Geriausia French Lotto Loterija 2022/2023

Prancūzijos vyriausybė organizuoja šią loteriją, kuri buvo įsteigta aštuntajame dešimtmetyje. Tačiau nuo 2018 metų pusė jo buvo paviešinta siekiant padidinti konkurenciją. Pagrindinių prizų laimėtojams (sutampantiems 5 + 1) garantuojama mažiausiai dviejų milijonų eurų suma. Jei laimėtojų nėra, suma padidinama vienu milijonu eurų, todėl gaunamas jackpotas, kurį galima sukaupti iki 34 lošimų. Jei po šių 34 traukimų nėra įpėdinio, sukaupti pinigai paskirstomi žemesnėms kategorijoms, nurodytoms kitame traukime.

Nusipirkti loterijos bilietą galima internetu. „French Lotto“ bilietai internetu kainuoja 2,20 euro už eilutę, o žaidėjai gali nusipirkti bilietus asmeniškai per įgaliotą parduotuvę arba internetu. „French Lotto“ aukso puodai prasideda nuo dviejų milijonų eurų.

Geriausia French Lotto Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti prancūziško loto bilietus?

Kur nusipirkti prancūziško loto bilietus?

Kai nėra laimėtojo dėl 5 rungtynių ir šanso skaičiaus, prizas patenka į kitą burtų traukimą, kuris padidės vienu milijonu eurų. Šie prizai gali pakilti daugiausiai 34 kartus iš eilės. Po to, jei prizo laimėtojo vis dar nėra, jackpoto prizas nukris žemyn ir paskirstomas kito laimėtojo lygio dalyviams.

Nusipirkti loterijos bilietą galima internetu. „French Lotto“ bilietai internetu kainuoja 2,20 euro už eilutę, o žaidėjai gali nusipirkti bilietus asmeniškai per įgaliotą parduotuvę arba internetu. „French Lotto“ aukso puodai prasideda nuo dviejų milijonų eurų. Kai nėra laimėtojo dėl 5 rungtynių ir šanso skaičiaus, prizas patenka į kitą burtų traukimą, kuris padidės vienu milijonu eurų.

Šie prizai gali pakilti daugiausiai 34 kartus iš eilės. Po to, jei prizo laimėtojo vis dar nėra, jackpoto prizas nukris žemyn ir paskirstomas kito laimėtojo lygio dalyviams.

Be jackpoto yra dar aštuoni laimėjimų deriniai internetinė loterija. Su jais žaidėjai uždirba atlygį pasirinkę atitinkamą galimybę. Dauguma prizų yra pari-mutuel, ty jie svyruoja nuo burtų traukimo iki burtų traukimo, priklausomai nuo parduotų bilietų skaičiaus ir laimėtojų. Tačiau už šanso numerį sumušus vieną iš pagrindinių kamuoliukų skiriamas 2,20 € prizas.

Kur nusipirkti prancūziško loto bilietus?
Prancūzijos loterijos istorija

Prancūzijos loterijos istorija

Prancūzijos nacionalinė loterija, paprastai vadinama tiesiog Loto, pirmą kartą pradėjo veikti 1976 m. Prancūzijos loterijos burtai vyksta kiekvieną šeštadienį, pirmadienį ir trečiadienį. Asmenys turi pasirinkti penkis skaitmenis nuo vieno iki 49 ir šanso skaičių nuo vieno iki 10. Bilieto savininkas, kuris atitinka visus penkis skaičius ir šanso numerį, laimi prizą.

Prancūzijos loterijos istorija
Ar prancūzų loterija yra teisėta?

Ar prancūzų loterija yra teisėta?

Prancūzų loterija yra legali. Dėl savo istorijos logiška, kad azartiniai lošimai Prancūzijoje yra legalūs tiek internete, tiek vietoje. Kai kurios seniausios azartinių lošimų įmonės yra Prancūzijos žemėje, ir jos iki šiol puikiai išlaikė pramonę.

Laikui bėgant azartinių lošimų įstatymai buvo šiek tiek pataisyti. Lošimo automatai kurį laiką buvo uždrausti, o 1988 m. vėl buvo pradėti naudoti. Šalyje prireikė daug laiko, kol buvo leista internetiniai lošimai, bet galiausiai tai įvyko 2010 m. Turėdami tai omenyje, Prancūzijos lošėjai turi daugybę lošimo galimybių.

Prancūzijoje legalus lošimo amžius buvo 21 metai iki 1987 m., kai jis buvo sumažintas iki 18. Žmonės, kuriems teisėjas buvo baudžiamas ir uždraudė lankytis lošimo įstaigose, asmenys, kurių elgesys gali sutrikdyti lošimų veiklą, ir tie, kurie savo noru įtraukė į sąrašą. patys yra tarp tų, kuriems draudžiama dalyvauti azartinių lošimų veikloje. Paskutinė grupė turi trejus metus išbraukti iš draudžiamųjų sąrašo.

Ar prancūzų loterija yra teisėta?
Kaip žaisti prancūzišką loteriją

Kaip žaisti prancūzišką loteriją

Asmenys neapsiriboja tik penkiais skaitmenimis ir premijos numeriu; galima rinktis daugiau. Kiekvienas papildomas skaičius apmokestinamas atskirai, tačiau įvedus kelis skaičius per vieną lošimą padidėja žmogaus šansai laimėti. Sisteminis statymas yra šio tipo lažybų pavadinimas.

Papildomi numeriai sukuriami automatiškai kaip šios funkcijos dalis, kad būtų galima derinti visus įmanomus derinius. Prancūzų loterijoje asmenys turi pasirinkti šešis skaičius (5 + 1). Kai žaidėjai stato „System 7“ statymą, „Lottoland“ sistema sukuria visas įmanomas šešių skaitmenų kombinacijas pagal septynis asmenų pasirinktus skaičius.

Labiausiai paplitusi klaida, kurią daro loterijos žaidėjai, yra susitelkimas tik į didelį pirmos pakopos prizą. Jis taip pat yra vienas brangiausių. Todėl, visų pirma, žaidėjai turi žinoti, kad kuo didesnis pagrindinis atlygis, tuo didesnė tikimybė, kad jį laimės. Antra, kuo didesnis pagrindinis prizas, tuo didesnis triukšmas ir daugiau parduodamų bilietų. Taigi, net jei žaidėjai įveiks šansus ir laimės pagrindinį prizą, yra daug daugiau galimybių jį pasidalinti.

Kaip žaisti prancūzišką loteriją
Kokia tikimybė laimėti prancūzišką loteriją?

Kokia tikimybė laimėti prancūzišką loteriją?

Sėkmės ieškotojai pirmiausia pasirenka penkis skaičius iš pagrindinio fondo nuo vieno iki 49 ir laimingą skaičių iš atskiro fondo nuo vieno iki 10. Norėdami laimėti, kiekvienas turi atitikti visus penkis skaičius, įskaitant papildomą kamuoliuką. Žaidėjai turi atitikti penkis pagrindinius skaitmenis, įskaitant laimingąjį skaičių, kad laimėtų jackpotą. Tikimybė laimėti prizą yra pakankamai didelė, nes Prancūzijos loterijoje yra aštuoni skirtingi prizų skyriai, pradedant nuo sėkmingo skaičiaus pataikymo iki visų penkių skaičių atitikimo.

Tikimybė laimėti prancūzų loteriją yra gana tinkama loterijai su dideliu laimėjimu. 19 milijonų šansai vienam gali pasirodyti per dideli, tačiau lyginant su bet kuriuo kitu internetinės loterijos bilietu, prancūzų loterija yra daugiau nei teisinga. Be to, yra daug galimybių laimėti žemesnės pakopos atlygį tiesiog suderinus vieną ar du skaičius.

Kai prizas paskirstomas į jackpotą ir nustatomi prizų lygiai, apskaičiuojamas kiekvienai apdovanojimo kategorijai priskirtas procentas. Už papildomą 0,80 € už vieną eilutę žaidėjai gali dalyvauti antroje loterijoje. Antrasis burtas yra atskiras įvykis, kai pasirenkami penki skaitmenys nuo vieno iki 49; šanso numeris šiame lošime netaikomas. Bilietų turėtojai dalyvauja su tais pačiais numeriais, kuriuos naudojo pagrindiniame žaidime, o žaidėjai gauna atlygį už pasirinkę nuo dviejų iki penkių skaitmenų.

Kokia tikimybė laimėti prancūzišką loteriją?
Išmokėjimo parinktys, jei žaidėjai laimi žaidimą

Išmokėjimo parinktys, jei žaidėjai laimi žaidimą

Aukso puodo ir Match 2 prizai yra nustatytos sumos. Kiti du apdovanojimai yra pari-mutuel, o tai reiškia, kad jų vertė skiriasi priklausomai nuo lygiųjų. Fiksuoti apdovanojimai pirmiausia išmokami pinigais iš prizinio fondo, tada 28 procentai likusio fondo atitenka 4 rungtynių žaidėjams ir 72 procentai 3 rungtynių žaidėjams.

„French Loto Raffle“ yra klasikinio žaidimo su prizų užtikrinimu dukterinė įmonė. Kiekvienoje žaidžiamų loterijos numerių eilutėje loterijai sukuriamas išskirtinis kodas. Atsitiktinai išrenkama 10 laimėjimų kodų, kurių kiekvienas gauna po dvidešimt tūkstančių eurų. Retkarčiais rengiamos unikalios loterijos, kad būtų surinkta daugiau laimėtojų. 2017 metais Kalėdų loterijos metu buvo apdovanotas šimtas 20 000 eurų.

Išmokėjimo parinktys, jei žaidėjai laimi žaidimą
Patarimai ir gudrybės žaisti prancūzišką loteriją

Patarimai ir gudrybės žaisti prancūzišką loteriją

nors Prancūzų loto yra azartinis žaidimas, yra būdų, kaip pagerinti asmens šansus laimėti piniginius prizus. Originalioje prancūzų loterijoje „Lotto“ žaidėjai taip pat gali naudoti „JackpotHunt“ parinktį, kad jų statymas būtų automatiškai atnaujintas po kiekvieno traukimo kito traukimo metu, kol bus laimėtas pirmosios pakopos jackpotas. Žaidėjai gali pridėti papildomų sąlygų prie savo statymo, kad galėtų dalyvauti žaidime, pavyzdžiui, minimalų jackpotą arba vėlesnę loterijos datą.

Prancūzijos loterijoje tris kartus per savaitę – pirmadienį, trečiadienį ir šeštadienį – traukiama 156 galimybės laimėti milijoną eurų per metus. Žaidėjai gali padidinti savo šansus laimėti piniginius prizus statydami ant kelių lygiųjų. Norėdami gauti šį patarimą, asmenys turi nepamiršti kas savaitę žaisti prancūzų loteriją. Tai niekada nėra problema, nes yra prenumeratos parinktis.

Asmenys gali naudoti prenumeratos funkciją, kad lažybų žaidimas būtų automatiškai atnaujintas arba tęstųsi tol, kol nuspręs jį nutraukti. Tai reiškia, kad iki galutinio laiko asmens statymas yra už kiekvieną lygiąsias loterijos bilietas internetu. Nėra papildomo mokesčio, o pirkėjai gali pasirinkti, kaip dažnai bus apmokestinama jų prenumerata.

Patarimai ir gudrybės žaisti prancūzišką loteriją