Geriausia Bingo 5 Loterija 2023/2024

Bingo 5 yra populiari pramoga tarp Japonijos žaidėjų. Tačiau, skirtingai nei geriausios internetinės loterijos kitose šalyse, čia ji nėra labai populiari, nes buvo tarp azartinių lošimų formų, kurios iki šiol buvo uždraustos. Tačiau apskritai internetinių loterijų populiarumas sparčiai populiarėja, o „Bingo 5“ užima svarbiausią vietą.

Kas yra Bingo 5? „Bingo 5“ iš esmės yra aštuonių skaičių loterija. Nors pavadinimas rodo, kad tai yra „5“, tai nebūtinai reiškia, kad žaidėjai turi pasirinkti penkių skaičių rinkinį. Vietoj to, kiekvienas bilietas turi devynis langelius su penkių skaičių rinkiniu. Dalyviai turi pasirinkti skaičių iš kiekvieno kvadrato, išskyrus iš viduryje esančio, pažymėto "Laisvas"

Kur nusipirkti bilietus į Bingo 5
Kur nusipirkti bilietus į Bingo 5

Kur nusipirkti bilietus į Bingo 5

Didėjant susidomėjimui žaidimu, nenuostabu, kad žaidėjai susirūpinę ir bilietų pirkimo galimybėmis. Kaip ir dauguma internetinių loterijų šiandien, Bingo pristato dvi pagrindines bilietų pirkimo galimybes – internetinius ir loterijų skaitiklius.

Iš pradžių loterijų skaitikliai yra Bingo 5 žaidimo sinonimai. Dalyviai turi apsilankyti tik ant žemės esančios loterijos kasos ir nusipirkti bilietą arba žymėjimo lapą.

Atsiribojant nuo įprastų bilietų pirkimo, žaidėjai dabar gali pirkti internetinės loterijos bilietai iš oficialios loterijos svetainės. Pirkdami internetu žaidėjai turi užsiregistruoti oficialioje svetainėje, nurodydami savo asmeninę ir mokėjimo informaciją.

Kur nusipirkti bilietus į Bingo 5
Bingo istorija 5

Bingo istorija 5

Nors Japonija yra žinoma dėl daugelio dalykų, technologijų, senovės kultūrų ir virtuvės, apie juos nėra daug loterijos žaidimai. Tačiau užkulisiuose japonai jau kelis šimtmečius žaidžia loterijas.

Anksčiau loterijas rengdavo religinės įstaigos, o laimėtojams būdavo įteikiami turtą ir laimę simbolizuojantys amuletai. Greitai pirmyn, šiuolaikiniai loterijos žaidėjai gauna daugybę prizų. Pateikiame trumpą Bingo 5(JP) loterijos istoriją.

Bingo 5 yra santykinai naujas žaidimas tarp japonų. Ši savaitinė loterija, kurios loterijos vyksta kiekvieną trečiadienį, buvo išleista 2017 m. balandžio 3 d. Šią loteriją vykdo Mizuho Financial Group, kuri taip pat rodo oficialius loterijos rezultatus.

Tačiau, kalbant apie ankstesnius žaidimo laimėtojus ir laimėjimų sumas, organizatoriai ar „Mizuho“ nesiūlo oficialių įrašų savo svetainėje, mizuhobank.co.jp.

Kalbant apie Bingo 5 žaidimo eigą, per daugelį metų nebuvo jokių reikšmingų pokyčių – kiekvieno žaidimo aštuoniuose langeliuose pasirinkite vieną skaičių ir laukite burtų. Nors anksčiau žaidėjai turėjo pirkti bilietus fizinėse parduotuvėse, šiuolaikiniams žaidėjams suteikiamas lankstumas ir patogumas žaisti internete.

Bingo istorija 5
Ar „Bingo 5“ legalu žaisti?

Ar „Bingo 5“ legalu žaisti?

„Bingo 5“ teisėtumas paprastai yra dažnas lošėjų susirūpinimas. Šis susirūpinimas dažnai kyla dėl to, kad daugelis azartinių lošimų Japonijoje jau daugelį metų buvo uždrausti. Kaip rezultatas, sporto lažybos o loterijos iš esmės buvo pagrindinės loterijos galimybės.

„Bingo 5“ savo pagrindine forma priskiriamas loterijai. Taigi Bingo 5 patenka į teisėtai leidžiamų lošimo formų sąrašą. Japonijos žaidėjai, žaisdami šį žaidimą, neturėtų dėl ko jaudintis. Be to, tai, kad ji yra susijusi su Mizuho Financial Group, dar labiau pabrėžia jos teisėtumą.

Ar „Bingo 5“ legalu žaisti?
Kaip žaisti Bingo 5

Kaip žaisti Bingo 5

Žaisti Bingo 5 turėtų būti lengva net ir pirmą kartą žaidžiantiems. Tačiau žaidimas kartais gali būti painus. Kad suprastų, kaip žaisti šią „lengvai žaidžiamą“ loteriją, žaidėjai turi žinoti, kaip žaidimas veikia.

Bingo 5 yra devyni langeliai, aštuoni su skaičiais ir vienas paliekamas laisvas. Devyni kvadratai yra išdėstyti trijose eilutėse ir trijuose stulpeliuose, kurie sudaro didesnį kvadratą, apimantį mažesnius sunumeruotus kvadratus.

Centrinis kvadratas nėra sunumeruotas (NEMOKAMAS), o kituose kvadratuose yra penki skaičiai iš eilės. Todėl kiekvienas internetinės loterijos bilietų turėtojas svajoja pasirinkti skaičius, kurie sudarytų kuo daugiau eilučių.

Bingo 5 metodas/ taisyklės

Iš devynių langelių žaidėjo tikslas yra padaryti teisingas prognozes, išreikštas linijomis. Žaidime iš viso yra 8 eilutės, trys vertikalios, trys horizontalios ir dvi įstrižainės. Jei žaidėjo paraiškos numeris sutampa su loterijos traukimu, įskaitant nemokamą langelį centre, jis laimi Pirmąjį prizą. Tai reiškia, kad čia yra kai kurių galimų laimėjimo scenarijų apibūdinimas:

 • Suderintos aštuonios eilutės, kad patektumėte į pirmojo prizo pakopą (jackpot)
 • Šešios suderintos eilutės patenka į antrąją prizinę pakopą
 • Penkios eilutės atitiko teisę į trečiąją prizinę pakopą
 • Keturios eilutės atitiko ketvirtąją prizinę pakopą
 • Trys horizontaliai suderintos linijos patenka į penktąją prizinę pakopą
 • Dvi eilutės atitiko teisę į šeštąją prizinę pakopą
 • Viena eilutė atitiko teisę į septintąją prizinę pakopą
Kaip žaisti Bingo 5
Kokie yra šansai laimėti „Bingo 5“?

Kokie yra šansai laimėti „Bingo 5“?

Bet kuris žaidėjas, norintis žaisti Bingo 5, neabejotinai būtų suinteresuotas laimėti šansais. Dauguma žaidėjų yra įtraukiami į loterijas su įspūdingais koeficientais, tačiau tai jokiu būdu neturi įtakos jų šansams laimėti. Bingo 5 laimėjimas visų pirma yra sėkmės reikalas.

Žaidėjai įdarbina skirtingos strategijos kad pakreiptų svarstykles savo naudai. Kai kurie gali pasirinkti dažnai renkamus numerius, o kiti pasirinkti greito pasirinkimo (QP) funkciją. Bet kuriuo atveju, naudojant greitąjį pasirinkimą arba rankiniu būdu, tikimybės nekeičiamos. Tai reiškia, kad yra tikimybė laimėti „Bingo 5“ loterijos prizus:

 • Pirmas prizas (8 eilutės) – 1/390 625
 • Antrasis prizas (6 eilutės) – 1/24 414
 • Trečias prizas (5 eilutės) – 1/8 138
 • Ketvirtasis prizas (4 eilutės) – 1/2 035
 • Penktasis prizas (3 eilutės) -1/313
 • Šeštas prizas (2 eilutės) – 1/59
 • Septintasis prizas – (1 eilutė) 1/7

Nors tikimybės iš esmės yra pastovios, atitinkamų lygių priziniai pinigai dažnai skiriasi priklausomai nuo laimėtojų skaičiaus. Pavyzdžiui, mažiau laimėtojų laimėjimo suma gali būti padidinta, o daugiau laimėtojų sumažina laimėjimą.

Kokie yra šansai laimėti „Bingo 5“?
Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite Bingo 5

Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite Bingo 5

Bet kuriam „Bingo 5“ bilietą turinčiam žaidėjui galimos išmokėjimo galimybės:

 • Pirmas prizas – 5 556 200 JPY
 • Antroji premija – 300 000 JPY
 • Trečias prizas – 45 000 JPY
 • Ketvirtasis prizas – 18 200 JPY
 • Penktasis prizas – 2500 JPY
 • Šeštas prizas – 700 JPY
 • Septintasis prizas – 200 JPY

Kalbant apie išmokas, „Bingo 5“ remiasi eilutėmis, o ne atspėti ar išrinkti skaičiais. Pavyzdžiui, teisingas pasirinkimas viršuje kairėje, viduryje kairėje ir apačioje dešinėje nėra laimėti, nes šie paėmimai nesudaro linijos.

Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite Bingo 5
Patarimai ir gudrybės žaisti Bingo 5

Patarimai ir gudrybės žaisti Bingo 5

Laimėti Bingo 5 loteriją gali būti toli, tačiau tai nereiškia, kad žaidėjai yra laikomi bejėgiais, kai pakreipia svarstykles savo naudai.

Loterijos žaidėjai neabejotinai nėra apsaugoti nuo loterijos patarimų, kurie neveikia. Na, kadangi nėra žinomo būdo, kaip žaidėjas galėtų tiksliai nuspėti skaičius, ištraukiamas savaitinio Bingo 5 burtų traukimo metu, žaidėjai, siekdami pagrindinio prizo, turėtų išlikti realistiški.

Nepaisant to, čia yra keletas internetinės loterijos žaidėjų patarimų, kurie gali padidinti jų galimybes laimėti:

 • Skaičius rinkitės atsitiktinai ir nepasiduokite pagundai sugalvoti „protingą“ modelį
 • Pildydami internetinės loterijos bilietą internetu, naudokite greito pasirinkimo funkciją
 • Dažnai rinkitės „retai pasirenkamus“ skaičius ne norėdami pagerinti galimybes, o norėdami gauti visą išmoką

Kalbant apie triukų naudojimą ir „pralenkimą“, vis dar nėra žinomų gudrybių, kaip žaisti „Bingo 5“ internete. Tačiau, skirtingai nuo geriausių internetinių loterijų ir žaidimų su skaičiais, pasitaiko atvejų, kai paprastas dviejų skaičių spėjimas nustato liniją, o tai galiausiai padidina jų galimybes. Taigi, geriausiai žinomas triukas yra žaisti dažnai ir atsakingai.

Patarimai ir gudrybės žaisti Bingo 5