Geriausia German Lotto Loterija 2022/2023

„German Lotto“ yra viena didžiausių loterijų Europoje, nors jos kaina yra žema. Loterija, dar žinoma kaip „German Lotto 6Aus49“, gali pasigirti didžiuliais jackpotais, dešimčia atskirų prizų lygių ir trimis papildomais žaidimais, todėl tai yra pasaulio čempiono loterija. Šeši iš 49 yra pažodinis termino 6 aus 49 vertimas. SuperSkaičius ištraukiamas po to, kai sutampa įprasti šeši skaičiai, kai asmenys žaidžia Vokietijos loterijoje internete.

Šis numeris atitinka anksčiau priskirtą serijos numerį. Be to, yra iki trijų papildomų žaidimų, iš kurių dvi loterijos ištraukiamos trečiadieniais ir trys loteriai šeštadieniais, suteikiant žaidėjams dar daugiau galimybių laimėti.

Geriausia German Lotto Loterija 2022/2023
Kur įsigyti Vokietijos loterijos bilietų?

Kur įsigyti Vokietijos loterijos bilietų?

Žaidėjai gali įsigyti Vokietijos loterijos bilietus internetu adresu https://www.lotto.de/. Oficialūs loterijų pardavėjai taip pat gali įsigyti bilietus internetu. Viena eilutė kainuoja 1,20 euro, o dvigubo jackpoto eilutė – 2,40 euro. Asmenys gali patikrinti, kuriuos kitus žaidimus jie nori žaisti, nes jie taip pat kainuoja papildomai. 1,25 € už Super6, 2,50 € už Spiel77 ir 5,00 € už GlücksSpirale.

Serijos numeris yra esminė Vokietijos loterijos dalis. Šis numeris iš anksto atspausdintas ant Vokietijoje parduodamų fiziškai paskelbtų bilietų. Jie turi įtakos pagrindiniam žaidimui ir trims papildomiems žaidimams.

Kur įsigyti Vokietijos loterijos bilietų?
Vokietijos loterijos istorija

Vokietijos loterijos istorija

1955-ieji metai – milžiniškų technologijų pažangos ir reikšmingų kultūrinių revoliucijų metas. Vokietijos loto 6Aus49 taip pat gimė šiais metais, kai keturios Vokietijos valstybės bendradarbiavo šiam projektui vykdyti garsus loterijos žaidimas.

Pirmieji loterijos 6Aus49 burtai buvo ištraukti 1955 m. rugsėjo 10 d. Hamburge su būgneliu, pagamintu iš medžio ir stiklo. Žaidimas į šiuolaikinę erą įžengė 1965 m. rugsėjo 4 d., kai burtai buvo tiesiogiai transliuojami televizijoje. Burtai buvo transliuojami per televiziją iki 2013 m. ir šiuo metu tiesiogiai transliuojami iš Saarländischer Rundfunk studijos internete.

1974 m. Deutscher Lotto- und Totoblock (DTLB) pradėjo veikti, kai daugiau Vokietijos valstybių prisijungė prie Lotto 6Aus49. Lotteriefegescllschaften sugrupuoja 16 loterijų. DTLB garsėja savo labdaringa veikla – vietiniams tikslams buvo paaukota daugiau nei 23 mln. EUR.

Šią dieną

Nuo pat pasirodymo šis įtraukiantis žaidimas įsitvirtino Vokietijos visuomenėje, dėl savo kainų, paprasto žaidimo ir didelių prizų. Loterija 6Aus49 kiekvienais metais išdalina beveik penkis milijardus eurų prizų. Nenuostabu, kad ši loterija yra solidus Vokietijos žaidėjų favoritas – rekordinį 45,3 mln. eurų prizą 2007 m. laimėjo trys laimingieji. 2006 m. vienas žaidėjas laimėjo 42,6 mln. kada nors.

Po kelių savaičių „Lotto 6Aus49“ iškovojo antrą pagal dydį jackpotą už vieną loterijos bilietą internete, o laimingasis žaidėjas laimėjo 37,7 mln. Lotto 6Aus49 garantuoja milijono eurų jackpotą per savaitę ir tris milijonus eurų savaitgalį.

Vokietijos loterijos istorija
Ar žaisti Vokietijos loterijoje yra teisėta?

Ar žaisti Vokietijos loterijoje yra teisėta?

Vokietijos loterija yra teisėta, o žaidėjai gali dalyvauti nebijodami teisinių pasekmių. Tačiau reikia užtikrinti, kad jų šalis leistų tokius lošimus. Naujoji 2021 m. valstybės sutartis dėl lošimų nustato federalinių žemių atsakomybę už visuomenės saugumą ir tvarką. Be to, nauji standartai panaikina netikrumą dėl Europos reglamentų ir licencijų bei daugybę apribojimų Vokietijos federacinėse žemėse.

Internetinės loterijos svetainės reikia verslo adreso Europos ekonominėje erdvėje (EEE) ir Vokietijos licencijos, kad galėtų teikti paslaugas Vokietijoje. Loterijų pardavėjai privalo laikytis daugelio standartų dėl atsakingo lošimo ir pinigų plovimo taisyklių.

Ar žaisti Vokietijos loterijoje yra teisėta?
Kaip žaisti vokiečių loteriją internete

Kaip žaisti vokiečių loteriją internete

Asmenys gali žaisti Vokietijos loto pasirenkant šešis skaičius nuo vieno iki 49 ir vieną papildomą skaičių nuo nulio iki devynių.

Asmenys mato loterijos bilietų, kuriuos jie nusipirko internetu prieš atitinkamo vakaro traukimą, kopijas kaip loterijos „Pamatykite savo bilietus“ paslaugą. Burtai vyksta kiekvieną šeštadienį 7:25 CET vakare ir trečiadienį 18:25 CET.

Vokietijos loterijoje yra devyni puikūs prizų skyriai, iš kurių penki yra susiję su super numeriu. Super skaičius, taip pat žinomas kaip „Superzahl“, yra papildomas skaičius, naudojant prognozavimo diapazoną nuo nulio iki devynių, kad būtų galima nustatyti Vokietijos loterijos prizą ir trečią, penktą, septintą ir devintą prizų padalijimą.

Jackpoto apvertimas

2009 m. pradžioje Vokietijos loto 6aus49 priėmė taisyklės koregavimą, pagal kurį virtimo serijos ilgis buvo apribotas iki trylikos lygiųjų. Kitas koregavimas buvo atliktas 2020 m. rugpjūtį, o jackpoto atlygis svyravo tol, kol pasieks 45 milijonų eurų viršutinę ribą.

Aukso puodui pasiekus viršutinę ribą, kiekvienas kitas lošimas, kuriame yra jackpotas, turi būti laimėtas. Kai nė vienas bilietas neatitinka visų šešių pagrindinių skaitmenų, be to premija Ypatingas skaičius toje loterijoje, prizinis fondas yra padalintas tarp tolesnių didžiausių prizų skirstymo gavėjų.

Kaip žaisti vokiečių loteriją internete
Kokia tikimybė laimėti Vokietijos loteriją?

Kokia tikimybė laimėti Vokietijos loteriją?

Aukso puodo tikimybė laimėti yra viena iš 139 838 160. Jokie šios loterijos laimėjimai Vokietijoje neapmokestinami. Tačiau kitų šalių gyventojai turėtų pasitikslinti, ar jie privalo mokėti mokesčius nuo laimėjimo. 6 rungtynių antrosios vietos apdovanojimas yra didžiausias prizas, kurį žaidėjai gali laimėti be supernumerio.

2013 m. priimtas Superzahl ir premijos kamuolys atnešė dar daugiau modifikacijų. Superzahl padidino tikimybę laimėti bet kurį Lotto 6Aus49 jackpotą 74 procentais. Šis padidėjimas buvo nuo vieno iš 54 iki vieno iš 6,6. Įspūdingiausia yra tai, kad kai asmenys sutampa su septyniais skaičiais, jie laimi 10 tūkstančių eurų mėnesinį prizą, kuris mokamas kiekvieną mėnesį ateinančius dvidešimt metų.

Kokia tikimybė laimėti Vokietijos loteriją?
Išmokėjimo galimybės, kai žaidėjai laimi Vokietijos loteriją

Išmokėjimo galimybės, kai žaidėjai laimi Vokietijos loteriją

Žaidimas Spiel77 koreliuoja su visais septyniais serijos numerio skaitmenimis, o norint laimėti, skaičiai turi ne tik sutapti, bet ir būti tokia pačia seka kaip ir pasirinkti skaičiai. Suderinkite visus septynis teisinga tvarka, kad laimėtumėte slenkamą jackpotą, kuris prasideda nuo 177 777 € ir reguliariai viršija vieną ar du milijonus su perkėlimu.

Yra dar šešios prizinės klasės su iš anksto nustatytomis vertėmis. Antrasis prizas – 77 777 eurai, kurį laimite sujungus paskutinius šešis skaičius teisinga tvarka.

Super6 veikia panašiai kaip Spiel77, išskyrus tai, kad ištraukiami tik šeši skaičiai. Paskutiniai šeši dalyvių serijos numerių skaitmenys yra susiję su šiais skaičiais. Vėl turi atitikti teisingus skaičius, kurie turi būti ta pačia tvarka kaip ir ištraukti. Yra šeši fiksuotos vertės prizai, pradedant nuo 100 milijonų eurų garantuoto jackpoto.

Galiausiai „GlücksSpirale“ burtai vyksta šeštadieniais. Norėdami laimėti, žaidėjai turi pakartoti savo piešinio skaitmenis ir modelį pagal savo serijos numerį. Žaidėjai gali laimėti 10 eurų tik surinkę paskutinį GlücksSpirale numerį. Taip pat galima laimėti 100 000 eurų, jei jie teisingai sutampa su paskutiniais šešiais skaitmenimis.

Išmokėjimo galimybės, kai žaidėjai laimi Vokietijos loteriją
Patarimai ir gudrybės žaisti vokiečių loteriją

Patarimai ir gudrybės žaisti vokiečių loteriją

Žaidimas kiekviename Lotto 6Aus49 burtų traukime yra vienas geriausių būdų padidinti šansą laimėti jackpotą. Galima naudoti tuos pačius skaičius vėlesniuose traukimuose. Be to, žaidėjai gali naudoti šią parinktį norėdami padidinti būsimų lošimų skaičių.

Įsigykite keletą loto 6Aus49 loterija bilietai su skirtingomis skaičių kombinacijomis, kad padidintumėte tikimybę laimėti jackpotą. Kelių loterijos bilietų pirkimas tam pačiam renginiui gali kainuoti brangiai. Pigesnis pasirinkimas yra prisijungti prie loterijos sindikato arba pradėti jį.

An internetinis loto sindikatas leidžia žaidėjams padalyti daug internetinės loterijos bilietų pirkimo išlaidas su grupe žmonių, pvz., bendradarbiais, giminaičiais ar draugais. Trūkumas yra tas, kad jei sindikatas pasiekia jackpotą, asmenys turi pasidalinti pajamas.

Kai kas nors naudoja greito pasirinkimo metodą, jie gauna skaičius, apie kuriuos kiti žaidėjai gali nepagalvoti. Atsitiktinių skaičių generatorius taip pat gali pateikti jiems skaičius, kurie galėtų laimėti Lotto 6Aus49 jackpotą. Asmenys taip pat gali pasirinkti laimingus skaičius pagal tai, ar jie „karšti“, ar „šalti“. Šie skaičiai pagrįsti reguliariai ir rečiau traukiamais skaičiais bei vėluojamais skaičiais. Laikytis šių skaičių yra dar viena puiki taktika.

Patarimai ir gudrybės žaisti vokiečių loteriją