Geriausia Austria Lotto Loterija 2022/2023

Austrai žaidžia daugybę nacionalinių loterijų ir Euromillions visoje Europoje, tačiau pati populiariausia namų loterija yra Austrija Lotto, žinoma kaip Lotto 6/45. Kaip rodo pavadinimas, žaidėjai turi pasirinkti 6 iš 45 skaičių per du kartus per savaitę, trečiadienį ir sekmadienį, lošiant, o tai kainuoja tik 1,2 euro.

Jo minimalus jackpotas yra 1,5 milijono eurų, kuris gali būti perkeltas neribotą skaičių kartų, o didžiausias išmokėtas jackpotas buvo 14,9 milijono eurų 2018 m. Žaidėjai taip pat turi galimybę pridėti 2 antrinius žaidimus, jei nori.

Geriausia Austria Lotto Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į Austrijos loteriją?

Kur nusipirkti bilietus į Austrijos loteriją?

Nusipirkti loterijos „Austrija“ bilietą paprasta, nes Austrijos loterijos bilietus galite nusipirkti asmeniškai, internetu arba per mobiliąją programėlę. Su daugiau nei 5000 licencijuotų loterijų agentų išplito visoje Austrijoje, šalies žaidėjai žino, kaip lengvai nusipirkti bilietą į Austrijos loteriją iš netoliese esančio mažmenininko.

Arba austrai gali užsiregistruoti žaisti win2day.at iki pirkti loterijos bilietą internetu. Lotto 6/45 taip pat galima įsigyti kaip programėlę, kurioje po pirkimo išduodamas elektroninis kvitas. Žaidėjai iš kitų šalių gali žaisti Lotto 6/45 internetu per trečiosios šalies svetainę.

Kur nusipirkti bilietus į Austrijos loteriją?
Austrijos loto istorija

Austrijos loto istorija

Austrijoje yra šimtmečių azartinių lošimų istorija. Pirmoji loterija buvo Genujos loterija 1751 m. Iš pradžių loterijas valdė privati įmonė, tačiau vėliau jas perėmė vyriausybė. Loterijos yra vienintelė azartinių lošimų forma Austrijoje, kuri visada buvo teisėta, skirtingai nuo kitų lošimo formų, kurios buvo legalios ir nelegalios.

Nors loterijos visada buvo legalios, jos nebuvo reguliuojamos iki 1986 m., kai buvo priimtas Austrijos lošimų įstatymas (GspG). Tikslas buvo prižiūrėti pramonę, kad visos loterijos vyktų sąžiningai. Buvo įkurta Austrijos loterijų bendrovė (vėliau 1991 m. pakeista į Austrijos loterijų bendrovę) ir jai suteikta teisė organizuoti loterijas Austrijoje.

Lotto 6/45 buvo viena iš penkių loterijų, kurias 1986 m. įsteigė valstybinė įmonė. Lotto 6/45 iš pradžių buvo žaidžiamas kartą per savaitę, tačiau dėl savo populiarumo jis buvo pradėtas naudoti du kartus per savaitę.

Žaidimo formatas išliko toks pat nuo pat pradžių. Įdomu tai, kad 1990 metais vienintelė išduota licencija buvo išduota Austrijos loterijų bendrovei (Osterreichische Lotterien), todėl Austrijos loterijų valdymas net iki šiol yra valstybės monopolis.

Austrijos loto istorija
Ar Austrijos loterija legali?

Ar Austrijos loterija legali?

Loterijos visada buvo legalios Austrijoje ir jas reglamentuoja valstybinės Austrijos loterijos pagal 1986 m. Austrijos lošimų įstatymą. Žaidėjai Austrijoje turi būti 18 metų ar vyresni, kad galėtų legaliai žaisti loterijoje Austrijoje.

Be to, norint žaisti loteriją internetu vienintelėje licencijuotoje internetinėje Austrijos loterijos svetainėje win2day.at, reikia turėti Austrijos gyventoją ir turėti Austrijos banko sąskaitą. Žaidėjai už Austrijos ribų gali žaisti legaliai, pirkdami loterijos bilietą internetu per trečiosios šalies agentą.

Ar Austrijos loterija legali?
Kaip žaisti Austrijos loteriją

Kaip žaisti Austrijos loteriją

Loterija 6/45 traukiama du kartus per savaitę trečiadieniais ir sekmadieniais Austrijos sostinėje Vienoje. Žaidėjai tiesiog pasirenka 6 skaičius iš 1-45 skaičių fondo.

Žaidžiant su fiziniu ar virtualiu bilietu, žaidėjams bus pateikta skaičių 1-45 tinklelis, kuriame žaidėjai turės pažymėti savo pasirinktų skaičių langelius. Burtų traukimo dieną iš būgno bus ištraukti 6 rutuliai, o vienas papildomas rutulys veiks kaip papildomas kamuoliukas. Jei žaidėjai atitinka visus pirmuosius 6 skaičius, jie yra jackpoto laimėtojai.

Yra du antriniai žaidimai, kuriuos galima pridėti prie bilieto tiesiog pažymėjus The Joker ir Lotto Plus langelius, kad būtų daugiau galimybių laimėti. „Lotto Plus“ leidžia žaidėjams dar kartą žaisti tuos pačius 6 numerius kitame burtų traukime, bet ne traukiamas papildomas rutulys.

Už papildomą 0,50 eurų ir galimybę laimėti iki 150 000 eurų žaidėjai laimės prizą, jei sutaps bent 3 iš skaičių. Žaidime The Joker žaidėjams nereikia pasirinkti jokių skaičių, nes 6 skaitmenų loterijos bilieto serijos numeris veikia kaip žaidėjo numeriai. Žaidėjai turi turėti visus 6 skaičius teisinga tvarka, kad laimėtų The Joker žaidimą.

Kaip žaisti Austrijos loteriją
Kokie šansai laimėti Austrijos loteriją?

Kokie šansai laimėti Austrijos loteriją?

Nesvarbu, ar žaidėjai žaidžia Lotto 6/45 asmeniškai, ar internetinėje loterijoje, šansai yra labai palankūs, palyginti su kitomis nacionalinėmis loterijomis. Bendra tikimybė laimėti prizą viename iš 8 šios loterijos prizų lygių yra 1 iš 12.

Šansai laimėti jackpotą yra 1 iš 8 145 060, kurie yra labai geri, palyginti su eurų milijonų jo tikimybė yra 1 iš beveik 140 mln. Akivaizdu, kad „Euromillions“ jackpotas yra daug didesnis, o bilietai kainuoja daugiau.

Norint gauti antrojo lygio prizą, reikia suderinti 5 kamuoliukus ir papildomą kamuoliuką, kad būtų daug geresnis šansas 1 iš 1 357 510 laimėti 5/6 skaitmenų sumą. Šansai mažėja, kai mažėja prizų lygis. Norint susigrąžinti bilieto kainą, norint gauti žemiausią prizų lygį, premijos kamuoliukas turi būti suderintas su koeficientu 1 iš 16.

Kokie šansai laimėti Austrijos loteriją?
Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite žaidimą

Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite žaidimą

Visi prizai turi būti atsiimti per 3 metus nuo laimėjimo burtų traukimo, todėl tai yra ilgiausias laikotarpis pasaulyje, per kurį galima gauti prizą. 1000 eurų ar mažesnius laimėjimus galima reikalauti iš licencijuotų loterijų mažmenininkų, esančių visoje šalyje.

Laimėjus nuo 1 000 iki 80 000 eurų, laimėtojas turės užpildyti pretenzijos formą prieš laukdamas 4 savaičių, kol gaus mokėjimą. Daugiau nei 80 000 eurų laimėjimus reikės pateikti asmeniškai Austrijos loterijų klientų aptarnavimo tarnybai Vienoje. Visi laimėjimai išmokami kaip vienkartinės sumos, be anuitetų.

Lotto 6/45 yra viena geriausių internetinių loterijų, nes visi laimėjimai neapmokestinami. Tačiau žaidėjai iš kitų šalių turėtų patikrinti, ar jų šalyje teks mokėti mokesčius, jei jie laimės prizą. Prisijungę žaidėjai automatiškai gaus laimėjimus į savo internetinės loterijos sąskaitą arba tiesiai į banko sąskaitą, priklausomai nuo sumos, ir bus informuoti el.

Išmokėjimo parinktys, jei laimėsite žaidimą
Patarimai ir gudrybės žaisti Austrijos loteriją

Patarimai ir gudrybės žaisti Austrijos loteriją

Visi žaidėjai prisijungę arba neprisijungę gali padidinti savo šansus laimėti pirkdami daugiau bilietų, žaisdami kaip sindikato nariai ir žaisdami 2 antrinius žaidimus. Nusipirkę daugiau bilietų, žaidėjas turi didesnę tikimybę laimėti vien todėl, kad žaidžia su daugiau skaičių kombinacijų.

Žaisti su sindikatu leidžia sindikato nariams įsigyti daug daugiau bilietų nei jie būtų žaisdami individualiai, todėl tikimybė laimėti yra dar didesnė. Žaidžiant 2 antrinius žaidimus atsiranda daugiau šansų laimėti ir tik už palyginti nedidelę papildomų pinigų sumą.

Internetiniai žaidėjai tikrai gali padidinti savo šansus laimėti atlikdami kombinuotą arba sisteminį statymą. Tai reiškia, kad vietoj įprastų 6 skaičių reikia pasirinkti iki 12 skaičių. Dėl šių papildomų skaičių bus žaidžiama daugiau žaidimų, nes bus žaidžiamos visos galimos 12 skaičių kombinacijos. Daugiau žaidimų statistiškai prilygsta daugiau šansų laimėti, todėl papildomi pinigai gali būti to verti.

Prisijungusiems žaidėjams taip pat gali būti naudinga užsiprenumeruoti savo internetinės loterijos svetainę. Tai padės žaidėjui įvesti bet kokią lošimų sumą tam tikrą laikotarpį, užtikrinant, kad žaidėjas nepamirštų žaisti loterijoje.

Patarimai ir gudrybės žaisti Austrijos loteriją