Geriausia Extra 5 Loterija 2022/2023

Bėgant metams Graikija pradėjo daugybę nacionalinių loterijų žaidimų. Geriausi dažniausiai būna paprasti su viliojančiais jackpotais. Ypač išsiskiria „Extra 5“ loterija. Žaidėjai pasirenka penkių skaitmenų derinį kiekvienam burtui. Jei jie laimės, bendra išmoka gali siekti 500 000 eurų.

Lygiosios vyksta kiekvieną dieną. Tai suteikia lošėjams daug galimybių įsigyti bilietą. Pagrindinis trūkumas yra tai, kad trūksta internetinių galimybių, kai reikia pasirinkti numerius ar pretenduoti į prizus. Tai nesustabdė „Extra 5“ loterijos klestėjimo nuo pat jos įkūrimo 2002 m.

Kur įsigyti papildomų 5 loterijos bilietų

Kur įsigyti papildomų 5 loterijos bilietų

Pirmas žingsnis norint mėgautis šiuo žaidimu yra žinoti, kaip nusipirkti Extra 5 loterijos bilietą. Šiuo metu nėra dedikuotų galima internetinė programėlė. Todėl lipduką reikia įsigyti senamadišku būdu.

Visoje Graikijoje yra daugybė OPAP žaidimų pardavimo vietų. Jų oficialioje svetainėje yra net parduotuvių paieškos skyrius. Taip žaidėjams bus lengviau jį rasti savo vietovėje.

OPAP susijusioje parduotuvėje asmuo gali pasirinkti savo numerius ir įsigyti Extra 5 loterijos bilietą. Neįmanoma gauti skaitmeninės kopijos. Todėl labai svarbu, kad popierinis bilietas būtų saugus. Skaičių pasirinkimas plytų ir skiedinio įstaigoje gali atrodyti pasenęs. Tačiau tai vis dar gana įprasta azartiniai žaidimai Graikijoje.

Kur įsigyti papildomų 5 loterijos bilietų
Papildomos 5 loterijos istorija

Papildomos 5 loterijos istorija

Šio žaidimo istorija turi sąsajų su sporto lažybos. 1950-aisiais buvo nacionalinės pastangos pagerinti tokio tipo lažybų infrastruktūrą. Netrukus buvo įkurtas Generalinis sporto sekretoriatas. 1958 m. naujas privatus juridinis asmuo OPAP pradėjo prižiūrėti visas operacijas, susijusias su azartiniais žaidimais. Daugelį metų pagrindinis dėmesys buvo skiriamas futbolui.

Tačiau galiausiai OPAP pradėjo kurti loterijos žaidimus, kuriais galėtų mėgautis plačioji visuomenė. LOTTO buvo pradėtas vykdyti 1990 m. ir sulaukė didžiulės sėkmės. Naujas poreikis didesniam įvairių internetinių loterijų žaidimų įgavo pagreitį. OPAP eksperimentavo su įvairiais.

SUPER 3 ir EXTRA 5 tapo prieinami 2002 m. lapkričio 25 d. Interneto atsiradimas leido lošėjai patikrinti EXTRA 5 rezultatus internete.

Papildomos 5 loterijos istorija
Ar papildoma 5 loterija yra teisėta?

Ar papildoma 5 loterija yra teisėta?

Visi OPAP teikiami azartiniai žaidimai Graikijoje yra visiškai legalūs. Piliečiai turi būti 18 metų ir vyresni, kad galėtų įsigyti bilietą. Tai sudėtingesnė situacija žmonėms užsienyje, kurie tikisi žaisti per internetinį surogatą.

2011 m. Europos Teisingumo Teismas nusprendė, kad dėl OPAP monopolinio pobūdžio jis nesuderinamas su ES teise. Todėl geriausia, kad „Extra 5“ žaistų tik Graikijos piliečiai.

Jei asmens numeriai ištraukti, jo laimėjimai gali būti apmokestinti. Mokesčio tarifas prasideda nuo išmokėjimų, kurių bendra suma yra 100 €. Jis didėja priklausomai nuo jackpoto dydžio. Lošėjai, laimėję daugiau nei €2500, pagal įstatymą privalo sumokėti 20% mokestį. Šios taisyklės įsigaliojo 2022 m. rugsėjo mėn. Be to, OPAP taiko pirmųjų prizų laimėtojų anonimiškumo politiką.

Ar papildoma 5 loterija yra teisėta?
Kaip žaisti papildomą 5 loteriją

Kaip žaisti papildomą 5 loteriją

Ši graikiška loterija yra labai populiari dėl savo reguliarumo ir paprastumo. Burtai vyksta kiekvieną dieną 15.00 (Atėnų laiku). Lošėjai gali kreiptis į bet kurį įgaliotąjį OPAP mažmenininką ir pasirinkti savo numerius.

Jiems reikia pasirinkti bent penkis. Jie svyruoja nuo 1 iki 35. Jei žaidėjas nenori pats pasirinkti skaitmenų, jis gali naudoti greitojo rinkimo mašiną. Jis atsitiktinai sugeneruos jiems seką.

Tada laikas pasirinkti pinigų sumą, kurią norite statyti kiekviename lošime. Jei bus atlikti keli pasirinkimai, jie veiks kartu. Minimali suma gali būti pastatyta neužpildžius daugiklio bilieto lapelyje. Mažiausia stulpelio vertė – 0,50 €.

Keli pasirinkimai leidžia žaidėjui dalyvauti būsimuose burtuose. Tai patogu tiems, kurie nori tik vieno bilieto. Norint laimėti aukščiausio lygio prizą, reikia ištraukti visus skaičius.

Žaidėjai, kuriems pavyks nuspėti keturis ar tris skaičius, gali laimėti mažesnę prizo sumą. The rezultatus galima rasti oficialioje OPAP internetinėje svetainėje. Netgi galima stebėti vykstantį burtą gyvai.

Kaip žaisti papildomą 5 loteriją
Tikimybė laimėti papildomai 5 loterijoje

Tikimybė laimėti papildomai 5 loterijoje

Yra daug veiksnių, galinčių turėti įtakos nacionalinių loterijų šansai. Tai apima lygiųjų skaičių skaičių ir žaidėjų dažnumą. Jei loterijos žaidimą internete žaidžia daug žmonių, tai gali žymiai pakeisti tikimybę laimėti.

Kadangi Extra 5 yra tiesiogiai skirtas Graikijos piliečiams, tai nebus problema. Visi bilietų turėtojai tikisi laimėti pirmąjį prizą. Tikimybė, kad tai įvyks, yra viena iš 324 632. Dėl to jis daug labiau vilioja nei panašios konkurencijos internetiniai ar nacionalinės loterijos žaidimai.

Pavyzdžiui, tikimybė laimėti graikų „Joker“ yra viena iš 24 435 180. Tuo tarpu žaidėjai turi vieną iš 13 983 816, laimėjusių Graikijos loterijos jackpotą. Todėl, jei lošėjai ieško žaidimo su didžiausiomis įmanomomis galimybėmis, Extra 5 yra vertas pasirinkimas.

Tikimybė laimėti papildomai 5 loterijoje
Išmokėjimo parinktys papildomiems 5 laimėtojams

Išmokėjimo parinktys papildomiems 5 laimėtojams

Tie, kurie žaidžia „Extra 5“ loteriją, neturėtų tikėtis jokių internetinių išmokėjimų galimybių. Vietoj to jie turi reikalauti savo laimėjimo iš OPAP parduotuvės arba įgalioto banko. Sugadinti arba prarasti bilietai nebus laikomi galiojančiais. Todėl svarbu juos saugoti.

Jei asmuo laimi žemesnės pakopos prizą, išmokėjimas paprastai bus nuo 5 iki 125 eurų. Didžiausias jackpotas neviršija 500 000 €.

Žaidėjai, kuriems pasisekė laimėti šią sumą, pastebės, kad pretenzijų pateikimo procesas yra sudėtingesnis. Vietoj parduotuvės jie turi atnešti bilietą į OPAP biurus Atėnuose. Taip pat galima pasisamdyti advokatą, kuris išpirks pinigus.

Kartais daugiau nei dešimt žmonių pateiks pirmosios pakopos prizo bilietą. Šiomis progomis 500 000 eurų paskirstoma akcijomis. Kiekvienam žaidėjui suteikiama pinigų suma priklausys nuo to, kiek žmonių pretenduoja į tam tikrą loteriją.

Išmokėjimo parinktys papildomiems 5 laimėtojams
Patarimai ir gudrybės žaisti papildomą 5 loteriją

Patarimai ir gudrybės žaisti papildomą 5 loteriją

  • „Extra 5“ loterija yra azartinis žaidimas. Žaidėjams neįmanoma nuspėti tikslios kito burtų derinio.
  • Kita vertus, jie galėtų padidinti savo galimybes vengdami tam tikrų skaičių modelių. Neprotinga rinktis derinį, kuris jau buvo nupieštas praeityje. Tikimybė, kad tokia pati seka pasikartos, praktiškai neįmanoma.
  • Lošėjai neturėtų pasirinkti penkių skaičių iš eilės. Vietoj to geriau pasirinkti skaitmenis, priklausančius skirtingoms grupėms. Kai kurie žmonės mėgsta žaisti kelis kartus. 5-10-15-20-25 yra vienas dažnas pavyzdys. Arba jie gali pasirinkti skaičius, kurie baigiasi tuo pačiu skaitmeniu, pvz., 3-13-23-33.
  • Tokio tipo strategijos iš tikrųjų sumažina tikimybę laimėti. Perkant Extra 5 loterijos bilietą, svarbu atsiminti, kad įvairūs deriniai paprastai veikia geriau.
  • Lošėjas neprivalo pats nuspręsti dėl derinio. Vietoj to jie gali nuspręsti prisijungti prie loterijos sindikato. Tai žmonių grupės, kurios sutelkia savo pinigus.
  • Jie savo skaičių vertina strategiškai. Jei vienam iš jų pavyks laimėti Extra 5 loteriją, jackpotas bus padalintas visiems sindikato nariams.
Patarimai ir gudrybės žaisti papildomą 5 loteriją