Geriausia Keno Loterija 2023

„France Keno“ (10-20-70), valdomas privačios bendrovės „La Francaise des Jeux Group“ (FDJ), traukiamas du kartus per dieną septynias dienas per savaitę, o didžiausias prizas – du milijonai eurų. Tačiau šį žaidimą gali žaisti tik toje šalyje gyvenantys arba Prancūzijoje viešintys žaidėjai.

Žaidėjai pasirenka nuo dviejų iki 10 skaičių nuo vieno iki 70, nusprendžia statymo sumą nuo vieno iki 10 eurų ir, jei nori, pasirinkti daugiklį ar pridėti žaidimą Joker+. Bilietus galima nusipirkti licencijuotuose FDJ mažmenininkų parduotuvėse, internetu Francaise des Jeux svetainėje arba mobiliojoje programėlėje.

Geriausia Keno Loterija 2023
Flag

No matches found, please try:

lt Country FlagCheckmark

1xBet

lt Country FlagCheckmark
Rodyti mažiauRodyti daugiau
Gaukite savo premiją
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7

Kai reikia rasti patogų būdą žaisti loterijos žaidimus internete, 1xBet yra ta vieta, į kurią reikia eiti! 1xBet yra gerai žinomas Loterija , kuris buvo įkurtas dar 2011 . Nuo tada jis įgijo teigiamą reputaciją kaip patikimas ir patikimas, siūlantis didelį žaidimų pasirinkimą, įvairias mokėjimo galimybes ir draugišką klientų aptarnavimo komandą. Šioje svetainėje rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis puikia internetinių loterijų žaidimo patirtimi.

BonusMėnesio nutrinamos kortelės!
Rodyti mažiauRodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje

„TheLotter“, licencijos numeris: MGA/CRP/402/2017, priklauso „Lotto Direct Limited“, registracijos numeris: C77583. Ši įmonė yra licencijuota ir ją kontroliuoja Maltos žaidimų tarnyba. Tai reiškia, kad Maltos vyriausybė akylai stebi „TheLotter“, kad įsitikintų, jog visos jos operacijos yra teisėtos ir viršijamos. 2002 m. įkurta „TheLotter“ yra nepriklausoma bilietų pirkimo tarnyba, turinti daugiau nei 20 tarptautinių biurų.

Kur nusipirkti bilietus į Keno (prancūzų kalba)?
Kur nusipirkti bilietus į Keno (prancūzų kalba)?

Kur nusipirkti bilietus į Keno (prancūzų kalba)?

Kaip nusipirkti bilietą į Keno

Bilietus gali įsigyti bet kuris asmuo Prancūzijoje iš bet kurio iš 31 000 POS įgaliotų FDJ mažmenininkų. Užpildęs bilietą, pardavėjas užregistruos bilietą ir išduos kvitą, kurį reikia saugoti, nes jo prireiks norint gauti laimėjimą.

Kaip nusipirkti Keno loterijos bilietą internetu

Tik prancūzų žaidėjai gali registruotis FDJ svetainėje fdj.fr ir susikurti paskyrą. Žaidėjai taip pat gali žaisti per mobiliąją programėlę. Atsisiuntę programėlę ir užsiregistravę žaidėjai, norėdami pradėti žaisti, savo sąskaitoje turės įskaityti bent penkis eurus.

Kur nusipirkti bilietus į Keno (prancūzų kalba)?
Prancūzijos Keno istorija

Prancūzijos Keno istorija

Sakoma, kad Keno, loterijos ir bingo visi kilę iš Kinijos daugiau nei prieš 2000 metų. Pirmąją loteriją Prancūzijoje 1539 m. leido surengti Pranciškus I už metinį mokestį. Vėlesnius šimtmečius loterijos keisdavosi tarp legalaus ir nelegalaus statuso. Loterija ir loterijos tipo žaidimai pagaliau buvo legalizuoti 1933 m. Prancūzijoje ir tebeleidžiami iki šiol.

Keno (FR) pirmą kartą buvo žaidžiamas 1993 m. ir iš pradžių buvo žaidžiamas tik kartą per savaitę ketvirtadieniais. Po dvejų metų buvo įtrauktas dar vienas burtų traukimas, kuris vyks antradienį, todėl tai buvo kas dvi savaites. Kitais metais, 1996 m., jis buvo pradėtas piešti kiekvieną savaitės dieną.

2003 m. buvo pridėtas Keno Soir, kad būtų galima ištraukti du kartus per dieną. Žaidimas tapo žinomas kaip Keno Lifetime Winner 2013 m. Kai kurie originalūs daugikliai buvo išbraukti ir liko trys; x2, x3 ir x5. Žaidėjai Prancūzijoje gali legaliai žaisti Keno ir kitas internetines loterijas nuo 2009 m.

Prancūzijos Keno istorija
Ar Keno (FR) legalus?

Ar Keno (FR) legalus?

Loterijos, įskaitant Keno, yra legalios tiek Prancūzijoje, tiek neprisijungus, jas licencijuoja ir reguliuoja Prancūzijos vyriausybė. Žaidėjai turi būti 18 metų ar vyresni, kad galėtų žaisti, ir reikės įrodyti amžių. Loterijos Prancūzijoje yra legalios nuo 1933 m., o internetiniai lošimai – nuo 2009 m. dėl lošimų įstatymo (2010-476).

Tačiau tik žaidėjai Prancūzijoje gali žaisti Keno (FR), nesvarbu, ar jie yra Prancūzijos piliečiai, ar svečiai. Be to, tik Prancūzijos piliečiai gali žaisti internete, nes Prancūzijos operatoriams registruotis yra neteisėta žaidėjų iš kitų šalių, įskaitant ES.

Ar Keno (FR) legalus?
Kaip žaisti Keno

Kaip žaisti Keno

Žaidėjai nusprendžia, kiek skaičių nuo dviejų iki 10 jie nori pasirinkti iš 1-70. Tada jiems reikia pasirinkti statymo sumą iš vieno, dviejų, trijų, penkių ar 10 eurų. Taip pat yra galimybė pasirinkti daugiklį, kuris padvigubins mokėtiną statymo sumą (pvz., vieno euro statymas + daugiklis = du eurai).

Net jei pradinis statymas padvigubinamas naudojant daugiklį, faktinis laimėjimas gali būti padaugintas iš trijų arba penkių, jei jie pasirenkami. Kuo daugiau sutaps skaičių ir kuo didesnis statymas, tuo didesnė bus prizo suma.

Kai kamuoliukai bus ištraukti, bus atrenkama 20 rutuliukų, o po to – daugiklis, kuris gali būti x2, x3 arba x5. Žaidėjai turi įsitikinti, kad įsigijo bilietus likus bent valandai iki burtų traukimo laiko, kuris yra 13 val. vidurdienį ir 20 val. Žaidėjai, turintys fizinius bilietus, turi saugoti savo kvitus saugioje vietoje, nes jie turės atsiimti bet kokį prizą.

Joker+

Antriniame žaidime Joker+ gali būti pridėtas prie Keno bilieto už papildomą vieną ar du eurus, atsižvelgiant į pasirinktą statymą. Žaidėjai patys nesirenka skaičių, nes juos automatiškai sugeneruoja Flash sistema, kai žaidėjai patvirtina žaidimą. Norėdami laimėti, žaidėjai turi suderinti visus septynis skaitmenis tokia tvarka, kokia jie bus ištraukti ir laimėti 500 000 eurų.

Kaip žaisti Keno
Kokie yra šansai laimėti Keno?

Kokie yra šansai laimėti Keno?

Prancūzų Keno yra vienas iš geriausios internetinės loterijos dėl savo palankių šansų. Didžiausias jackpotas, suderinus 10/10 skaičių su 10 eurų statymu be daugiklio, yra du milijonai eurų. Tikimybė, kad tai įvyks, yra 1 iš 2 147 181.

Šansai laimėti skiriasi priklausomai nuo žaidėjo pasirinktų skaičių ir tai, kiek iš jų yra pataikymų. Laimėjimą galima padidinti statant didesnius statymus ir aktyvuojant daugiklį.

Tikimybė, kad skaičiai atitiks 2/2, yra 1 iš 13, o 4/4 skaičių atitikimo tikimybė yra 1 iš 189. Teisingai suderinus 8/8 skaičius, tikimybė yra 1 iš 74 941, o tai suteiks 8 000 eurų prizą už 1 euro statymas.

Kokie yra šansai laimėti Keno?
Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite Keno

Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite Keno

Visi prizai turi būti atsiimti per du mėnesius nuo loterijos datos. Bet koks prizas, viršijantis 2000 eurų, žaidėjas turės pateikti asmens dokumentus, kad galėtų atsiimti prizą. Jei žaidėjams pasiseka teisingai suderinti 9/9 arba 10/10 skaičius, jie turi galimybę gauti vienkartinę išmoką arba anuitetus visam gyvenimui.

Žaidėjai, kurie žaidė FDJ mažmeninėje prekyboje, turės apsilankyti „La Francais des Jeux“ mokėjimo centre, o tie, kurie žaidė internetu, gaus el. laišką, kuriame bus išsamiai aprašyti tolesni veiksmai. The išmokėjimo variantai skirtis priklausomai nuo žaidimo metodo.

Jei žaidžiama su mažmenininku

300 eurų ar mažesnius laimėjimus galima pareikalauti iš bet kurio FDJ mažmenininko, tačiau norint laimėti šią sumą, žaidėjas turės apsilankyti „La Francaise des Jeux“ mokėjimo centre. Prizai nuo 300 iki 30 000 eurų gali būti pervedami tiesiai į žaidėjo banko sąskaitą banko pavedimu kai kuriuose POS.

Jei žaidžiama internetu arba per mobiliąją programėlę

2000 eurų ar mažesnis laimėjimas bus automatiškai įskaitytas į žaidėjo sąskaitą. Laimėjus šią sumą, prieš pervedant tiesiai į žaidėjo banko sąskaitą reikės pateikti asmens dokumentus.

Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite Keno
Patarimai ir gudrybės žaisti Keno France

Patarimai ir gudrybės žaisti Keno France

Keno, kaip kiti loterijos žaidimai, yra azartinis žaidimas, tačiau kai kurie žaidėjai gali pabandyti sukurti konkrečias strategijas, pagrįstas žaidimo statistika. Pavyzdžiui, didelė dalis (maždaug nuo trečdalio iki pusės) ištrauktų skaičių kartojasi iš paskutinio žaidimo arba žaidimo prieš tai.

Todėl šiuos karštus numerius galima žaisti, bet galbūt ne, jei jie buvo ištraukti tris ankstesnius kartus iš eilės. Laiko nustatymas, kada žaisti tam tikrus numerius, taip pat gali būti pelninga strategija. Žaidėjai gali rasti Keno (FR) statistiką FDJ svetainėje, kad padėtų jiems nustatyti karštus ir šaltus skaičius.

Skaičių strategijos

Kai kurie žaidėjai mėgsta žaisti šaltais skaičiais, kurie nėra labai dažnai pasirenkami. Žaisti šiais skaičiais gali būti naudinga vien dėl to, kad jie vėluoja ištraukti. Taip pat statistinė tiesa, kad ne visi skaičiai bus lyginiai arba nelyginiai, o jų dviejų mišinys.

Todėl laimėjimai yra labiau tikėtini, jei žaidėjas pasirenka nelyginių ir lyginių skaičių balansą. Tas pats pasakytina ir apie mažus arba didelius skaičius. Tai reiškia, kad žaidėjai gali turėti daugiau pranašumų, jei žais vienodą mažų ir aukštų skaičių derinį.

Patarimai ir gudrybės žaisti Keno France