Geriausia El Gordo Loterija 2023/2024

El Gordo ispaniškai reiškia „Didysis“ ir taip paprastai vadinama Ispanijos Kalėdų loterija (nors, teisybės dėlei, oficialus ispanų pavadinimas yra Sorteo Extraordinario de Navidad arba Lotería de Navidad. Jis žaidžiamas kiekvienais metais gruodžio 22 d., ir tai yra didžiausia Ispanijos loterija, todėl jos pavadinimas.. Reikia pasakyti, kad griežtai kalbant, terminas El Gordo reiškia pagrindinį bet kurios Ispanijos loterijos prizą.

(Ši posakis taip pat gali būti gana įžeidžiantis, apibūdinant asmenį kaip „Riebus“ – bet apie tai čia negalvosime. Vertinant pagal piniginius prizus, tai didžiausia loterija pasaulyje. Bilietai kainuoja 20 eurų , 70 % visų parduotų bilietų paskirstoma kaip piniginiai prizai ir parduota tiek bilietų, kad prizams galima gauti 2,31 milijardo eurų, o pagrindiniam prizui – 720 milijonų eurų („El Gordo“).

Geriausia El Gordo Loterija 2023/2024
Kur nusipirkti bilietus į El Gordo
Kur nusipirkti bilietus į El Gordo

Kur nusipirkti bilietus į El Gordo

Tai lengva nusipirkti loterijos bilietą internetu pasižymėjo El Gordo. Svetainę lengva rasti ir ji yra sveikintina. Skirtingai nuo daugelio loterijų, jūs neprivalote gyventi Ispanijoje – jei bet kurioje šalyje, kurioje gyvenate, pirkti loterijos bilietus yra teisėta, Ispanijos valdžios institucijos mielai paims jūsų pinigus ir taip pat mielai atsiųs jums laimėjimai, jei pasiseks.

Kur nusipirkti bilietus į El Gordo
El Gordo istorija

El Gordo istorija

El Gordo – tai specialus Lotería Nacional – Ispanijos nacionalinės loterijos, kurią valdo Loterías y Apuestas del Estado, loterija, kuri priklauso Ispanijos vyriausybei. Jos istorija siekia ilgą laiką; Tiesą sakant, tik viena loterija pasaulyje nepertraukiamai vykdoma ilgiau nei Lotería Nacional, kurios pirmasis loteris įvyko 1812 m. kovo 4 d., o pirmasis kalėdinis – 1812 m. gruodžio 18 d. Nuo 1892 m. ji vadinama Sorteo de Navidad.

El Gordo istorija
Ar El Gordo legalus?

Ar El Gordo legalus?

Tai legalu Ispanija, kol jums yra 18 metų ar vyresni. Jei nesate Ispanijoje, saugokitės! Yra ilga istorija, kai žmonės visame pasaulyje gauna laiškus, kviečiančius pirkti bilietus El Gordo mieste ir patikinti, kad laiško siuntėjas yra oficialus agentas. Realybė tokia, kad jokia legali Ispanijos loterija ir joks legalios Ispanijos internetinės loterijos agentas niekada nesiųs tokio laiško – ar el. pašto, „WhatsApp“ pranešimo, tekstinės žinutės ar kitokio ryšio – kam nors už Ispanijos ribų.

Kodėl gi ne? Nes El Gordo, kaip ir visos kitos legalios Ispanijos loterijos, yra atviros tik Ispanijos gyventojams. Jūs neprivalote būti pilietis, bet jūs turite ten gyventi. Ir ne atostogauti – Ispanija turi būti jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta. Taip, kol įvykdysite šį reikalavimą, El Gordo yra visiškai teisėtas.

Su El Gordo susiję sukčiai tampa gana dažni. Vis dažniau pranešama kaip laiškas arba dažniau el. laiškas, kuriame gavėjui pranešama, kad siuntėjas – esąs teisėtas, įgaliotas Ispanijos nacionalinių loterijų atstovas – nusipirko bilietą El Gordo mieste. gavėjas (ar ne toks?) ir – puiki žinia! – bilietas laimėjo!

Gavėjas turi tik atsiųsti savo banko duomenis ir pinigai bus pervesti į jo sąskaitą. Labai dosnus šio pranešimo siuntėjas pasiliks tik 10% laimėjimo savo išlaidoms padengti. Turėtumėte elgtis su vienu iš šių el. laiškų lygiai taip pat, kaip su bet kuriuo kitu informacijos apie banko sąskaitą prašymu: nekreipkite dėmesio į tai.

Visa tai pasakius, neįmanoma žmogui, kuris negyvena Ispanijoje, bet yra pasiryžęs plazdėti El Gordo. Yra svetainių, kuriose nustatomi adresai, todėl jie gyvena šalyse, kurios iš tikrųjų nėra ten, kur jie gyvena.

Svarbu pasirinkti tinkamą svetainę, nes jei to nepadarėte, taip pat galėjote reaguoti į vieną iš tų sukčių, apie kurias ką tik kalbėjome – ir iš tikrųjų būtent tai ir padarėte. Tačiau pasirinkite teisingą pasirinkimą ir pamatysite, kad bendraujate su sąžininga organizacija, kuri tikrai investuos jūsų pinigus jūsų vardu ir tikrai pasidalins su jumis laimėjimais.

Ar El Gordo legalus?
Kaip žaisti El Gordo

Kaip žaisti El Gordo

Trumpas atsakymas – nusipirkite bilietą. Kai tai padarysite, visa kita jau nebe jūsų rankose. Taip vyksta loterija. Visų pirma, bilietai suskirstyti į dešimt dalių (vadinamų „decimos“) ir galima rinktis pirkti bet ką nuo vienos dalies iki viso bilieto.

Skaičius piešia San Ildefonso mokyklos, kuri, prasidėjus šiai tradicijai, buvo skirta valstybės tarnautojų našlaičiams vaikams, mokiniai. Kita, susijusi tradicija, buvo ta, kad nugalėtojai dalį savo piniginių prizų skyrė mokyklai. Piešdami skaičius vaikai dainuoja rezultatus. Visa tai transliuojama per televiziją.

Vaikai naudoja du didelius sferinius narvus, iš kurių pirmame yra 100 000 mažų medinių rutuliukų, ant kurių kiekvienas turi unikalų 5 skaitmenų bilieto numerį nuo 00000 iki 99999, o kitame yra 1807 maži mediniai rutuliukai, kurių kiekvienas simbolizuoja prizą. parašyta eurais:

  • 1 kamuoliukas pirmam prizui
  • 1 rutulys antram prizui
  • 1 kamuoliukas už trečią vietą
  • 2 kamuoliukai už ketvirtus prizus
  • 8 kamuoliukai penktiesiems prizams
  • 1794 kamuoliukai mažiesiems prizams
Kaip žaisti El Gordo
Kokie yra šansai laimėti „El Gordo“?

Kokie yra šansai laimėti „El Gordo“?

Bendra tikimybė laimėti prizą yra gana gera – 1:6,5. Žinoma, tai apima beveik 1800 mažų prizų; tačiau šansai laimėti didelį ir antrąjį bei trečiąjį prizus yra 1 iš 100 000, o tai yra daug didesnė nei tikimybė laimėti pagrindinį prizą daugelyje didžiausių pasaulyje loterijų.

Tai sumažėja iki 1 iš 50 000 už ketvirtą vietą ir 1 iš 12 500 už penktą vietą. Priežastis, dėl kurios šie koeficientai yra geresni nei daugelio kitų burtų traukimo atveju, yra ta, kad 70 % visų parduotų bilietų grąžinami kaip prizai – ir tai yra didelis procentas pagal tarptautinius standartus.

Kokie yra šansai laimėti „El Gordo“?
Patarimai ir gudrybės žaisti El Gordo

Patarimai ir gudrybės žaisti El Gordo

Patarimas numeris vienas tikriausiai turėtų būti toks: jei negyvenate Ispanijoje, persikelkite ten. kitas gali būti nusipirkti bilietą anksčiau. Bilietai parduodami likus keliems mėnesiams iki Kalėdų, jų bus parduota daug, bet ne begalinis – tai loterija ir yra taškas, kai pardavimas sustoja – taigi, jei nori laimėti, blogiausia, kas gali nutikti. per ilgai lauki ir visi bilietai dingo. Pirkite visą bilietą. Ir apsvarstykite galimybę rasti vieną iš tų svetainių, kuriose:

  • Leiskite nusipirkti bilietą taip, lyg būtumėte Ispanijos gyventojas, nors nesate; ir
  • Paleiskite El Gordo loto sindikatas.

Jei prisijungsite prie sindikato, pasidalinsite jo laimėjimais. Taip, gausite mažiau, nei gautumėte, jei pirktumėte visą vieną bilietą, laimėjusį pagrindinį prizą, tačiau tikimybė laimėti tai bus daug didesnė.

Patarimai ir gudrybės žaisti El Gordo