Geriausia Canada Lotto Loterija 2022/2023

Kad galėtų žaisti internetinėse loterijose Kanadoje, žaidėjai turi būti bent 18 metų amžiaus. Kita vertus, „Quick Draw“ reikalauja, kad žaidėjai būtų bent 21 metų amžiaus. Kanados loterijos bilietams ir internetiniams laimėjimams taikomi valstybiniai ir federaliniai mokesčiai. Kanadoje gyvenantys žmonės turi mokėti papildomą vietinių mokesčių sluoksnį. „Lotto Max“ ir „Lotto 6/49“ yra du populiariausi internetinės loterijos bilietai Kanadoje. Pirmą kartą Kanadoje Lotto 6/49 žaidėjams suteikė galimybę pasirinkti skaičius, kuriuos jie nori ištraukti.

Gera idėja leisti Kanados žaidėjams pasirinkti savo numerius, nes daugelis jų turi prietarų. Tarpprovincinės loterijos korporacijos Smartplay Halogen II sistema du kartus per savaitę, trečiadieniais ir šeštadieniais, ištraukia internetinės loterijos laimėtojus.

Geriausia Canada Lotto Loterija 2022/2023
Kur galiu nusipirkti bilietus į Kanados loteriją?
Kur galiu nusipirkti bilietus į Kanados loteriją?

Kur galiu nusipirkti bilietus į Kanados loteriją?

2009 m. Lotto Max pakeitė Super 7. Dėl to Lotto Max populiarumu aplenkė 6/49 Kanada dėl didesnės jo prizų vertės. Mažosios Kanados loterijos vyksta Kanados rytinėse ir vakarinėse provincijose.

Kanados loterijos žaidėjai dabar gali nusipirkti bilietus internetu į „Lotto Max“ ir „Lotto 6/49“ prizus. Tačiau taisyklės yra tos pačios, o procesas paprastas. Taikomas toks pat amžiaus apribojimas kaip ir perkant dalyvavimo bilietą. Pinigus įnešti į žaidėjų internetinės loterijos sąskaitas galima jiems baigus registracijos procesą.

Žaidėjai gali nusipirkti bilietus internetu ir gauti skaitmeninę kopiją, išsiųstą el. paštu. Fizinis bilietas gali būti prarastas, todėl pirkimas internetu yra saugesnis ir efektyvesnis pasirinkimas. Žaidėjai yra informuojami el. paštu, jei jie ką nors laimėjo piešimo metu. Kitas laiko taupymo pranašumas žaidžiant Kanados loteriją internete yra patikrinti rezultatus neišėjus iš namų.

Kur galiu nusipirkti bilietus į Kanados loteriją?
Kanados loto istorija

Kanados loto istorija

Kanada įsteigė loterijas, kad gautų finansavimą viešiesiems darbams savo pirmaisiais metais. Vyriausybė neturėjo pakankamai lėšų finansuoti tokius dalykus kaip kelių ir tiltų statyba, nes ji buvo jauna šalis, neturinti realių pajamų.

Provincijos prašytų savo įstatymų leidėjo leidimo organizuoti loteriją, kad surinktų lėšų geram tikslui. Dėl to loterija pirmiausia buvo panaudota viešiesiems darbams finansuoti. Kvebekas ir Manitoba loterijas pradėjo žaisti praėjus metams po to, kai 1970 m. buvo iš dalies pakeistas Baudžiamasis kodeksas. „Loto-Quebec“ buvo pirmoji organizacija Kanadoje, valdanti loterijų veiklą. Kitos provincijos greitai pasekė pavyzdžiu, įsteigdamos loterijas, papildydamos provincijos vyriausybės pajamas.

Pirmoji nacionalinė loterija Kanadoje buvo surengta 1974 m., po to provincijos įsteigė savo loterijas ir pradėjo rengti mažesnius loterijų traukimus. Kanados olimpinė loterija buvo įkurta siekiant surinkti lėšų 1976 m. Monrealio olimpinėms žaidynėms. Vėliau ši loterija bus pervadinta į „Lotto-Canada“ ir panaudota būsimoms olimpinėms žaidynėms bei nacionaliniams projektams finansuoti.

Kanados loto istorija
Ar Kanados loto legalus?

Ar Kanados loto legalus?

Loterijos Kanadoje yra legalios. Atlantic 49 yra 1 000 000 USD (fiksuotas) jackpotas. Kanadoje loterijos bilietus galima įsigyti internetu, tačiau gryni azartiniai žaidimai yra draudžiami. Į šią kategoriją įeina konkursai, kurių metu prizai apdovanojami atsitiktiniu piešiniu, žaidimų kortelėmis arba paketais, kuriuose yra abu žaidimai.

Žaidimai, ypač internetinės loterijos, ilgainiui tapo Kanados vyriausybės interesų sritimi. 1969 metais buvo pakeistas Baudžiamasis kodeksas, kad už specialius projektus būtų galima apmokėti provincijos ir federalinių loterijų pinigais.

Ar Kanados loto legalus?
Kaip žaisti Kanados loteriją

Kaip žaisti Kanados loteriją

  • Lotto 6/49 bilietų turėtojai, pirkdami bilietą, gali pasirinkti šešis skaičius iš 1-49 rinkinio. Visi šeši ištraukti skaičiai turi sutapti su bilietų numeriais, kad žaidėjas laimėtų jackpotą. Kad laimėtų antrinį prizą, žaidėjas turi atitikti penkis iš šešių pagrindinių skaičių kartu su premijos numeriu.

  • Lotto Max Septyni skaitmenys nuo 1 iki 49 parenkami atsitiktinai. Jei žaidėjas teisingai atspėja visus septynis ištrauktus skaičius, jis laimi jackpotą. Taip pat yra 1 milijono dolerių „MaxMillions“ prizai, kurie perkeliami tol, kol jie bus laimėti „Lotto Max“ loterijoje.

Kaip žaisti Kanados loteriją
Kokia yra tikimybė laimėti Kanados loteriją?

Kokia yra tikimybė laimėti Kanados loteriją?

Žaidėjai turi 1 iš 14 milijonų galimybę laimėti loterijoje 6/49. Iš pirmo žvilgsnio gana niūrus, bet daug teisingesnis nei daugelis kitų loterijų. Pavyzdžiui, tikimybė gauti „Mega Millions“ jackpotą yra 1 iš 176 mln. Tačiau kai kurios loterijos, pvz., „Quebec Banco Special“ (1 iš 4 mln.), yra daug teisingesnės. Tačiau didžiulis prizas, kurį reikia laimėti 6/49, daro jį patrauklesnį.

Kai pirmą kartą buvo pristatyta Lotto 6/49 ir prieš Lotto Max, jackpotai retai viršydavo 10 milijonų dolerių, tačiau dabar viskas pasikeitė. Lotto Max yra populiariausia internetinė loterija Kanadoje. Jo savaitės pardavimai siekia daugiau nei 10 mln.

Kokia yra tikimybė laimėti Kanados loteriją?
Prizai už Jackpotą

Prizai už Jackpotą

Nors „Power Ball“ Kanados loterijos bilietai internetu nusileidžia „Lotto Max“ prizui, tai vis dar yra didžiulė suma, atsižvelgiant į mažą gyventojų skaičių, kaip tai buvo padaryta keletą kartų per pastaruosius kelerius metus. Nuo 2017 m. „Lotto Max“ bet kurio prizo puodo riba siekia 60 mln. USD. Visi pinigai, viršijantys šią ribą, tampa „MaxMillion“ prizų dalimi. Didžiausias laimėtas bilietas Kanados internetinės loterijos istorijoje buvo 64 milijonai dolerių 2015 m.

Be pagrindinio prizo, Kanados internetinė loterija siūlo daugybę įdomių papildomų prizų. Suderinus penkis skaičius ir premijų skaičius loterijoje 6/49, išmokama 6% visos panaudotos sumos.

Teisingai visus penkis skaičius atspėjusiam žaidėjui skiriama 5 procentų viso banko dalis. Žaidėjai atgauna 0,5% savo sumos, jei gauna keturis teisingus skaičius. Žaidėjai, kurie atitinka tris skaičius ir premija numeriai gauna 10 USD, o tie, kurie atitinka du skaičius ir papildomus numerius, gauna 5 USD premiją. Kai du skaičiai sutampa, žaidėjui suteikiamas nemokamas žaidimas.

Prizai už Jackpotą
Patarimai ir gudrybės žaisti Kanados loteriją

Patarimai ir gudrybės žaisti Kanados loteriją

Nelyginiai internetinės loterijos skaičiai yra geras pasirinkimas

Trys nelyginiai skaičiai yra prieš keturis lyginius. Pasirinkite lyginį / nelyginį skaičių derinį vienam „Lotto Max“ įrašui. Tik apie 1 % atvejų ištraukiami visi nelyginiai arba lyginiai skaičiai.

Žaiskite tris aukštus-keturis-žemus arba keturis didelius-trys-žemus skaičius

Apatinę ir viršutinę nurodyto skaičių lauko puses žaidėjai gali padalyti į dvi dalis. Žaidime iš 49 skaičių, pavyzdžiui, „Lotto Max Canada“, skaitmenys nuo 1 iki 25 patenka į apatinę pusę, o skaičiai nuo 26 iki 49 patenka į viršutinę. Tik 1 % atvejų pasirodo visi dideli arba visi maži skaičiai. Geriausias derinys yra 3/4 arba 4/3. Tai reiškia tris viršūnes ir keturis slėnius arba keturias viršūnes ir tris žemumas. Maždaug 56 % visų piešinių turi laimėjusių skaičių grupes, kuriose rodomi šie raštai.

Internetinės loterijos numerių grupavimas

Daugelis žaidėjų pastebės, kad žiūrėdami į ankstesnių „Lotto Max“ laimėjimo skaičių arba bet kurios kitos loterijos skaičių sąrašą, trūksta kai kurių skaičių grupių. Pavyzdžiui, skaičių sekoje 5-14-17-32-38-42-45 nėra 20. Žaidėjams gali būti naudinga stebėti ir tirti grupių skaičių savo kaladėje.

Patarimai ir gudrybės žaisti Kanados loteriją