Geriausia Italy Lotto Loterija 2022/2023

Italija Lotto yra ilgalaikis loterijos žaidimas Italijoje. Rezultatai apima dešimt regioninių burtų ir vieną nacionalinį burtą, iš kiekvieno rato ištraukiami penki numeriai. Antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais loterijos bilietas traukiamas internetu nuo 20:00 iki 20:30 CET. Lotto yra populiariausias Italijos nacionalinės loterijos žaidimas, kurio unikalus formatas suteikia žaidėjams daug galimybių laimėti. Žaidžiant Italijos loteriją internetu, pasirenkama 11 skaičių rinkinių, vieną iš nacionalinės loterijos rato, o kitą dešimt iš ratų, pavadintų įvairių Italijos miestų vardais.

Žaidėjai turi galimybę pasirinkti konkrečius skaičius iš konkrečių ratų arba pasirinkti atsitiktinius skaičius iš atsitiktinių ratų. Žaisdami Italija Lotto internetu, žaidėjai laimi prizus, jei ištraukiamas tikslus skaičius, taip pat skaičiai prieš pat pasirinktą skaičių arba po jo; pavyzdžiui, jei pasirenkamas skaičius 9, žaidėjai laimi, jei ištraukti skaičiai 8, 9 arba 10.

Geriausia Italy Lotto Loterija 2022/2023
Kur įsigyti Italijos loterijos bilietų
Kur įsigyti Italijos loterijos bilietų

Kur įsigyti Italijos loterijos bilietų

Įsigyti SuperEnalotto bilietą iš tikrųjų gana paprasta. Vienintelis dalykas, kurį žaidėjas turi padaryti, tai eiti į internetinės loterijos svetainė. Jie nusprendžia perkamų bilietų skaičių ir pageidaujamą burtų skaičių. Žaidėjai gali tiesiog nusipirkti loterijos bilietus internetu naudodami tokius mokėjimo būdus kaip Ideal.

Vienas iš internetinio loterijos bilieto įsigijimo privalumų yra tas, kad internetinės loterijos prizas pervedamas iš karto. Žaidėjai netgi informuojami, kai laimi. Dėl interneto jiems nebereikia laukti, kol galės mėgautis savo prizu.

Kur įsigyti Italijos loterijos bilietų
Loterija „Italijos istorija“

Loterija „Italijos istorija“

„Lotto“ ištakos siekia XVI a. Genujoje. Jie visada buvo įprotis lažintis dėl įvykių rezultatų ir loto žaidimai Italijoje. Žmonės lažindavosi dėl penkių tam tikro miesto valdininkų, atsitiktinai atrinktų iš 120 didikų, rezultatų. Galiausiai šis skaičius buvo sumažintas iki 90. Loterija tapo labiau struktūrizuota naudojant skaičius, o ne vardus.

Šis 90 skaičių formatas greitai išpopuliarėjo visoje šalyje. Tuo metu jurisdikcijos priklausė kelioms teritorijoms, įskaitant Milano kunigaikštystę ir Neapolio karalystę. Garsiausia iš šių vietinių loto tradicijų yra neapolietiška smorfija.

Italijos loterija pirmą kartą buvo įtraukta į oficialų valstijos biudžetą 1863 m. rugsėjo 27 d., o 1864 m. sausio mėn. karališkuoju įsakymu ji buvo išplėsta įtraukiant penkis papildomus miesto lošimus. Kai 1871 m. buvo pridėtas Romos ratas, burtai buvo rengiami kiekvieną šeštadienį, o Bario ratas buvo pridėtas 1874 m. Kaljario ratas ir Genujos ratas tapo žaidimo dalimi 1939 m., užbaigdami 10 miesto ratų, kurie vis dar naudojami.

Šiuolaikinė era

1997 m. kovo 12 d. buvo įtrauktas dar vienas savaitinis lošimas. Po metų buvo padaryti keli reikšmingesni pakeitimai. Nacionalinis ratas, kurio lygiosios yra Romoje, pirmą kartą įvyko 2005 m. gegužės 4 d. Po mėnesio buvo priimtas dabartinis trijų lygių per savaitę lygis. Paskutinis trečiadienio burtas įvyko 2005 m. birželio 15 d. Burtai buvo perkeliami į antradienius, ketvirtadienius, o paskutinis turas šeštadieniais prasideda antradienį, 2005 m. birželio 21 d.

Ar Italijos loterijos loterija yra teisėta?

Ilgai diskutuota, ar lažybos yra legalios, tačiau 1734 m. Venecija pristatė a loterijos žaidimas kuri buvo visiškai reglamentuota ir patvirtinta vyriausybės. Iš pradžių loterijos buvo rengiamos tik du ar tris kartus per metus, o 1807 m. – kas dvi savaites. Nuo tada Italijos loterijos loterija buvo legali.

Loterija „Italijos istorija“
Kaip žaisti Italijos loteriją

Kaip žaisti Italijos loteriją

Norėdami žaisti itališką „Super Jackpot“ internetinės loterijos bilietą, žaidėjai pirmiausia turėtų pasirinkti šešis skaičius iš vieno iki devyniasdešimties. Yra trys būdai žaisti šį žaidimą. Kai grotuvas naudoja greito paleidimo funkciją, generuojami atsitiktiniai skaičiai ir įtraukė į pirkinių krepšelį. Žaidėjai, pirkdami šį loterijos bilietą internetu, taip pat gali pasirinkti savo numerius arba naudoti anksčiau išsaugotus mėgstamiausius numerius.

Pakanka suderinti du kamuoliukus, kad laimėtum prizą bet kuriame iš šešių prizinių vietų. Norėdami laimėti jackpotą, žaidėjai turi atitikti pirmuosius šešis ištrauktus skaičius. Ištraukus papildomus septynis „Linksmasis“ kamuoliukus, nustatomas antrojo prizo laimėtojas, kuriam reikia suderinti penkis kamuoliukus ir „Linksmą“. Šis internetinės loterijos bilietas siūlo įspūdingus jackpotus tris kartus per savaitę trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais, neribojant, kiek kartų jackpotas gali persimesti.

Kokia tikimybė laimėti Italijos loteriją?

Tikimybė laimėti jackpotą italų SiVince Tutto loterijoje yra 1 iš 622 614 630. Kai pataikyti penki skaičiai, šansai yra 1 iš 1 235 346.

Kaip žaisti Italijos loteriją
Išmokėjimo galimybės, kai laimi Italijos loteriją

Išmokėjimo galimybės, kai laimi Italijos loteriją

Italijoje yra viena iš labiausiai gluminančių loterijų mokesčių struktūrų pasaulyje, o skirtingiems žaidimams taikomi skirtingi tarifai. Visi „EuroJackpot“ ir „Lottomatica“ žaidimų prizai apmokestinami 8 proc. „Lottomatica“ svetainėse skelbiami prizai prieš ir po apmokestinimo, todėl žaidėjai turėtų dar kartą patikrinti prieš žaisdami internetinę loteriją.

Visi SuperEnalotto laimėjimams virš 500 € taikomas 20% mokestis. Visi mokesčiai yra išskaičiuojami prie šaltinio, nepaisant skirtingų tarifų, todėl žaidėjai šiuo klausimu turi mažai ką veikti. Tačiau tarptautiniai žaidėjai turėtų patikrinti savo vietinius mokesčių įstatymus, kad sužinotų, ar jie privalo deklaruoti savo laimėjimus namuose.

Norėdami gauti pranešimą, kai bus paskelbti loterijos rezultatai, žaidėjai gali užsiregistruoti ir gauti nemokamus įspėjimus apie laimėjimą el. paštu ir SMS žinutėmis. Jei jie laimės, laimėjimai bus įskaityti į jų sąskaitas, kai tik oficialus Italijos internetinės loterijos operatorius juos gaus. Didesnius prizus gali tekti atsiimti asmeniškai.

Pinigai išmokami toje šalyje, kurioje žaidėjas buvo, kai laimėjo internetinės loterijos bilietą. Jei žaidėjas yra ir kitos valstybės pilietis, pinigus jis gali paimti tik iš ten, kur buvo traukimo metu. Tuo pačiu metu jų pilietybė neturi jokios įtakos jų teisinei teisei gauti atlygį. Bet kurios šalies gyventojai gali įsigyti Italijos loterijos bilietą internetu.

Išmokėjimo galimybės, kai laimi Italijos loteriją
Patarimai ir gudrybės žaisti Italijos loteriją

Patarimai ir gudrybės žaisti Italijos loteriją

Internetinės loterijos bilietų skaičiai parenkami atsitiktinai. Tačiau atsitiktinai sugeneruoti skaičiai sudaro šablonus, kuriuos galima sekti ir išnaudoti. Kruopščiai išnagrinėję visus piešimo rezultatus iš daugiau nei 200 skirtingų internetinių loterijų visame pasaulyje, datuojamas 1955 m., Italijos loterijos bilietų internetiniai žaidėjai gali sugalvoti aiškius modelius.

  • Naudokite nelyginius skaičius. Žaidėjai, rinkdamiesi Italijos Super Lotto bilietų numerius, turėtų siekti gana tolygaus nelyginių ir lyginių skaičių derinio. Visi nelyginiai arba visi lyginiai skaičiai ištraukiami retai, pasitaiko tik 4% atvejų. Du nelyginiai ir keturi lyginiai, keturi nelyginiai ir du lyginiai arba trys nelyginiai ir trys lyginiai yra geriausi deriniai. Vienas iš šių trijų raštų atsiras 84 procentuose piešinių.

  • Patarimai loterijos dideliems-mažiems skaičiams. Laimėję skaičiai paprastai paskirstomi visame skaičių lauke. Žaidėjai gali gauti mažąją ir aukštąją pusę, kai padalija skaičių lauką per pusę. Skaičiai nuo 1 iki 45 yra 90 numerių žaidimo, pavyzdžiui, SuperEnaloto, apatinėje pusėje, o skaičiai nuo 46 iki 90 yra viršutinėje. Visi dideli arba visi maži skaičiai yra reti ir pasitaiko tik 2 % atvejų. Geriausias derinys yra dvi aukščiausios ir keturios žemos, keturios aukščiausios ir dvi žemiausios arba trys aukščiausios ir trys žemiausios. 79 procentuose visų piešinių šie trys modeliai sukuria laimėjusių skaičių grupes.

  • Grupinio loto bilietų skaičių strategijos

Kai žaidėjas peržiūri ankstesnių Italijos SuperEnalotto laimėtų skaičių sąrašą, jis dažnai pastebės, kad trūksta vienos ar kelių skaičių grupių. Pavyzdžiui, derinyje 5-14-17-32-38-46 20 nėra. Skaičių grupių stebėjimas ir studijavimas gali padėti internetinių loterijos bilietų žaidėjams nuspręsti, kurias grupes praleisti ir kurioms teikti pirmenybę.

Patarimai ir gudrybės žaisti Italijos loteriją