„EuroMillions“ žaidimo ir laimėjimo vadovas

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter

„EuroMillions“ loterija yra pasaulinis reiškinys ir Europos azartinių lošimų pramonės karūnos brangakmenis. Žaidėjai šioje visos Europos loterijoje gali dalyvauti vos už du eurus, o pagrindinis prizas – 190 milijonų eurų.

Net jei nelaimėsite jackpoto, EuroMillions siūlo keletą įspūdingų paguodos apdovanojimų. Jei norite sužinoti daugiau, skaitykite toliau.

Šis išsamus loterijos vadovas atsakys į visus klausimus, susijusius su „EuroMillions“, taip pat „SuperDraws“, papildomų žaidimų, prizų ir kt.

Kas yra EuroMillions?

„EuroMillions“ yra tarptautinė loterija, kuriai reikia septynių teisingų skaičių, kad laimėtų jackpotą. 2004 m. vasario 7 d. jį paleido prancūzų „Française des Jeux“, Ispanijos „Loterías y Apuestas del Estado“ ir Jungtinės Karalystės „Camelot“. Šiuo metu žaidimas yra prieinamas žaidėjams Andoroje, Austrijoje, Belgijoje, Prancūzijoje (įskaitant užjūrio regionus ir bendruomenes), Airijoje, Meno saloje, Lichtenšteine, Liuksemburge, Monake, Portugalijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Žaidimo formatas nesudėtingas: žaidėjai pasirenka penkis pagrindinius skaičius nuo 1 iki 50 ir du papildomus skaičius, vadinamus „Lucky Stars“, iš atskiro fondo nuo 1 iki 12. Norėdami laimėti jackpotą, žaidėjas turi atitikti visus septynis skaičius. nupieštas. Prizas didėja kiekvieną kartą, kai nelaimėjamas jackpotas, o tai lemia labai didelius prizus, dažnai siekiančius šimtus milijonų eurų.

EuroMillions populiarumą iš dalies lėmė dideli jackpotai, ji tapo viena garsiausių loterijų Europoje. Žaidimas sukūrė daugybę multimilijonierių ir toliau pritraukia žaidėjus, tikėdamasis laimėti gyvenimą.

Kada „EuroMillions“ traukia burtus?

„EuroMillions“ loterijos lošimas vyksta du kartus per savaitę, antradieniais ir penktadieniais, 20:45 Paryžiaus laiku. Loterijos rezultatai bus prieinami penktadieniais ir antradieniais 23 val. ir paskelbiami mažmenininkams bei žiniasklaidos priemonėms. Galite rasti naujausi EuroMillions rezultatai daugumoje loterijų svetainių, o skaičių tikslumui užtikrinti galite naudoti tam skirtą tikrintuvą. Šis patikrinimas greitai ir lengvai nustatys, ar jūsų pasirinkti skaičiai atitinka laimėjimo derinį.

Loterijos nebėra tokios populiarios televizijoje, kaip kadaise, o „EuroMillions“ loterijos rezultatai nebėra plačiai rodomi nacionalinėse televizijos programose ar pirmuosiuose laikraščių puslapiuose. Tačiau dėl interneto jie dabar yra prieinamesni nei bet kada anksčiau.

Kada vyksta „EuroMillions SuperDraw“?

Iš visų „EuroMillions“ piešinių labiausiai norėtumėte laimėti „SuperDraw“. Tiesa, būti EuroMillions nugalėtoju nėra tik pasirinkimo reikalas, nors jei ketinate labiau pasistengti, dabar pats laikas.

Taigi, kas tiksliai išskiria „SuperDraw“?

 • Vienas iš privalumų yra tas, kad prizą visada sudaro bent devyni skaitmenys. Tai mažiausiai šimtas milijonų eurų.
 • „EuroMillions SuperDraw“ supa nepaprastai daug dėmesio ir triukšmo. Tai sukelia ažiotažą perkant loterijos bilietus ir padidina prizą iki neįtikėtino 100 mln.
 • Jei „EuroMillions“ jackpotas nelaimimas, jis apsiverčia ir beprotiškas bilietų ažiotažas tęsiasi. Kai tik ji pasieks 190 000 000 EUR, tolesnis didinimas bus nutrauktas.
 • „SuperDraw“ atnešė vienus didžiausių laimėjimų „EuroMillions“ istorijoje, o loterijos populiarumui ir platinimui augant, šie lošimai vyksta vis dažniau.

Stebėkite „EuroMillions“ istorijas, kad nustatytumėte, kada bus kiti piešiniai.

Kaip veikia EuroMillions?

Daugelis žmonių, kurie niekada nežaidė „EuroMillions“ ar panašių loterijų, gali suklaidinti. Jiems gali kilti klausimas, kokią paramą teikia keliose Europos šalyse veikianti loterija. Jiems taip pat gali kilti klausimų, kodėl kai kurios šalys turi teisę į premijinius žaidimus, o kitos ne. Be to, jei bilietus galite įsigyti tik iš įgaliotų pardavėjų, gali būti neaišku, kaip juos galima pasiekti internete.

Loterija „EuroMillions“ nepriklauso jokiai vienai įmonei. Vietoj to, tai yra bendradarbiavimo pastangos, vadovaujamos didžiausių nacionalinių loterijų operatorių dalyvaujančiose šalyse, pavyzdžiui, Camelot Jungtinėje Karalystėje. Kiekviena įmonė buvo patvirtinta atitinkamos valstybinės loterijos, kad galėtų teikti teisėtus loterijos žaidimus. Sujungę savo išteklius, jie sukūrė didžiulę loteriją – EuroMillions.

Kai perkate bilietą į EuroMillions JK, Camelot, kaip operatorius, gauna dalį pajamų. Šios pajamos yra naudojamos įvairiems projektams JK finansuoti, kaip ir su JK loto. Panašiai, jei bilietą perkate Prancūzijoje ar bet kurioje kitoje dalyvaujančioje šalyje, jūsų pirkinys prisideda prie projektų toje šalyje finansavimo.

Norėdami padidinti pardavimą, operatoriai gali pasiūlyti papildomų žaidimų. Pavyzdžiui, Camelot gali paleisti papildomą žaidimą, kad gautų papildomų pajamų, kurios daugiau nei padengtų papildomas išlaidas. Tai yra vienas iš būdų, kaip nustatyti papildomus žaidimus ir juos pasiūlyti tinkamoms šalims.

Papildomi EuroMillions renginiai Jungtinėje Karalystėje

Airija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Austrija, Belgija, Liuksemburgas ir Šveicarija yra tarp kitų šalių, siūlančių EuroMillions loteriją. Tačiau šie žaidimai yra išskirtiniai Jungtinėje Karalystėje.

JK milijonierių kūrėjas

Jei įsigysite EuroMillions bilietą JK, automatiškai dalyvausite JK milijonierių kūrėjo loterijoje. Norint dalyvauti, tereikia sumokėti nedidelį £2,50 mokestį.

Kiekviena jūsų bilieto skaičių eilutė turi savo unikalų devynių skaitmenų kodą, kurį rasite bilieto apačioje.

Norėdami patikrinti savo „Millionaire Maker“ rezultatus, galite nunešti bilietą parduotuvės pardavėjui arba naudoti „EuroMillions“ tikrintuvą. Jei žaisite internete, gausite pranešimą el. paštu, jei laimėsite.

Norėdami atsiimti savo 1 000 000 svarų sterlingų prizą, turite teisingai įvesti devynis simbolius nurodyta seka.

„EuroMillions HotPicks“

„EuroMillions HotPicks“ yra loterijos žaidimas, kurį galima žaisti savarankiškai. Tačiau jo rezultatai pagrįsti EuroMillions rezultatais. Galite pasirinkti nuo vieno iki penkių pirminių skaičių ir pabandyti juos suderinti su laiminčiais skaičiais. Kiekvienas įėjimas kainuoja £1,50. Norint laimėti žaidimą, būtina suderinti visus pasirinktus skaičius su laimėjimo skaičiais.

Jei norite įsigyti bilietus asmeniškai, turite juos nusipirkti iš įgalioto pardavėjo, esančio vienoje iš reikalavimus atitinkančių šalių. Dėl to Graikijos loterijos organizacija nedalyvauja, negali gauti naudos ir nėra suinteresuota parduoti bilietus Graikijoje.

Kur tinka internetinės loterijos parduotuvės?

Šių paslaugų teikėjų veikimo specifika priklausys nuo vietovės. Valstybinės loterijos valdo arba yra atsakingos už kelis internetinius kazino. Kita vertus, kai kuriose svetainėse galite „statyti dėl loterijų rezultato“ taip pat, kaip galėtumėte lažintis dėl futbolo žaidimo rezultato.

Lažybos veikia panašiai kaip perkant koncerto bilietą. Be to, jie teikia apdovanojimus, atitinkančius EuroMillions skyriaus apdovanojimus. Viskas atrodo lygiai taip pat, kaip ir iš teisėto pardavėjo.

EuroMillions taisyklės

Žaidėjai pasirenka penkis pagrindinius skaičius nuo 1 iki 50 ir du Lucky Star skaičius nuo 1 iki 12. Norėdami laimėti, turite suderinti pasirinktus laimingus skaičius su ištrauktais. Jei suderinsite visus septynis skaičius, laimėsite dalį jackpoto, kuris prasideda nuo 17 milijonų eurų (maždaug 14 milijonų svarų sterlingų) ir bus perkeltas, jei į jį nebus pretenduojama.

Be jackpoto, yra 12 mažesnių atlygio lygių, todėl galite laimėti, net jei atitiksite tik du pagrindinius skaičius.

Štai EuroMillions loterijos prizai ir koeficientai.

Suderinti skaičiaiPrizinio fondo dalisŠansaiVidutinė prizo suma / burtas
5 + 2 laimingos žvaigždės50 %1 iš 139 838 16057 977 286,83 GBP
5 + 1 Laiminga žvaigždė2,61 %1 iš 6 991 908268 955,13 GBP
50,61 %1 iš 3 107 514,6729 307,58 GBP
4 + 2 laimingos žvaigždės0,19 %1 iš 621 502,931 655,22 GBP
4 + 1 Laiminga žvaigždė0,35 %1 iš 31 075,1597,43 GBP
3 + 2 laimingos žvaigždės0,37 %1 iš 14 125,0756,55 GBP
40,26 %1 iš 13 811,18£33,16
2 + 2 laimingos žvaigždės1,30 %1 iš 985,47£11,29
3 + 1 Laiminga žvaigždė1,45 %1 iš 706,258,52 GBP
32,70 %1 iš 313,897,07 GBP
1 + 2 laimingos žvaigždės3,27 %1 iš 187,715,76 GBP
2 + 1 Laiminga žvaigždė10,30 %1 iš 49,274,47 GBP
216,59 %1 iš 21.92,71 £

Galimos skaičių kombinacijos išlieka tos pačios, nepaisant bendro žaidėjų skaičiaus. Kai daugiau nei vienas asmuo išrenka laiminčius skaičius, bankas jiems padalijamas tolygiai.

Todėl, jei žaidžiate dėl jackpoto, a strategija, pagrįsta mažiau bendrų skaičių pasirinkimu, gali padidinti jūsų šansus laimėti.

Jūs taip pat galite leiskite kompiuteriui atsitiktinai pasirinkti jūsų skaičius. EuroMillions šį pasirinkimą vadina Lucky Dip.

Pretendavimas į EuroMillion prizus

Norėdami atsiimti prizą, turite parodyti laimėjusį bilietą. Į EuroMillions laimėtus prizus pretenduojama keliais būdais, priklausomai nuo šalies. Šioje lentelėje nurodoma, kada laimėtojai turi reikalauti atlygio ir kokios pasekmės, jei to nepadarys iki nurodytos datos.

ŠalisPretenzijos laikotarpisKas tampa neatimtais prizais
Austrija3 metaiLėšos buvo grąžinamos į loteriją trejus metus, kol jos buvo panaudotos didesnėms prizų sumoms sumokėti.
Belgija20 savaičiųSugrąžinta į Belgijos nacionalinę loteriją.
Prancūzija60 dienųNaudojamas specialioms reklamoms palaikyti, per savaitę sukuriant saujelę milijonierių.
Airija90 dienųGrąžinta Airijos nacionalinei loterijai, kuri bus naudojama jos žaidimų reklamai, o tai naudinga labdarai.
Liuksemburgas60 dienųGrąžino į loterijos rezervinį fondą.
Portugalija90 dienųPaaukota Lisabonoje įsikūrusiai labdaros organizacijai „Santa Casa da Misericórdia“, kuri valdo ligonines ir remia kitus gerus tikslus.
Ispanija3 mėnesiaiPaaukota į valstybės iždą.
Šveicarija26 savaitesPaaukota loterijai būsimoms labdaros dovanoms.
JK180 dienųPaaukota Nacionalinės loterijos Gerų reikalų fondui.

Kaip pasirinkti „EuroMillions“ loterijos strategiją

„EuroMillions“ burtų traukimo metu kiekviena įmanoma skaičių kombinacija turi vienodą galimybę būti išrinktam. Nors tai gali atrodyti mažai tikėtina, bilietas su septyniais atsitiktinai parinktais skaičiais, tolygiai atskirtais, turi tokią pat šansą laimėti kaip ir bilietas su septyniais skaičiais iš eilės.

Tikimybė laimėti „EuroMillions“ yra tokia pati, nesvarbu, ar naudojate „Lucky Dip“, ar internetinį „EuroMillions“ loterijos vadovą, kad pasirinktumėte savo skaičius.

Kokie yra dažniausiai traukiami skaičiai?

EuroMillions ir kitos populiariausios loterijos paieškos frazės dažnai nukreiptos į dažniausiai ištraukiamus skaičius. Įprastos užklausos „Google“, „Bing“ ir kitose paieškos sistemose apima „EuroMillions geriausi skaičiai“ ir „Kokie yra dažniausiai EuroMillions skaičiai“.

Žemiau apžvelgsime EuroMillions karšti ir šalti numeriai, kurie padės nustatyti, kuriuos iš jų žaisti. Tačiau štai kas: mažai tai padeda.

Tarp buvusių „EuroMillions“ rezultatų ir ateities rezultatų nėra jokios koreliacijos. Tai, kad tam tikras „EuroMillions“ bilietas praeityje buvo trauktas kelis kartus, negarantuoja, kad jis netrukus vėl bus renkamas.

Jei jums įdomu, kodėl jūsų šansai yra vienodi kiekvienam skaičių rinkiniui, taip yra todėl, kad, kaip jau parodėme, taip yra. Nepaisant to, tai geras skaitymas, be to, galima pasisemti įdomių įžvalgų apie karščiausius ir šalčiausius „EuroMillions“ skaičius.

Karšti ir šalti EuroMillion numeriai

Nesunku pastebėti, kad dažniausiai ir rečiausiai paplitę „EuroMillions“ skaičiai labai skiriasi per pirmuosius septynerius burtų traukimo metus.

 • Nepaisant daugiau nei 370 piešinių, skaičius „28“ pasirodė tik 26 kartus, o skaičius „50“ – 54 kartus.
 • Po penkerių metų „28“ ir „50“ tapo populiariais pasirinkimais, atitinkamai su 67 ir 60 lygiųjų.
 • Nuo 2011 m. gegužės mėn. iki 2016 m. rugsėjo mėn. skaitmuo 10 buvo dažniausias reiškinys – 70 kartų! Skaičius „41“ buvo rečiausias, pasirodęs tik 38 kartus.
 • 2019 m. 1 225 „EuroMillions“ piešimo metu skaičius „46“ buvo mažiausiai populiarus, pasirodęs mažiau nei 100 kartų, o skaičius „50“ buvo populiariausias – 145 kartus.
 • Aukščiau pateikta „visų laikų“ statistika rodo, kad mažiausias skaičius pasitaikė 7,8% atvejų, o didžiausias – 11,8% atvejų.
 • Oficialūs skaičiai atskleidė, kad skaičius „46“ buvo mažiausiai pasirinktas 1 225-ajame „EuroMillions“ piešinyje, o po jo – skaičius „33“, antras pagal šaltumą. Tai rodo, kad žaidėjai pažvelgtų į ankstesnius EuroMillions rezultatus, kad nustatytų, kuriuos skaičius žaisti.

Nuo liepa 2024 dažniausiai EuroMillions loterijoje ištraukiami skaičiai:

 • Kamuolys numeris 21, ištrauktas 194 kartus.
 • Kamuolys numeris 23, ištrauktas 193 kartus.
 • Kamuolys numeris 44, ištrauktas 191 kartą.
 • Kamuolys numeris 19, ištrauktas 190 kartų.
 • Kamuolys numeris 50, ištrauktas 189 kartus.

Šie skaičiai buvo dažniausiai pasitaikantys laikotarpiu nuo pirmojo lošimo 2004 m. iki paskutinio lošimo liepa 2024

EuroMillions karšti ir šalti laimingų žvaigždžių numeriai

Yra tik 12 laimingų žvaigždžių. Žvilgsnis į ankstesnes EuroMillions loterijas atskleidžia, kokios tendencijos galima tikėtis.

 • Nuo tada, kai iki 2016 m. rugsėjo mėn. „EuroMillions“ jis buvo rodomas, skaičius 12 pasirodė mažiausiai.
 • Kitas žemiausias skaičius yra 10 ir 11, bet jie nebuvo parodyti iki 2011 m. gegužės mėn. Taigi jie nelaikomi „mažais“ skaičiais.

Šio rašymo metu dažniausiai piešiama Laimės žvaigždė buvo tik tris kartus dažniau nei antra dažniausiai piešiama Laimės žvaigždė ir 47 kartus dažniau nei rečiausiai piešiama Laimės žvaigždė.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
Apie

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė

Kas yra EuroMillions?

EuroMillions yra populiarus tarpvalstybinis loterijos žaidimas Europoje. Žaidėjai pasirenka penkis pagrindinius skaičius nuo 1 iki 50 ir du "Lucky Stars" skaičius iš atskiro fondo nuo 1 iki 12. Sutaikę visus septynis skaičius laimi jackpotą. Žaidimas buvo paleistas 2004 m. ir yra prieinamas keliose Europos šalyse.

Kaip tu žaidi EuroMillions?

Norėdami žaisti EuroMillions, jūs pasirenkate penkis pagrindinius skaičius nuo 1 iki 50 ir du Lucky Stars nuo 1 iki 12. Jei jūsų pasirinkti skaičiai sutampa su loterijoje ištrauktais skaičiais, laimite prizus. Kuo daugiau skaičių suderinsite, tuo didesnis prizas.

Kokia tikimybė laimėti EuroMillions?

Tikimybė laimėti bet kokį prizą EuroMillions yra maždaug 1 iš 13. Tačiau šansai laimėti jackpotą, kuriam reikia suderinti visus penkis pagrindinius skaičius ir dvi Lucky Stars, yra maždaug 1 iš 139 mln.

Ar galite žaisti „EuroMillions“ internete?

Taip, EuroMillions galima žaisti internete. Daugelis įgaliotų svetainių leidžia nusipirkti bilietus ir patikrinti rezultatus. Įsitikinkite, kad naudojate teisėtą ir saugią svetainę.

Kas yra EuroMillions SuperDraw?

„EuroMillions SuperDraw“ yra ypatingas įvykis, kurio metu pagrindinis prizas nustatomas į didžiulę sumą, neatsižvelgiant į ankstesnio lošimo rezultatą. Aukso puodas prasideda nuo maždaug 100 milijonų eurų ir gali siekti iki 190 milijonų eurų.

Kaip pasislenka „EuroMillions“ jackpotas?

Jei nė vienas žaidėjas nelaimi jackpoto traukimo metu, prizas perkeliamas į kitą lošimą, padidinant jackpoto dydį. Tai tęsiasi tol, kol žaidėjas laimi arba jackpotas pasiekia didžiausią ribą.

Kas atsitiks su neatimtais EuroMillions prizais?

Neatsiimti EuroMillions prizai kiekvienoje dalyvaujančioje šalyje tvarkomi skirtingai. Paprastai, praėjus nustatytam laikotarpiui, neatsiimti prizai grąžinami į loterijos fondą būsimiems traukimams arba naudojami specialioms akcijoms ar labdaros tikslams.

Ar „EuroMillions“ yra papildomų žaidimų?

Taip, kai kurios šalys siūlo papildomų žaidimų kartu su „EuroMillions“. Pavyzdžiui, JK žaidėjai gali patekti į JK milijonierių kūrėją ir EuroMillions HotPicks, kurie suteikia papildomų galimybių laimėti prizų.

Kas yra JK milijonierių kūrėjas?

UK Millionaire Maker yra papildomas žaidimas JK EuroMillions žaidėjams. Kiekvienas „EuroMillions“ bilietas JK turi unikalų kodą, o jei jūsų kodas sutampa su ištrauktuoju, laimėsite 1 mln.

Kaip išmokami „EuroMillions“ prizai?

„EuroMillions“ prizai paprastai išmokami vienkartine išmoka ir daugumoje dalyvaujančių šalių yra neapmokestinami. Tačiau mokėjimo būdas ir mokesčių pasekmės gali skirtis, todėl būtina pasidomėti konkrečiomis jūsų šalyje galiojančiomis taisyklėmis.