų viešosioms paslaugoms, kurios kitu atveju būtų finansuojamos apmokestinant Ispanijos gyventojus.

Iš pradžių jis buvo žinomas kaip „Loteria por Numeros“ (loterija pagal skaičius) ir įvyko 1763 m., kai 75 % bilietų parduota prizams. Šiuolaikinis La Primitiva pavadinimas atsirado 1812 m., bet po 50 metų, 1862 m., buvo panaikintas karaliaus dekretu.

Dvidešimtajame amžiuje didėjant loterijų poreikiui, „La Primitiva“ 1985 m. atnaujino „Organismo Nacional de Loterias y Apuestas del Estado“, vyriausybinė institucija, užsiimanti Ispanijos loterijomis. Pradiniame žaidime nebuvo „Reintegro“ kamuoliuko, kuris buvo įtrauktas į žaidimą 1991 m.

„La Primitiva“ sulaukė didžiulės sėkmės ir paskatino įkurti dar dvi Ispanijos loterijas – „BonoLoto“ 1988 m. ir „El Gordo“ 1993 m. Iš pradžių buvo atvira tik Ispanijos piliečiams, dabar bet kas gali žaisti „Primitiva“ internete.

La Primitiva istorija
Ar La Primitiva legali?

Ar La Primitiva legali?

Kiekvienas 18 metų ir vyresnis gali žaisti „La Primitiva“ asmeniškai arba per el internetinis loterijos bilietas. Kadaise jis buvo skirtas tik Ispanijos piliečiams, dabar Ispanijoje turistai gali žaisti nuo Ispanijos lošimų reglamento (įstatymo 13/2011). Kadangi Ispanijoje gyventi nebūtina, žaidėjai iš viso pasaulio gali žaisti pirkdami loterijos bilietą internetu iš trečiosios šalies agento.

Kadangi šie agentai perka bilietus savo klientų vardu, jiems tai yra teisėta. Žaidėjai turi užtikrinti, kad svetainės, kuriose jie žaidžia, būtų tinkamai licencijuotos, kad apsaugotų save ir savo asmeninius duomenis.

Ar La Primitiva legali?
Kaip žaisti La Primitiva

Kaip žaisti La Primitiva

Jei fiziškai esate Ispanijoje, žaiskite „Primitiva“ internetu, kad būtų patogiau. Šie žaidėjai ir žaidėjai kitur turės žinoti, kaip žaisti „Primitiva“ internetu, kad galėtų mėgautis garantuotu 3 milijonų eurų prizu ir 6 kitais prizų lygiais. „La Primitiva“ traukiama kas dvi savaites ketvirtadieniais ir šeštadieniais Madride 20.30 GMT ir kainuoja 1 eurą.

Žaidėjai turi pasirinkti 6 skaičius iš 49 ir pasirinkti skaičių nuo 0 iki 9 Reintegro kamuoliukui. Lošimo metu atrenkami 6 skaičiai, po kurio seka 7-asis, vadinamas papildomu kamuoliuku, o tada iš atskiro būgno parenkamas Reintegro kamuoliuko numeris.

Norėdami laimėti jackpotą, žaidėjai turi atitikti pirmuosius 6 skaičius, po kurių seka Reintegro skaičius. Jei žaidėjas atitinka tik Reintegro numerį, jis turės teisę susigrąžinti bilieto kainą, kuri yra 7 lygio prizas. Žaidėjai, kurie suderins papildomą skaičių su 5 iš laimėtų skaičių, laimės trečiojo lygio prizą.

Mažiausias laiminčių skaičių skaičius, kuris gauna prizą, yra 3 skaičiai. Kiekvieno lygio prizinis fondas nėra fiksuotas ir nustatomas kaip skirtingi procentai pinigų, surinktų iš parduotų bilietų.

Kaip žaisti La Primitiva
Kokie šansai laimėti „La Primitiva“?

Kokie šansai laimėti „La Primitiva“?

Tikimybė laimėti jackpotą (6 skaičiai+Reintegro kamuoliukas) šioje internetinėje loterijoje yra beveik 1 iš 140 mln. Tai reiškia, kad laimėti jackpotą yra gana sunku, bet vis tiek yra geresni šansai nei, tarkime, JAV PowerBall. Turint garantuotą 3 milijonų eurų jackpotą, šie jackpoto prizai gali būti palyginti nedideli, tačiau dažnai vartant ir nenustačius jackpoto ribos, laimėjimai gali tapti labai dideli.

Rekordas buvo pasiektas 2015 m., kai vienas žaidėjas atiteko 201,7 milijono eurų, po to, kai aukso puodas buvo perkeltas 56 kartus. Tačiau žaidėjai vis tiek gali laimėti daugiau nei 1 milijoną eurų, kad atitiktų 6 skaičius su šansu 1 iš beveik 14 milijonų.

Galbūt geriausia žaidimo „Primitiva“ dalis yra palanki bendra tikimybė laimėti, kuri yra maždaug 1 iš 8, įskaitant tik „Reintegro“ kamuoliuko atitikimą, kad būtų grąžinti pinigai. Yra 7 prizų lygiai, suteikiantys daug galimybių laimėti prizą. Neskaitant tik Reintegro kamuoliuko atitikimo, minimalus atitikimo skaičius norint laimėti prizą yra 3, o tikimybė yra maždaug 1 iš 57 000.

Kokie šansai laimėti „La Primitiva“?
Išmokėjimo galimybės, jei laimėsite žaidimą

Išmokėjimo galimybės, jei laimėsite žaidimą

Laimėjimai iki 40 000 eurų yra neapmokestinami, tačiau laimėjimai, viršijantys šią sumą, apmokestinami 20% mokesčių tarifu. Tačiau užsienio žaidėjai, kurių šalyse sudarius susitarimą su Ispanija, gali būti suteikta galimybė susigrąžinti šią sumą. Laimėjimai turi būti atsiimti per 3 mėnesius nuo burtų traukimo ir išmokami tik vienkartinėmis išmokomis.

Žaidėjai, įsigiję bilietus iš loterijos mažmeninės prekybos vietos, galės atsiimti prizų iki 2500 eurų vertės. Didesnius prizus galite atsiimti iš pasirinktų bankų Ispanijoje arba apsilankę Loterias y Apuestas del Estado būstinėje. Prisijungę žaidėjai gaus nedidelius laimėjimus į savo klientų sąskaitas, o didesni prizai bus pervesti tiesiai į žaidėjo banko sąskaitą. Jackpoto prizus reikia atsiimti asmeniškai iš aukščiau nurodytos būstinės.

Išmokėjimo galimybės, jei laimėsite žaidimą
Patarimai ir gudrybės žaisti „La Primitiva“

Patarimai ir gudrybės žaisti „La Primitiva“

Loterija pagal savo pobūdį yra azartinis žaidimas, tačiau ištyrus ankstesnius lošimus, gauta įdomi statistika. Tikriausiai protinga nesirinkti visų lyginių ar nelyginių skaičių, nes statistika rodo, kad didesnė tikimybė laimėti nelyginių ir lyginių skaičių mišinys. Statistika taip pat rodo, kad skaičiai iš eilės ištraukiami retai, todėl galbūt turėtumėte vengti pasirinkti iš eilės einančius skaičius, kad būtų didesnė tikimybė laimėti.

Skaičių pasirinkimas su tais pačiais paskutiniais skaitmenimis taip pat labai mažai tikėtina, geriau turėti įvairių skirtingų skaitmenų galūnių. Dauguma žmonių stato ne tik dėl didelių skaičių (32–49), todėl jei atsitiktinai būtų ištraukti lygiosios, žaidėjai, turintys šiuos skaičius, turėtų didesnę galimybę laimėti.

Laimingos skaičių kombinacijos dažniausiai būna labai įvairios, todėl galbūt bus naudinga rinktis iš viso diapazono su skirtingais pabaigos skaitmenimis. Taip pat yra „laimingų“ skaičių (38, 39, 47, 3, 45), kurie buvo ištraukti daugiau nei visi kiti skaičiai, todėl juos pasirinkęs žaidėjas gali įgyti pranašumą.

Taip pat tiesa, kad kai kurie skaičiai traukiami retai, todėl gali būti, kad jų nepalikimas taip pat gali būti naudingas. Galbūt geriausias patarimas yra žaisti toliau dėl galimybės laimėti. „Jūs turite būti jame, kad laimėtumėte“, kaip sakoma.

Patarimai ir gudrybės žaisti „La Primitiva“