Geriausia 6D Lotto Loterija 2022/2023

Filipinuose gyvenantys lošėjai turi keletą pasirinkimų, kai kalbama apie loterijas, kurias jie gali žaisti. Geriausius dažniausiai organizuoja Filipinų labdaros loterijų biuras. Puikus to pavyzdys yra 6D loto. Kaip rodo pavadinimas, kiekvienam bilietui reikia pasirinkti šešis skaitmenis. Laimėjimai atsiranda, kai ištraukiama tiksli kombinacija.

Šis žaidimas yra populiarus tarp Filipinų piliečių, tačiau šiuo metu jo nėra internete. Geros naujienos yra tai, kad lošėjai vis dar gali naudotis internetiniais ištekliais rezultatams patikrinti. Lygiosios vyksta tris kartus per savaitę. Tai suteikia žmonėms daug galimybių išbandyti savo sėkmę.

Geriausia 6D Lotto Loterija 2022/2023
Kur įsigyti bilietus į 6D loteriją
Kur įsigyti bilietus į 6D loteriją

Kur įsigyti bilietus į 6D loteriją

Vienas iš pirmųjų žingsnių norint pasiekti jackpotą yra žinoti, kaip nusipirkti 6D loterijos bilietą. Kai nėra galimybės žaisti internete, lošėjo galimybės yra ribotos. Tai nėra taip paprasta, kaip spustelėti programėlę ir iš karto pasirinkti skaičius.

Vietoj to jie turi susirasti mažmenininką savo vietovėje. Laimei, visame pasaulyje yra daugybė prekybos vietų Filipinai, siūlantys šiuos loterijos bilietus. PCSO yra pagrindinis šios šalies lošimų bendruomenės pavadinimas. Bus nesunku rasti įstaigą, parduodančią jų žaidimų bilietus.

Kita vertus, 6D Lotto yra labiau niša, palyginti su populiariomis galimybėmis, tokiomis kaip „Mega“, „Super“ ir „Ultra PCSO Lotto“. Pirkėjas turės rasti mažmenininką, siūlantį įvairias loterijos žaidimo galimybes. Šias vietas galite rasti internete atlikę vietinės vietovės tyrimus.

Kur įsigyti bilietus į 6D loteriją
Trumpa 6D loto istorija

Trumpa 6D loto istorija

1995 m. „People's Television Network“ pradėjo rengti žaidimų šou, pavadintą „Philippine Lotto Draw“. Galiausiai jos pavadinimas buvo pakeistas į PCSO loterijos traukimą. Programa buvo sukurta taip, kad jame būtų įvairių žaidimų. Į juos buvo įtrauktos „Parimutuel“, fiksuotos išmokos ir loterijos.

2017 m. buvo įtraukti centralizuoti burtai. Jie buvo skirti konkrečioms provincijoms, kurios neturėjo savo vietinių lošimų.

Kai šou prasidėjo, ji buvo pasiekiama tik standartiniais televizijos formatais. Tačiau lošėjai dabar gali tiesiogiai patikrinti rezultatus PTV svetainėje, „Facebook“ puslapyje ir „YouTube“ kanale. Šiuo metu yra devyni skirtingi žaidimai. 6D loto buvo pristatytas 1997 m. pabaigoje.

Iš pradžių bilietus galėjo nusipirkti tik Luzono rajonų žmonės. Tai pasikeitė 2020 m., kai burtų traukimas tapo visos šalies įvykiu. Žaidimas yra stiliaus populiarios tradicinės loterijos.

Trumpa 6D loto istorija
Ar 6D loto žaisti legalu?

Ar 6D loto žaisti legalu?

Už šią loteriją atsakinga korporacija yra Filipinų labdaros loterijų biuras. Ji priklauso ir kontroliuoja Filipinų vyriausybę. Be to, Prezidento kanceliarija tiesiogiai prižiūri jos veiklą. Todėl visi žaidimai pagal PCSO skėtį gali būti laikomi teisėtais ir teisėtais. Tai apima 6D loteriją.

Tačiau labai svarbu, kad lošėjai laikytųsi visų vietinių lošimų taisyklių. Jie internete galėjo skaityti informaciją apie atitinkamus teisės aktus. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad jaunesni nei 21 metų asmenys loterijose dalyvauti negali. Norint gauti išmoką už laimėtą bilietą, asmuo turi turėti dviejų galiojančių asmens tapatybės dokumentų formas.

Ar 6D loto žaisti legalu?
Kaip žaisti 6D loto

Kaip žaisti 6D loto

Tai viena iš paprasčiausių PCSO siūlomų loterijų. Norėdami žaisti, lošėjas pasirenka šešis skaitmenis nuo 0 iki 9. Tada jie pažymimi žaidimo lapelyje. Taip pat galima naudokite laimingo pasirinkimo mašiną, kad atsitiktinai pasirinktumėte skaičius vietoj to. Tuos pačius skaitmenis leidžiama naudoti šešiems iš eilės lošimams. Jei pagrindinį jackpotą laimi keli žmonės, fondas padalijamas proporcingai kiekvieno laimėtojo statymams.

6D loterija žaidžiama tris kartus per savaitę, išskyrus Kalėdų šventes. Burtai vyksta kiekvieną šeštadienį, antradienį ir ketvirtadienį. Šešių skaitmenų laimėjimo skaičius svyruos nuo 000 000 iki 999999. Norėdami gauti pirmosios vietos prizą, lošėjas turi suderinti visus savo skaitmenis ta pačia tvarka.

Pastaraisiais metais daug loterijų visame pasaulyje sukūrė specialias programėles savo žaidėjams. Tai leidžia jiems nusipirkti bilietus ir automatiškai gauti laimėjimus. Tačiau šiuo metu negalima žaisti 6D loto internetu. Vietoj to, žaidimas turi būti žaidžiamas per mažmenininką. Gali būti, kad artimiausiu metu šios loterijos internetinė versija pasirodys.

Kaip žaisti 6D loto
Kokie yra šansai laimėti 6D loteriją?

Kokie yra šansai laimėti 6D loteriją?

Loterijos žaidimuose, jei biliete yra daug skaitmenų, tikimybė bus mažesnė nei palanki. 6D loterijoje yra 1 000 000 galimų derinių, kurių kiekvienas gali būti laimėjimo burtas. Tai reiškia, kad žaidėjas turės 1 iš vieno milijono galimybę laimėti pagrindinį prizą.

Iš pažiūros tai gali skambėti gana aukštai. Tačiau tai suteikia žaidėjui daugiau pagrįstų galimybių, palyginti su kitomis nacionalinėmis loterijomis. Tai ypač pasakytina apie skaitinius.

Kai prizų lygis mažėja, tikimybė laimėti tampa daug atlaidesnė. Žaidėjas turės 1 iš 100 000 galimybę pasirinkti skaičių, kuris laimės antrąją vietą. Jų šansai laimėti žemiausią pakopą dar labiau sumažėja iki 1 iš 100. Neįmanoma tiksliai numatyti 6 skaitmenų derinio. Kita vertus, asmens šansai gali padidėti, jei jie ilgą laiką taiko tam tikras strategijas.

Kokie yra šansai laimėti 6D loteriją?
6D loterijos išmokėjimo parinktys

6D loterijos išmokėjimo parinktys

Jei asmeniui pasisekė laimėti, išmokėjimą jis gali gauti asmeniškai. Prizus nuo 24 iki 10 000 php galima atsiimti bet kurioje iš PCSO oficialiai įgaliotų prekybos vietų. Kalbant apie didesnius jackpotus, yra tik dvi vietos. Tai yra PCSO filialas ir pagrindinė buveinė Mandaluyong mieste.

Tai gana įprasta nacionalinių loterijų politika. Tačiau tai gali nuvilti lošėjus, kurie naudojasi papildomais patogumais gauti išmokas internetu.

Laimėtojai turi parašyti ant bilieto ir turėti dvi galiojančias asmens tapatybės dokumento formas. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jackpotas bus apmokestintas 20 proc. Laimėjusį bilietą pardavusiam PCSO agentui bus suteiktas 1% komisinis atlyginimas. Žaidėjai turės į tai atsižvelgti apskaičiuodami bendrą išmokėjimo sumą.

6D loterijos išmokėjimo parinktys
Patarimai ir gudrybės žaisti 6D loteriją

Patarimai ir gudrybės žaisti 6D loteriją

Internetinės loterijos yra azartiniai žaidimai. Niekas negali patikimai nuspėti tikslaus 6D loto derinio. Tačiau jie gali panaudoti taktiką, kad padidintų savo šansus. Įprasta, kad žmonės renkasi skaičius pagal gimtadienius.

Problema ta, kad tai neleis jiems naudoti 0 kaip skaitmens. Kiekvienas skaičius loterijoje turės vienodą galimybę būti ištrauktas. Todėl neprotinga nepaisyti 0. Kita klaida yra sąmoningas skaičių, einančių iš eilės, pasirinkimas. Pavyzdžiui, žmogui gali kilti pagunda pasirinkti skaitmenų derinį 123456. Išmintingesnis yra įvairesnis ir atsitiktinis derinys.

Kuo daugiau bilietų žmogus nusipirks, tuo didesnė tikimybė laimėti. Tačiau tai reikš rizikuoti daugiau savo pinigų. Labai svarbu, kad lošėjas statytų tik nedidelę sumą, jei nori lošti loterijoje reguliariai.

Labai išpopuliarėjo loterijų sindikatai pastaraisiais metais. Juose dalyvauja keli žmonės, sujungiantys savo pinigus. Tai leidžia jiems įsigyti daugiau bilietų ir turėti didesnę galimybę laimėti jackpotą. Jei jiems pasiseka, lėšos pasiskirsto kiekvienam nariui.

Patarimai ir gudrybės žaisti 6D loteriją