Geriausia EuroMillones Loterija 2022/2023

„EuroMillions“ jau kurį laiką buvo internetinių lošimų scenoje. Ši loterija išsiskiria kaip viena geriausių internetinių loterijų pasaulyje pagal siūlomų jackpotų sumas ir aktyvių žaidėjų skaičių. Ispanija yra tarp šalių, kuriose populiari ši tarptautinė loterija.

Vietoje ši loterija vadinama EuroMillones. Loterija gyvuoja jau daugiau nei pusantro dešimtmečio, per kurią ji įgijo neprilygstamą patikimumą.

Geriausia EuroMillones Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į EuroMillones loteriją?

Kur nusipirkti bilietus į EuroMillones loteriją?

EuroMillones loterijos svetainė

„EuroMillones“ leidžia žaidėjams pirkti bilietus internetu tiesiogiai iš oficialios loterijos svetainės. EuroMillions buvo viena pirmųjų loterijų, siūlančių bilietus internetu, neįtraukiant loterijų agentų. Bilietus gali įsigyti visi žaidėjai Ispanijoje, nepaisant jų tautybės.

Tačiau lažybininkai loterijos bilietų pirkimas internetu perkant turi būti šalyje. Tai reiškia, kad net Ispaniją lankantys turistai turi teisę žaisti. Jie taip pat turi būti fiziškai šalyje, kad galėtų išpirkti daugiau nei 500 eurų laimėjimą.

Vienas iš pagrindinių „EuroMillones“ loterijos bilietų įsigijimo internetu pranašumų yra tas, kad žaidėjams nereikia jaudintis dėl lošimų, kad patikrintų, ar jie laimėjo. Vietoj to, visi jų numeriai yra tikrinami automatiškai, o visiems laimėtojams pranešama apie jų laimėjimus.

Be to, žaidėjams nereikia stoti į eilę, kad galėtų įsigyti bilietus pas vietinius pardavėjus. Jie taip pat gauna savo laimėjimus iki 500 eurų tiesiai į savo sąskaitas, išvengdami vargo juos išpirkdami.

Vietiniai pardavėjai

Vietiniai mažmenininkai siūlo dar vieną galimybę, į kurią reikia atsižvelgti tiriant, kaip nusipirkti bilietus į EuroMillones. Mažmenininkai yra patogiai įsikūrę visoje Ispanijoje ir visos kitos tinkamos šalys. Laimėję žaidėjai, perkantys bilietus iš vietinių bilietų pardavėjų, turi eiti į konkrečius „EuroMillones“ loterijos biurus, kad išpirktų savo prizus, jei jie laimi, neatsižvelgiant į laimėjimo sumą.

Loterijos bilietų agentai

Asmenys, kurie nėra Ispanijoje ar kitose tinkamose šalyse, vis tiek gali žaisti „EuroMillones“ loterijoje, nepaisant apribojimų. Tai įmanoma per trečiųjų šalių agentus. Tokie agentai paprastai yra tinkamose šalyse. Jie perka bilietus savo klientų vardu ir pasirenka jų nurodytus numerius.

Agentai taip pat išperka prizus savo klientų vardu ir siunčia pinigus tiesiogiai jiems. Tačiau už savo paslaugas jie ima mokestį, kuris dažnai apima procentą nuo laimėjimo už bet kurį laimėtą bilietą.

Kur nusipirkti bilietus į EuroMillones loteriją?
„EuroMillones“ loterijos istorija

„EuroMillones“ loterijos istorija

„EuroMillones“ loteriją 2004 m. vasario mėn Ispanijos Loterias del Estado, Prancūzijos prancūzų prancūzė, ir Camelot iš Jungtinės Karalystės. Tuo metu buvo leista dalyvauti tik Ispanijos, Prancūzijos ir JK gyventojams. Vis dėlto vėliau tais metais buvo pripažintos kelios kitos šalys. Pirmasis burtų traukimas įvyko 2004 m. vasario 13 d. Paryžiuje. Nuo tada burtai vyksta kiekvieną savaitę.

Šiais laikais jos vyksta du kartus per savaitę – antradieniais ir penktadieniais. Visiems „EuroMillones“ loterijos laimėtojams buvo sumokėtos vienkartinės išmokos, kitaip nei buvo daug kitų konkuruojančių loterijų.

Ar „EuroMillones“ loterija yra teisėta?

„EuroMillones“ loterija Ispanijoje vykdoma legaliai. Teikėjas turi galiojančią licenciją ir atitinka visus teisinius reikalavimus teikti loterijos paslaugas šalyje. Tačiau žaidimas skirtas tik 18 metų ir vyresniems žaidėjams.

„EuroMillones“ loterijos istorija
Kaip žaisti EuroMillones loteriją

Kaip žaisti EuroMillones loteriją

Žaisti šią loteriją gana paprasta. Lošėjai turi pradėti nuo supratimo, kaip internetu nusipirkti EuroMillones loterijos bilietą ir pasirinkti laimingus skaičius, kad galėtų laimėti. Iš viso atsitiktinių skaičių skaičius vienam bilietui reikia septynių. Penki skaičiai atrenkami iš 50 rinkinio, o likę du renkami iš skirtingos 12 kolekcijos, žinomos kaip žvaigždžių skaičiai.

Tada vyksta burtų traukimas, siekiant nustatyti laiminčius skaičius. Laimėtojai turi atitikti visus septynis skaičius, kad laimėtų jackpotą. Tačiau EuroMillones turi keletą kitų prizų lygių, leidžiančių žaidėjams laimėti su mažiau teisingai nuspėtų skaičių.

Automatizuotas pasirinkimas

Loterijos bilietą internetu perkantis žaidėjas gali pasirinkti automatinį numerių pasirinkimą ir jam nereikia daug mokytis, kaip žaisti EuroMillones internetu. Ši automatizavimo funkcija naudoja atsitiktinių skaičių generatorių, kad automatiškai pasirinktų skaičius. Ši parinktis yra patogi pirkėjams, kurie perka daug bilietai į burtus arba tie, kurie bilietus perka paskutinę minutę.

Ateities žaidimas

Taip pat yra galimybė žaisti iš anksto iki aštuonių lygiųjų. Kitaip tariant, tas pats bilietas gali būti panaudotas iki aštuonių lošimų žaidėjams, žaidžiantiems EuroMillones internete, naudojant tuos pačius laimingus numerius. Jei bilietas laimi prieš paskutinį jo lošimą, siūlomas keitimo bilietas, padengiantis išankstiniame žaidime likusius traukimus.

Kaip žaisti EuroMillones loteriją
Kokia tikimybė laimėti „EuroMillones“ loteriją?

Kokia tikimybė laimėti „EuroMillones“ loteriją?

Tikimybė laimėti bet kokį prizą EuroMillones loterijoje yra pakankamai didelė – 1 iš 13. Jos palankūs šansai labai padeda įtvirtinti loterijos poziciją tarp geriausių internetinių loterijų šiandien. Tačiau specifiniai šansai laimėti specialius prizus yra mažesni ir blogėja, kai prizų lygis didėja.

Konkrečios pakopos koeficientai

Žemiausiam priziniam lygiui reikia pasirinkti tik du teisingus skaičius iš 50 fondo, kurio šansas yra 1 iš 22. 12-ai pakopai reikalingi du skaičiai ir viena žvaigždutė, o tikimybė yra 1 iš 49. Nuspėjus vieną skaičių ir dvi žvaigždes laimi 11-osios pakopos prizas, kurio koeficientas yra 1 iš 188. Teisingai nuspėjus tris skaičius ir tris skaičius plius vieną žvaigždę, atitinkamai laimima dešimtoji ir 9-oji prizų pakopos, kai šansas yra 1 iš 314 ir 1 iš 706.

Teisingai nuspėjus du skaičius ir dvi žvaigždes, laimi 8-os pakopos prizas, o šansas yra 1 iš 985. 7-osios pakopos prizą laimi tiksliai nuspėjus keturis skaitmenis, o tikimybė yra 1 iš 13811. 6–2 pakopos prizai įteikiami lažybų dalyviai, kurie atitinkamai prognozuoja tris skaičius plius dvi žvaigždes, keturis skaičius plius vieną žvaigždę, keturis skaičius plius dvi žvaigždutes ir penkis skaičius plius vieną žvaigždutę.

Šansai yra atitinkamai 1 iš 14 125, 1 iš 31 075, 1 iš 621 503, 1 iš 3 107 515 ir 1 iš 6 991 908. Laimėjus jackpotą, kuriam reikia teisingai nuspėti visus septynis skaičius, yra mažiausia tikimybė – 1 iš 19 838 160.

Kokia tikimybė laimėti „EuroMillones“ loteriją?
Išmokėjimo galimybės, jei laimite EuroMillones loteriją

Išmokėjimo galimybės, jei laimite EuroMillones loteriją

Išmokėjimo galimybės priklauso nuo laimėtos sumos. Bet koks 500 € ar mažesnis laimėjimas siunčiamas tiesiai į sąskaitą, naudotą laimėjusiam bilietui įsigyti, jei jis buvo pirktas internetu. Iš vietinių pardavėjų pirktų bilietų žaidėjai turi grįžti į parduotuves, kuriose pirko laimėtus bilietus, kad atsiimti prizų.

Laimėjimus, viršijančius 500 EUR, galima išmokėti tik EuroMillones loterijos biuruose, o laimėtojai privalo juos atsiimti asmeniškai.

Išmokėjimo galimybės, jei laimite EuroMillones loteriją
Patarimai ir gudrybės žaisti EuroMillones loteriją

Patarimai ir gudrybės žaisti EuroMillones loteriją

Loterijos žaidėjai gali pasinaudoti keliais patarimais ir gudrybėmis, kad padidintų savo šansus laimėti žaisdami „EuroMillones“ loterijoje. Tačiau svarbu pažymėti, kad joks patarimas ar schema negali garantuoti pelningo laimėjimo. Todėl žaidėjai turėtų žaisti atsakingai, nepaisant pagerėjusių šansų laimėti.

Daugiau bilietų pirkimas

Vienas iš svarbiausių patarimų yra tai, kad žaidėjai turėtų įsigyti daug EuroMillones bilietų per lošimą neviršydami biudžeto ir užtikrinti, kad kiekviename biliete pasirinkti laimingi skaičiai skirsis nuo kitų. Perkant daugiau „EuroMillones“ bilietų internetu, padidėja matematiniai laimėjimo šansai, o tai padidina bendrus šansus laimėti bet kurioje prizinėje pakopoje.

Išeitis iš to yra prisijungimas prie loterijos sindikato. Tačiau tai susiję su įspėjimu dalytis laimėjimus tarp sindikato narių.

„Jackpot“ laiko nustatymas

Kitas patarimas – žaisti daugiau, kai jackpotas sukauptas iki didesnės sumos. Taip padidinus rizikos ir laimėjimo santykį nesikeičia laimėjimo koeficientai. Kitaip tariant, žaidžiant, kai jackpotas yra didžiausias, reiškia didesnį galimą laimėjimą už tą pačią riziką, nes bilietų kainos išlieka tos pačios.

Sekite loterijos burtus

Lošėjai, perkantys bilietus iš vietinių pardavėjų, visada turėtų juos saugoti ir dar kartą patikrinti burtų skaičių. Buvo daug nepanaudotų laimėjimų, nes žaidėjai prarado bilietus arba nežinojo, kad laimėjo.

Patarimai ir gudrybės žaisti EuroMillones loteriją