Geriausia Irish Lottery Loterija 2023

Airija, sala Šiaurės Atlanto vandenyne, yra viena iš Europos šalių, kurioje vyksta geriausios loterijos. Airijos nacionalinėje loterijoje žaidėjams yra prieinami keli azartiniai žaidimai. Vienas nuostabiausių dalykų Airijos loterijoje yra tai, kad žaidėjai gali nusipirkti bilietų numerius iš Airijos ar kitų šalių. Airijos loto 6 kamuoliukai ir 7 kamuoliukai yra vieni iš populiariausių loto žaidimų. Norint laimėti loterijoje, būtina turėti loterijos bilietą.

Teoriškai bilietų pirkimas atrodo lengva užduotis. Tačiau laimėti numerių derinį niekada nėra paprasta. Žaidėjai turėtų apsilankyti kai kuriose iš toliau išvardytų vietų, kad nusipirktų teisėtus Airijos loterijos bilietus.

Geriausia Irish Lottery Loterija 2023
Flag

Populiariausi kazino

lt Country FlagCheckmark

AgentLotto

lt Country FlagCheckmark
Bonus50 nemokamų sukimų su depozitu
Rodyti mažiauRodyti daugiau
Gaukite savo premiją
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau

  AgentLotto, įmonės numeris 157283, yra tarptautiniu mastu licencijuota lošimo paslauga. Platforma leidžia žaidėjams įsigyti bilietus į valstybines loterijas įvairiose šalyse. „AgentLotto“ yra „Agento NV“ prekės ženklas, oficialiai registruotas adresu Abraham de Veerstraat 9, Curacao. Kadangi „AgentLotto“ savininkas „Agento NV“, veikia pagal Curacao vyriausybės išduotą licenciją, sublicencijos numeris GLH-OCCHKTW0705252017. Licencija leido „Agento NV“ vykdyti bet kokią veiklą, susijusią su loterijomis, dešimt metų nuo „AgentLotto“ pasirodymo internete.

   LotteryWorld, licencijos numeris 153264, yra akcinė bendrovė pagal Kiurasao įstatymą. Tai palengvina loterijos bilietų pirkimą internetu. LotteryWorld yra įkurtas Kiurasao, o jos registruotos buveinės yra Emancipatie Boulevard 31, Willemstad.

   Įgaliotos Airijos loterijų parduotuvės
   Įgaliotos Airijos loterijų parduotuvės

   Įgaliotos Airijos loterijų parduotuvės

   airių Loterijos bilietai galima lengvai įsigyti iš įgaliotų mažmenininkų visoje Airijoje. Žaidėjai turi tik apsilankyti įgaliotoje bilietų pardavėjo parduotuvėje ir nusipirkti. Bilietų numerių pasirinkimas priklauso nuo žaidėjo sprendimo. Jie gali pasirinkti žaisti savo numerius arba pasirinkti atsitiktinį pasirinkimą.

   Žaidėjai, kuriems dažnai sekasi pasirinkti jų numerius. Kiti nori išbandyti savo laimę atsitiktinės atrankos būdu. Sumokėjus žaidėjams išduodami fiziniai bilietai. Visiems žaidėjams, perkantiems bilietus iš įgaliotų mažmenininkų, patariama neišeiti iš parduotuvės be fizinio bilieto.

   Internetiniai pardavėjai

   Nors internetas turi tam tikrų trūkumų, visi turi pripažinti, kad dėl jo viskas tapo lengviau ir geriau. Žaidėjai, negyvenantys šalia įgaliotų mažmeninės prekybos parduotuvių, gali nusipirkti Airijos loterijos bilietus patogiai namuose naudodami mobiliuosius telefonus arba asmeninius kompiuterius. Žaidėjai tiesiog turi prisijungti prie savo Irish Lotto paskyrų ir nusipirkti bilietą.

   Vienas iš privalumų loterijos bilietų pirkimas internetu yra tai, kad nereikia bijoti prarasti bilietą ar jį sugadinti. Taip yra todėl, kad bilieto numeris internete išlieka saugus. Žaidėjai, kurie žaidžia internete, po burtų traukimo taip pat informuojami, jei jie yra laimėtojai. Laimėti prizai taip pat išmokami automatiškai.

   Įgaliotos Airijos loterijų parduotuvės
   Airijos loterijos istorija

   Airijos loterijos istorija

   Airijos nacionalinė loterija buvo įkurta 1986 m. Valstybinė licencijuota loterija buvo suformuota siekiant rinkti pinigus geriems tikslams. Pirmosios nutrinamos kortelės buvo išleistos 1987 m. kovo 27 d. Loterija buvo pradėta 1988 m., o pirmasis jos traukimas buvo atliktas 1988 m. balandžio 16 d. Šiandien apie 40 procentų suaugusiųjų Airijoje žaidžia nacionalinėje loterijoje. Iki šiol loterijoje buvo surinkta daugiau nei keturi milijardai eurų.

   Airijos loterijos istorija
   Ar Airijos loterija legali?

   Ar Airijos loterija legali?

   Azartiniai lošimai buvo reglamentuoti Airija jau daug metų. Airijos įstatymai išskiria lošimus, lažybas ir loterijas. Loterijos Airijoje yra legalios, ir kiekvienas žaidėjas gali nusipirkti Airijos loterijos bilietus nebijodamas atsidurti neteisingoje įstatymų pusėje. Azartinių lošimų ir loterijų įstatymai suteikia loterijoms teisę vykdyti verslą visoje Airijoje. Šiuo metu Airijos nacionalinei loterijai taikomas 2013 m. nacionalinės loterijos įstatymas, kuris pakeitė 1986 m. Nacionalinės loterijos įstatymo sąlygas.

   Ar Airijos loterija legali?
   Kaip žaisti Airijos loteriją

   Kaip žaisti Airijos loteriją

   Žaisti Airijos loto yra labai paprasta. Pradėti užtrunka mažiau nei tris minutes. Irish Lotto gali žaisti žaidėjai iš Airijos ir už šalies ribų. Štai paprasti žingsniai, kuriuos žaidėjai gali atlikti norėdami patekti į kitą įrašą. Tai gali būti kažkieno laiminga diena.

   Pasirinkite šešis skaičius

   Nesvarbu, ar žaidėjas žaidžia parduotuvėje, ar internete, pirmiausia reikia pasirinkti šešis skaičius nuo vieno iki 47. Žaidėjai gali pasirinkti tuos skaičius naudodami skaičių tinklelį arba naudoti greitą pasirinkimą, kad gautų šešis atsitiktinius skaičius. Loterijos bilietai parduodami po du eurus už eilutę. Žaidėjai turi įsigyti dvi eilutes. Minimali kaina norint patekti į įėjimą yra keturi eurai.

   Pasirinkite, kurias lygiąsias įvesti

   Žaidėjai gali nusipirkti bilietus į abu savaitinius lošimus arba pasirinkti vieną burtą trečiadienį arba šeštadienį. Jie pasirenka burtų traukimo dienas žaidimo lape. Prisijungę žaidėjai turėtų pasirinkti savo parinktis platformoje.

   Pasirinkite parinktį „Pliusas“

   Šios parinkties pridėjimas papildomai kainuoja vieną eurą. Kai vienas prideda pliusą, jie automatiškai patenka į „Plus Raffle“, „Lotto Plus 1“ ir „Lotto Plus 2“ burtus.

   Kaip toli žaisti iš anksto

   Tada žaidėjai nusprendžia lygiųjų skaičių prieš užpildydami žaidimo kvitą. Galimos vieno, dviejų, keturių arba aštuonių lygiųjų parinktys. Kai kuriose svetainėse žaidėjai gali įsigyti bilietus prieš metus.

   Mokėkite už įrašus

   Žaidėjai, perkantys bilietus parduotuvėje, turi sumokėti reikiamą sumą, kad gautų bilietus. Internetinės sąskaitos apmokestinamos pagal jų įvedimo mokesčių skaičių.

   Kaip žaisti Airijos loteriją
   Kokia tikimybė laimėti Airijos loteriją?

   Kokia tikimybė laimėti Airijos loteriją?

   Airijos loterija vis dar yra viena populiariausių loterijų visame pasaulyje. Ilgametė žaidėjo gera valia, priimtinos kainos ir žaidimo paprastumas yra keletas priežasčių, kodėl Airijos loterija vis dar išlieka aukšta azartinių lošimų industrijoje. Nepaisant kelių žaidimo taisyklių pakeitimų bėgant metams, jis vis dar siūlo geriausius šansus loterijos žaidimuose.

   Šiuo metu tikimybė laimėti Airijos loto jackpotą yra viena iš 10,7 mln. Tai labai pagrįsti koeficientai, palyginti su kitomis loterijomis. Airijos loterijoje yra keletas prizų lygių, kuriuos lengva laimėti. Septintoji vieta turi labai draugiškus koeficientus. Žaidėjai turi atitikti tik tris skaičius. Šansai laimėti septintąją vietą yra vienas iš 54.

   Irish Lotto Plus 1 arba 2 šansai yra dar geresni, palyginti su įprastais žaidimais. Nors „Lotto Plus 2“ laimėti prizai yra nedideli, bent vienas turi galimybę ką nors laimėti. Kiekvienas Airijos loterijos žaidėjas turi pasirinkti bent dvi eilutes. Tai sumažina laimėjimo koeficientą nuo vieno iš 10,7 mln. iki vieno iš 5,3 mln. Įsigijus „Plus“ bilietą, laimėjimo tikimybė padidėja iki 1 iš 900 000.

   Kokia tikimybė laimėti Airijos loteriją?
   Išmokėjimo galimybės laimėjus Airijos loteriją

   Išmokėjimo galimybės laimėjus Airijos loteriją

   Paskutinis žingsnis po laimėjimo Airijos loterijoje – gauti prizą. Tai, kaip pretenduojate į apdovanojimą, priklauso nuo laimėtų pinigų sumos.

   Internetiniai žaidėjai

   Žaidėjai, perkantys Airijos loterijos bilietus internetu, mokami pagal laimėtus prizus. Nuo vieno iki 99 eurų vertės prizai automatiškai perkeliami į žaidėjo internetinę piniginę. Nuo 100 iki 500 eurų laimėjimo siunčiamas čekis. Prašymo užpildyti forma išsiunčiama prieš išduodant 501–9999 eurų vertės laimėjimo čekį. Žaidėjai, laimėję 10 000 eurų ir daugiau, turėtų paskambinti į Nacionalinės loterijos pretenzijų departamentą ir susitarti dėl prizo apdorojimo.

   Mažmeninės prekybos žaidėjai

   Žaidėjai, turintys nusipirktus laimėtus bilietus, turėtų atsiimti savo atlygį per 90 dienų nuo burtų traukimo datos. Bilietą reikia pateikti atsiimant prizą. Nuo vieno iki 100 eurų reikėtų pasiimti bet kuriame Nacionalinės loterijos agente. Nuo 101 iki 2500 eurų atsiimti bet kuriame pašto skyriuje. Nuo 2501 iki 14 999 eurų atsiimti An Post Prize Claim Centre.

   Išmokėjimo galimybės laimėjus Airijos loteriją
   Patarimai ir gudrybės žaisti Airijos loterijoje

   Patarimai ir gudrybės žaisti Airijos loterijoje

   Nors žaidėjams daugiausia reikia sėkmės, kad laimėtų Airijos loteriją, jiems vis tiek reikia keleto gudrybių, kad jie būtų prizininkai. Kad gautų pirmąjį prizą, žaidėjai turi pasirinkti šešis skaičius ir suderinti juos su ištrauktais iš banko nuo vieno iki 47. Tačiau yra ir kitų prizų, skirtų tik dviejų skaičių atitikimui. Štai keli patarimai, kaip maksimaliai padidinti šansus laimėti.

   Statyk du kartus per savaitę

   Atlikite statymus už abu savaitės traukimus, kad kiekvieną traukimo dieną turėtumėte naują galimybę. Taip yra todėl, kad kuo daugiau statymų vienas atlieka, tuo didesnė tikimybė laimėti prizą.

   Irish Lotto Plus

   Ryškiausias Airijos loterijos bruožas yra du papildomi lošimai, kuriuose galima dalyvauti ir kainuojantys vieną eurą. Žaidėjai turėtų pabandyti statyti Lotto Plus 1 ir 2, kad padidintų savo laimėjimo galimybes.

   Sisteminiai statymai

   Šie statymai leidžia žaidėjams pasirinkti daugiau nei šešis skaičius iš 47. Tai padidina žaidėjo galimybes laimėti, nes tai nėra standartinis statymas. Žaidėjams tereikia spustelėti visus norimus skaičius, kad galėtų atlikti sisteminį statymą. Visos galimos skaičių kombinacijos parenkamos automatiškai iš pasirinktų skaitmenų. Sisteminius statymus naudojantys žaidėjai turi galimybę laimėti pagrindinį jackpotą arba bet kokius žemesnio skyriaus prizus.

   Patarimai ir gudrybės žaisti Airijos loterijoje